הקבוצות האנגליות במשחקי ההכנה לקראת העונה.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏22/7/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יונתן ממה אתה מפחד?
    ניוקסאל שנה שעברה הייתה אחת מהקבוצות הביתיות הטובות באנגליה.
    אני מאמין שיהיה משחק מותח,ולדעתי ניוקסאל,בבית,במשחק ידידות,בהחלט יכולה לנצח את באירן.

2. AFC Member

אתה יודע, זה בדיוק מה שאמרו בשנה שעברה כשבארסה הגיעה למשחק ידידות בסט. ג'יימס,ס פארק. בארסה הצנועה של ואן-חאל. 3:0 לקטאלונים זה נגמר, למרות המאזן הביתי המרשים.

עכשיו לא באה סתם קבוצה קטאלונית עלובה - הפעם זאת באיירן מינכן, הקבוצה הטובה באירופה, קבוצה שעולה על ניוקאסל כנראה בכל עמדה. ניוקאסל לא תוכל להוציא תיקו במשחק הזה, שלא לדבר על ניצחון.

3. Fernando Cavenaghi Member

מה שכן משחק רב שערים הולך להיות, שתי הקבוצות לא בדיוק מסתמכות על ההגנה, אז אם ניוקאסל יצליחו להשתחרר טיפה מהלחץ של ביירן על הרחבה שלהם שער לא יהיה דבר כל כך לא הגיוני. כל מה שהם צריכים לדאוג זה שאחד משלושלת החלוצים הנפלאים של ביירן לא יבקיע להם יותר מדי...

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

[
    נו תראו מה זה,משה שלא מבין הרבה בכדורגל צדק,ווידוקה שבחיים לא טועה,טעה.
    וידוקה, בהחלט עוד אחד מהפתגמים שלך שצריכים לזכור ולשמור.
    ועכשי ללמה אמרתי מה שאמרתי:
    ניוקסאל סיימה ב2-2 מול באירן מינכן במשחק ידידות.
    ניוקסאל הייתה עדיפה כל המשחק ואף הוליכה פעמיים(צמד של שירר),אולם שער של קלאודיו פיזארו בדקה ה87 מנע ממנה את הניצחון,את השער הראשון לבאירן כבש אואן הארגריבס, 32 אלף צופים באו לראות את המפגש.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי אף אחד משום מה לא הזיכר את זה פה אבל ארסנל סוף סוף חוזרת לכושר. הגאנרס הביסו אתמול את ריינג'רס 3-0 באייברוקס!!!
    השערים לא היו מרשימים במיוחד (אדו בבעיטה שפגעה בשחקן בדרך, לאורן בפנדל וקמבל בנגיחה), אבל מה שחשוב זה שההגנה לא ספגה ושפטריק ויירה חזר לעצמו. הוא שיחק אתמול 62 דקות והפגין יכולת טובה. גם ינס להמן נתן אתמול משחק מצוין, ומנע מריינג'רס לכבוש מספר שערים.
    אהה אבל אם מישהו כבר חשב שארסנל מצאו לעצמם בועט פנדלים קבוע בלאורן - אל דאגה, הוא החטיא פנדל נוסף באותו משחק.....
    ניאלץ להחמיץ פנדלים רבים גם העונה.....

6. AFC Member

נכון, טעיתי חלקית. אבל צדקתי, ניוקאסל אכן לא ניצחה. לא צריך לעשות מזה ביג דיל.

פחחח מישהו מוכן להזכיר לי מתי בפעם האחרונה ארסנל הבקיעה פנדל? טוב, לפחות עכשיו חלוצים שלנו לא יפלו ברחבת היריב :wink:.

לנצח את אלופת סקוטלנד 3:0 בחוץ... מאד מרשים... תודה לאל שסוף סוף אני מרגיש קצת ביטחון, כי זה היה פשוט נורא לנצח בקושי קבוצות באוסטריה...

7. shevagoal Member

לא לשכוח שבשמשחק הזה לא שיחקו פירס והנרי שהם חלק דיי חשוב בקבוצה

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת אל לנו לשכוח שפירס והנרי לא שיחקו, והם באמת שניים שמוסיפים הרבה ברק למשחק ההתקפה של ארסנל.
    ובל לנו לשכוח עוד משהו - יונייטד הפסידו אתמול 1-3 לספורטינג ליסבון....
    אז מי באים במומנטום עכשיו?
    ועוד יונייטד איבדו עכשיו את שחקנם המצטיין הקיץ חואן סבסטיאן ורוםן לצ'לסי....
    מה שמעביר אותי לשיחת היום האמיתי: צ'לסי השלימה את החתמתם של חואן ורון (15 מיליון פאונד) וג'ו קול (6.6 מיליון פאונד), מה שמוביל את סכום הרכישות שלהם נכון לעתה למשהו בסביבות ה-60 מיליון פאונד...... ועל זה נאמר - זונות!!!
    אז עכשיו יש להם בקישור את למפארד, פטי, ורון, ג'ו קול, דמיאן דאף, בודו זנדן, ג'רמי ויספר גרונקיאר. אאאוווווץ' איזה קישור, טוב כמו אלה של באיירן וריאל לטעמי. רק חבל שהקשר הדפנסיבי שלהם זה פטי, אז נראה מה יהיה איתם.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקשר הדפנסיבי שלהם זה פטי? אולי במילואים. למה מה משחקים ורון וג'רמי? קיצוני שמאלי?
    הם יהיו קישור אחורי (השאלה אם יהיו 4 או 5 בקישור. אם 4 אז בטח ורון יפתח עם דאף גרונקיאר וזנדן, בעצם אולי נשאיר את הצרות הטובות הללו לרניארי)

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איך אתה מחשיב את ורון אבל הוא בעיני יותר פליימייקר מקשר דפנסיבי. הוא יותר בסגנון של אבוקסיס אם נשווה להפועל ת"א, כשהקשר הדפנסיבי האמיתי זה הולמאי (חח כבר לא.....).
    דרך-אגב מנהלים תעבירו את החלק על צ'לסי מההודעה האחרונה שלי לדיון ההעברות.... לא שמתי לב שאני כותב את זה בדיון על משחקי טרום-עונה....

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנהלים, תעבירו מההודעה הנ"ל עד להודעה הזאת שאני כותב

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב כשרונות מנג'ר (וזה בהתייחסות לקים קאלשטרום שמועמד לוולבס) - מי שמאוד הרשים אותי במשחק של ספורטינג מול היונייטד הוא שחקן הכנף כריסטיאנו רונאלדו בן ה-17 או 18, שהוא שחקן ממש מדהים במנג'ר אם עוד לא שמתם לב אליו....
    יש לו שליטה מופלאה ממש בכדור, משהו פנומנלי שלא רואים כל יום, הוא קצת (הרבה) שחצן בעקבותיה ,אבל הוא גם יודע למסור, ומה שהכי הפתיע אותי בו זה שהוא גם ירד להגנה הרבה כדי לעזור לשמור על או'שיי כשהוא עלה למעלה וגם הביא כמה תאקלים יפים מאוד. מוסר עבודה כזה לא רואים בכל יום אצל שחקנים מחצי האי האיברי. שלא לדבר על איזה קרקס הוא עשה מאו'שיי בהתקפה.
    בקיצור תזכרו את השם הזה כריסטיאנו רונאלדו, לדעתי כבר בעונה הבאה הוא יעבור לאיזה קבוצה גדולה.....

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

quote="פטריק ויירה"]ובל לנו לשכוח עוד משהו - יונייטד הפסידו אתמול 1-3 לספורטינג ליסבון....
    אז מי באים במומנטום עכשיו?
    ועוד יונייטד איבדו עכשיו את שחקנם המצטיין הקיץ חואן סבסטיאן ורון לצ'לסי....
    [/quote]
    שחכת לציין שהיוניטד עלו עם הרכב יותר חלש משהם עלו מול חיפה.
    רק סקולס,אושה,סילבסטרה ובארטז היו מההרכב הראשון,כאשר סקולס ואושה יצאו דקה 50.
    במשחק הזה פרגי נתן צאנס נוסף לפורטצאן ולצ'ודיוק,ונתן גם לדז'מבה ובליון לפתוח,וכמובן שאר המחליפים.
    ויונטיד איבדו את שחקנם המצטיין הקיץ ורון?
    מתי הוא בדיוק הצטיין?
    ואיבדו,יותר נכון נפטרו ממנו.
    ואני מבטיח לך,ההפסד של המילואים של היוניטד ממש לא יעצור את המומנטום.

מעניין מאיפה קיבלת את הדעה הזאת?
    אולי משני השדרים המטומטמים ששידרו את המשחק של היוניטד מול ספורטינג ורק שיבחו אותו במשך 40 דקות.
    שחקן טוב עם פונטציאל,אבל עשה לי טוב,על מי הוא גבר אתמול,על מרק לינץ ופיל נוול?
    שוב,שחקן טוב,אבל לא כמו שהשדרים שיבחו אותו,עשו אותו איזה ואן דאר ואררט קטן.

14. Julian Joachim Member

איפה ורון הצטיין?

בארה"ב במשחקי הראווה של מנצ'סטר.

15. AFC Member

מנצ'סטר נפטרת ממנו?

אז אני מניח שהיא נפטרת ממנו כדי לפנות מקום קבוע בקישור לניקי באט, או במקרה שייפצע לדארן פלטשר? עדיין ורון תורם ביום גרוע הרבה יותר משבאט תורם ביום טוב. ויותר משפלטשר יתרום בכל הקריירה שלו.