הפרמייר ליג, מח' 12: צ'לסי מארחת את האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏10/11/23.

1. alexshw Member

https://scontent.ftlv23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/397576397_10231505111515077_5870543162974178255_n.Xxx?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=2sYEhkOGV6oAX-JUJu-&_nc_ht=scontent.ftlv23-1.fna&oh=00_AfCwPQZ5CZpHUJ45M1KZqic-FnIp2_qhtZ2HotvePWAJgA&oe=65552AD1

2. one united Member

קיי, אתה צריך פעם אחת ולתמיד להיות עיקבי,אתה כבר חודש מספר (ובצדק) שאריקסן עם רגליים גמורות ולא צריך לפתוח, אז פתאוםם הוא יחסר לך? פתאום אתה סופר אותו כשחקן מפתח פצוע?.......יש לך שניים וחצי פצועים משמעותיים:קאסמירו,שאו ונגיד מראטינז, כל השאר זה בילבולי ביצים ותרוצים של חלשים

3. k_700 Member

אריקסן יכול לשמש אותי כמחליך מהספסל נגד יריבות שיחפשו להתגונן נגדך.
    ברור שהוא חסר, זה עכשיו כמה חודשים בחוץ עם רצועות בברך. כשחקן הרכב? ברור שלא.
    אבל זה לא אריקסן בוואקום.
    זה אריקסן, זה אמאד, קאסמירו, זה מרטינז זה הויילן, זה שואו, זה מאלסיה, ואן ביסאקה רק חזר מפציעה והיום כבר החסיר(אומרים מחלה) ואם תרצה תוסיף גם את הבלם הפותח של המאמן שלך שגם הוא בחוץ לחודש.

אתה זה שציין לי חמישה שחקנים חסרים בטוטנהאם(אודוג׳י ורומרו בסך הכל מורחקים). אז בוא תסתכל מה הולך מסביב.

בניוקאסל טונאלי סיים את העונה, אייזק פצוע כבר תקופה, ווילסון נפצע השבוע, בוטמן פצוע כבר כמה משחקים, ברונו מורחק, מרפי פצוע, בארנס פצוע, טארגט פצוע, אנדרסן פצוע ואני מקווה שלא שכחתי מישהו.
    אתה תזכור את זה לאדי האו?

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/23
  4. one united Member

אנסה לחדד את הנקודה,אתה מזכיר את טוטנהאם וניוקאסל, הן דוגמאות מצויינות לכך שכאשר שחקני הרכב ראשון נפצעים אז עלולה להיות ירידה ביכולת, ואצלינו?הסגל באמת כל כך לא איכותי שבאמת כבר לא איכפת לי מי למשל מכל הבלמים פותח או בקישור, איזה ציוות לא ניסינו. את הכל! ושום דבר לא נראה כמו כדורגל. גם אני כמוך ציפיתי מאמראבט ומאונט להיות שחקני הרכב טובים,קיי הם לא נותנים כלום עד היום, אז? אין שחקני הגנה טובים, קישור בינוני ומטה, ראשפורד בכושר נוראי, הברזילאי בצד ימין הוא הכל חוץ מברזילאי, אז מה נשאר? כמעט כלום, ועל הסגל הלא איכותי אחראי אחד, לי אין דרך אחרת להסביר זאת

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי, היה מס יונייטד, בין המחיר של הויילנד פלוס אוננה להויילנד פלוס מאונט, בכל מקרה זה מה שהיינו צריכים הקיץ.

6. VAR Member

לא מעניין מה טן האח העדיף. כמה לדעתך יונייטד הייתה צריכה לשלם לדניאל לוי ולהארי קיין כדי ש: א. לוי יסכים למכור אותו ליריבה ישירה וב. שקיין יבחר לעבור למנצ'סטר ולא למינכן?

7. k_700 Member

לא מעניינת העובדה שמשה מסרב להכיר בה שטן האח רצה את קיין עוד לפני שהקיץ הזה התחיל.

מה הנוסחה שלוי היה שוקל למכור לנו? כנראה משהו באיזור ה150 מליון פאונד אבל כדי שקיין עצמו יוותר על החבילה שבאיירן שמה לו גם היית צריך לתת לו בערך 600 אלף פאונד לשבוע.
    וגם אז, הוא צריך להיות מזוכיסט בגיל 30 וכשיש לו קוף על הגב של לוזר שלא זכה מעולם בכלום ומגיעה לו הכרטיס חד כיווני הזה להגיע למקום שזוכים בו בכל שנה באליפות, לרוב בחורף.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי טרנספרמרקט קיין עבר תמורת 95 מיליון יורו, הויילנד תמורת 75 מיליון יורו, מאונט תמורת 64 ואוננה תמורת 50.
    אז כמו שכתבתי, מתאר לעצמי שהיינו צריכים לשלם בין 125 מיליון יורו ל-140 מיליון יורו עבורו, אולי אפילו 150 מיליון יורו.
    או במילים אחרות, לוותר על הויילנד + מאונט/אוננה.
    אסור לשכוח שמבחינת מקום למשכורת של קיין התפנה אצלנו לא מעט מקום בשנתיים האחרונות (גם דה חאה אם היה נשאר זה היה בחוזה מקוצץ ולא בסכומים שהרוויח) אז גם מבחינת חוזים אנחנו לא בעיה.
    בשורה התחתונה, הוצאנו 189 מיליון יורו על שלושה שחקנים, שאחד מהם כרגע הוא לא שדרוג על השוער שהחליף (אוננה), השני עד עכשיו בקושי נספר כשאריקסן/מקטאומני נספרים לפניו, והשלישי הוא אחלה כישרון לעתיד אבל בהווה מאוד בוסר ודי ברור שהוא לא מה שהיינו צריכים השנה.

מצד שני אולי אני טועה והנביא של הפורום שדיבר על מאונט כ"8" היברדי המושלם, על אוננה כאחד הטובים בעולם שמשחק הרגל שלנו ישדרג אותנו פלאים, ועל אמבארט כהפתעת העונה בליגה שוב צודק כמו בכל הנבואות שלו בקיץ ואין לנו צורך בהארי קיין, כי מבחינה כספית כמו שכתבתי לחלוטין היינו יכולים להביא אותו.
    בעצם גם המספרים שלנו מראים שהוא צודק, אחרי 12 מחזורי ליגה כבשנו 13 שערי ליגה, כשרק סיטי, ארסנל, טוטנהאם, ליברפול, וילה, ניוקאסל, ברייטון, ברנטפורד, צ'לסי, וולבס, ווסטהאם ואברטון כבשו יותר (חלקם במשחק פחות, כשפורסט עם שער פחות מאיתנו ומשחק חסר נגד ווסטהאם גם יכולה לעבור אותנו בכיבושים המחזור), כלומר רק פאלאס ו - 5 האחרונות כבשו פחות מאיתנו העונה (קיין אגב בשלב הזה בעונה שעברה היה כבר עם 9 שערים בטוטנהאם שעברה עונה נוראית). אז בעצם המספרים מראים ש...

9. MaxAaRons Member

משה האיש שאתה מדבר עליו סובל ממצוקת האשפוז.
    עוד מעט זה יעבור לו ,אחרי שמאונט,אמארבט,אוננה, אנטוני ,מרטינז ,אולי גם הוילנד ימכרו.
    :)

10. k_700 Member

טרנספר מארקט זה בערך כמו לקיים דיון רציני ולהסתמך על ויקיפדיה.
    מראה הרבה עליך.

שמישהו יקח חמש דקות מהחיים שלו ויסביר למשה אוחיון, שכבר שישה חודשים מראה גרף יציב של חוסר הבנה, איך הffp עובד.
    כי הבן אדם חושב שמדובר בסכום העברה וגובה החוזה. אני התייאשתי, שלפתי את כל הבדידים והמסר עדיין לא עבר.

איפה דיברתי על מאונט כ8 היברידי המושלם? אני די משוכנע שהצעתי שמות אחרים לעמדה הזאת עוד לפני שוקשרנו למאונט אם זה היה תלוי בי כמובן.
    הוא כן שחקן מצוין, ששיחק 8, לא מעט בחיים שלו, כולל גם בנבחרת ועשה עבודה טובה. הוא לא משחק לא 8 היברידי, לא 10 ולא 8 רגיל כשהוא משחק אצל טן האח(והוא בקושי משחק).
    הכי מצחיק שאתה מנסה בכוח להציג את זה כאילו עונת הנפל הזאת היא בגלל הרכש שהגיע כ.....שלרכש כמעט אין השפעה על העונה שלך כי המאמן לא יודע איך להשתמש בו.
    הינה קח דוגמא את רגילון, איפה הוא היה בחודש האחרון? מחוק על הספסל.
    עלה אתמול והיה השחקן הכי טוב על המגרש, משחק שלם. מה זה מראה לי? שהוא כנראה לא הבעיה הגדולה של הסגל הזה.
    אני די משוכנע שבמצב הנוכחי של טן האח העונה גם אם היית זורק לו את פאלהינה, קאמבינגה וגונזאלו ראמוס הוא היה מצליח לגרום לכל אחד מהם להראות רע ומי יודע אולי בשלב מסויים להעדיף שחקן כמו מקטומיני על פאלהינה כי ״את מקטומיני אפשר לזרוק קדימה שינצל כדורים טועים ברחבה״.
    ככה הראש שלו עובד כרגע.

יש ספק בכלל שכל אחד מהשחקנים שהבאת יכול להראות הרבה יותר מהמעט שהראה? לי אין ספק.
    אתה כובש כמות מצחיקה של שערים ומפסיד את כל המשחקים הקשים שלך(לא עושה אפילו תיקו) כי אתה פשוט לא ברמה, בגלל המאמן לא בגלל שום דבר אחר.

לסיום הדיון המאוס שבכל שבוע אתה מתעקש לחדש כמו טרול מצוי על הארי קיין-
    יש עוד פרמטר פרט לחלק הכספי(שבו באיירן הפתיעה ושמה את ההצעה הכי נדיבה שנתנה אי פעם לשחקן) וזה החלק הקטן והמינורי הזה של לאן השחקן מעדיף להגיע בגיל 30 ואחרי שיש לו תווית של לוזר על הגב כל הקריירה.
    לפרוייקט שהוא ממש בקצת יותר טוב מטוטנהאם בשנה האחרונה(בקצת, כי מאיזור סוף פברואר כבר פחות או יותר התחלת לגרד תוצאות וכל מגבלות הסגל הזה נחשפו לראווה) ושלא הייתה שום אינדיקציה שהוא רצה להגיע לפה.
    להיפך, כשבמועדון ניסו לבדוק אם הוא דוחף להגיע לכאן אחרי שהודיע לתקשורת שהוא יעזוב בחינם אם טוטנהאם לא תעביר אותו בסוף החוזה, הוא סירב לדחוף להגיע לפה. כלומר, כנראה מאחורי הקלעים כבר היה נעול על באיירן מינכן.
    והפיתוי שלו ברור, הוא מגיע למועדון טופ אירופאי אמיתי שאם תקח עשור נתון יש מעט מאוד עונות שהוא לא רלוונטי לצמרת הטופ האירופאי.
    זה קיצור דרך בגיל 30 להגיע לקדמת הבמה למועדון שאמור לכוון לזכות בצ׳מפיונס לא פחות וזה יהיה רלוונטי לעונה, לעונה הבאה, לעוד 3 שנים ועוד 4 שנים. כמעט ללא תלות במאמן על הקווים.

כל עיתונאי רציני ציין את זה, קיין במילים שלו אמר את זה, מקורבים ללוי אמרו את זה(וגם טענו שאין על מה לדבר למעבר שלו באנגליה) אבל משה אוחיון חושב שזה בנובמבר 23 שזה פשוט העדפה מטורללת של המאמן שלך(שבעצמו מקבל הדלפות מכל העיתונאים הרצינים שמסקרים את המועדון שהוא רצה בהעדפה ראשונה את קיין אבל הבין שזה בלתי אפשרי).

קצת מביך שאת הלימבו המטורלל הזה צריך לעבור איתך כל שבוע.
    תהיה יצירתי קצת, תפתח את הראש, תחפש הטרלות משכנעות יותר.

11. k_700 Member

כנראה יצחקו פה אבל די ברור שהחסרון של רובו הוא החיסרון הכי בולט בליברפול.
    כלומר כשמקללים את החלופה.
    צימיקס פשוט מביך כמה שהוא גרוע ולא תורם בכלום(אולי בקרנות)
    אנדו למשל לא ברמה אבל אני מאמין שמאמן עם עיניים יבין את זה ובגדול כל שחקן קישור שיש לכם יעשה עבודה טובה יותר ממנו בתפקיד הזה(אפילו אליוט). אבל כשרובו בחוץ זה דאון גרייד גדול.

הינה ההוא עם הנגיעה הראשונה הבעייתית עם בישול גדול לסלאח עם הגב לשער.
    בישול שישי שלו העונה. מה שבטחון גבוה של שחקן יכול להוציא ממנו.

12. oranfu Member

ברור שיש פה כמה שחקנים כמו אנדו, צימיקאס ומאטיפ שבמועדון רציני הם לא רואים דשא.

13. MaxAaRons Member

בנטקה זוועה.
    יש לו את הלוק שהילדות שמנת מסביון או מצהלה אוהבות.
    או את הלוק שאוהבים תל אביבים שרירים ואקטיביים.
    אבל חוץ מלוק שהיה עוזר בשוק הזיונים של מדינת הוא לא טוב בכלל בכדורגל.
    מה דעתך קיי 700?

14. Scouser Member

אחלה נונייז. שחקן שהוא בידור של איש אחד.
    נלחם כל הזמן, לוחץ, נע לשטחים ותמיד חושב על פס לגול או על בעיטה. לא מפתיע שהוא חביב הקהל ואם הסיומת שלו תשתפר הוא יהיה אדיר.

לגבי צימיקאס - העונה הוא לא טוב, אבל עד העונה הוא היה בסדר גמור בתור מחליף וכולנו חיינו איתו בשלום. הבעיה היא שרובו הוא סוג של קלאב לג'נד ואני לא רואה אותנו מביאים לו מגן שמאלי רציני על הראש.

15. oranfu Member

נונייז הכי טוב על הדשא.

צימיקאס הוא סבבה כמחליף שעולה בגביעים. ברגע שאתה באמת צריך להסתמך עליו אנחנו רואים איך זה נראה.

במועדון הזה אי אפשר להיות בטוחים, אבל אני מעריך שבקיץ מגן שמאלי חדש יהיה בראש הרשימה שלנו.