הקרב על השבת- הסוגיה שלא נגמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Turgi, ‏23/4/15.

?

מעדיף כדורגל בימי חול?

1. כן

3 הצבעות
    5.1%
  2. לא. רק שבת.

56 הצבעות
    94.9%
  1. ManUnd Member

תעשה לי טובה,אם לא הדתיים המשחק לא היה נדחה.
    ולא היה את החרא הזה עם המשחק בשבת,בדיחה עצובה.אתה דתי?!בחירה שלך.למה אתה כופה את זה על אחרים?!

ייא, de Middenweg, amn ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. yakar Member

אני לא מסכים איתכם. אני לא שומר שבת , אני נוסע לחיפה למשחק.בנוסף יש לי משהו מאוד חשוב ביום ראשון ב8 בבוקר. אם ננצח בטח גם יהיו חגיגות שיעכבו עוד.
    למרות הכל , לא היה אכפת לי אם היו מזיזים את המשחק במעט בשביל שומרי השבת . למה שהם לא יוכלו לצפות במשחק? אז אנחנו נסבול שעה עיכוב. מה קרה?

3. ManUnd Member

למה שאנחנו נסבול והם יהנו?! בגלל הדחייה הזאת יש אנשים שיכולים שלא להגיע כי 45ד'ק דחייה יכול לגרום לעיכוב של נסיעה הביתה בשעה+
    למה נדרש לדחוף את הדת לכל חור?!שתשאר במקומה.

ייא, de Middenweg, amn ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. yakar Member

כי הסבל שלך אומר להגיע הביתה בשעה איחור, והסבל שלהם אומר לא לראות את המשחק. משחק שיכול להיות חשוב מאוד , לא היה כזה כבר 40 שנה. צריך להתחשב בכולם במידת האפשר.

5. ManUnd Member

הבעיה שאף אחד אף פעם לא מתחשב בחילונים.

oranfu ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  6. Love Is Red Member

ופה הבעיה, זה ההבדל ביננו לבין הדתיים.
    אם היינו מתאחדים סביב נושא כמו הפרדת דת ומדינה אולי היה אפשר לשנות משהו.
    חבל שזה לא המצב.
    אבל העניין הכי מעצבן שגם את מעוז החילוניות האחרון הדתיים לוקחים.
    עד היום משחקים בשבת מקום המדינה ועוד לפניי כן ופתאום הם נזכרו בשנים האחרונות שזה פוגע בהם...

7. yakar Member

בוא נמדוד את זה כמותית. מתי לדעתך יהיו יותר צופים למשחק , 6 בערב (שנוחה לחילונים) או מוצש ב8 ?

8. ManUnd Member

לא ממש אכפת לי למה יש יותר צופים, הרייטינג זה לא הדאגה שלי.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

9. Hapoel_Tel_Aviv Member

שבת ב3 בבלומפילד בשעון חורף זה הדבר הכי כיף שיש ומביא הכי הרבה אוהדים לפחות אצלנו.
    בהקשר הזה אני אתייחס שחבל שמשחק הפרידה מבלומפילד יהיה ביום ראשון בערב בצורה שתרחיק ותגרום לנו לא להביא 10,000 אלא 5.

כדורגל צריך להיות משוחק בשבת, אבל שמדובר במשחק המרכזי שידוע שהוא משוחק בדרך כלל בימי חול, צריך לשחק ביום חול לפחות עד שמודיעים שמשנים את זה בתחילת עונה או משהו כזה ככה שמבחינתי הם צודקים ולא ברור לי למה הערוץ הראשון בחר לשדר את המשחק המרכזי בשבת כשיש לו אירוויזון על הראש במקום בשני וככה היה מסתדר הבעיה של קבוצות התחתית שיצטרכו לשחק ביום שני.
    *אין כדורסל ביום שני אלא הכל ביום ראשון חוץ מהמשחק שלנו שהוא בשבת.

de Middenweg, orimor2212 ו-amn אוהבים את זה.
  10. Love Is Red Member

ואיזו שעה יותר נוחה להגיע בה למשחק חוץ בחיפה ולחזור בה, 5 או 9?
    ואגב אני לא הולך למשחקי חוץ אבל אני מדבר על אלו שהולכים וצריכים לסבול מחזרה הביתה בשעות לא נורמליות.
    וגם משחק בטרנר שמתחיל ב9 ונגמר ב11 זה מעצבן.
    מה קרה למשחקים שהיו פעם ששוחקו ב5-7?
    ד"א אני הייתי אמור לפספס את משחק העונה מול מכבי תל אביב בגלל העבודה וכמעט חשבתי להתפטר אבל לא ניסיתי לפנות להתאחדות באמצעות איזה מנהיג חילוני בשביל שיעבירו את המשחק לראשון או לשעה 23 מתי שאמור לסיים לעבוד, בסוף למזלי הרב מצאתי מחליף.

11. yakar Member

זה צריך להיות השיקול של המנהלת , של ערוץ 1 ואף של הקבוצה. המטרה היא לחשוף את המשחק לכמות רבה ככל הניתן של אנשים. שיקול חילוני לחלוטין.
    במקרה הנוכחי ברור שזה בגלל הדת , אבל תתחשבו בכך שיש בבאר שבע הרבה קהל מסורתי

לא ניתן לשדר בשבת את כל המשחקים בשעה מקבילה.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אם השעה המקורית הייתה גורמת לכך שהם לא יכלו לצפות ברגעי הסיום, הייתי זורם עם הדחייה הזו.

מה שהדחייה עשתה זה ככה:
    - גרמה לדתיים לראות מדקה 30 במקום מדקה 50.
    - איחרה את מועד ההגעה והחגיגות(עמה) של כל הבאר שבעיים שיגיעו מינימום בשעה.
    - גרמה לכך שהחגיגות המרגשות, אם יהיו, ישודרו במתכונת סופר מצומצת של 20 דקות גג עד שיעברו לאירווזיון.

יש לך משהו ב8 בבוקר ואתה בסדר עם זה? כל הכבוד לך. אני הייתי מאוד מתעצבן אם זה היה ממש משפיע עלי, השעה הזו.

הבעיה הכי גדולה היא שנכנעו להם. זו הבעיה הכי גדולה. כבר אין משחקים בשעות נוחות כמעט, ובכל פעם שיש אחד כזה אז הדתיים מזדעקים ולרוב גם "מנצחים". לאט לאט, גם לא יהיה פה כדורגל בשבת בגלל זה. אל תשכחו שהיינו קרובים לזה בתחילת העונה. והמילה האחרונה בנושא לא נאמרה.

ייא, de Middenweg ו-amn אוהבים את זה.
  13. ManUnd Member

רייטינג?שידרו את משחק הכדורסל המרכזי פעם אחת בשבת במקום בשני.נחש מה?היה זינוק מטורף ברייטינג.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

14. South Boy Member

למה אף אחד לא התחשב בי כשהייתי חייל ונאלצתי לשמוע שירים ושערים במקום לראות משחקים?
    למה אף אחד לא התחשב בי כשהייתי נער בלי רכב או רישיון ורציתי לטייל או סתם להתנייד מחוץ לבית בחגים ושבתות ולא יכולתי כי אסור תחבורה ציבורית בשבת?
    למה אף אחד לא התחשב בי כשרציתי לרדת למטה בשישי בערב לקנות משהו מהמכולת אבל היא הייתה סגורה למרות שאפילו הבעלים שלה לא רוצה לסגור בשבת?
    כשזה מגיע לרגשות הציבור הדתי תמיד צריך להתחשב, אבל כשזה מגיע לצד השני הם יכולים להסתדר גם בלי כל הטוב הזה. זאת מדינת ישראל, וזאת ידידי היקר צביעות.
    אם הדתיים רוצים שיתחשבו בהם אז שיתחשבו גם הם בציבור החילוני שבעל כורחו נאלץ לשמור שבת כי אין תחבורה ציבורית ועסקים רבים שלא פתוחים בשבת, אבל זה לא מפריע להם אז למה שהם יתאמצו לצאת נגד זה?

de Middenweg, amn, oranfu ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

שלב ראשון בדרך להרוס את הכדורגל פה, כי "יפתחו" אותו לשומרי שבת אבל ייפגעו מאוד בחיילים ואנשים עובדים.

Love Is Red, de Middenweg, amn ומשתמש נוסף אוהבים את זה.