הצעירים שעשו את העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏15/5/04.

1. toon-UPON-tyne Member

תקלוט הוא לא שיפר את המסירה! וזה שהוא כבש שער או שניים לא אומר שהוא התחיל לכבוש - אתה מדבר כאילו הוא מתחיל להיות סקורר... אם אתה רוצה לחיות בסרט זכותך .
    אולי הוא ישתפר בעתיד אבל כרגע הוא לא שחקן טוב ובטח לא ב"צעירים שעשו את העונה"

2. Steford End Member

טוב על זה כנראה נוכל לדבר הרבה זמן ולא ישתנה כלום
    אבל הוא לא בעמדה של סקורר
    והוא הראה דברים נהדרים העונה
    קל מאד לדבר על רונאלדו, אבל אם כל הכבוד, אני בטוח שכולכם הייתם רוצים שיהיה בקבוצה שלכם, ולא משנה מה תגידו

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא, הספיק לי שחקן כנף אגואיסט אחד העונה................

4. Gooner Member

רונאלדו רואה יותר מידי פרסומות של נייק.End Of.

5. ArsenalFan Member

רבותיי, הסיבה העיקרית שאי אפשר לשים את רונאלדו בתור אחד מ"הצעירים שעשו את העונה" היא קודם כל כי הוא מראש נחשב לאחד השמות הגדולים הבאים בכדורגל העולמי, והוא היה ידוע ככזה. מאותה סיבה אי אפשר להכניס לקטגוריה הזו את חוזה אנטוניו רייס, שעשה לא פחות (וגם לא יותר) מרונאלדו. המטרה של הדיון הזה היא לגעת בשמות שפרצו העונה מאלמוניות, שעשו התקדמות משמעותית. עם כל הכבוד לרונאלדו, הוא נקנה ב-12.5 מיליון פאונד, הוא קיבל מסע תעמולה לא רע כשהוא הגיע לאולד טראפורד ואי אפשר לדבר עליו בנשימה אחת עם דארן אמברוז, גייל קלישי או ניקי האנט.

לגבי העונה שלו, אני חושב שיש כאן פוטנציאל לעתיד, אבל העונה הוא קיבל בעיקר הרבה חשיפה בתור "הדבר הגדול הבא". כרגע זה נראה כאילו הסכום ששולם עליו די תמוה. היו לו משחקים טובים יותר ובעיקר טובים פחות, לצד מהלכים יפים הוא עשה בעיקר שטויות וסבל מאיבודי כדור שבוודאי העלו לפרגי את הסעיף. לא חושב שיש מקום לציין דווקא אותו בסיכומי העונה.

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד עדי, כמה שזה יישמע דבילי, בהחלט אפשר להזכיר אותם באותה נשימה. תן לי טרייד של רונאלדו על אמברוז ואני לוקח בשתי ידיים.

7. Julian Joachim Member

זו הנקודה של עדי. רונאלדו לא הגיע משומקום (גם אמברוז לא, אבל ביחס לרונאלדו... כן), ולכן אי-אפשר לומר שהוא אחד הצעירים המפתיעים העונה.

8. toon-UPON-tyne Member

חחח אני לא הייתי לוקח את רונאלדו... הוא שחקן שלא נותן כלום חוץ מקצת שואו... לפחות אמברוז מוסר נורמלי עושה הגנה... עדין לא ממש הולך לא ובאמת נראה כאילו יש לו פחד במה שכזה אבל הוא עוד צעיר וחדש בניוקאסל - אני אשפוט אותו לפני העונה הבאה. ורונאלדו ממש לא היה מוסיף לנו כלום רק גורע.

9. toon-UPON-tyne Member

לפחות כרגע אני מתכוון בקשר לרונאלדו. עדיין יש לו פוטנציאל עצום אבל הוא צריך ללמוד לעשות דברים בסיסיים ולא רק לדרבל ולהשפיל מגנים.

10. Diego Member

אתה צודק! הוא צריך ללמוד המון דברים.כמו למסור. הבנאדם יודע רק לדרבל כל הזמן... הוא אכזב אותי בגלל שחשבתי שהוא ידע יותר ממה שהוא עשה. ומה פרגוסון חשב לעצמו. שקלברסון ורונאלדו ישחקו בצורה מושלמת את המשבצת של בקאהם? כי אם הוא חשב ככה הוא ממש טעה.
    פוטינציאל יש לו.