הפרמייר ליג, מח' 22: המשך סיבוב פרידה של קלופ מול צ'לסי, ארסנל בנוטינגהאם, אסטון וילה נגד ניוקאסל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏30/1/24.

1. k_700 Member

אההה אתה לא מעריך את אמאד בעצם כי הוא הרים דגל בלסטין לפני שלוש שנים בגיל 18.
    איך שכחתי. בהחלט ניתוח פלוסים/מינוסים מקצועי.

מנור שחקן חמוד, לא רואה אותו כשחקן רוטציה איכותי בקבוצה שרוצה אליפות. יכול להיות ראש לשועלים קלאסי בקבוצה קטנה באנגליה.
    מה זה לחמם את גארנצ'ו? שאמאד ושי לייסי יחממו את גארנצ'ו בגיל 19. אתה צריך שחקן אפילו יותר מוכן וטוב מגארנצ'ו שיכנס איתו לרוטציה ויאתגר אותו בימין. מנור זה לא הפתרון שלי.
    מחוץ לטופ 4 אני חושב שדיאבי, פאלמר וקודוס כשרונות גדולים מאוד והם הווינגרים היחידים העונה שיכולים להיות שחקנים משמעותיים גם בקונטנדרית לפי מה שאני רואה העונה ולפי סט היכולות שיש להם.
    כל השאר או שחקני עבר או ברף שאולי יכנס לטוטנהאם יום אחד.

נראה לי שזה פעם ראשונה ששיחקנו עם ראשפורד ושואו בצורה שמזכירה את השימוש של שניהם על האגף בשנה שעברה.
    ssstwitter.com_1706847116996

לא זוכר את שואו עושה כל כך הרבה קאטבקים במשחק אחד העונה. ככה בדיוק צריך לשחק עם שניהם, ראשפורד צריך לקחת את הטקאונס, לייצר יתרון על המגן ושואו צריך לעשות את העקיפה על הקו הגנה. זה יצר המון מצבים או חצאי מצבים בחצי הראשון ויצר יתרון גדול גם בפוזשן. שניהם יכולים להיות שחקנים שימושיים מאוד גם בקבוצת כדורגל טובה.
    תתחיל לבנות לידם עם כל הצער, יש פה עוד שלוש/4 קבוצה להחליף בזמן הקרוב.

חחחחח איך ידעתי שיצור כמוך יחפש את הויילן על ההחטאה הראשונה שתגיע, ממש באותה אובססיביות שמשה מחפש את אוננה על זה שלא עצר שחקנים שעומדים 3 מטר ממנו חופשיים לגמרי(סאנה והיום).
    ובכן, להויילן יש 9 שערים מ7.2 XG העונה ו9 שערים מ9.5 XG בשנה שעברה. כרגע הוא שיחק בערך את אותה כמות דקות. זה לא רק מצוין לחלוץ בן 20, לכבוש בשנה וחצי 18 שערים מXG של 16.7 זה מראש שהבעיה שהאחרונה של ההתקפה שלך זה חלוץ לא קליני. הוא קליני שחלוץ כובש יותר שערים מXG שלו בכל המסגרות אז הוא פינישר.
    הדברים שהכי ברורים בהשוואה בין כל הנתונים שלו מאטלנטה ליונייטד ובהשוואה לכלל הליגה זה שהוא פשוט הרבה פחות מעורב במשחק ההתקפי שלך.
    המשחק אתמול הוא היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל, אשכרה משחק ראשון בליגה שמשתמשים בו בתדירות שחלוץ נורמלי בליגה מקבל. התוצאה? לפי דעת הרוב, הוא היה המצטיין על הדשא עד שיצא.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/24
  2. MaxAaRons Member

הנתונים של הוילנד מפחידים באלופות 6 בעיטות למסגרת 5 שערים.
    אבל בליגה :) :
    10 בעיטות למסגרת ו3 שערים.
    זה קצת מפריך את נתון הxg שפרסמת , אתה מהנדס אותי?!
    קוראים לי אוהב כדורגל ? או ריאל מדריד הלבן?
    תתבייש לך.

לא מסכים אגב לבניה לצד ראשפורד ושואו , רחוק מכך.
    את ראשפורד אתה כבר יכול לקפל כי הארגנטיני פשוט טוב יותר.
    ושואו ? בהחלט ניתן למכור ולהביא מגן שמאלי חדש...
    כמו ההוא שהשאלת *משתעל*
    לא יותר טוב משואו? יש חוץ מרגילון מגנים שמאלים נוספים שטובים מהפחון הפציע.

3. MaxAaRons Member

אל תשכח.
    אם אתה מוכר את ראשפורד+אנטוני+פאליסטרי.

יש לך את מאונט שיכול לשחק ב2 הצדדים (משתין על אנטוני ופאליסטרי).
    יש לך את אמאד שגם משתין עליהם.
    כל מה שאתה צריך זה להביא ווינגר אחד לימין ונגמר הסיפור.
    ואתה יכול למכור שלושה (!), זאת אומרת אתה תעמוד בפיירפליי בקלות גם אם השחקן יעלה לך 100 מיליון !
    אצלנו פשוט לא יודעים לעבוד אח שלי. :)

4. one united Member

שאו מצטרף מצויין להתקפה, יש לו מסירות רוחב טובות והוא יודע לשתף פעולה עם קיצוניים שמאלים, אבל כמו טרנט בליברפול גם שאו לא אוהב להתאמץ בהגנה, רב הזמן מצלם את היריב ולא מקפיד בסגירות.
    בשורה התחתונה, אחרי שנמצא מגן ימני,שני בלמים, קשר רציני לאמצע שיכול כבר להתכונן להחליף את קאסמירו,לפחות עוד שחקן התקפה מעולה במקום הברזילאי האפס, או אז אפשר לחשוב בקול רם על מחליף לשאו. הוא לא הבעיה הכי גדולה שלך כרגע.

5. one united Member

אני לא חושב שמאונט צריך לשחק בצדדים, זה לא הכדורגל שאתה רוצה לשחק.
    הוא בטוח יותר טוב מאנתוני אבל תן לי לנחש שגם אתה.
    אמאד וגארנצ'ו זה בסדר גמור כרגע.
    גם אני כמוך חושב שכדאי למכור את ראשפורד אםםםםםםםם אתם צודקים ולא אני ונקבל עליו כסף גדול, ואז לחזק את הקבוצה בעמדות שכתבתי למעלה.

6. k_700 Member

חחחח אתה חושב שאתה מתכתב עם איזה ילדון בקבוצה בפייסבוק אה??

אני מראה לך שגם בליגה הוא כבש כמו הXG שלו ואתה בורח לי לבעיטות למסגרת?
    בעיטה למסגרת גם יכולה להיות סתם בעיטה מרחוק שהלכה למסגרת ולא באמת סיכנה את השער.
    אין פה מקור להתברברויות. מה השלב הבא, נמדוד את הרמה שלו בסגנון שמשה מודד אותו, על העצירת כדור הרעה הראשונה שתהיה לו במשחק?
    בשנתיים האחרונות הוא מוכיח שהוא פינישר מצוין באיטליה, אנגליה, צ'מפיונס.
    מכמעט 0 דליברלי באנגליה מצד שחקני קבוצתו הוא מעמיד את אותם ממוצעים באותה כמות דקות. כבר אי אפשר יותר לשחק על שיחק פה חצי עונה ושם חצי דקה. כמות דקות שווה בשתי העונות, בשתיהן הממוצע שערים שלו גבוה מהאקס ג'י, באחת מהן היה חלק פעיל יותר בבילד אפ(כשהוא גם משחק הרבה פעמים מאחורי לוקמן) ובזו ברוב העונה הקבוצה שמה עליו פס, מורידה את ברונו לקישור, משחקת עם אנטוני ובגדול משתינה עליו בקשת.

במשחק הקודם 3 הקשרים שלך בעטו 17 פעמים לשער לפני שהוא קיבל כדור אחד ברחבה.
    זו תמונת המראה המלאה והאמיתית לעונה שלו. כשרון גדול מאוד, שיכול לתת מספרים של חלוץ על בקבוצה שלא משחקת כדורגל ועל החוזקות הכי ברורים שלו(פאוצ'ינג, סקורינג ברחבה, מהירות ביציאה מהמקום ביחס לקווי הגנה) היא לא משכילה לשחק.
    אתמול שיחקו עליו והוא קיבל מהפריימרליג(לא ממני ולא מהסוכן שלו ושל טן האח שכאמור כולנו גזרנו שם קופון שמן) MOM.
    הנסיון הזה לחקות בכוח את החוסר מושג של משה שעוד דקה וחצי יקפיץ שוב את התקליט השבור של הארי קיין כובש 9 שערים ב-3 הופעות ואיך לא הבאנו אותוX700, קצת מיצה את עצמו.
    תחפש הטרלה אחרת להתלות בה.
    הינה אולי למכור את ברונו לבשיקטאש ולהביא את וורד פראוס ופדרו נטו במקום.
    תתחיל משם.

לסיכום, הינה נתון שיכנס לך ולמשה כמו חומץ לעיניים.
    20 - Rasmus Højlund has now both scored and assisted in each of his last two Premier League appearances - at the age of 20 years and 362 days, he is the youngest Manchester United player to achieve this, with Cristiano Ronaldo the previous youngest, aged 21 in 2007. Impressive. בתאבון.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/24
  7. k_700 Member

מאונט אולי יוכל לשחק WIDE PLAYMAKER כשיהיה לך מגן ימני נורמלי ולא מתחזה.
    כרגע לא שווה להוריד את המהירות בכנפיים ואת המהירות שהויילן נותן לך בחוד כדי להכניס את מאונט לשם.
    הוא יצטרך לחזור ולהתחרות על מקום ב8 או גיבוי לברונו ב10.

אבל אלה בעיות קטנות יותר.
    אתה רואה כמה הכדורגל שלך משתנה ברגע ומרכז הקישור נפרם בשנייה שמקטומיני ואנטוני נכנסים וזה מעתה ועד סוף העונה הולך להיות החילוף דיפולט בכל משחק שהם לא בהרכב.

כמה עוד נקודות המאמן הזה יצטרך לזרוק לפח אחרי דקות טובות בגלל אותן טעויות?
    זה מדהים. היו פה מאמנים שלא הראו כלום, אשכרה כלום.
    לא היה כדורגל אצליהם בדקה ה20 לא ב30 ולא ב80. אצלו לפעמים הוא פוגע בהרכב, מכין את הקבוצה נכון ליריבה ואז הורס לעצמו תוך כדי המשחק. ההפך הגמור מהמאמן החד שהיה פה בשנה שעברה שהיה עם סגל קצר בהרבה מנצח משחקים בזכות החדות שלו והשינויים תוך כדי.
    אלה פרפורי גסיסה שלו פה.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לך מה לדבר איתו על מה שקרה במציאות כמו אותה התקפה שהוילנד קיבל מתנה משוער שיצא החוצה והחליק ובמקום לגמור את המשחק הוא לא ייצר אפילו בעיטה לשער (כלומר גם אין xg והמצב הזה לא נכנס לנתונים אפילו אבל מי שראה את המשחק מבין איזה מצב מצוין זה היה), מצד שני הגול שלו שהיה עם המון מזל אחרי שהשוער הדף עליו את הכדור זה סיומת שגורמת לו לדבר על נתונים שלא היה לנו שחקן כזה מאז רונאלדו, ברור, כמה מזה העונה היה מול יריבות מטורקיה ודנמרק עם הגנות בהתאם? וכמה היה בפריימר לייג?

די ברור שיחסית למחיר ולעובדה שהוא החלוץ הראשון והבכיר שלנו העונה הויילנד עד עכשיו רחוק מאוד מלהיות הצלחה אצלנו, הוא חלוץ בוסר שרק בעתיד אולי יהיה מה שאנחנו צריכים (מעניין מי כתב את זה בקיץ ולא ניסה לאנוס את המציאות כמו אחרים כדי להצדיק את הרכש של טן האח כמו במקרים של אוננה ומאונט), וגם המשחק שלו אתמול שהיה טוב לא יכול להעלים חצי עונה שהתרומה שלו בליגה כמעט לא קיימת.

9. MaxAaRons Member

מושון הבנאדם מנסה להנדס אתנו.
    להוילנד יש שלושה שערי פריימר ליג מתוך 10 בעיטות למסגרת.
    אם אתה באמת תשווה אותו להארי קיין או לחלוצים בכירים ביבשת שעד כה הפגיזו אז זה ברור שפר בעיטות למסגרת יש להם יותר גולים זו לא דעה זו עובדה.
    ב1210 דקות יש לו שלושה שערי פריימר ליג משמע הוא כובש 0.22 שערים ל90 דקות של משחק.
    זה אגב הסטטיסטיקה שלו הן בשטורם גראץ והן באטלנטה.
    אני אמרתי לו ואני שוב אומר שאני לא אוהב כדורגל\ריאל מדריד הלבן שהוא יכול לעבוד עליו.
    מעניין לי את התחת איך הקבוצה מאומנת ושאין לו אספקה של כדורים.
    הוא עלה 75 מיליון ליש"ט? כן.
    הוא מבקיע מספיק ? לא
    זה כשלון? כן
    I rest my case.
    הוא לא אשם אלא אשם גוזר הקופונים שהביא אותו.
    הנתון של ניצול הxg זה נתון בעייתי אם בנאדם לא מבין איך לשפוט על פיו שחקן.
    מילא זה היה רק קיי700 זה גם 937373738393 אנשים סתומים בטוויטר :)

One - שואו הומו, אתה שוכח כמה פעמים היצור הזה שובר קו נבדל?
    לא מגן בליגה הישראלית ? בחייאת one.
    ברור שיש עמדות חשובות לחיזוק.
    אבל אם אתה מוגר את שואו אתה יכול להביא מגן שמאלי מבלי לדאוג מתקנות הפייר פליי.
    זה לא יבוא על חשבון שחקנים אחרים.

מאונט יכול להיות גיבוי אחי גם בשמאל וגם בימין , אני שונא את השחקן.
    אבל הוא מספיק טוב לדעתי כווינגר להיות גיבוי.
    אי אפשר להחזיק את רונאלדיניו בשיא כמחליף של גארנצו.
    הייתי קונה שחקן צעיר כמו פדרו נטו לימין להיות ברווטציה עם אמאד. ונגמר הסיפור.
    אתה גם יוצא ברווח אם אתה מוכר את פאליסטרי-אנטוני- ראשפורד.

10. one united Member

מאונט - הוא הרבה פחות טוב ממה שחשבנו,הוא לא יסכים להיות מחליף לאורך זמן , לא בשביל זה הוא בא,ובשביל שחקן אגף גם אני כמוך מעדיף עשרות מונים שחקן כמו נטו.
    שאו - תקן אותי אם אני טועה, אתה מאד פירגנת לו כבלם אומנם, אבל בכל זאת ראית בו דברים טובים כשחקן הגנה,אתה מתהפך עליו בצורה קיצונית מידי לטעמי.

11. oranfu Member

פנדל מגוחך, בדיוק כמו שהנפילות של שחקני צ'לסי ברביעי היו מגוחכות.

12. Sturridge Member

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אלה היו פנדלים של ואן דייק. בדקה 20 הייתי בטוח שVAR ייתן פנדל.
    בכלל, הייתי בטוח שטירני שונא ליברפול ומחפש אותה והוא לא שרק לפנדל על אוטומט. מה ההסבר?

14. MaxAaRons Member

אין לו ברירה.
    הוא שחקן בינוני בצניחה מתמדת.
    הוא ישחק רק בכנפיים, הוא לא ישחק 10 אצל כל מאמן שיש לו הכנה למוח כי הוא נגר.
    וכקשר אמצע הוא שחקן בינוני.

מה שכן הוא יכול לשחק ב2 הצדדים ולהביא משהו אחר למשחק שלך בניגוד לווינגרים שרצים על הקו או ווינגרים שחותכים לאמצע עם הרגל החלשה.
    אתה יודע מה העמדה הכי טובה שלו יקירי?
    העמדה של גראנצו :)
    זה שקיי 700 מהנדס לך heat maps זה יפה , אבל השחקן מעולם לא שיחק כקשר אמצע בעמדת מוצא ובטח ובטח לא שיחק כ10.

שואו - אני עדיין בדעה שיכול לצאת ממנו בלם מצוין.
    אבל... הוא עוד מעט בן 30 ושחקן פציע.
    מתי יבינו שנגמר הסיפור וצריכים להביא שחקן צעיר יותר?
    מה מצפים? שפתאום הוא יהפוך לקאפו?
    שחקן סביר התקפית , גרוע הגנתית , פציע עם שכר עתק והוא גם רכיכה מנטלית, כשלונר מסריח סדרתי.
    אני אומר לך יותר מזה - השחקן צריך ללכת כבר לסעודי פרו ליג.
    השחקן לא יכול לשחק באף קבוצת טופ 7 בהרכב וכגיבוי אתה יכול להסתפק במאלאסיה בהנחה ויוחתם מגן שמאלי חדש.
    אבל שוב - אני לא מצפה לזה , כי אני רואה את העבודה של האינוס העלובים האלו בניס.
    רק אם קוראים לך תרסיס אתה תגיד שהם עושים עבודה טובה.
    למה שיעשו עבודה טובה ביונייטד אם בניס הם לא עושים עבודה טובה?

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה