הפתח-תיקוואיות, סכנין, עכו, אשדוד, והעולות החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏9/7/11.

1. סטפן שאלוי Member

שיהיה לכם באמת בשעה טובה, וגם לסכנין, מפני שהם מייצגים מיעוט של 20 אחוז במדינת-ישראל.

מה שכן, ל"קבוצה של המדינה" אין כסף: קורנבלוף את הקופה רושש, וזה מה שיש.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועכשיו הבשורה מהבקרה: הפועל פתח תקווה יורדת ליגה!

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

הראל, אתה בטוח? ראיתי שבאתרים כתוב שהתקציב של הקבוצה יעבור ביום ראשון, הם השיגו את הכסף.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אנינראיתי את זה בשעות האחרונות אבל עכשיו באמצע התוכנית מתחממים בספורט חמש פלוס עלה פשכצקי לשידור שהוא נמצא בבקרה שם ונתן את ההודעה הזו.

פ?ת רשאית לערער בבחת דין העליון ולתת נימוק טוב ומשכנע למה לא השיגו עד עכשיו כסף זה מה שהבנתי ממנו.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני מאוד מקווה שהפועל פתח תקווה תצליח לסדר את הבעיות. לא מגיע לכפר סבא הלוזרים להיות בליגה ככה.

6. aloneli Member

למה שירדו ליגה אם הפועל פ"ת השיגה את הכסף?

בכל מקרה זה רק מה שעיתונאי זרק,נחכה לראות מה יקרה בשבוע הבא..

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

השיגו כסף אבל הייתה בעיה אחרת. יש כל כך הרבה סבכים בירוקרטיים שיכולים לקרות במצבים כאלה, בעיקר במצבים כאלה של 'הדקה ה90+תוספת זמן' והפעם זה קרה.

ואגב, זו לא גחמה של כתב. אם תשים לב זה מופיע בכל אתרי החדשות. חלק כבר הורידו את פ"ת ליגה, חלק כתבו את המצב האמיתי והוא שבית הדין יכול להחליט על ארכה, ושם אני מאמין שיעשו באמת הכל כדי לפתור את הבעיות הספציפיות שנפתחו הלילה ולהשאיר את הקבוצה בליגה.

בקיצור עכשיו כולם מחכים לבית הדין, לראות אם הוא יאשר ארכה לראשי הפועל פ"ת.

8. aloneli Member

כן צודק עכשיו שמתי לב.

9. Don Joan Roman Member

בית הדין יאשר ארכה להפועל פ"ת כי הפועל פ"ת יכולה לטעון בקלות שהיא שהיגה את הכסף ושאם לא נותנים לה ארכה מינימאלית גם אין אפשרות לתת ארכה לבית"ר ירושלים למרות שהמצב ב2 המועדונים הוא שונה לחלוטין כי בית"ר במכירת שחקן אחד(חן עזריאל) והקיצוץ שקורנפיין מתכנן תעמיד תקציב.

10. סטפן שאלוי Member

הנה, עוד מושפע שאוכל את סיפורי הכזבים של קורנבלוף, שאין לו תוכניות אלא אשליות, ואתמול נחשף שוב פרצופו האמיתי.

הארכה שניתנה לבית"ר היא עד יום א', וגם אם תינתן ארכה נוספת, אף אחד לא יקפוץ על אף שחקן, ומחירם יורד בהתמדה בגלל כל הכשלונות של קורנבלוף, שבמקום לדאוג לבית"ר עסק בליקוקים לארקדי, שקרים לאוהדים, ומילא לעצמו מליונים בכיסים.

גם קצב ( מה זה קצב ) מכירת המנויים הינו עלוב מאוד, ועד היום נמכרו כמה עשרות מנויים. זה צריך להדליק נורה אדומה לבקרה התקציבית, שגם הנתונים העלובים משנה שעברה לא יחזרו, יהיו חלשים בהרבה השנה, וזאת תודות לאיש העסקים קורנבלוף, ואיש השיווק גבאי.

מחר בערב, 18:30 באשדוד, יהיה שמח, מאוד. זה יהיה קדימון לנציגי הכישלון.

11. GRANDE LAZIO Member

כל מה שבן זקן שם זה ערבויות אם משהו בלתי צפוי קורה ואז הבקרה משתמשת בכספים הללו למקרה חירום. חוץ מזה, הוא מקבל 3.5 מיליון שקל כל שנה כמו שעון מהעירייה (הקבוצה אפילו לא שלו), מקבל כסף מהטוטו, התאחדות, טלוויזיה ועוד. רק הסכום שקיבל במהלך העונה שעברה - כמעט 2 מיליון דולר על מתן אוחיון ומקרייב סידר לו יותר מתקציב שלם לעונה הקרובה. חבל שאתה מתערבב בדברים שאתה לא מודע להם.

בן זקן במ.ס. בגלל שני דברים - פרסום וכסף. אחרת מדוע הוא לא העמיד קבוצה אטרקטיבית באשדוד בכל השנים שלו בקבוצה? חשבת על זה?

הלוואי עלינו המצב של בית"ר היום.
    עכשיו אני מתחלף איתך.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאכזב מאוד לקרוא את הידיעות על הפועל פתח תקווה. דווקא בעונה הקרובה, אותה היא אמורה לפתוח באצטדיון החדש ואולי לצאת לדרך חדשה, כזו שתהלום בצורה הולמת יותר את השם 'הפועל פתח תקווה', קורה מה שקורה.
    כולי תקווה שהעניין בסוף יפתר. אם היא תרד, לא בטוח שיהיה לי מעניין כל כך לעקוב אחרי מה שהולך בליגה שהוא לא קשור למכבי נתניה.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/374/883.Xxx

תסתכלו עליהם - ותראו אותנו

13. Raulito Madridista

ירידת ליגה היא אסון ספורטיבי - לפעמים לוקח הרבה זמן להתאושש ולחזור. אני חושב שבקו מחשבה תקין זו צריכה להיות האפשרות האחרונה של קבוצת כדורגל על-מנת להתחיל מחדש. אבל המקרה של הפועל פ"ת הוא שונה. לא האמנתי שבסוף היא כן תרד ליגה וההידרדרות תיהיה כזו רצינית - מפולת. אני מקווה לראות אותה חוזרת בהקדם לליגת העל ומנקה את כל החרא שהצטבר שם בתקופה האחרונה. ולחשוב שבידיוק לפני חצי שנה היא הייתה במשך כמה שבועות הלהיט של הליגה יחד עם אקסברד, יניב לוזון, צרפתי ורפי דהאן.

14. Ice Cream חסה

ואז מחול השדים של סיני ודני לוי התחיל...

הפועל חיפה ובני יהודה הצליחו לחזור מהר יחסית מפירוק, ואני מאמין שגם הפועל פתח תקווה תוכל למצוא בליגה הלאומית (אם היא תהייה בלאומית, עוד לא בטוח) רוכש כמו כץ או מגן שיקדם אותה לאט לאט עד החזרה למרכז הבמה.

15. Number 8 Member

נכון לעכשיו הפועל פתח תקווה בליגה הלאומית והפועל כפר סבא בכוננות רצינית לעלות לליגת העל, כאשר גם הפועל אשקלון עדיין בתמונה.
    עוד שלוש שבועות הליגה מתחילה ואני לא יודע לאיזה מגרש ללכת במשחק הפתיחה...