הפרמייר ליג, מח' 20: המוליכה החדשה ליברפול מארחת את ניוקאסל, ארסנל מתארחת בקראבן קוטג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏29/12/23.

1. Scouser Member

מדהים שספגנו פה 2.
    משחק של 7-0 לפחות. הזוי לגמרי ועדיין לא ניצחנו פה. אגב הxg כרגע הוא 6.
    קצת ריכוז למען השם, תהרגו את המשחק.

2. k_700 Member

שזה פחות או יותר האמת כשהוא משחק חלוץ. יש לך דוגמאות למשחקים טובים שלו כחלוץ העונה? תחכים אותי.
    אם שמת לב הוא נכנס עם ג׳וטה והם מחליפים מקומות ביניהם. מהאגף אף פעם לא טענתי שהוא חלש, להיפך, כשרון גדול מאוד שעוד יכול להשתלט על העמדה הזאת בליברפול.
    שער מצוין שלו, אבל שוב, השער הזה הוא סלאח. יש בערך שלושה שחקנים בליגה שמייצרים מסירה כזאת עם המילימטר שבין השחקן לנבדל בעוצמה ובדיוק הזה.

3. Ori8 Member

ניצחון נפלא. מאוד מבסוט. בקלות היה יכול להיגמר כאן תיקו אם האורוגוואי האפס הזה היה נשאר בטעות 90 דקות.

הלאה לתבוסה באימרויות.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יפה מאוד. כל הכבוד.
    בבקשה לסדר פספורט מצרי לנונייז ולשלוח אותו לחודש, אני צריך את זה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

אתה חייב לחפש טריק אחר מלגנוב לגיל את התפקיד בעונת האליפות שלכם.
    קצת חרוש.

6. oranfu Member

משחק מצוין שלנו, נהנתי מאיך ששיחקנו.
    טוב שבסוף גם ניצחנו את זה כי באמת שלא הגיע לנו לרדת פה בלי ניצחון.

סלאח בסוף התעורר ועשה את הפעולות בשביל לנצח את המשחק. זאת הגדולה שלו, הבעיה היא שכבר תקופה ממושכת שמלבד הפעולה\שתיים במשחק הוא נראה רע.

מיציתי את נונייז. אם כל האוהדים פה של ליברפול תמימי דעים לגביו (פעם ראשונה שכולם בדעה שלילית אחת על שחקן?) זה אומר הכל לדעתי.

היו לא מעט הופעות טובות היום, אבל אני מבסוט על ג'ונס שגם קיבל את השער שמגיע לו.
    יש לו רגעים מתסכלים אבל הוא פשוט עובד בלי הפסקה והיכולת שלו לקבל כדור תחת לחץ מאוד עוזרת לנו.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחיטה כשרה, סתם גנבו פה 2 גולים מכלום. כדורגל נהדר שלנו בתנאי מזג אוויר מאוד לא קלים ומול יריבה לא קלה. אין לי מילה רעה להגיד על אף אחד היום.

אני עדיין קצת על העץ עם נונייז, לא ויתרתי עליו. גם היום בסופו של דבר בישל שער והיה מעורב בהמון מצבים. נראה איך יסיים את העונה בשלבים המכריעים.

Liverpool-Forever, oranfu ו-Walkon אוהבים את זה.
  8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד המשחקים הכי חד צדדיים שאני זוכר וזה כולל כל מני שביעיות ותשיעיות שחילקנו. זה לא נתפס שזה נגמר 4-2, איזה שוד.

אין באמת תלונות חוץ מהסיומת של נונייז. בלטו לטובה דיאז (היה ענק), סלאח וצמד הבלמים. לדעתי אחת ההופעות היותר טובות שלנו העונה, אם כי מול יריבה חלשה מאוד בכושר הנוכחי שלה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מבין כל מילה שלילית על נונייז, אבל הוא שחקן טוב. יש לו ימים טובים ורעים כמו כל שחקן בליברפול העונה, אבל התנועה שלו עושה מאוד טוב להתקפה של ליברפול. המחשבה הטבעית אומרת שבסוף זה גם יכנס בכמויות, אבל לכו תדעו, היום זה באמת היה קיצוני.

Scouser Tommy, Cup of Tea, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. oranfu Member

הוא חלוץ טוב, הוא לא חלוץ של קבוצה שרוצה תואר.

בסוף זה ייכנס לו? אחרי שנה וחצי אני כבר לא מאמין בזה. הלוואי, אבל אני לא רואה שום סיבה לחשוב ככה מלבד משאלת לב.
    יש לו אפס קור רוח וזאת תכונה רעה לשחקן ובעיקר לחלוץ.

11. Rushie Member

מצטרף למחמאות לדיאז שאני נכנס בו חזק לרוב. הוא היה טוב וכנראה שאין דרך טובה יותר להחזיר לשחקן את הביטחון שלו מאשר לתת לו להמשיך לפתוח גם כשלא הכי מגיע לו. חל גם על נונייז וסאלח שהוא פשוט שחקן על.
    ב10 דק׳ שאחרי החילוף המשולש זה הרגיש שאיבדנו צורה ונחלשנו, ואז ברגע נפרץ הסכר. אני אוהב מאוד את ג׳וטה וגאקפו ואת האימפקט שהם מייצרים מהספסל באופן כמעט קבוע.

מרגיש שהכדורגל שלנו משתפר בשבועות האחרונים, חייבים לשפר את הסיומת. בעטנו רק למרכז השער וכמעט הוצאנו פה את דובראבקה MOTM למרות שאת רוב הכדורים הוא הדף גרוע לתוך הרחבה כשאנחנו גרועים מאוד עם הריבאונד.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כרגע? מסכים. הבעיה שעם תג המחיר והציפיות ממנו, היחס אליו שונה מאל האחרים בהתקפה שלכם. הוא צריך להתבגר במשחק שלו, אבל אני אוהב את הרעב שלו, את הניידות, את הנוכחות. מצד אחד הוא מאכזב אבל מצד שני הוא מראה למה היו ממנו ציפיות מלכתחילה.

Scouser Tommy, oranfu ו-k_700 אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

תחליט, לפני 20 דקות כתבת שהוא עלוב.

אני חושב שחלק מההחמצות שלו ביזאריות לחלוטין.
    מסיים טוב והכדור הולך למשקוף או מילימטר מהקורה או אלוהים יודע איך השוער מביא שם הצלות של דה חאה בשיא. חלק מהן מזעזעות, החלטות רעות, כאלה שהיה צריך להיות מהיר וחד יותר.

אבל הנקודה של EO11 נכונה.
    אתה מייצר הרבה מצבים, אתה יושב על היריבה, אתה אחת ההתקפות הכי חזקות בליגה כשהוא שחקן הרכב אצלך ומשחק חלוץ.
    אתה מסתכל על העונה שעברה שלו, כמה משחקים שיחק חלוץ? כמה חודשים מכל העונה שעברה הוא בכלל שיחק בהרכב?

אני הייתי מפריד בין העונות. וכמו שכתבו, נראה איך תגמר. בינתיים הוא גם יוצר לאחרים בצורה מצוינת.

14. הקופ בישראל Member

סלאח השחקן הכי טוב התקפית בקבוצה ולא תשנה כמות המלל הארסית שתישפך עליו, היה עצום הערב ובכלל העונה.
    ז'וטה מנייה בטוחה, פצוע או לא, כשהוא על המגרש השערים יגיעו.
    גאקפו גם כן כשהוא בחוד הוא יספק את מה שמתבקש.
    מבחינתי זאת 3 החוד.

ג'ונס את אנדו, מושמצים ללא הכרה ומספקים את מה שנדרש.

נונייס את דיאס לא מספיק טובים להרכב ראשון, חסרי תכלס (אם לא נזכה באליפות זה בגלל חוסר החדות שלהם). מחר מחליף אותם באיסק את בואן/אוליסיה.

15. oranfu Member

Liverpool had more xG against Newcastle than has ever been recorded in a single game (7.53)
    @skysports

נונייז עלוב בשבילי. שיילך ויהיה מצוין בווסטהאם.
    היחס אליו הוא כמי שמצופה ממנו להיות המוציא לפועל העיקרי של הקבוצה.
    הוא רעב, הוא נייד, הוא נוכח, יש לו תנועה מצוינת, הוא מהיר, הוא אגרסיבי.
    הכל נכון.
    הוא גרוע בקטע הזה של לשים כדור ברשת וזה בעיה כשמדובר בחלוץ.

סלאח עדיין השחקן הכי טוב התקפית בקבוצה אבל לדעתי יש לו ירידה דראסטית ביכולת.
    זה בולט יותר כשגם השחקנים האחרים בחלק הקדמי לא בדיוק פותחים הגנות בדריבל\מספקים מספרים.