הקבוצות האנגלית בגביעי אירופה: ליברפול מול בארסה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏27/7/06.

1. NewcastleFan Member

אני מציע שהוא ייצג את ישראל בדיון בז'נווה.יש סיכויי לא רע שיחזירו את המשחקים לישראל.אני מניח שאנגלית הוא לא יודע.אבל אל תדאגו יש שם את מתרגמים האלקטרונים האלו ששמים באוזניים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/06
  2. eastlands Member

את מי אתה מציע לז'נוה?

3. Rudess Member

מה שהכי מצחיק זה שלהתאחדות הזאת יש כבר 20 שנה בערך את אותו קצין עיתונות, שאול אייזנברג. איפה הוא בדיוק? למה לא שומעים שום הצהרה ממנו? הוא הרי משמש כדובר ההתאחדות מול אמצעי התקשורת, אז על מה הוא מקבל משכורת בדיוק?

4. ShauI The HitMan Member

מה הוא יכול להגיד בכלל ?

בכל העולם שונאים אותנו ולא רוצים אותנו בוופא .

אין שום סיבה שלא נארח כאן עכשיו את המשחקים .

אין שום סיבה שלא ייתנו לנבחרת שלנו לארח בבית שלה .

לא ראיתי שכשהיו פיגועים בספרד ובאנגליה לקחו להם את האירוח

שערה לא תיפול מהראשים של הכוסיות שיבואו לכאן

החוצפה של וופא פשוט מרתיחה

צריכים לא להתייצב במגרש גם הנבחרת צריכה לא להתייצב

5. KirkH Member

וכשהנבחרת לא תתייצב, מי בדיוק יבכה באופ"א?

6. Rudess Member

בדבר אחד אני מסכים עם שאול, אסור לוותר לאופ"א ואיצ'ה צריך להגיד להם שהקבוצות לא יארחו בשום מקום פרט לישראל, גם אם אופ"א מאיימת בהפסד טכני.

7. NewcastleFan Member

אם הוא מבטיח ששערה אחת לא תיפול מהראש של מוחמד סיסוקו אז אני מוכן להפעיל את הקשרים של בFA למען החזרת המשחקים לישראל.

8. mr.shmactics Member

לסיכום אין כל כך מה לעשות... אנחנו צריכים את אופ"א הרבה יותר משהם צריכים אותנו.

9. NewcastleFan Member

ישראל היא יתוש לאופ"א.רק כאב ראש עושים.במקום לדוג באגם בג'נווה הם כל פעם צרכים לעשות דיונים לשלוח אנשים.רק מתים שישראל תעבור לבית האוקיאני.
    ככה שאם הקבוצות יעשו חרם אז אופ"א יהיו מאוד מרוצים.מי שלא יהיה מרוצה אלו הדגים באגם ג'נווה.

10. eastlands Member

שום דוגמא של פיגועים בספרד , בלפאסט, תל אביב , לא תופסת במקרה של מלחמה , לאופא אן הרבה ברירות , הטעות היחידה שלהם היא שהם דחו את ההחלטה עד לאתמול , במקום להודיע כבר בשבוע שעבר שהמשחקים לא יערכו בארץ .

11. BLUE MOON Member

כולם אנטישמים, כולם נצים, כולם שונאים אותנו ממלחמת העולם השניה, אופ"א רוצה את ליברפול בליגת האלופות, כל העולם חרא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה? יש כאן מלחמה? לא סיפרו לי...

12. Igi Member

ליברפול פחדנים.
    תגידו שאני חי בסרט, לא אכפת לי. תעיפו מבט רגע לשנים האחרונות, אף קבוצה גדולה שהגיעה לארץ לא ניצחה נצחון מוחץ את הקבוצה הישראלית. צ'לסי הפסידה פה להפועל ת"א, באיירן בקושי ניצחה 1-0 את מכבי ת"א מפנדל אחרי שמכבי הייתה עדיפה בכל המשחק, איאקס הפסידה פה למכבי ת"א, יובנטוס הוציאה פה בקושי תיקו ממכבי, מילאן הפסידה להפועל ת"א, מנצ'סטר הובסה ע"י חיפה, והרשימה עוד ארוכה, ליברפול פשוט פוחדת לחטוף פה בראש, היא הוכיחה כבר את חוסר היציבות שלה נגד קבוצות קטנות באירופה(כבר כמה שנים שאני שם לב שליברפול מפסידה באירופה לקטנות בבית).
    בקיצור, החבר'ה בליברפול לא כאלה מנותקים, הם יודעים שבת"א אין שום דבר שיכול להפיל שערה מראשם. הם ניצלו את המלחמה בשביל צרכים לא ספורטיבים.
    ולסיום, אופ"א זאת בדיחה עצובה, ארגון אומלל וחסר אופי שמושפע מכל מיני גורמים שהוא לא אמור להיות מושפע מהם. אם ההגרלה הייתה מגרילה לחיפה קבוצה אחרת כל זה לא היה קורה.

אגב, אני לא אומר שחיפה עדיפה על ליברפול או משהו כזה, רק פירטתי משחקים שונים של ישראליות באירופה שתבינו את הרעיון הכללי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/8/06
  13. eastlands Member

מילאן הפסידה להפועל בקפריסין ,וגם הניצחון המוחץ של חיפה על ההרכב השני של החלאות היה בקפריסין , שכחת דווקא את הניצחון של הפועל בבלומפילד על צ'לסי (הרכב חסר ) במשחק ענק שהיה לי העונג להיות בו.
    בגדול הקבוצות הישראליות הם לא טיול , ואפילו משוכה לא קלה , אבל קשה לי להאשים מישהו במלחמה הזאת ,חוץ מנאסארלה הזבל . עצוב כמו כל אוהדי ליברפול בארץ מהאפשרות שהם לא יגיעו לישראל , והלואי הלואי שהדברים ישתנו בימים הקרובים.

14. Igi Member

האמת שיש להאשים פה רק את אופ"א. ליברפול פשוט ניצלו את המצב כדי להתחמק ממסע לארץ, אבל לא מהסיבות הנכונות. אופ"א רוצים את ליברפול באלופות כי הם יודעים שזה ישתלם להם הרבה יותר מלקבל שם את חיפה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/8/06
  15. eastlands Member

האמת שלך היא שאופא אשמה , כן אתה צודק , העיקר שיש לך את מי להאשים , ואאלה כולם שונאים אותנו , אה וליברפול קבוצה קצת יותר טובה מהפליטים שהדיחו את חיפה בעונה שעברה ברמת גן .