הקבוצות האנגליות במפעלים האירופיים - עונת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏22/7/18.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו מדברים על ליון כן, אני לא יודע אם היא טובה יותר או לא אבל היא עמדה הרבה יותר טוב מרוב היריבות של מנ סיטי. צריך ללמוד מהמשחקים שלהם ומה שהם עשו.

2. k_700 Member

במשחק הראשון הם עמדו הגנתית ולא עשו הרבה התקפית כמו שהיה במשחק אתמול.

ראית את המחצית הראשונה?
    ראית מה ממפיס דפאיי והקיצוני השני עשו להם שם?(אנחנו מדברים על ממפיס דפאיי כן? זה שהיה הבדיחה השבועית של אלכס במשך כמה שנים כאן.)
    תראה רק את התקציר ותראה כמה חורים שני המגנים שלהם עשו שם.
    מנדי מקבל ביקורת על ההגנה אבל הם עוד יתגעגעו.

3. oranfu Member

ליון תקפו אותם כי הם רצו לנצח. כמה קבוצות בליגה באמת תוקפות אותם? כולן משקשקות לקבל 5.

4. alexshw Member

סון ואריקסן על הספסל? טוב.

5. one united Member

תקן אותי אם אני טועה,הם צריכים שני ניצחונות בכדי לעלות וכנראה הוא חושב שאין סיכוי ומעדיף לשמור את שניהם למאבקים על מקום שלישי בליגה, ככה זה מרגיש לי

6. alexshw Member

אם הם מנצחים(ובתנאי שזה לא 3:2, 4:3 וכו') וברסה לא שומטת נקודות, אז הם מגיעים לקאמפ נואו כשלברסה אין על מה לשחק. לא הייתי מרים ידיים עכשיו במקום טוטנהאם.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

חושב שאין סיכוי?? הם חזרו מהמתים, יש להם סיכוי ברור לעליה. ניצחון היום והם במצב טוב.
    פוצ'טינו כל העונה לא סגור על מי הקשרים הכי טובים שלו, היו משחקים אחרים שסון ואריקסן לא פתחו כשהיו כשירים.
    זה לא שללוקאס מורה ולאמלה יש עונות לא טובות.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגמרי. סיטי קבוצה גדולה בקנה מידה היסטורי אבל זו עדיין לא קבוצה שאמור להיות עד כדי כך קל. אני כבר אמרתי את זה לדעתי עוד במהלך המשחק שלהם נגד סוטון באתיחאד, אתה רואה את הקבוצות האלה משחקות מול סיטי ומהר מאוד מבין שלמשחקים האלה אין בכלל ערך ספורטיבי עוד לפני שהתחילו, קבוצות באות להתפרק וללכת הביתה, הגישה דפוקה מראש. אתה יכול לנסות לשחק נגדה וכנראה שעדיין תפסיד אבל יהיו לפחות 2-3 משחקים בעונה שבהם זה לא ילך והיא תאבד נקודות במקום שכל משחק שלה ייראה כמו טיול בפארק ורביעייה קלילה בהילוך ראשון. זה מתחיל מעל הכל להזכיר את פסז' בצרפת.

באירופה היא מקבלת הרבה פחות כבוד. אין שום סיבה שגם באנגליה לא לפחות ינסו לעשות את מה שעשתה לה ליון ב2 משחקים, שזה פשוט לאתגר אותה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. golding מנהלים

אין שום סיבה הגיונית להשאיר את וראטי על המגרש אחרי התיקול הזה. עבירה מכוערת ומסוכנת ששווה אדום.

oranfu ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/media/DtHdxv2XoAEPqof.Xxx

11. South Boy Member

אפשר לחזור לליגה. אם לא אליסון זה כבר רביעייה.
    הקישור הזה לא מסוגל להניע כדור נגד פולהאם או קריסטל פאלאס, אז נגד פריז בפארק דה פראנס קלופ חושב שהוא יכול לשחק גגנפרסינג עם השלישייה הזאת? אני לא חושב שראיתי מעולם את ליברפול מעיפה קדימה כל כך הרבה כדורי גובה, פשוט קטסטרופה.
    וההגנה החלשה מה איתה? והשלישייה ההתקפית שעוד לא הגיעה לעונה ואנחנו כבר בפאקינג דצמבר?
    זה עדיין לא סגל מספיק טוב, בטח שלא בשביל שתי חזיתות, קלופ חייב להכניס לפחות את קייטה לעניינים כי זה בלתי נסבל כבר.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שהוא כל כך תופס מקייטה כרגע.
    השחקן הזה שאנחנו רושמים אותו בהרכב פעם אחר פעם בפורום לא מקבל אפילו פירורים של דקות.
    יש פער משמעותי פה ביננו לקלופ.

13. סמואל אטו Member

מה התכנית משחק של ליברפול? ללוות את וראטי וניימאר לשער?

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע, בקיץ כולנו היינו בטוחים שפאביניו את קייטה הולכים לעשות את ההבדל. להיות הגרוש שהיה חסר לליברפול להיות ברמה של הטופ.
    האמצע שכל כך ייחלתם לו, אמצע שאני מייחל לו מאז ג'ילברטו סילבה.
    ורק חצי שנה אחרי ש90 אחוז מאוהדי הכדורגל רצו שתניפו את הגביע, אתם מגיעים למאני טיים עם אותו הנדרסון ואותו ג'יני. מה השתבש?

15. South Boy Member

לא חושב שאפשר בכלל לקבוע שזה לא עובד, אני מאמין שאפילו קלופ יודה שקייטה פשוט לא קיבל מספיק הזדמנויות.
    הוא כבר הספיק להיפצע במדי ליברפול ובמדי הנבחרת אז אולי זה פגע בתהליך ההתאקלמות שלו, אבל איך זה יכול להיות יותר גרוע מהנדרסון? לא חייב "לתפוס" מקייטה כדי להבין שהנדרסון הנגר בן נגר הזה לא מסוגל להוציא קדימה התקפה אחת נורמלית או לחלץ כדור אחד באמצע, זה נראה כאילו הוא משחק סתם כי חייב לעלות עם 11.

אפילו חילוף אחד קלופ לא עשה במחצית זוועה כזאת, אנשים פה עוד דיברו על חילוף משולש. לפעמים לבנאדם הזה יש קצרים במוח שאני פשוט לא מסוגל להבין מה עובר לו בראש.