הצוויטה בונדסליגה 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י msvduisburg, ‏17/6/10.

1. eran levy Member

השחקן שהציג יכולת וכושר הגבוהים ביותר עד עתה באימוני הרטה, פטריק אברט, קרע את הרצועה הצולבת וייעדר לפחות שישה חודשים.
    ביום שני מגיע השחקן החדש של הרטה, האוסטרי דניאל בייכלר משטורם גראץ, אחד מכוכבי הליגה האוסטרית הצעירים.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/10
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ערן, יש התפתחויות בנוגע לעתידו של אדריאנצ'ו? וחוץ מזה (אני לא יודע אם אתה נוכח לפעמים באימונים שלהם), במידה ושיחקו עד כה משחקי אימון, איך הכושר של הקולומביאני?

3. eran levy Member

אימונים? ממש לא, אין לי זמן ויש לי חיים חוץ מהרטה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_popcornsmiley.Xxx
    מרכוס באבל פרסם את ההרכב הפותח האידאלי עבורו:
    אארטס - קוביאשווילי (קפטן), הובניק, מיאטוביץ', לל - דרדאי, לוסטנברגר - ראמוס, רפאל, בייכלר - פרינד.

גם בנבחרת קולומביה משחק ראמוס בצד שמאל, נכון? אז גם אצל באבל הוא אמור לשחק בצד שמאל.

כרגע הספק הגדול היחיד שקיים הוא לגבי גויקו קצ'אר שמסרב בתוקף להישאר בהרטה, ולכן הוא לא נכלל ברשימה של באבל. ואם ראמוס נכלל זו יכולה להיות בשורה טובה מאוד להרטה.

4. Strawberry Fields Member

לאילו קבוצות הוא מקושר? הוא קרוב לחתימה איפשהו או שסתם עושה פרצופים בינתיים כי הוא לא רוצה לשחק בליגה השנייה?

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יש ספקולציות על פיורנטינה, אבל הוא יותר קרוב להמבורג שמאד חושקת בו.

ערן, הבעיה שלי עם ההרכב של הרטה נעוצה בשוער, לא ברור לי איך נבנתה כזאת קבוצה חזקה עם שוער שהוא יותר מנקודת תורפה לטעמי....ובמקום דרדאי הייתי מחפש גם משהו יותר טוב. יש לו אומנם ניסיון והוא לא שכח לשחק כדורגל, אבל הוא מאד איטי ולא יציב.

ד"א לוקאס סינקביץ' עוזב את לברקוזן ומצטרף לאווגסבורג שמעמידה קבוצה לא רעה בכלל שיכולה להתמודד על העליה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/7/10
  6. eran levy Member

הידיעה האחרונה אכן מקשרת את קצ'אר להמבורג.
    זה בטח לא יהיה זול עבורם, על פי transfermarkt קצ'אר שווה 8.5 מיליון יורו.

גם אני לא מבין את ההבאה של ארטס. שווי השוק שלו די נמוך והוא בן 34. אם מביטים על החיובי - ארטס משחק כל השנים בליגה ההולנדית (למעט עונה אחת בבלגיה), ובמשך תקופה השתייך גם לפיינורד.

דרדאי היה פצוע במשך ארבעה חודשים בעונה שעברה. אני דווקא סומך עליו שיחזור להיות יציב בעונה הקרובה.

7. shlomydavid מנהלים

ואוו איזה מפתיע לראות שהרטה בליגה השנייה. אני אמנם לא עוקב כ"כ אחרי הבונדסליגה, אבל הרטה זכורה לי ממאבקי הצמרת שלפני שנתיים.
    מה קרה לה שהידרדרה כך לליגה השנייה ?

אני בטוח שהיא תחזור בקלות לבונדסליגה הבכירה.

8. eran levy Member

לפני שנתיים הרטה סיימה במקום הרביעי ופיספסה במחזור האחרון מקום לצ'מפיונס, אבל הקבוצה הדרדרה, הכוכבים הגדולים שהיו מרכז הקבוצה עזבו, רכש מתאים לא הגיע וככה סיימה הרטה במקום האחרון.
    אבל העונה היא קנתה שחקנים מוכחים וטובים וקשה לי להאמין שעם הסגל שיש לה היא לא תעלה בעונה הקרובה, למרות שכבר היו הפתעות בחיים.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קארל היינץ וילדמוזר, שהיה הבוס של האריות של מינכן (ושהבן שלו גנב כמה מיליוני יורו מהקופה של הקבוצה בעת בניית הארנה) נפטר.

10. FC_Bayern Member

שאלה לי אליכם, חברים, היכן מינכן 1860 תשחק בעונה הקרובה?
    לפי מה שהבנתי, הקבוצה לא הגיעה להסכמות בדבר משחקיה באליאנץ ארינה והיא תשחק באיצטדיון אחר, הייתכן?

11. eran levy Member

על פי האתר של הקבוצה האליאנץ ארנה עדיין האצטדיון הביתי.

12. אוהד נבחרת גרמניה Member

אסמן לכם כעת סוס שחור.קרלסרוהה תרוץ חזק.

13. Yotam Member

אם שתיים עולות אני מסמן את הרטה כמובן ואת מינכן 1860, לדעתי למבחנים תעלה אוגסבורג שתפתיע אבל תשאר בבונסליגה 2.

קצ'אר נמכר להמבורג תמורת 5.5 מיליון יורו וכנראה שביכלר ימלא את מקומו.
    שמעתי על שחקן ששמו מוסקוארה והוא קולומביאני והשחקן הוא אחד הכשרוניים שהולכים להיות בבונדסליגה 2, הוא מגי לפאדבורן והוא בעמדת מגן ימני.
    עוד חשקן מדרום אמריקה שאמור לחתום בבונדסליגה 2 הוא קאיובי מוולפסבורג שככל הנראה יעבור לאנרג'י קוטבוס.
    במחזור הפתיחה נראה את הרטה מול רוט - וויס אובהאוסן בברלין וכנראה אפשר להכריז כבר מעכשיו כי הרטה ברלין אלופת טרום עונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx , מעניין אם הרטה תעלה, בכל אופן, העונה בבונדסליגה II תהיה עונה מרתקת ביותר !
    נ.ב - לקבוצה מהבונדסליגה 2 יכול להיות יותר אוהדים משל קבוצת צמרת ספרדית או אנגלית.
    שתהיה עונה מוצלחת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. אוהד נבחרת גרמניה Member

תקשיבו ..הקבוצה הכי טובה בבולי 2 .היא בוכום בקלות.הרטה בעלת שם גדול נכון.אבל....פרידריך סמל שמקרין הלאה עזב.אין מכוון לצעירים.אברט נפצע הוא אמור היה לבנות את המשחק.דרדאי לא יוזם.פרינד תלוי בקשרים.רפאל לא חכם.ראמוס יותר אתלט משחקן.לוכטרנברגר לא שווה.דרובני מכה.בנוסף מטען הציפיות שכולם שמים להם בראש יכול להביא קריסה.אני צופה פתיחה קשה של העונה
    בוכום.הקבוצה נשארה כמו שהיא בדיוק וזה יתרון גדול מאוד.בוכום קבוצה טובה לא הפסידה בקלות לאף אחד כשהיא בריאה יש לה פונטיציאל.בהמבורג לא ישכחו לספר לכם.שסטאק נשאר עם דדיץ בחוד.ג'ואי טסה הצפון קוריאני מגיע הוא מצויין מהיר חצוף מכמה דקות נהניתי ממנו במונדיאל.מימון אזאוגה.גרות.דבובורסקי .פראייר.ניסיון (פראייר .דבורבסקי)וכשרון צעיר(גרות.אזאוגה)בהגנה פפרצל.בוניג .מרטליץ .כואאכה.מרביי.אנתאר יאיה.והרכש המעניין קופלין בוגר נבחרת הנוער ואוניברסיטת בוואריה.ועל כולם פונקל המאמן .חברים בוכום היא הקבוצה הכי מוכנה בליגה.הכי חזקה. הכי מנוסה.והכי מאומנת.בוכום תיהיה מעל הליגה.הרטה תחווה חבלי לידה וקושי בהתחלה אבל תצטרף בהמשך אחרי מקצה שיפורים ומזומנים בינואר.קרלסרוהה סוס שחור מנוסה ורעננה.מינכן 1860-על אף אהבתי לקבוצה אני לצערי לא רואה אותה מתמודדת.כל המוניטין של בוואריה הולך לעזאזל ראשי הקבוצה מגעילים והאוהדים בטירוף של עצבים.מילא בשנה האחרונה מכרת את כל העתיד של המועדון .גבהרט .האחים בנדר.והעונה מלפה.איפה איפה הכסף לא משקיעים במועדון לא רעבים ומשתמכים על הזקנים לאות את בירופקה.ועם כל הצער על מה שקרה אולי זה יוציא אותם לדרך.
    דואיסבורג-שמח שיש כאן אוהד של הזברות ממבט ראשוני שלי עולה מסקנה אחת זהירות לא ליפול.נראה ילכו למשחקי מבחן ...אבל של ליגה שלישית.
    אוגסבורג-נראה אם ישמרו על מומנטום או מבחני נירנברג הוציאו את האויר.

כרגיל אני חולה על בולי 2 .ותמיד היא מסקרנת אותי.

בינתיים להת

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

האמתי שיש מ"ס קבוצות בליגה השניה שבנו סגלים שיכולים בקלות להתמודד גם בליגה הראשונה, שכאן הכוונה היא בעיקר להרטה ברלין ובוכום שהן גם המועמדות לעליה. אחר כך אפשר למצא קבוצות לא צפויות כמו גרוייטר פירט ואפילו אוניון ברלין, פורוטונה דיסלדורף או מינכן 1860. אווגסבורג לטעמי תיתן פייט להרטה ולבוכום.
    היתרון של הקבוצות העליונות זה הריקבון הפיננסי שתוקף את דואיסבורג (עומדת להחתים את סטפאן מאיירהופר האוסטרי), ארמיניה בילפלד, אנרג'י קוטבוס וקרלסרוהה. עם הארבע האלו היתה לנו ליגה מרתקת.

אבי, לא יודע מאיפה הגעת לקרלסרוהה, אבל יש להס סגל מאד בינוני, עם כי מוכשר. לעליה זה לא מספיק ואני בספק עם האחראים היו רוצים בזאת. במיוחד על רקע המצב הכלכלי העדין של המועדון.