הקבוצות האנגליות במפעלים האירופיים - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏28/8/20.

1. alexshw Member

לא צריך להלל או להוריד מאמנים לפי משחק אחד. זה שסולשאר לא קשור לרמות האלה היה ידוע לכל בר דעת בעת המינוי.
    הנסיבות החזיקו אותו מעל המים בעונה שעברה. אף אחת מהן לא קשורה בו.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שסולשאר מנג'ר חביב וסימפטי מדי כדי שזה יגיע לשלב הסבוטאז'. זה ייגמר פשוט כמו שזה נראה לאורך רוב התקופה שלו - חוסר מושג.
    גם רואים שאפילו בתקשורת הבריטית התירוצים מתחילים להיגמר. בלב כבד אני נאלץ להגיד שלדעתי, כמו מנג'ר אחר שעלה פה בדיון, סולשאר כנראה יאבד את המשרה שלו אחרי המשחק נגד אברטון. פוצ'טינו פנוי, מתחנן לג'וב בתקשורת, יש לו פגרת נבחרות עכשיו להכנס לתפקיד באיזי, זה נראה יותר מדי obvious בשביל שיונייטד לא תעשה את זה.

3. alexshw Member

לא זוכר שמינוי של מנג'ר X למועדון Y היה תלוי כל כך באוויר כבר חודשים.
    יונייטד משחקת משחקי פרופגנדה אחרונים.
    ושוב לפוצי יש הזדמנות לדרוש שינוי ניהולי. עם וודי לצידו הוא יפול.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. אין קלאסי יותר מזה שעם הגב אל הקיר וכשהסיכויים נוטים לרעתו, סולשיאר מחלץ ניצחון שיוריד את מפלס הלהבות. ראינו את זה כבר שוב ושוב.

ב. עם או בלי ניצחון, אני לא מאמין לרגע שהוא יפוטר. ובטח לא חושב שעניין כמו ניצול פגרת נבחרת כדי להכניס מנג'ר חדש לעניינים זה משהו שבמועדון המטומטם שלנו מסוגלים לחשוב עליו. יונייטד "אול אין" בקטע של סולשיאר, ככיסוי תחת להנהלה לפני כל דבר אחר. כל עוד יש מספיק אוהדים שקונים את התעמולה הסולשיאריסטית, הוא לא יזוז לשום מקום.

WellNeverDie ו-avdz7 אוהבים את זה.
  5. alexshw Member

לדעתי הסיפורים על רפורמת פרמייר ליג וסופרליג הודלפו במדיה רבה בגלל הלחץ של יונייטד מהיעדר מטצ'דיי. במועדון מאבדים הכנסות ורוצים אותם בלי קשר לתוצאות במגרש. זה לא הולך לקרות כמובן, אז הם יהיו לחוצים יותר הפעם לפחות להציל את הצ'מפיונס. זה ישחק נגד סולשאר.
    אני באמת לא רואה אותו שורד גם עם הנהלה מטומטמת שקיימת. זה פשוט גם נראה רע מדי. פתיחה קטסטרופלית לעונה.
    הוא גם רכב כל החצי השני של העונה שעברה על פרננדש. פרננדש נעלם, כמו כל קודמיו שרכבנו על היכולת האישית שלהם. לשחקנים נראה שלא אכפת מסולשאר.
    עוד סימן מהקיץ - במעגל הכישלון הגיעו לאותו שלב שלא ברור כל כך מה לעזאזל עשו בשוק העברות. עד כמה על דעת המאמן, מה קיבל מה לא קיבל. רכש פאניקה שבטוח שלא היה מתוכנן.
    היינו בסרט הזה. אולה בדרך הביתה לפי כל הסימנים.

6. Raulito Madridista

מישהו הגיב יפה בפייסבוק ואמר שהשער הזה הזכיר לו את השלישי של ראול נגד ולנסיה בשנת 1999/00, הגיע אחרי כדור קרן, אין נבדל, ראול כל הדרך אל השער מול קניזארס...

הסגל של יונייטד לא מאוזן ולא טוב מספיק, רכישת ואן דה בייק הייתה תמוהה כשיש הרבה מאוד בעיות אחרות, פוצ'טינו לא קוסם אבל אני לא בא להוריד מהאחריות של סולשיאר שכנראה זה נס שהוא יצליח את הבית הזה (גם לחוסר האופי של פ.ס.ז' יש חלק בכך). שחקן עבר אהוב, איש נחמד ורוצה כדורגל התקפי זה לא מספיק. הוא כן אולי יצליח לדחות את הקץ אבל לא יסיים את העונה לדעתי.
    אף מאמן לא ירצה שחקן כמו פוגבה שלא אכפת לו, אחד כמו לוק שואו שהוא שחקן עבר. מגווייר הוא מהבודדים שכן אכפת להם אבל זה לא מספיק בשביל מנצ'סטר יונייטד, מילא היה בא ברבע מהמחיר ומשחק על תקן הבלם השני, זה שנמצא ליד שחקן טופ. הוא לא מנהיג ונראה סובל על המגרש, הוא לא מהיר מדי, לא פיזי, אולי משחק הראש שלו טוב, לא ראיתי קריאת משחק מטורפת. הוא מראה לכל הרכש של יונייטד מאז שפרגוסון עזב ובכלל לפזרנות הגדולה בליגה האנגלית. הוא היה עוד בלם בספרד אם היה משחק שם. פרדיננד כבר מכין את הטור שלו לסקיי ספורטס מחר.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כסף זו העילה היחידה שאני יכול עליה שתגרום ליונייטד לעשות שינוי ועכשיו, כי על בסיס מקצועי זה לא יקרה. אנחנו לא מועדו פרואקטיבי וראינו את זה עם כל המאמנים האחרים, שפוטרו מאוחר מדי ואחרי שהחריבו כבר עונה. ועדיין, אני מסופק. להביא מאמן חדש זה גם להתחיל לפתוח מחדש את הכיס בשביל לאפשר לו רכש בחלונות העברה. זה לא רק כסף שאולי תציל מהאלופות.

בנוגע לקיץ, אני לא חושב שקרה שם משהו מיוחד. הוא היה נעול על סאנצ'ו, באופן לגיטימי לטעמי לא רצינו או לא יכולנו לשים את מה שדורטמונד דרשה בתקופה הזו, וכיוון שהוא לא באמת טרח ליצור אופציות אחרות נשארנו קירחים ועם סוף חלון היסטרי. ברור שמה שהגיע בקיץ לא היה החלום הרטוב שלו, אבל אני לא חושב שהחתימו לו שחקנים על הראש או משהו.

8. alexshw Member

העניין לאו דווקא בסנצ'ו. זה השלב שכבר אין בכלל קשר בין כל מה שדיברו על התוכניות שברכש לרכש בפועל. לא נראה שמישהו מבין מה לעשות עם ואן דה ביק, כאמור קבבאני זה רכש פאניקה לחלוטין שלא מציע משהו שלוקאקו המושמץ לא הציע והוא כמובן מבוגר ממנו בהרבה ודי פנסיונר כבר.
    סולשאר רצה רכש ובפועל לא משתמש באמת ברכש שכן הגיע, זה סימן לא טוב מבחינת מעמד המאמן.

ברור שהמועדון לא פרואטקטיבי אבל אין לו ברירה. הוא עושה פעולות דרך הכיס. החלפת מאמן כשלעצמו זו פעולה די זולה בכדורגל. הכי זולה.
    בנוגע לסגל הוא כמובן שוב יצטרך לעבור מהפכה, אבל כדי שלא תהיה כל שנתיים מהפכה שלמה וכדי לנצל את הכסף בצורה ראויה, גם כדי להעיף את כל השומן העצום מהסגל אולי כדאי סוף סוף לה, היא צריכה מנהל מקצועי. אבל לפני הכל פוצי צריך לדרוש כזה אחרת אין לו סיכוי.

הנהלה במצבה הנואש יכולה בהחלט ללכת על שינוי שהוא יותר גדול מסתם מאמן. הבלוף של וודי התגלה הכי טוב בתקופת קורונה. מבחינה כלכלית הוא מסוגל כבר רק לנפח את החוב, קרי את הבועה. סופה של כל בועה להתפוצץ.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

@alexshw שמע, סולשיאר גם קנה מגן ימני שאין לו מושג בהתקפה. דיבר על קו הגנה גבוה וקנה בלם איטי שמסתובב במהירות של מיכלית נפט. אז מצב שבו הוא אומר דבר אחד ועושה משהו אחר, או קונה שחקן שמעלה תהיות איך זה בדיוק אמור להשתלב, איננו דבר חדש.

מאחורי כל הסיסמאות היפות, אני לא יכול שלא להרגיש מאז קיץ 2019 שהמטרה - אולי גם של סולשיאר עצמו - היא פשוט לבצע את התחזוקה שתשאיר אותו בתפקיד.

אני באמת לא יודע מה יונייטד תעשה אחרי סולשיאר. היא כל כך התמכרה לרעיון הזה של המאמן שיחזיר את הגלגל מאחור ליונייטד של פעם, אתחול תרבותי, בלה בלה בלה, שאני בספק עד כמה יש שם תוכניות לשינוי ולעתיד. לפחות מעבר לפשוט הצנחת המועמד הפנוי הטוב ביותר.

10. alexshw Member

סולשאר שם חותמת לכישלון שלו ביום שמגוויר הגיע. בקיץ הקודם שלו הוא קיבל שחקנים שרצה, יחד עם זאת הנהלה צמצמה לו את הסגל בהתקפה ואף מאמן רציני לא היה מסכים להתנהלות שלו.
    סולשאר כמו פופוליסט מצוי יודע מה פופולרי להגיד ואיזה שיטה פופולרית, רק שאין לו שום מושג איך ליישם אותה.
    בקיץ האחרון כבר בכלל איבדתי את הקשר בין תוכניות רכש למה שקרה בפועל. המועדון צריך את סולשאר רק לפרופגנדה. ופרופגנדה כבר מיצתה את עצמה לנוכח המציאות הקשה בשטח.

בשביל למממן חלק מהבנייה החדשה יצטרכו להפטר גם ממשכורות עתק - דה חאה, פוגבה, קבאני, מרסיאל וכן גם מגוויר שלא לדבר על כל הדדווד הישן.
    לא נצא מזה אם נביא כל פעם רק 3 שחקנים ונשחרר 3.
    רבילד אמיתי צריכים לעשות אנשי כדורגל עם ראיה ברורה של מה רוצים.

11. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/media/EmFDFu3XYAEByfu?format=Xxx&name=small

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

אני רואה עכשיו את ארסנל בחגיגה אירופית. יש שם כל כך הרבה שחומי עור שבטח יורם ארבל קיבל אירוע מוחי כשניסה לשדר אותם.

13. one united Member

אני נותן כל 2 מארבעת החלוצים שלנו תמורתו,ויש כאן כאלו שטוענים שהוא לא לרמות ה"גבוהות" של אירופה

14. HolyMadrid Member

אותם אדם טוען שמגוויר הוא הבלם השני הכי טוב בעולם ואחריו מגיע דיאז. לכן, דעתם נחשבת כקליפת השום.

one united אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

מכוון אליי?
    כי אני טענתי עוד הרבה לפני שמגווייר עבר אלינו שדיאז "הכשרון השני הכי טוב באירופה" לבלם.
    אף פעם לא טענתי שמגווייר טוב ממנו, מוזמן לחפש.

קיין גדול העונה, אני אוכל הרבה כובעים לגביו כי ממש לא החזקתי ממנו בעונות הראשונות.
    אבל האם באיזשהו דרך הוא הוכיח את עצמו בקבוצות הכי גדולות?
    חסרות לך דוגמאות של כל מיני צ'ירו אמובילות שקרעו רשתות כל הקריירה ובבמה יותר גדולה נפלו?(וגם, כולה דורטמונד).
    עדיין לא בטוח שיש פה איזה לבאנדובסקי.

לתת שני חלוצים שלנו בשבילו?(כאילו גרינווד ומארסיאל או מארסיאל וראשפורד?) בחיים לא, תודה.