הפתח-תיקוואיות, סכנין, עכו, אשדוד והפועל רמת גן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏10/7/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

גם אם בסופו של דבר ימצאו את עצמם בלאומית, הם יצליחו לחזור כעבור שנה. המועדון הבכיר של המגזר לא יעלם כל כך בקלות, רצון לחוד ומציאות לחוד.

אגב, דראפיץ' על סף סיכום בקבוצה, לא חושב שדווקא הוא זה שיביא את הישועה.

2. Don Joan Roman Member

עם מאזן גנאיים שהיה איש מדהים ומבורך זה היה נכון ולא הייתה לי שום בעיה שישארו בליגה כי הם לפחות מבחינתי ייצגו הרבה דברים יפים בכדורגל, מהרגע שמאזן הלך גם זה נעלם וחוץ מלעשות בלאגן לעצמם הם לא תורמים בכלום לליגת העל.

3. הרצליה Member

הבדיחה של העונה שעברה.
    המאמן הכי ליצן שדרך בהרצליה בעשר השנים האחרונות ודרכו הרבה.
    מבחינת הנהלת סכנין מדובר בהחתמה טובה כי הם יעשו איתו מה שהם רוצים ויגידו לו מה לעשות,מבחינת הקבוצה מדובר בהחלטה אומללה והדרך ללאומית מתקרבת.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

יותר מלחמן? בוא לא נגזים. לא הייתי ממהר להספיד אותם כל כך מהר, אמנם כעת זה לא נראה טוב מבחינתם, אך עדיין הליגה עוד ארוכה. אני צופה מאבק משולש בינם לבין עכו ורמת גן.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לחמן עם כמה שדגל בשיטת ה "הנה שחקן, יאללה תקצר אותו", בתקופה היתה לקבוצה עמידה מסויימת על המגרש, הייתה לחימה עם כמה שהייתה מוגזמת, אצל דראפיץ אני מתקשה להאמין שזה ייקרה. מבין כל ארבעת המאמנים שהגיעו לסכנין דווקא הראשון מביניהם, בלבול, לדעתי היה הטוב ביותר, חבל שלא נתנו לו גב להמשך העונה.

אגב, למה ערוץ 1 מצליח לשדר את משחקי ליגת העל ב HD וצ'רלטון שכבר יש להם ערוץ HD שמשדר מידי שבת משחקים מהליגה האנגלית באיכות הזו, לא מצליח לשדר גם משחקים מליגת העל?
    יש למשהו תשובה לכך?

6. Don Joan Roman Member

כן שצ'רלטון פשוט לא רוצים.

7. Number 8 Member

הטעות של סכנין היא בהתחלה, לא היו צריכים לפטר את יובל נעים מלכתחילה בגלל השטות הזו עם הרמאדן, לא אכפת לי מי צודק ומי לא, שני הצדדים היו חייבים לפתור את הויכוח הזה ביניהם ולא לתת להשפיע על הקבוצה אבל כנראה שאת עבאס סואן זה לא עניין, וכעת הקבוצה חפרה וחפרה והחתימה מאמן שלישי ואנחנו רק בתחילת העונה.

8. הרצליה Member

בוודאי,כמה שעות אחרי ששיימן ירד לדשא באותו משחק מפורסם מול הפועל חיפה לחמן כבר הלך הביתה.

דראפיץ' עמד ליד הספסל כמו אילם ושמע כמו השחקנים את הצרחות של שיימן מיציע הכבוד.
    למאמן אסור להיות בובה כמו שדראפיץ' היה בהרצליה, ואותו דבר יאכילו אותו גם בסכנין, השכונה שם רק התחילה ברגע שהחתימו אותו.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שחר סימנטוב שוחרר מהפועל עכו
    http://sports.walla.co.il/?w=/157/1739289

לדעתי טעות קשה של אלי כהן, השחקן הזה יכל לעזור לקבוצה בקרבות ההישרדות, בל נשכח את תרומתו במצבים הנייחים.
    איתו לא היו להם הרבה סיכויים להישאר בליגה, אז בלעדיו?

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/10
  10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכו לא תלויה בו עם כל הכבוד...בתאכלס פרט למצבים נייחים לא היתה לו תרומה כזו מכרעת כמו שאתה חושב ולהחזיק שחקן בשיבל מצבים נייחים אין צורך...

בני סכנין היא המועמדת מספר 1 לירידה כרגע. הפועל פ"ת ןהפועל עכו אחריה ביחד עם הפועל ר"ג....2 מה-4 האלו ירדו, אחת תלך למבחנים.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפועל פ"ת פחות גרועה משלושת הקבוצות שהזכרת, אני מקווה ומאמין שהיא לא תתדרדר לקרבות ההישרדות. דודו ביטון זו רכישה חכמה מצידם ולמרות הניהול הכושל וההגנה הנאיבית אני חושב שהם יסיימו בצמרת הפלייאוף התחתון ואולי אף יסתננו לפלייאוף האמצעי.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלי מחפוד משלם את מחיר הקרקס בהפועל פתח תקווה ומפנה את מקומו לטובת יובל נעים, אותו מאמן שהתעמד עם האוהדים בכחול בעונה החולפת. לא ברור לי במה יובל נעים טוב יותר מאלי מחפוד, אבל כנראה שהרצון לעשות 'שינוי' גדול במצבים כאלה מכל מחשבה הגיונית כזו או אחרת.

כאחד שזוכר את הימים היפים של הפועל פתח תקווה בצמרת בשנות ה-90, אני יכול להגיד שחבל לי מאוד לראות את המועדון המפואר הזה מדרדר בצורה כזו. מועדון עם 6 אליפויות ו-2 גביעי מדינה.
    אסור שהפועל פתח תקווה תרד ליגה בסוף העונה. העונה הבאה אמורה להיות אחת החשובות בהסטוריה של הקבוצה, עם המעבר לאצטדיון החדש, מה שעשוי להחזיר חלק גדול מהאוהדים שנרתעו מ'האורווה' ולגרום לכך שתקציב הקבוצה יגדל מתוך אמונה שהכנסות הקבוצה יגדלו.

מאחל לקבוצה הזו לחזור לדרך המלך.

13. אלי מתחן Member

זה עניין של עלות, לא משתלם להם לצלם משחק בין אשדוד לב"ש בHD

מישהו רשם את המילה היגיון ביחד עם הפועל פ"ת, בתגובה אני רושם: חחח.
    מישהו חשב שדני לוי הדביל המוחלט הזה מסוגל להגיע למשהו? אני לא יודע איך הוא עדיין נמצא בכדורגל או איך אף אחד לא יכול לקחת לו את הקבוצה, אבל זה מזכיר לי את מקרה שאול אייזנברג שפשוט היה מדרדר את הפועל ת"א מדחי אל דחי ואף אחד לא יכל לעשות כלום מול אדם שחשב שהוא גם עושה עבודת קודש.

14. kfiros Member

כואב ועצוב מאוד אבל הפועל פתח תקווה בדרך לליגה השנייה..

נעים לא מאמן גדול. היה עדיף להשאיר את מחפוד מאשר להביא אותו, הקבוצה יותר נחלשת ממתחזקת, בפירוש.
    חוץ מאיזה שנתיים שלוש נחמדות בארצית ובלאומית עם הפועל רמת גן המאמן הזה לא עשה הרבה והתחושה הכללית היא שבלי ירון קוריס הוא לא היה זוכה לאור הזרקורים. בשנה שעברה הפועל רמת גן נראיתה רע והסיבה היחידה שנשארה בליגה היא הפועל עכו והפועל רעננה, נעים לא באמת הסיבה לכך. גם התקרית בסכנין בתחילת העונה לא הוסיפה לו הרבה לרזומה..

אז גם אין מאמן שמסוגל להשאיר את הקבוצה בליגה וגרוע מזה כנראה שגם אוהדים לא יבואו בהמוניהם אחרי שזועמים ובצדק על המינוי של המאמן שבמשחק גורלי לפני כמה שנים הפנה לעברם תנועה מגונה והלהיט נגדם בצורה מאוד חסרת טאקט וברוטאלית.

15. Number 8 Member

אשדוד קיבלה עונש כבד מאוד בעקבות זריקת השלט של אוהד אשדוד על הקוון - הפסד טכני, אירוח משחק ללא קהל (מול בית"ר ירושלים) וקנס בסך 10 אלפים שקלים.
    http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...D=87438&lang=HE