הקבוצות האנגלית בגביעי אירופה: ליברפול מול בארסה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏27/7/06.

1. THE STRETFORD END Member

אני רוצה לראות את כל הגיבורים פה נוסעים אך ורק למשחק כדורגל שיערך במדינה שבצפונה ובדרומה נופלים טילים יום יום בלי הפסקה!!!

לאיים על אופ'א?הצחקתם אותי,על מה ולמה?מי אנחנו בכלל?

כשצ'לסי הגיעה בהרכב חסר בהחלט ביקרתי את שחקניה שלא הגיעו כי יש הבדל בין מצב של אז מחבלים מתאבדים באוטובסים,מצב שבו לקבוצה נטו,לא לאוהדים שלה לא נשקפת סכנה ממשית כי משטרה,כוחות ביטחון יכולים להגן עליה כל זמן שהם נמצאים בארץ לבין מצב שבו אף אחד,גם לא כוחות צ'הל שנלחמים כרגע בלבנון יכולים למנוע שילוח טיל ארוך טווח שיכול להגיע גם לאיזור המרכז.

נניח שליברפול או קבוצה זרה אחרת אכן יגיעו וטיל שכזה יפגע במלון שלהם,מישהו מהשחקנים יפגע,מה אז?
    האם גם אז תצאו בהצהרות של אנטישמים,פחדנים,שונאי ישראל וכדומה?

מי שחי פה,חי פה כי אין לו ברירה או כי ככה הוא רוצה וגם מראות קשים או אפילו שהייה במקלטים לא יזיזו אותו מפה,
    נציגי אופ'א,רפא בניטז או כל אחד כזה שרואה מה שקורה פה דרך מסך הטלוויזיה,שומע על טילים והרוגים,
    יש לו את הזכות לומר אני לא רוצה לשחק כדורגל באיזור שכזה ואי אפשר שלא להבין אותו ובטח לא לבקר אותו על כך.

אין פה שום קשר לפחד מכדורגל(גם פה הצחקתם אותי)אנטשמיות או משהו שכזה,החלטה כואבת אך נכונה בהחלט.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/06
  2. Rudess Member

הסיכוי של שחקני ליברפול למות בהתרסקות מטוס או תאונת דרכים הוא יותר גבוה מהסיכוי שיפגע טיל במלון שלהם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

3. TheLane Member

לעזאזל, הסיכוי שלהם להיפגע מהקרובות רחוב של הסקאוזרים גדול היותר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

אני אומר לחיפה להחרים את המשחק, לא נוסעים לעיר מסוכנת כמו ליברפול! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. THE STRETFORD END Member

W.Wonderkid

מילאן ויונייטד הפסידו בקפריסין ולא בארץ!
    יובנטוס סיימה בתיקו לאחר שכבר עלתה לשלב הבא.
    לכמה קבוצות "קטנות" ליברפול הפסידה באנפילד בשנים האחרנות?
    חוץ מזה ליברפול של העונה או עונה שעברה תחת בניטז זו לא ליברפול אחורה בשנים של אוונס או הוייה אז ההשוואה הזו כמו רוב ההודעה הזו שווה לתותים שעבר זמנם.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/06
  5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטרטפורד צודק. הצחיק אותי עד דמעות אתמול שחזי מגן ישב באולפן חדשות הספורט ותקף, תקף, תקף את אופ"א. אבל כשאלי אילדיס שאל אותו אם הוא, במקום לוקומוטיב, היה מגיע לישראל במצב הזה, במקום לומר "כן" הוא התחמק ולא ענה על השאלה. כי מה לעשות, אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לנסוע למדינה שנמצאת במצב של ישראל.

ככל שעוברים הימים הסיכויים שייפול טיל "בעד בעד חיפה", כדברי נסראללה, נראה יותר ויותר דמיוני. אבל אי אפשר לומר בוודאות שזה לא יקרה. ואם זה יקרה, מי לעזאזל יכול להבטיח שטיל כזה לא ינחת בדיוק על הרגל הימנית של סטיבי ג'י במהלך משחק באצטדיון רמת גן? אף אחד לא יכול.

מצער, היה נחמד מאוד לראות את ליברפול בארץ. אולי זה עוד יקרה אם המלחמה תסתיים בקרוב, אבל כרגע ההחלטה של אופ"א מוצדקת.

6. spurs Member

liverpool doesnt want to come to israel not because of the war they dont REALY care about that they dont want to play a home crowd even a terible and stupid one like the saudians one

7. NewcastleFan Member

מה קרה? נגמרו הקייטנות בארץ שכל הילדים פה? .סטרטפורד תעשה משהוא.

8. Rudess Member

אני כבר טיפלתי בפרחח.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

What about Depeche Mode, or whatever they are called? What reason do they have NOT to want to come here? Fact is, people see what happening, and people know that large parts of Israel ARE in danger and no part is totally safe.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע הוא שהעניין הסופר-סופר-סופר פטריוטי מצחיק אותי. כמה עיוור אפשר להיות? אני תומך במלחמה הזאת לחלוטין, אבל מקבל את זה שכל עוד יש מלחמה ישראל אינה כשאר המדינות וביטול הופעות ומשחקים בינלאומיים זה דבר מוצדק. אנשים אחרים רוצים לקפוץ על כל החתונות - גם שתהיה מלחמה, גם שהחיים במדינה ימשיכו כסדרם. זה לא עובד.

11. TheLane Member

אי אפשר לחסום אייפי ולהיפטר מהבדיחה הזאת?

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקרוב ניפרד ממך אני מניח, אבל עד אז...

מה אנטישמי בהחלטה שלא שולחים קבוצת כדורגל למדינה שנמצאת במהלך מלחמה ותחת איום טילים? אל תגיד תל אביב בטוחה, נסראללה איים גם על תל אביב והשילטונות במדינה ביקשו מהאזרחים במרכז הארץ לשמור על עירנות. גם בחיפה זה התחיל בשמירה על עירנות והמשיך בטיל אחרי טיל.

משרדי אופ"א אינם בטווח הטילים שעשויים להיות בידי חיזבאללה. גם רגלו של סטיבי ג'י איננה. עד שהיא תנחת בישראל.

אני רק חושב על הסיטואציה שבה קבוצה כן מגיעה לכאן ונוחת עליה טיל. 1 למיליון, אבל אז ישראל יכולה להקים לעצמה איצטדיון משלה בקפריסין. כי כאן היא לא תארח עשרות שנים.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה? מה רע בבדיחה? כל עוד זה מצחיק...

14. NewcastleFan Member

פשוט לא לענות ולא להתייחס לייתוש.גם אם זה מגרד.
    תרססו ספריי.

15. TheLane Member

בדיחה עצובה שיש אנשים כל כך צרי מוחין (שלא לדבר אידיוטים) במדינה הזאת...

קשה להם לראות/להבין את הצד השני אז משכנעים את עצמם שיש רק צד אחד, הצד שלהם.