הפרמייר ליג, מח' 4: טן האח חוזר לצפון לונדון, ארטטה רוצה לברוח לו. ברייטון מארחת את ניוקאסל.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏1/9/23.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700 נראה. פתיחת העונה מאכזבת אותי מאוד, והבעיות בסגל הן תירוץ לא מספק עבורי. מאמנים טובים ברמה הזו, גם בקבוצות קטנות יותר מיונייטד, עם הרבה פחות כסף, מצליחים לסגל סגנון משחק ברור. אני עוד לא יודע מה יונייטד אמורה להיות, וזה לא צריך להיות כך אחרי קצת יותר משנה של עבודה.

התוצאות לא מטרידות אותי, כי הרי ברור לכולנו שיש גבול למה שנוכל להשיג העונה. אותי מעניין רק הסגנון, כי הוא המקפצה לדברים טובים יותר בעונות הבאות.

Scouser Tommy ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  2. k_700 Member

עבודה בקבוצה קטנה ממנצ׳סטר יונייטד זה תפקיד אחר. משחק אחר. רמות לחץ אחרות וגם ביקורת אחרת(אתה למשל תדבר היום על הכדורגל הנהדר של אנגה בטוטנהאם שלו(שזה בתכלס למקסם את העבודה של המגנים שלו ולהתבסס על מתפרצות קטלניות), אבל זה משהו חדש? מישהו זוכר את המחזור הראשון שלהם העונה? לא, זה טוטנהאם זה לא מעניין(באופן כללי מחזור ראשון לא צריך לעניין יותר מדי אבל על המשחק של יונייטד מול וולבס כבר הסיקו איך כל העונה הזאת תראה...)).

אני דווקא כן רואה סגנון די ברור כשאתה משחק בהרכב מלא. זו קבוצה שמנסה לבנות את הבילד אפ מלמטה, למשוך את היריבה עליה ולהשתמש בכלים שיש לה מקדימה ליציאות קטלניות במגוון דרכים(או דרך שימוש בברונו או דרך אגף שמאל). הגיוני, שני הכלים הכי טובים שלך בקבוצה זה ברונו וראשפורד, תרצה למקסם את היכולת שתשתמש בהם. כלי נוסף קטלני זה גארנצ׳ו שהוא איכותי מאוד באחד על אחד והוא נותן לך את האופציה השנייה הכי מהירה בקבוצה כשאתה תוקף.

זה נראה לרוב מעפן כי עד היום החלוץ שלך היה או ראשפורד באמצע או מארסיאל(ובעונה שעברה חצי עונה עם וורחהוסט בנוסף).
    בוא נראה איך זה יראה עם חלוץ פיזי, מהיר שגם נראה שמתאים מאוד לסגנון הזה שמחפש חלוץ שמסוגל לתרום בתנועה ללא כדור.

הייתי רוצה לראות את הסגנון הזה שבו מנסים לצאת מהר קדימה עם קשר יותר פיזי ליד קאסמירו. יש לזה פוטנציאל טוב להראות הרבה יותר טוב מהחרא שראית מול וולבס וברוב המשחק אתמול.

בסוף לווייבים של תחילת עונה צריך גם לתת את המסגור הנכון. זו תחילת עונה. הרבה דברים עוד יכולים להשתנות לכל כיוון בטח כשזה עם מאמן שכבר הראה שיש לו מושג.

cheddar אוהב/ת את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד יש פציעות, תמיד יש חיסורים, בסוף הקבוצות שמשחקות כמו קבוצה ולא כמו בודדים לא משנות את הסגנון בצורה כל כך קיצונית בגלל חיסורים.
    שיחקנו כמו קבוצה קטנה מבחינת סגנון וגישה, וזה למרות שארסנל שיחקה בקצב נמוך שמאוד התאים לנו ושארטטה איחר מאוד בחילופים למרות עוד הופעה עלובה של האברץ ומול ארסנל שעדין לא נכנסה לקצב השנה.

4. k_700 Member

מעט מאוד פעמים כשאתה מתחיל עונה ואתה מנסה להכניס את השחקנים שלך לכושר של עונה רגילה אתה צריך להתמודד גם עם חיסור דו ספרתי של שחקנים.
    אתה מוזמן לבדוק דוגמאות מהעבר וגם איך זה נראה במקומות אחרים כשזה קרה.

אתה רואה גם בצ׳לסי שגם לה יש קרוב לדו ספרתי חיסורים וגם שם דברים חורקים מאוד בתחילת העונה(ולהם יש סגל גדול יותר).
    זה ישמע כמו תירוץ אבל כשאתה צריך לשחק פתאום עם הבלם השישי שלך במחזור מס׳ 4 כשנכון לעכשיו שיחקת במפעל אחד בלבד זו מציאות קשה.

אחרי הפגרה המצב מבחינת הזמינות צריך להיות טוב יותר.
    מרטינז טס עם הנבחרת ואם לא יפצע שם צריך לחזור, לינדלוף יהיה כשיר, רגילון כבר כנראה יתחיל לקבל הזדמנויות ונקבל גם את אמראבט ומקטומיני(לספסל) ביחד עם החלוץ הראשון שלך בהרכב.

לא ראיתי את ארסנל משחקת בקצב נמוך. הם נראו עצבניים מאוד בשליש האחרון אבל הם לחצו אותך ביעילות, שלטו במגרש וקדמו את הכדור בקצב מהר קדימה. רוב המשחק בסוף התנהל בחצי שלך.
    הופעה עלובה של האברץ היה להם בכל משחק ששיחק, אין פה משהו יוצא דופן. ההרכב שלהם כל כך טוב שהם מצליחים להתמודד עם זה מצויון עם השיגו בינתיים כבר 10 נקודות מ12.

איחר בחילופים אולי אבל תראה איזה אופציות היו לו שם על הספסל- מדהים.
    כמה שנים לקח לו לבנות את העומק הזה?
    ספויילר- לא תוך שנה.

5. alexshw Member

אני רואה מאמן ש - 5 ימים במועדון שלו עשה בית ספר לטן האח. אני רואה נוטינגהם מובילה בקלות 2:0 עוד לפני שהמשחק התחיל למעשה. אני רואה טוטנהאם של אנגה משחקת בפתיחת עונה כדורגל ברמה שלא זכור לי שיונייטד שיחקה. נכון רק תחילת עונה ומה שקובע זה ההמשכיות. אבל רק ביונייטד משום מה חוושבים שהכל צריך לקחת דור שלם עד שיסתדר.
    לא, מועדון בריא רואים מהר את הכדורגל, מועדון חולה גם 100 חלונות ו - 100 מנג'רים לא יעזרו לו לשחק.
    העבודה של טן האח אולטרה לא אפקטיבית ולא באמת מעניינת. צריך לזכור שהקבוצה לא הייתה מוכנה באותה מידה גם לעונה שעברה, למרות שטן האח חתם אי שם באפריל. מספיק זמן לפני תחילת העונה.
    שוב הסיבה לכל האמור לעיל הסביבה הרעילה והלא מקצועית. אפשר להציב כל שם על הגלובוס שאתם רוצים במקום טן האח.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

איזה כדורגל ראית מטוטנהאם בתיקו 2 מול ברנטפורד? מה מיוחד?
    בכלל, מה מיוחד בסגנון שלהם היום לעומת קבוצות אחרות היפסטריות של טוטנהאם מהעבר?
    תחילת עונה, כמה מלל ובלבולי מוח על 2 וחצי משחקים טובים.

מת לראות מה היית רושם אם המנג׳ר שלנו בחלון ראשון היה מביא את ברנאנן ג׳ונסון כרכש הכי יקר בחלון ואיזה בלם מגרמניה שאף אחד לא הכיר ב50 מליון פאונד.
    גם על מדיסון בטח היית רושם שהוא ראש לשועלים קלאסי עם גליון פציעות ומי המטורף שמסכן 46 מליון פאונד על שחקן שהרגע ירד ליגה, ״אוברייטד אנגלי״.

אגב נוטינגהאם(עוד מועדון מטורלל שאחרי עונה של 26 רכישות מוסיפה עוד מאתיים שחקנים חדשים בשביל לסיים את החלון עם חלוץ כבד, אודוי ואלאנגה ב20 מליון), שיחקה בערך 14 דקות כדורגל במשחק הזה כולל התוספת זמן בסוף.
    מהמשחקים היותר טובים שלנו אחרי הצמד שערים הזה ב4 דקות הראשונות. היו להם כלים הרבה יותר טובים בקישור להביך אותנו והם נראו מפוחדים.
    טן האח כן עשה שם התאמות טובות מהמשחק הראשון וה60 דקות מול טוטנהאם.

שיחקנו כדורגל מצוין שלושה חודשים כמעט בשנה שעברה, בעומס משחקים הכי גדול שהיה לקבוצה באנגליה. מאחל לטוטנהאם, כנראה ההיפסטרית התורנית, לעשות 70 אחוז ממה שהשגנו בשנה שעברה. אם צריך להמר הם לא בטופ 6 השנה, מאוד יפתיע אם כן.

אני כבר מקבל פה דז׳ה וו להוא שלפני שנתיים אמר לנו מחזור 6 שנונו אספריטו הולך להוביל את טוטנהאם לאליפות השנה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/23
  7. MaxAaRons Member

קיי אתה לוקח את אלכס בדמגוגיה בכמה רמות.
    באמת שאתה בכל פוסט שלישי יורד עליו ,אבל כל אחד עם זוג עיניים ודופק יכול להבחין ביח"צ שאתה עושה לטן האח האפס ,לגלייזרים ועוד.
    מספיק רני ,מספיק.

8. one united Member

אני חושב שקלופ היה צריך להשאר עוד 10 דק עם ה 4:2:4 ולגמור את המשחק ואז לחזור לשלישייה בקישור

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.