הצמרת לוהטת - המאבק נשאר ירוק-אדום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏12/3/09.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא מתקזז, כי עוד לפני השער של סכנין יאיא פטי היה אמור לקבל אדום בנוסף לשער שנפסל, וזה היה במחצית הראשונה כשלא נפלנו מסכנין.
    נגד פ"ת היה צריך להישרק עבירה ועוד איך, ונגד אשדוד השער הזה נראה חוקי כמו שהוא נראה לא חוקי, אין זווית טלוויזיה שקובעת את זה כמו שצריך, משער 7 זה היה נראה גול בטוח.
    האדום של יוסי רוזן לא השפיע בכלום על מהלך המשחק, פ"ת הגיעה כל המשחק הזה לבעיטה אחת לעבר השער.
    איזה פנדל היה צריך להיות לסכנין?

בקיצור, מכל מה שאמרת רק העבירה בדרבי נכונה.

שי, אני לא אמרתי שאם לא נזכה באליפות זה יהיה בגלל השופטים, כל פעם שהעלתי את הדיון הזה קישרתי אותו לאוהדי חיפה ובית"ר בפורום שאומרים שזכינו לנקודות מהשופטים העונה.

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

1 מכבי חיפה 23-45 22 60
    2 הפועל תל אביב 23-45 22 58

לקראת המשחק ביניהן מחר, משחק על כל העונה;
    במידה ומכבי חיפה מנצחת, זה משאיר אותה בפור 5 נק' על הפועל ת"א, 2 מחזורים לסיום העונה, ומאפשר לחיפאים אפשרות להתחיל לפתוח את השמפניות.
    גם תיקו יהיה לא רע עבורם, מה שישאיר את ההכרעה בידיהם.
    המשחק הוא MUST WIN עבור חניכיו של גוטמן, שבמידה וינצחו יטפסו בחזרה למקום ה-1.

מכבי חיפה
    מצב נוכחי: מקום 1, מקדימה את הפועל ת"א ב2 נק', לקראת המשחק המכריע ביניהן.
    מה נשאר לה (חוץ מהמשחק ביניהן): מכבי נתניה (ח), בית"ר ירושלים (ב).

חיפה, נכון לעכשיו, היא בעלת הסיכויים הגבוהים ביותר לזכות באליפות, למרות שנשארו לה משחקים קשים יותר מהפועל. היא מגיעה למשחק ביתרון 2 נק', ותשחק במחזורים הבאים מול 2 קבוצות שלמעשה כבר סיימו את העונה בליגה.

הפועל תל-אביב
    מצב נוכחי: מקום 2, מינוס 2 מהאליפות, 2 מחזורים לסיום.
    מה נשאר לה (חוץ מהמשחק ביניהן): הכח ר"ג (ב), מכבי נתניה (ב).

לאחר המשחק מול חיפה, ישארו להפועל ת"א 2 משחקי בית, דבר שיכול להוסיף לה מאוד.
    במחזור ה-32 תפגוש הפועל את הכח, שלא תעשה לה חיים קלים כלל, מעצם היותה בתחתית בסכנת ירידה מוחשית. הסגולים של דהאן יבואו להילחם, אך הפועל תצטרך לקחת את מלוא 3 הנקודות אם היא רוצה להשאיר סיכוי לאליפות (ולא משנה מה תהיה התוצאה בינה לבין חיפה).
    במחזור האחרון תפגוש הפועל ת"א את נתניה בביתה, משחק שלכאורה לא פשוט, אך אולי עצם זה שנתניה סיימה את העונה ולהפועל יש להילחם על האליפות, יעשו את שלו ותהיה ידה על העליונה.

איך שלא תסתכלו על זה, המשחק בין 2 הקבוצות מחר הוא ככל הנראה יכריע את זהות האלופה, או לפחות יתן לאחת הקבוצות PUSH רציני על השנייה.

מי תהיה האלופה, ומי תהיה סגניתה ? מכאן ועד סוף העונה נעקוב אחרי המאבק.
    זה הדיון בשביל זה, תהנו ! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/09
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאחרי מחר נדע יותר...ניצחון של אחד הקבוצות (בטח מכבי חיפה כי היא עולה אז ל-5 נק'יתרון) משנה את התמונה. הרגשת הבטן שלי אומרת שהמשחק יסתיים בתיקו. מכבי חיפה לא סתם ניצחה (או הפסידה) לקבוצת צמרת, תיקו תהיה התוצאה הכי צפוייה.

הבנתי שלהפועל ת"א אין ממש בשנים האחרונות הצלחה בחיפה, האם זה אומר משהו? לדעתי ממש לא. מבחינתי יהיה מעניין לעקוב אחרי העייפות של שחקני מכבי חיפה. קבוצות ישראליות לא רגילות לשחק פעמיים בשבוע, בטח לא משחק עם הארכה.

כרגע מיותר לדבר על מה יהיה בשני המחזורים האחרונים, מה שכן, המשחק למשל של בית"ר אתמול לא מרמז על רצון אמיתי לבוא לחיפה ולשחק שם עם כל הרצון והמוטיבציה. הדבר הזה לא מוצא חן בעיניי, כולנו יודעים איך האוהדים של בית"ר והפועל ת"א 'אוהבים' אחד את השני...זה אולי אומר שגוטמן צריך לשקול משחק יותר התקפי ביום שני, להעיז על ניצחון בכל הכח. אם הקבוצה שלו מנצחת היא תלויה אך ורק בשני המשחקים שלה!!!

אני רוצה כרגע להמר רק על המשחק מחר, לדעתי שתי הקבוצות די חוששות מהיריבה שלהן. אני מצפה למשחק טקטי ומשעמם. תיקו?

4. Igi Member

אם מישהי תצא מנצחת מחר, היא גם תצא האלופה.

5. JR-Riquelme Member

ניצחון של חיפה והיא סופית האלופה. לעומת זאת ניצחון של הפועל ושום דבר לא סגור. הפועל יכולה לאבד נק' מול נתניה, אבל הבעיה שלחיפה יש משחק נגד נתניה שהוא מאוד קשה בחוץ. המשחק האחרון של חיפה אמור להיות טיול בפארק, כי אם זה משחק שיכריע אליפות בית"ר יתנו להם את המשחק כדי למנוע מהפועל אליפות.
    בכל מקרה אני מאמין שחיפה תצא מחר עם כל הקופה....

6. מיכל3 Member

אני לא מבינה את כל האוהדים שאומרים שבית"ר יפתחו לנו רגליים. אני לא רואה שום סיכוי שזה יקרה, הכל תלוי בנו, לא באף קבוצה אחרת. סביר להניח שיהיה היום משחק מאוד צמוד, וההרגשה שלי שהמצב בטבלה לא ישתנה לאחר המשחק ואלישע כמובן יהיה מרוצה, העיקר שאנחנו מובילים עדיין ונמצאים בפסגה, אבל זה לא ישביע את רצוני. נגד נתניה בחוץ ובית"ר בבית בטוח נאבד נקודות, כך שרק נצחון יבטיח כמעט באופן סופי את האליפות. גם אם נמעד באחד מהמשחקים הבאים, זה לא יהיה קריטי מחזור לסיום העונה.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם בית"ר תזכה בגביע כמה ימים קודם אני מניח שמכבי חיפה תנצח במשחק הליגה כי הוא כבר לא יעניין אף אחד בבית"ר.
    אבל אם מכבי חיפה תנצח בגביע בית"ר תרצה להרוס לחיפה את האליפות ולא לראות אותה חוגגת על חשבונה פעמיים.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היה כבר דיון קיים בקשר למצרת, הדיון החדש מוזג הנה.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון רק לגבי מכבי חיפה. יתרון נקודה של הפועל תל אביב, אם תנצח, לא יבטיח לה כלום. היא עדיין תצטרך לנצח את הכח עמידר רמת גן ומכבי נתניה ואף אחת מהן לא תעשה לה את החיים קלים. אמנם למכבי חיפה ישאר לאחר מכן לוח משחקים קשה יותר, אבל המצב שיווצר יהיה בתחום האפשרי.