הפרמייר ליג, מח' 18: משחק עונה בין ליברפול לארסנל מזמן לא היה כאן. האם וילה תחגוג כריסמס בפסגה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏22/12/23.

1. k_700 Member

שורה תחתונה, אתה מאמין גדול שרייס מוביל את ארסנל לתואר ויזכה בשחקן העונה אבל נוח לך בתחתונים של אורי, תתן לי לנחש כי הוא ענה לי לא למשה או למישהו אחר.

2. Ori8 Member

״שנה ראשונה בארסנל״, מי ישמע רייס הגיע מלודוגורץ.

פאביניו הגיע ממונאקו, רייס לא היה צריך לעבור דירה. גם לזה יש השפעה.

זה תמיד מדהים שמי שלא מסכים איתך אוטומטית ״כנראה לא רואה מספיק משחקים״. או את השחקן. תמיד אותה תשובה.

אני רואה מצוין, אני חושב שהוא נהדר. מגוון התקפית? לא, אני לא חושב. אני חושב שבאול אראונד מדובר בשחקן נפלא שמשדרג את ארסנל בלי צל של ספק, ובוא שניה ניכנס לפרופורציות, הוא נכנס לנעליים של שאקה. ברור שזה שדרוג בל יתואר.

השחקן הכי טוב שלהם? גם פה חולק. סאליבה לדעתי משמעותי יותר עבורם.

הרכש הכי חשוב שלהם בעשור? הישג לא קל. בהחלט רכש יותר מרשים מוויליאן ומוחמד אלנני. אפשר לחשוב מול מי הוא התמודד.

אפשר לא להסכים, זה בסדר.
    אני חושב שליברפול האלופה ההיא נותנת רביעייה במחצית לארסנל הזו ולוקח את פאביניו לפני רייס.

ועם זאת, אין ספק שרייס עוד עשור ייחשב גדול בהרבה כי ארסנל תיקח אליפות או שתיים איתו וסביר שיש לו עשור בטופ לתת שם.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

יש השפעה להכל.
    פאביניו הגיע שנה מבוגר יותר וגם מונאקו לא הייתה התחנה הראשונה שלו באירופה, כן? הבן אדם חי שנה שלמה במדריד בריאל מדריד.
    לא שיחק כמעט אבל חי את המועדון, את הקהל, את רמת האימונים, היה מודע לסטנדרטים.
    תוסיף לזה שבמונאקו הורגל לשחק בצמרת הליגה שלו ליד מגה טאלנטים.
    לפני שהגיע אליך הבן אדם צבר 15 הופעות צ׳מפיונס כולל קמפיין מדהים כשהקבוצה שלו איתו בהרכב מבקיעה יותר מ120 שערים בעונה שלמה ונעצרת בחצי.
    רייס לארסנל מגיע בלי הופעה באירופה ליג.

תמיד אפשר לא להסכים, אין לי בעיה עם זה בכלל. מבין שנינו מי שהיה פה קיצוני זה אתה לא אני, תקרא את ההודעות. אל תשכח שזו תחילת הדרך בקריירה של רייס, מפה הוא ישתפר ויעלה. קשר אחורי לא נמצא בשיא שלו בגיל 24 ועם כל זה אתה יכול להגיד שהוא לא באמת אחד משחקני העונה עד כה?

רכישות שארסנל עשתה בעשור האחרון- אלכסיס, אודגרד, סאליבה, מרטינלי ועוד. אני חושב שכל אחד מהם מגרד בנקודת זמן כזו או אחרת את הרמות הגבוהות.
    הוא גם מגיע עם התג מחיר הכי גבוה לשחקן אנגלי.

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה, אם היום התקבלה ההחלטה הלא נכונה זה אומר שכל החלטות השיפוט מתחילת העונה שגויות?

אל תעשה קיי. אף אחד (לזכרוני) לא "הסביר לך שחוקי היד ברורים לחלוטין לכולם". חוקי היד לא ברורים. בכלל. לפני שבוע, ספציפית, התרחש מקרה נקודתי שבו החוק דווקא ברור כשמש והתקבלה בו החלטה תואמת. לא יודע למה כ"כ דחוף לך לקשר את זה למה שקרה היום.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא חושב שרייס סובל מהעובדה ששיחק בווסטהאם ולכן קיבל פחות קרדיט וחשיפה כי הוא היה אדיר גם שם. אני זוכר שבמשחקים מולנו גם כתבתי שבתקופה של פרגוסון שחקן כמוהו שהוא גם אנגלי הייתה המטרה הראשונה שלנו בקיץ. בכל פעם שיצא לי לראות את ווסטהאם התמקדתי בו והוא תמיד הרשים.

שנה שעברה הייתי במשחק שלנו מול ווסטהאם בלונדון, ואוהדי ווסטהאם שדיברתי איתם הזכירו לי את השיחות שהיו לי עם אוהדי סאות׳המפטון על ואן דייק בזמנו. ברמה של אנחנו לא מאמינים שהוא עדין משחק אצלנו השנה כי הוא בקלות יכול להיות באנקר אצל סיטי.

ההשוואה לפאביניו קשה כי פאביניו היה מצוין בקבוצה שזכתה באליפות, אבל מצד שני מסביב לפאביניו ההיא הייתה קבוצה אדירה ובערך 6 שחקנים מהטובים בליגה בעמדה שלהם שגם בלטו, ככה שאם רייס יוביל את ארסנל לאליפות, יש מצב שהשוואה הזאת תהיה הרבה יותר ריאלית, כי יש מצב שרייס לארסנל הנוכחית הוא חשוב יותר מפאביניו שגם היה מצוין לליברפול ההיא.

6. WhitRM Member

המועדון הוא עדיין אחד המועדונים הגדולים בעולם, זה שהוא בירידה מאז עזיבת פרגוסון זה משהו אחר.
    לפני שיונייטד תהפוך להיות טופ 3 בעולם, היא צריכה להיות בטופ 3 של אנגליה. זאת משימה הרבה יותר קלה[היא מתחרה עם ליברפול וארסנל על כך, סיטי כרגע בפער עצום לבד].
    אני לא יודע איזה ציפיות היו לך או לשאר האוהדים מהקבוצה, אבל ההשפלות שחטפתם עונה שעברה לא נראה לי היו חלק מהציפיות שלך.

בנוגע לקיין ואם הוא היה צריך להגיע, זה למשתמש אחר אשר טוען שהוא היה צריך להגיע.
    אבל זה לא סותר את העובדה שהרכש היה כושל.

7. k_700 Member

הציפיות של רוב העולם היו שנסיים בין מקום 5-7.
    אצל רוב המהמרים זה היה פחות מ-5.

כדי לקבל את הוייבים הנכונים מומלץ לחזור למאי 22 all the way דרך הקיץ.
    הנחת המוצא לתחילת העונה הקודמת זה שאין מה לדבר בכלל על תחרותיות באנגליה לפני שמחליפים את כל הסגל.

אז כן, עלה מאוד על הציפיות.
    קיבלנו תבוסות אבל גם נצחנו את ארסנל, ליברפול, סיטי, ניוקאסל בגמר, ברצלונה, צלסי(גם היא סומנה מעלינו), בנוסף לריצה בשאר המפעלים.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

דחוף לי לקשר את זה כי כשכתבתי שחוקי היד זה סמטוחה אחת גדולה נעניתי שזה לא המצב. אם היית (או מי שעוד היה שם חלק מהדיון לא זוכר בדיוק) כותב אז את מה שכתבת עכשיו, הדיון היה נראה אחרת... הסיבה שאני לא מסכים שהיד של שואו זה לא פנדל קשורה ישירות לעובדה שחוקי היד לא ברורים ו/או הגיוניים בכלליות ובוודאי שלא מיושמים בצורה עקבית. אני לא הבנתי שיש הסכמה מצידך שחוקי היד בכלליות לא ברורים בכלל.

משחק מתסכל שלנו כמו הרבה משחקים השנה לצערי. הגנתית אני חושב שהיינו טובים מאוד רוב המשחק, משחק לחץ בסדר במחצית הראשונה ומצוין בשנייה, מרגיש שניצחנו ברוב המאבקים האינדיבידואליים. קונאטה הראה דומיננטיות, אנדו היה טוב מאוד, כנראה הופעה טובה יותר מרוב ההופעות של מאק אליסטר ב6, אולי עוד נקבל ממנו עונה סולידית בטעות. טרנט עם כדור מופרע לסלאח בגול אבל גם הרבה חוסר דיוק היום ונכנס כרגיל בתזמונים לא טובים לקישור. הייתה סיטואציה שגומז גם נמשך לרגל ימין ואנדו בהיותו 6 נשאר אחורה ונהיה לנו 5 שחקנים מצופפים עמוק בחצי שלנו, זה לא עוזר לאף אחד. סובוסלאי בהופעה הנדרסונית, עבודה מצוינת בלי כדור אבל מלא שטויות בפוזשן, ג׳ונס דיי חלש, גאקפו לא מספיק מורגש.. סלאח עם גול ענק והופעה בינונית, דיאז בהופעה איומה לגמרי, היה שם איזה קלוז אפ שהיה נראה שהוא בוכה על הספסל. לא נעים אבל דיי ברור שהוא עובר איזה משהו כי לא ראיתי עדכונים על פציעה.

הפציעה של צימיקאס מכה רצינית, ייקח כנראה חודש לפחות עד שאנדי חוזר. זה גומז עד אז ולמרות שהוא סה"כ בתקופה דיי טובה זה לא באמת מחזיק מים במיוחד בהתקפה. וזה חייב להיות הסוף של הכניסה של טרנט לקישור כמגן אחרת אין לנו אגפים, בטח כשדיאז וסלאח נראים כמו שהם נראים.

הייתי מקווה שנעשה משהו בינואר כמו להביא מגן ימני שירווח את המשחק ולעלות עם טרנט בקישור אבל אני לא חי באשליות.

Ori8 אוהב/ת את זה.
  9. SoD Member

נו מעולה אז שנה שעברה היא הייתה טופ 3 באנגליה (בניגוד מוחלט לכל הציפיות), מה הנקודה שלך? שרק בגלל התבוסה לליברפול היו צריכים להעיף אותו?

10. alexshw Member

אגב זה המקום להזכיר שוב שארסנל לא זכתה באליפות אחרי הובלה בחג המולד מאז עונת 1947/48.

11. Scouser Member

אה יופי, איגוד השופטים התנצל בפנינו (שוב) על הטעות הברורה ביד של אודגארד.
    אין מה לראות פה, הכל יופי טופי.

12. WhitRM Member

לא היה ציפיה שיונייטד תסיים בטופ 4 עונה שעברה, אז איזה סיבה הייתה לך להביא את טן-האח ולתת לו שליטה על הרכש?
    תבוסה לליברפול, תבוסה לסיטי, תבוסה לסיטי בגמר הגביע, הדחה מהליגה האירופאית לאחר השפלה מול סביליה.
    זה מצטרף לירידה ביכולת שקרתה לקראת סוף העונה.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו בעונה שעברה רגעי שפל והיו גם רגעי שיא. לנוכח המצב שבו טן האח קיבל את הקבוצה, היו מספיק דברים חיוביים כדי להמשיך איתו.

למרבה הצער, לא נשאר מזה העונה כלום. אבל זה לא גורם לי לחשוב שהיה צריך להחליף אותו כבר בקיץ.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. MaxAaRons Member

Whiterm כמובן צודק בכל מילה.
    במועדון שהוא "גדול" ו"לחוץ" ,טן פח מפוטר כבר אחרי משחק הגביע נגד שיטי.
    אבל במועדון שהבעלים הוא הבעלים הכי גרוע בתולדות ענף הכדורגל (רני 700 תרגע!) ,ולאוהדים יש סטנדרט שהוא מתחת לכל ביקורת.
    זה מה שקורה,וזה ימשיך לקרות בהנחה וסר גים הוא ליצן,מה שקורה אצלו בניס זה ממש בושה ,לאינוס יש ארגזים של כסף והם בקלות יכלו להעמיד PSG#2,כך שלא אופטימי לגביו.
    אגב ,המכירה של ה25 אחוז מתעכבת רק בגלל החגים וענייני ביורוקרטיה.
    Middle East Style :)
    היהודונים המתועבים כבר לא יהיו על ההגה בקרוב.

רני700-ממש לא ,אני מחזיק מOri8 מאז מה שהוא אמר על ההגנות בפריימר ליג ואיכות הכדורגל הירודה,כשאף אחד מהפורום פה מלבדו ומלבדי לא טען את האמת המרה בנוגע לרמה הנמוכה ביותר בענף מאז ומעולם.
    אתה תתווכח איתי גם על זה שהשחקן הטוב בעולם בעונה הקודמת הוא דייג לכל דבר ועניין?
    מתי היה לך שחקן הכי טוב בעולם שלא מסוגל לתת דריבל מוצלח או לתת מסירה מדויקת או לתת שער אחד מחוץ לרחבה?
    I rest my case
    יאללה מה עם מגוויר?? מתי הארכת חוזה לאח הזה?

15. Sturridge Member

מאמן שהוא טיפה פחות סמרטוט כמו ה- fraud על הקווים אצלנו היה מחליף את סטרלינג דקה אחרי הדבר הזה.

שלושה לבד מול השער והוא בועט על השוער.

https://x.com/xgphilosophy/status/1738916472393441585?s=46

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/23
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.