הפרמייר ליג, מח' 28: קרב בין ליברפול לסיטי שעשוי להכריע אליפות, ארסנל עורבת בפינה מול ברנטפורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏9/3/24.

1. k_700 Member

זה היה בגדר שמועות.
    כנראה ינסו להתמקח על הסעיף שחרור שלו בקיץ(116 מליון אירו).

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין, לא ידעתי שזה הסעיף. היום זה סעיף שאף אחד לא יתפלא אם יופעל, השאלה אם יש מועדון באירופה עם הצורך וההיתכנות הכלכלית + מגבלות פייר פלי.

3. k_700 Member

מצד שני למה שניוקאסל ישחררו בפחות מהסעיף שחרור? אתה נכנס למומ עם הבעלים הכי עשיר בכדורגל העולמי.....זה מראש בעייתי.
    אני אף פעם לא מבין איך פסז׳ בונה את הסגל שלה אבל לא יפתיע אותי אם גם הקיץ יביאו עוד קשר אמצע יקר מאוד, בטח אחרי שיאבדו את אמבפה למרות שיש להם כבר 50 קשרים אחרים על העמדה שלו(ובכלל אולי את הטאלנט הצעיר הכי גדול באירופה שהוא גם שחקן בית....).
    התייאשתי מזמן מלמצוא הגיון בהתנהלות שלהם.

4. k_700 Member

בקשר לפאלמר, זה בהחלט מצריך להעלות שאלות איך במערכת פספסו אותו.
    אני זוכר שהתראיין ואמר שגם בכלל תכנן להשאר ולהלחם על המקום שלו אבל די הבהירו לו שרוצים לעשות עליו קאש אאוט.
    סילבה מפלרטט עם עזיבה שנתיים, דה בריינה מפלרטט עם סעודיה, לשניהם אין באמת אופק של יותר משנתיים בקבוצה הזאת.

פאלמר שיחק גם בשמאל בסיטי והוא מסוגל לשחק גם איפה שאלבארז משחק לא מעט.
    סיים טורניר גדול עם אנגליה עד 21, נתן מספרים בכל הופעה שזרקו לו.
    יותר מעניין שפפ לגמרי לא העריך אותו. רצה את אוליסה, סיים עם דוקו. אם זה לא היה פפ אלא טן האח או מוריניו זה גם היה מקבל תהודה אחרת שדומה לימים ההם שמוריניו ויתר על דה בריינה, לוקאקו וסלאח. איפה פאלמר ואיפה דוקו? אני חושב שפאלמר גם הרבה יותר איכותי ומגוון מגריליש.

זה גם לא משהו חריג אצל פפ לפספס כאלה כשרונות.
    היו לו פרימפונג במערכת, היה לו את פדרו פורו שהוא קיבל פריוויו של שנתיים למה הוא מסוגל לתת בכדורגל בוגרים לפני שספורטינג השלימה את הרכישה שלו(בכלום כסף), הוא ויתר על לאביה לפני שנה, סאנה לפני....נראה כבר סוג של סטנדרט לאבד כשרונות גדולים.
    כמובן שזה ממש קל כשאתה מזייף בשיטתיות עסקאות ספונסר ומנפח מחירים לכל הטראפורדים של האקדמיה שלך שלא הראו כלום ולא עשו כלום לפני.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

אבל מה זה משנה?
    הוא יכול לוותר על איזה שחקן שבא לו ופשוט להביא מחליפים ברמה הכי גבוהה (או מי שהוא רוצה, בגדול).
    אנחנו מדברים פה על זה שעשה אריה דרעי מול המצלמות על איך אי אפשר להחליף את אגווארו שנה לפני שהביא את האלאנד כן?
    לא מעניין אותו לעבוד עם שחקן נוער מאוד מבטיח אם הוא יכול פשוט להביא שחקן מוכן במקום.
    אותו רעיון לגבי שחקנים שלא מרוצים מההוראות הטקטיות שלו\ממקומם בסגל. אין לו מה להתעקש על שחקנים, אין לו מה להחזיק שחקנים מעבר לשיא\ממורמרים. הוא יכול להביא פחות או יותר את מי שבא לו במקומם.
    יש לו לוקסוס שאין לאף מאמן אחר בעולם.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

אני גם מאמין שמגיע שחקן בקליבר של וירץ בקיץ הזה(ואם לא וירץ אז איזה מוסיאלה כזה) כlong term replacement.
    אם יאבדו את האליפות הם בכלל ישתגעו גם בחילופים לשאר האיזורים בקישור.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה יותר צפוי, החזרה של בורנמות׳ או איבוד היתרון של לוטון.

8. alexshw Member

זבארני האוקראיני השמיני שכובש בפרמייר ליג: קדמו לו רברוב, שבצ'נקו, יארמולנקו, וורונין, זינצ'נקו, מיקולנקו ומודריק.

Milevskiy אוהב/ת את זה.
  9. cheddar Member