הראל מויאל הוא הכוכב החדש

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י cavenaghi, ‏16/8/04.

1. ראול Member

גם דמגוגיה בגרוש זאת לא שמחת זקנתי.
    דיונים בפורומים לא נמצאים כדי שנוכל לחלוק חוויות ולספר כמה מישהו משכיל ולרדת אחד לשני...
    דיונים בפורום הם דיונים לשם דיון, בין אם אתה מסכים או לא... הרב לא הסכים ובגלל שדעתו שונה זה יוצא החוצה. היה איזה יווני אחד לפני איזה 2000 שנה שקרא לזה דמוקרטיה... אל תשאל...

זה לא שיש לי ואני מניח שגם לשאר משהו נגד קאבנאגי... (המשתמש, לא השחקן;-) ) קוראים לזה תגובה.

ארתור, וקירשנבאום.

2. Claudio Lopez Member

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אישית אני לא צפיתי בתכנית, למעשה אני כמעט שלא רואה טלוויזיה (למעט כדורגל כמובן).
    אבל....

אתה צודק זמר נמדד בקולו, אבל כוכב נמדד ב:
    ולתוכנית הזו לא קוראים זמר נולד אלא כוכב נולד. התכנית יוצרת כוכבים, לא זמרים. זמרים הם היו גם לפני התכנית, באמבטיה או בבר מיצווה זה לא משנה. מה שמשנה הוא שאתמול (לפי מה שהבנתי) היו מעל 2 מיליון הצבעות, ברור שמספר המצביעים הרבה יותר קטן ושכל מצביע הצביע מספר פעמים, אבל כן הרבה אנשים או אותן ילדות בנות 12 מתעניינות בתכנית הזו. למעשה התכנית לא בוכרת במנצחים, אלא הקהל בבית, אותו קהל שאחרי זה ישמע את השירים ברדיו בטלוויזיה ויוציא כסף על הדיסקים שלהם. וזה אותו הקהל שמעלה את הרייטינג הזה לגבהים עצומים. למעשה כולם מקבלים את מה שהם רוצים. התוכנית רייטינג, המשתתפים פרסום, הקהל את הכוכבים שלו.

4. ofer16 Member

מה רע בילדות בנות 12? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה יופי. עכשיו צריך רק שאלי אילדיס ימצא את הדירה ולא ייצא משם עד שנינט תמציא את המוזיקה מחדש ואולי יתחילו לעשות קצת טלוויזיה טובה בארץ הזאת.

כוכב נולד כמו שאמרתי, תכנית קריוקי רדודה, עלק שעשועון חף מתוכן, עם עומק של אקווריום זוגי וילדי מתנ"סים שעושים קאברים לא משכנעים לשירים שכבר הספקנו לשכוח (וטוב שכך).
    לא רק שהתכנית הזאת תורמת למוזיקה, היא פוגעת בה - כי לאט לאט המנטליות של אומן תהיה "היי, למה לי בכלל להתאמץ וליצור ולהיות מקורי, אם אני יכול פשוט לעמוד בתור לצביקה הדר וזקנה בלה עם ציצי משופץ שחושבת שהיא יכולה לשחק את פנינה דבורין ועוד פסיכופת שעומד בפנים זועפות ושוקל באיזה דרך בישול המתמודדים ייצאו הכי טעים.
    היא יוצרת זמרים מפלסטיק, כי בסופו של דבר הקהל לא מקשיב למה שיש להם לשיר אלא לעובדה שהם היו בטלוויזיה.
    זאת תכנית טיפשית שמיועדת לקהל עם קיבולת שכלית של שפופרת.

6. Max Member

עצם העובדה שהבאת לינק לתמונה ולא לקובץ אאודיו שנוכל לשמוע מראה על הרמה של התוכנית הזו.

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חס וחלילה. אם היה לי קול הייתי מאמין בעצמי.

8. John Frusciante Member

"הוצאת לי את המילים מהפה"
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

9. ראול Member

היית מאמין בעצמך?! עובד קשה להשיג את השאיפות שלך תוך נחישות, עקביות ואהבה למקצוע?
    דביל... למה לבזבז את הזמן.

ארתור, האנגאובר+ציניות=כאב ראש... דאייר, הכל מאהבה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

10. ArsenalFan Member

אני לא חושב שכוכב נולד באמת פוגעת במוזיקה. יש עשרות זמרים בעולם ובישראל, לאוו דווקא זמרי פופ נחותים וזמרים מזרחיים שבלוניים שנשמעים אותו דבר, שהם רק מבצעים ולא נמדדים ביצירה שלהם. לא כולם מסוגלים להיות מלחינים ברמה גבוהה, כמו שלא כל מלחין מסוגל לשיר. זו בסך הכל תוכנית טלוויזיה לא מזיקה, לא צריך לעשות מתכנית בידור (וזה מה שזה- בידור) סיפור גדול.

צפיתי בגמר בזפזופים חוזרים ונשנים לאולימפיאדה. בסך הכל הגיעו לגמר בחורים מוכשרים, למרות שהזוכה הכי פחות מוכשר משלושתם. לגבי הראל מויאל, לפחות הוא בחר בשיר מצוין ("נר על החלון" של סטלה מאריס), רק חבל שבוחרים להשמיע את זה ברדיו 395פעמים ביום בביצוע הלייב מניצנים ולא בגירסה המקורית המעולה.

11. ofer16 Member

אתם חושבים שכוכב נולד זה סיפור גדול?

חבל שלא ראיתם את הכתבה שהייתה אתמול על "כוכב נולד" של העולם הערבי - שם הם באמת משתגעים. כ-ל העולם הערבי בוחר, וזה טיפה יותר מאלף איש שמצביעים כל אחד אלפיים פעם...

12. ראול Member

פה הבעיה אחי, ההשפעה של תכנית הבידור הזאת היא חזקה. שלושתם עכשיו יתחילו להנחות כל דבר שזז, מה שלא זז יוזז ויונחה על ידם... הולכת לבוא מכת סטלה מאריס, כמו שקרה ליהודים אחרי הכוכב נולד הראשון וזה פשוט הולך להידבק לכל דבר הקשור לבידוק בארץ.

אימה.

ארתור, מפחד.

13. cavenaghi Member

אני לא מבין מה אתם רוצים מהם.
    אתם מאשימים, אז תאשימו את יואב צפיר, ואת חבריו שהקימו את התכנית.

אני לא מבין למה אתם מאשימים את המתמודדים?
    יש להם אפשרות להיות כוכבים, דבר שכל אחד רוצה (ואל תגידו לי שלא) אז הם לוקחים את ההזדמנות הזאת בשתי ידיים.

אני חושב דווקא שהתכנית הזאת מקדמת את המוזיקה הישראלית.
    היא מכשירה זמרים צעירים להיות זמרים בעתיד, גורמת להם לפריצת דרך בעולם ה"שואו-ביז" ונותנת להם את האפשרות להתבטא.

אומנם עם נינט ושירי זה עוד לא קרה, אבל תראו מה יצא לגבסו.
    הוא בדרך לאלבום זהב.
    זה אומר הכל.

14. ofer16 Member

נינט ושירי פנו לכיוון שאליו התוכנית מכוונת - הן נהפכו ל"כוכבות" (נינט יותר, שירי קצת פחות, כצפוי). שתיהן מופיעות בטלוויזיה, ולא על תקן זמרות מוכשרות, אלא על תקן כוכבות.

וגם גבסו, שאמור להיות ה"זמר" שיצא מהתוכנית, נבנה בעיקר על תדמית ה"חמוד" הכובש, כמו הראל סקעת הפעם.
    אני מסכים ששניהם יודעים לשיר, ויש להם קול יפה, אבל עיקר ההצלחה של גבסו וסקעת נבנתה (ותיבנה) על התדמית הזאת.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בדיוק בדיוק הקטע!!! שאני לא רוצה להיות מפורסם!! אני לא רוצה להיות כוכב!!
    ומה שהכי מעצבן אותי, זה שהמנטליות הישראלית היא שונה ממני. כולם פה רוצים להיות כוכבים, כולם רוצים להיות בטלויזיה, וזה הדבר הכי עצוב. האנשים בישראל, בדיוק כמוך וכמו הטמבלים שהולכים לאודישנים של התכנית הדפוקה הזו, יעשו הכל בשביל להיות בטלויזיה, גם אם זה יהיה להשפיל את עצמם בכל דרך שהיא או לעשות דברים מטומטמים רק בשביל להיות בטלויזיה ולהיות מפורסמים, והתכנית הזו מנציחה את זה.