הקבוצות האנגלית בגביעי אירופה: ליברפול מול בארסה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏27/7/06.

1. NewcastleFan Member

יש דגים בלטביה.זה על הים הבלטי.וכבר אני משריין טיסה למשחק החוץ - £186.60 טיסה מגטוויק לריגה.שווה.

2. Rudess Member

מתי אנחנו שותים בירה יא חנטריש?

3. ForresT Member

אפשר לינק לאיזה פורום לא רשמי ידוע של ליברפול?

4. Rudess Member

כשתגיד תודה על הלינק של ווימבלדון, ניתן לך עוד לינקים. :aaa031:

5. ForresT Member

תודה רבה רק היום בבוקר נכנסתי ומיהרתי..
    תודה באמת זה היה חשוב לי

6. NewcastleFan Member

ליברפול בהודעה רשמית של המועדון מסרבת להגיע לישראל.בקבוצה אף הודיעו שגם אם יכריחו אותם אז יעדיפו להפסיד הפסד טכני.אבל לא נגיע למצב הזה.משרד החוץ הבריטי כבר הוציא הודעה שהוא מגבה את הקבוצה ואוסר עלייה לסוע.בקיצור שיכינו מגרש חלופי.
    צודקים.במצב כזה אין סיבה לערוך משחק בארץ.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/06
  7. Rudess Member

לא צודקים ולא בטיח, אין שום מקום בטוח בעולם. גם בלונדון היו פיגועים ב-7 ביולי 2005, אז בגלל זה לא פתחו את הפרמיירליג ובגלל לא התארחו שם קבוצות בליגת האלופות?!
    אין בעיה שחיפה לא תארח את המשחק בקריית אליעזר, אבל היא יכולה לארח אותו בלי שום ספק בבלומפילד או רמת גן.

ירון,בקרוב שותים בירה!

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

רודס, בלונדון היה פיגוע אחד, אנחנו גובלים עם מדינה שבא נמצא ארגון טרור שיורה עלינו טילים ויכול להגיע לת"א, ככל שהזמן עובר הטילים מגיעים יותר דרומה (עפולה כבר הופצצה), תגיד איך אתה יכול להשוות בכלל? אין שום סיבה שהמשחק יערך בארץ וסתם חיי שחקני ליברפול יסוכנו.

9. Rudess Member

צריך להפסיק להיות תבוסתניים ולא לשים על דעת הקהל העולמית, או"ם שמום כמו שבן גוריון הגדול אמר.
    אין שום בעיה עם מרכז הארץ, המשחק גם ככה לא אמור להיערך בקריית אליעזר.

10. NewcastleFan Member

טל בכיף.נפגש בקרוב.
    אתה לא צודק בכלל.לפי מה שאני רואה הטילים ממשיכים לנחות בצפון.אפילו אם בת"א שקט.ישראל כרגע היא לא המקום לערוך בו משחק כדורגל.אני שאני מכיר את ישראל טוב מאוד בחיים לא היתי מגיע ברגע זה לארץ.גם אם אני יודע ששקט בת"א.אי אפשר לדעת מה ייקרה.חוץ מזה אם משרד החוץ שלך אוסר עליך להגיע אז זה אומר הכל.
    הפיגועים בלונדון זה שטויות.אין בכלל מה להשוות בין זה לבין המצב בישראל.זאת מלחמה.נקודה.
    אני לא אומר שצריך להוציא את ישראל מאופ"א כמו שעשו בזמנו עם בוסניה או יגוסלביה לשעבר.אך לא צריך לתת להם לארח משחקים בארץ.נקודה.

11. eyal7 Member

קראתם תגובות להגעה לישראל בפורומים של אוהדי ליברפול? "לעולם לא תצעדי לבד" - בתחת שלי!

12. NewcastleFan Member

לעולם לא תצעדי לבד*

*המשפט לא תקף במידה והקבוצה תשחק באזור מוכה מלחמה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

13. vivalaunited Member

לזה שאמר שעפולה כבר הופצצה, בוא אני יספר לך משהו, אני גר במגדל העמק שזה בין עפולה ובין נצרת, מאיפה שאני גר אני רואה גם את עפולה וגם את נצרת זה מרחק של 5 דקות נסיעה, ואנחנו מופצצים כבר שבועיים.

14. SUPERMAN Member

הערת מנהל: קללות לא בבית ספרנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/7/06
  15. eastlands Member

אני מאמין שלכל מי שהיה ספק האם אנו מסוגלים להיות אחראים לבואה של ליברפול , קיבל היום תשובה סופית -אף אחד לא יכול להבטיח ביטחון בעוד שבועיים לשום אזרח\אורח ,לא ברמת גן ולא ביפו ולא בשום מקום (כולל טדי) . אני לצערי השלמתי עם ההחלטה הצפויה , החשש שלי הוא כבר קדימה , לעוד ביטולים לא עלנו , כולל כמובן הנורא מכל ה-27 במארס ,אני יודע שזה מוקדם ,אבל כשמתחילים ביטולים ,הם באים בשרשרת , עצוב ומתסכל ומייאש -פאק אופ נאסאראלה .