הצילו!!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י omer, ‏14/9/02.

1. סביולה Member

עזבו את גרטל, הכי גרוע זה דני לונשטיין (פירשן את באר שבע-ראשון...). הבן אדם פשוט היום ונורא. חוץ מזה שנראה כאילו משפט הבא הוא הולך לישון, אלא הוא גם אומר לנו מה הולך להיות במהלך הבא... אפילו את המתח של התמונה לא נותן לנו להנות ממנו...

חוץ מזה גברי לוי עבר היום כל גבול... לשאול את מאיר איינשטיין אם הוא רוצה שהוא ישאר היו"ר???? תגיד לי אתה בסדר? הוא לא יכול להגיד לא!!! וברגע שבוני ניסה להגיד איזה תשובה דיפלומטית גברי כעס עליו גם כן... פשוט אדיוט...

ולמי שלא ראה - במשחק של חיפה איווניר הוסיף ציטוט להוצא מהקשרו 3: "חיפה בדרך לאליפות שלישית. זה לא מובטח, אבל זה בטוח".

2. לירן-ביתר Member

צריך להחזיר את הדקה ה-91. השם הכי יפה והמוזיקת פתיחה הכי יפה.
    איזה ראיון קצר זוהיר בהלול עשה עם גילי לנדאו ואלי כהן. זה דפוק לאללה. וגם בתקציר של המשחק מכבי חיפה-הפועל כפר-סבא הראו רק את השערים, לא הראו מצבים אחרים או למשל את השער של כפר-סבא שנפסל.
    חנוכה-אתה יכול להקליט את התוכנית ואת המשחק ששידרו כמו שאני עשיתי.

3. שגיא Guest

אני לא הייתי בבית, חזרתי רק עכשיו, ולכן גם אני לא ראיתי......

מהתחלה הייתי נגד הרעיון הזה....
    אבל אני מקווה שיש סיבה לאופטימיות....
    כי אל תשכחו שעד לפני כמה ימים עדיין לא היה ברור אם התוכנית אכן תתקיים בערוץ הראשון, היה להם מעט זמן להתכונן
    נקווה שזה יהיה התירוץ שלהם....
    ושהתוכניות הבאות יהיו טובות.

4. יוגב אסולין Guest

האנשים שהם לקחו הם אנשים לא מתאימים טלויזיה אי אפשר לקחת כל אחד ולתת לו להנחות תוכנית. הם סיבכו גם את עצמם בקטע של גברי לוי..(חחחחחח!). בכל מיקרה השנה יהיה לנו הרבה דברים ברמה ירודה עם ערוץ 10 וערוץ 1 נקווה שיביאו לפחות פרשן יותר מעניין שיחיה תתוכנית קצת. תוכנית כבדה. אבל מה אתם מצפים מערוץ 1 והתקציבים שלו?