הפרמייר ליג, מח' 22: המשך סיבוב פרידה של קלופ מול צ'לסי, ארסנל בנוטינגהאם, אסטון וילה נגד ניוקאסל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏30/1/24.

1. oranfu Member

אני מבין אתכם, כולנו רגילים לזה שכל ההחלטות הגבוליות הולכות נגדינו ופתאום כשהשופטים לא מחפשים לדפוק אותנו זה נראה כמו תקלה במטריקס.

2. WhitRM Member

קונור בראדלי ב2 משחקי ליגה[155 דקות] משווה את כמות הבישולים של ראשפורד[20 משחקים 1,415 דקות] וברונו[20 משחקים, 1,800 דקות] בליגה, בכל המסגרות הוא בשיוויון עם ברונו כאשר לכל אחד יש 5 בישולים.
    ליברפול פשוט אדירה בפיתוח מגנים ימינים עם תפוקה התקפית אדירה.
    הנתון הזה בעיקר מעיד עד כמה יונייטד קבוצה חלשה העונה וטן-האח פשוט עושה חרא של עבודה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/24
  3. alexshw Member

האכזבה הכי קשה מרשפורד שהוא הוכיח שהוא חלשלוש. שחקני ארסנל של ג'ורג' גראהם או יונייטד של אטקינסון היו צוחקים לו בפרצוף.
    שלא לדבר על שחקני נוטינגהאם של קלאף.

4. MaxAaRons Member

טן האח קבר את ראשפורד האפס בשביל ילד בן 19 ובצדק.
    ראשפורד שחקן בינוני ואם המאמן הכי גרוע בהיסטוריה של יונייטד מספסל אותן בשביל ילד בן 19 זה אומר דרשני.
    הוא לא אשם בכך שראשפורד אוברייטד אנגלי טיפוסי.
    שלא מסוגל ללחוץ ולתקוף ימין אן מעמדת ה9 גם אם חייו יהיו תלוים בזה.

פרננדס אפס כי הוא אפס בן 30 שיכול להתפאר בשנתיים וחצי טובות בקריירה המגה -בינונית שלו.
    טן האח לא אשם ש...
    פרננדס לא מסוגל לעבור שחקן בדריבל, ללחוץ ושפרננדס לא מוכשר כמו ליאונל מסי ברמה הטכנית כי המערך של יונייטד 4231 זה התאבדות בשביל לנצל ולמקסם את היכולת שלו.
    פרננדס בכלל צריך למצוץ לטן האח שלא מעיף אותו לספסל כמו את ראשפורד.
    בעונה השעברה פרננדס עדיין היה אפס לפרקים ולא היה יותר מידי טוב בתקופות שיא של הקבוצה כשמאוחריו היה אריקסן בכושר שיא וקאסמירו.

טן האח כל כך גרוע ואפס שאפשר למנות את הסיבות עד מחר , אבל אשם ביכולות של ראשפורד ופרננדס האוברייטדים המוגבלים?
    פחחחחחחחחחחחחיחחחחחחחחחחח
    מה קרה whiterm אתה מנסה להתחפש לk700????

5. k_700 Member

בסדר.
    עד היום בקריירה היה בעיקר שחקן שעושה עבודה שחורה ליד הקישור האחורי ומקדם את המשחק.
    ברמות הגבוהות זה שחקן סביר, בסדר, שימושי.
    בטח לא כוכב. גם העונה שלו עד היום לא יציבה אבל בסוף מאמן כמו קלופ יודע להוציא ממנו את המאתיים אחוז שהוא צריך לשימושו.
    שים את אותו מאק אליסטר ביונייטד או צ׳לסי והוא יראה כמו שחקן שאתה לא בטוח אם הוא שווה הרכב או ספסל.

נראה כמה הוא שייך לרמות הגבוהות כבר מהעונה הבאה. יהיה מבחן טוב.

6. k_700 Member

הנתון הזה מעיד בעיקר כמה היו לו שני משחקים חריגים בקריירה מתוך קריירה של.....555 דקות בכל המסגרות.
    הייתי קצת נרגע עם המחמאות. כן, קלופ אדיר בפיתוח שחקנים אבל בואו, זה שחקן שלפני דקה ורבע שיחק בבולטון בליג 1.
    לפני שהופכים אותו לטרנט אלכסנדר ארנולד הבא הייתי נותן לו לרוץ איזה חצי שנה.

גם פלאנגן התחיל מדהים.

7. Rushie Member

לא ברור מה הנקודה שלך. גם ואן דייק וסאלח לא היו מגיעים לרמות שהגיעו ללא קלופ, גם ואן דייק וסאלח היו נראים כמו פנסיונרים ביונייטד או צ׳לסי הנוכחיות.
    אלכסיס שחקן מצוין, חכם, טכני, טווח מסירה, כושר טוב. למי אכפת כוכב או לא? אני לא מחפש 11 כוכבים על הדשא.
    הבנתי שאחרי שכל הקיץ זיבלת לנו במוח שהוא לא שווה את ה70 מיליון שהוא יעלה ואז הבאנו אותו בכמעט חצי אתה חייב עכשיו להוכיח נקודה שהוא בעצם סתם שחקן.

מה הקשר בין בראדלי לפלאנגן אלוהים יודע.

WhitRM, Walkon, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. MaxAaRons Member

מקאליסטר לפחות יכול לשחק 8 בניגוד ל8 ההיברידי שהגיע מפולהאם בכחול...

9. k_700 Member

אני ראיתי את מאונט משחק בקישור בקבוצה שלקחה ליגת אלופות. אתה כנראה עצמת עיניים אז.

בליברפול אני רואה את מאק אליסטר משחק רק 6. אתמול עשה עבודה גדולה מול קשרים שעלו 230 מליון פאונד, כל הכבוד.
    אין לי ספק שבמנצ׳סטר יונייטד אתה היית שולח אותו כבר לבשיקטאש.

10. oranfu Member

אין שום קשר בין בראדלי לפלאנאגן למעט המועדון שגדלו בו.
    וזה לא בדיעבד, מי שממש רוצה מוזמן לחפש דברים שכתבתי בזמנו על פלאנאגן ודברים שכתבתי פה על בראדלי כשהיה בנוער (דיי בטוח שהתייחסתי אליו מתישהו).

לא יודע מה יהיה בסוף עם בראדלי, אבל היה ברור גם כשהיה בנוער שיש לו איכויות נחמדות והוא מגן טוב מבחינה התקפית (התחיל כשחקן התקפה).
    פלאנאגן תמיד היה בעיקר כסחן, כדורגל לא היה שם.

11. k_700 Member

נכון. ואן דייק וסלאח כנראה לא היו נוגעים ברף הכל כך גבוה, למשך כל כך הרבה שנים אלמלא קלופ, אבל הרצפה שלהם זה להיות וורלד קלאסים.
    ואן דייק היה פחות או יותר הבלם הכי טוב בליגה גם לפני קלופ. סלאח היה אחד מהשחקנים הכי טובים בליגה גם כשקלופ היה עושה שטויות בלי סוף ולא מוצא את הידיים והרגליים(למשל, בעונה שעברה עד אמצע פברואר).
    מאק אליסטר בהחלט ראוי להערכה על ההתיצבות ב-6 אחרי פתיחת עונה לא קלה, אבל לי אין ספק שזה עובר חלק כל כך ונראה טוב כל כך בזכות קלופ ולא בזכות הכשרון. מאק אליסטר ביצירת ההתקפה עושה הרבה דברים טוב, שום דבר לא מדהים. הוא שחקן שעובד קשה, ממושמע, חכם בקריאה ההגנתית שלו, אחלה. זה נקרא להיות שחקן סגל שימושי וטוב, לא וורלד קלאס.
    וזה בכלל לא מובן מאליו שהוא יראה פי 200 מליון יותר טוב מאנזו וקאייסדו.
    רוצה לומר, אתה תקבל כנראה טעימה טובה החל מהעונה הבאה כמה בינוני זה יכול להראות עם מאמן הרבה פחות טוב.
    תרשום.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/24
  12. k_700 Member

פלאנגן בעונה הראשונה היה עולה מלא, נלחם, טוחן את האגף, מגביה, שותף להעברת הכדור קדימה ולמשחק המהיר שלכם.
    אינסוף הייפ ומחמאות עפו בכל חור ברשת על ההופעות שלו.

בראדלי חמוד מאוד התקפית אבל אנחנו מדברים על מקבץ של 2-3 הופעות טובות בסך הכל.
    בואו נזכיר שכולם פה, כולל אתה, רציתם להביא מגן ימני לפני חמש וחצי דקות בפורום הזה.
    אם היה פה איזה עילוי התקפי שכולכם ידעתם עליו לא היית חושב על מגן ימני נוסף, היית חושב להריץ אותו.

13. MaxAaRons Member

אין ספק שהייתי שולח אותו לשם כיוון שהוא לא קשר 8 מאוד איכותי או קשר 6 מאוד איכותי.
    ומתחת לאייל ברקוביץ לעניים זה היה הופך לקישור שנדרס בקלות ( אפילו אם תצוות למאקליסטר את קאסמירו).

אבל בוא נגיד הם ישחקו עם סובוזלאי וטרנט וירכשו קשר אחורי אמיתי.
    אני בהחלט חושב שהוא גיבוי ראוי בקונסטלציה כזו, אתה לא יכול להחזיק רק סופרסטארים ברוסטר.

14. oranfu Member

ראיתי את שניהם בנוער, עזוב אותי מה הלך ברשת, פלאנאגן לא היה כלום אף פעם. זאת היתה חצי בדיחה.
    בראדלי שחקן מוכשר.
    אין ביניהם קשר.

הייתי בעד להביא מגן (אם טרנט עובר לקישור), ברור. ברמות האלה אי אפשר לבנות על ילד חסר נסיון אלא אם הוא משהו מטורף לחלוטין.
    יתרה מכך, כמו במקרה של באייצ'טיץ', אי אפשר להעמיס כל כך הרבה על צעירים כאלה בשלב הזה כי לא בטוח שהם מוכנים לזה פיזית.
    אבל זה לא סותר שבראדלי מאוד מרשים במשחקים האחרונים. גם הגנתית וגם התקפית.
    מה יהיה איתו בעתיד? לא יודע, אני לא טענתי לרגע שאני משוכנע (או חושב) שהוא מספיק טוב.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי איכפת איך מקאליסטר היה נראה ביונייטד? זה הסטנדרט עכשיו, צריך להיות מסוגל לדמיין את השחקן נותן עבודה במחראה של מנצ'סטר יונייטד כדי שיהיה מותר להגיד שהוא שחקן טוב?

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.