הרצליה מחזיקת גביע הטוטו 06/07

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏15/6/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עד שיחברו את כל מה שבנו בבית"ר יקח זמן, לאומת זאת הפועל התחילו להתאמן ראשונים, ועשו זאת בכל הרצינות האפשרית. אין ספק שבית"ר מוכשרת יותר, אך בשלב הזה של העונה לא יודע אם אפשר לכוון יתרון לכיוון מסויים...

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/06
  2. נדב מיכאלי Member

בית"ר התחילה להתאמן ראשונים אפילו יצאה ל-2 מחנות אימון.

3. vivalaunited Member

רק מחר אני ידע אם אני בא בסוף למה עכשיו 16 נפילות היו אצלנו באיזור ולא נראה לי אני יעזוב במצב כזה.

4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

כדורגל ישראלי...כל כך גרוע, כל כך מצחיק, כל כך מאכזב, אבל קשה שלא להתגעגע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    קיץ מטורף עבר על הכדורגל הישראלי, אם עונת המלפפונים האחרונה, עם הגלאקטיקוס בראשה, היתה משוגעת, זו פי 3.
    אומנם מחר לא מתחילה הליגה והקרב האמיתי, אבל לפחות נוכל לטעום ולראות בפעם הראשונה את הקבוצות החדשות.

5. גוסטבו בוקולי Member

יאללה הכנה אחרונה לפני ליברפול.. מקווה ומאמין שנפתח את העונה ברגל ימין.
    פרט לקייסי חיפה עולה בהרכב הכי חזק. אני לא רואה שום סיבה למה לא לנצח.

6. Raulito Madridista

גביע הטוטו יוצא לדרך.

אני מאוד מקווה שבית"ר לא תנצח בבלומפילד, והמסורת המוצלחת עם בית"ר ירושלים לא תישבר, 6 שנים הם לא ניצחו שם וכמעט תמיד מפסידים. שמעון גרשון חוזר למגרש שאהב כ"כ הרבה זמן, לאוהדים שתמכו בו. הוא מקצוען, הוא תמיד היה חוטף קללות בגלל היותו קפטן בהפועל, מהאוהדים של בית"ר ירושלים ומכבי ת"א. אולי בהתחלה זה ישפיע עליו, בדקה שתיים הראשונות, אבל אחר-כך הוא ימשיך לשחק כמו שהוא. אני מקווה מאוד לראות משחק לא טוב שלו, שער עצמי שלו וניצחון של הפועל יהיה התסריט הכי טוב שיכול להיות, אבל רחוק מהמציאות. אסור שהם ייקבלו פנדל , גרשון הבועט שלהם.

תסריט של ניצחון של הפועל רחוק מהמציאות, בית"ר עולה עם שלושה קשרים התקפיים בדמותם של זנברג, ברוכיאן ומירוסביץ. בהתקפה יש להאם חלוץ מצויין וזה טוטו תמוז. ההגנה שלהם גם מסודרת עם גרשון ובן יוסף, אפק כמגן ימני(יהיה לו מפגש עם טועמה, אולי הוא לא כ"כ טוב בעמדה הזו), וגפני הרכש מבני יהודה. הפועל בגדר תעלומה, הסיכוי היחיד שיש לנו לנצח זה ממצב נייח של טועמה או משהו(דומב עזב וכעת אין נוגח מעולה בקבוצה, גם גרשון עזב), או מיכולת גבוהה של אלימלך והקשר האחורי החדש, וניצול מצבים מקסימלי.
    סלים טועמה, זה השחקן שאני בונה עליו, ועל אבוקסיס. מאף אחד אחר אני לא מצפה לכלום. חבל שורמוט פצוע.

שאר המשחקים מאוד מעניינים גם הם. אם יש משחק שהייתי מהמר עליו זה שמכבי ת"א, תנצח את הפועל פ"ת שמראה חולשה טוטאלית והיא מועמדת וודאית לרדת ליגה. למרות משכבי תשחק ללא הרכשים החדשים ביניהם שבחון, נמני ורוסו יספיקו לנצח את הפועל פ"ת.

מכבי חיפה נגד נתניה זה מפגש מעניין, אני חושב שהאלופה תנצח. אולארה יחמיץ את המשחק וכנראה חרזי יהיה בלם לצידו של קינן, שיישחר נגד נתניה אחרי שנה ששיחק שם. גם אלן מסודי יישחק נגד קבוצתו לשעבר. חיפה צריכה לראות איך היא עומדת כרגע, המשחק הזה תלוי בה. בוקולי, קולאוטי, מסודי, קטן, כל אחד מהם יכול להכריע את המשחק.
    נתניה מצידה תנסה להציג תוצאה טובה בביתה. גם לה יש שחקנים שיכולים להכריע את המשחק, פיטו אחד מהם, גם איתי שכטר, אופיר חיים, ואנסומבו גם במסירה טובה. מעניין יהיה לראות את הקישור האחורי של חיפה אגב, עם אנדרסון במקום טל. מקווה להרבה שערים.

הכר עמידר נגד הרצליה זה קרב העולות החדשות. בגלל שלשתי הקבוצות שחקנים לא רעים בהתקפה והגנה לא חזקה במיוחד, אני חושב שנקבל מספר לא רע של שערים. הרצליה תשחק יפה בגלל עטר. קימוטו ואדרי מהצד של נתניה, שלומי אדרי ואבי תקווה מצד עמידר.

משחק נוסף שלא ייאכזב הוא בין בני יהודה לכפר סבא. שחקנים יצירתיים רבים משחקים בשתי הקבוצות. לכפר סבא יש התקפה טובה וקישור טוב, מעניין אם בני יהודה תצליח בהתקפה גם ללא ביטון. לעובד יש חלש גדול יותר כעת.

7. מ.ח.א Member

התוצאות בלאומית:
    הפועל אשקלון-נצרת עילית 1-0
    בני לוד-עירוני קרית שמונה 4-1
    עירוני רמה"ש-הפועל חיפה 0-0
    הפועל ב"ש-הפועל רעננה 2-0
    התוצאות בארצית:
    עירוני ראשל"צ-הפועל ר"ג 3-0
    הפועל מרמורק-בית"ר שמשון 1-1
    הפועל הרצליה-הפועל בני טמרה 2-0

8. MHFC Member

סוף כל סוף העונה מתחילה, חיכיתי לזה כבר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

קודם כל לגבי המשחק של מכבי חיפה מול נתניה, הולך להיות משחק קשה מאוד, נגד קבוצה חזקה שהתחזקה בקיץ, הצליחה להביא את שטראובר לשער, את סטרול לעמדת הבלם,את אוזן אם אני לא טועה ועדו כמה שחקנים יעילים לסגל.

קייסי לא יעלה בהרכב, אבל חוץ מזה אני לא רואה שינוי בהרכב וגם מקווה שלא יהיה כי רוני לוי יכול להפתיע אותנו עם כמה שחקנים צעירים.אבל אותי מעניין לראות את אנדרסון ואת מסודי, איך הם ישתלבו.

אני מקווה שרוני לוי ישחק עם 4 קשרים ו-2 חלוצים כי קטן יכול לשחק גם מאחורי החלוץ וגם בעמדת החלו, אני מעדיף שרוני לוי יסים אותו ליד קולאוטי בחוד, מסודי ובוקלי באגפים, אנדרסון ודירסאו כקשרים אחוריים, אולארה וקינן כבלמים ומגרשווילי ביחד עם חרזי כמגנים.

עוד משחק מעניין הוא הפועל פ"ת מול מכבי ת"א, הכי מעניין אותי במשחק הזה איך מכבי תל אביב תופיע, קבוצה יבשה כמו בשנתיים האחרונות, או עידן חדש במכבי תל אביב, קבוצה רעננה עם לחימה גדולה, קבוצה שתוקפת ותוקפת ולא קבוצה שמראה לנו בשנתיים האחרונות משחק משעמם ללא שערים.

לעומת זאת בהפועל פ"ת המצב קשה מאוד, השחקנים המשמעותיים בקבוצה, שבחון, תמוז, מנור חסן, גזל, אוזן עזבו את הקבוצה והפועל נבנתה מחדש, הבעיה היא בהנהלה שמותרת על שחקנים כל כך חשובים במועדון שבסופו של דבר עוזבים, קשה לי להאמין שהפועל תראה כיולת טובה, כשאר כל השחקנים החשובים שלה עזבו, אבל אני מקווה שמחר היא תראה לנו כדורגל יפה ביחד עם שהחקנים החדשים שלה.

לגבי המשחק של הפועל ת"א נגד ביתר, נראה לי כולם יודעים מה הולך לקרות מחר.

שתהיה לנו עונה טובה....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/8/06
  9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר מחכה למפגש מחר מול הפועל ת"א בהחלט מבחן אמיתי מול היריבה הכי שנואה... נקווה לטוב.

10. משוגע בירוק Member

אין מצב שיתקיים המשחק מחר בנתניה.. 10 ק"מ ליד נפלו הרגע 3 טילים... זה הולך ומתקרב...

11. Raulito Madridista

מה מחכה מחר לשמעון גרשון? לכתבה המלאה - לחצו כאן!

לדעתי אוהדי הפועל ת"א הגזימו קצת עם להוסיף אותו לשחקנים השנואים של המועדון, שכחו לו ברגע אחד את כל הטוב שעשה, אני מבין גם אם יקללו אותו מחר אבל לשים אותו ברשימה השחורה של הפועל מה שנקרא, זה לא מכובד.

אותי מעניין לראות אם האוהדים הספיקו להדפיס שטרות של גרשון במחשב, זה יהיה מגניב מאוד. אפשר בקטנה להכניס את גאיידמק.

* טל חן פרש מאימון הפועל אחרי 10 דקות ולא יישחק, חבל מאוד, מה שזה אומר: פאס ייפתח במרכז ההגנה, וואליד באדיר או הנבחן החדש , יישחקו בעמדת הבלם. אני מעדיף את באדיר בעמדה הזו כדי לבחון את האיכויות של "מקללה החדש", אבל אומרים שהוא יודע לשחק גם בלם אז קשה להחליט. גם חליבה יכול לשחק בלם, שפרץ ייפתח בתור מגן ימני ואנטבי מגן שמאלי.

* ההרכב של הפועל ת"א לקראת המשחק מחר לפי האתר "אדום עולה":
    שביט אלימלך; תומר חליבה, וואליד באדיר, חאבייר פאהס, יגאל אנטבי; יוסי אבוקסיס, ברוך דגו, לוסיאנו דה ברונו, סלים טועמה, אליניב ברדה; איבן יוליץ'.

אני חושב שהם פיספסו משהו. באדיר בלם, סבבה, אבל למה הנבחן החדש לא בהרכב? מוזר מאוד. ההגנה דלילה מאוד, לדעתי את אבוקסיס עדיף לנסות כבלם, הוא מנייה בטוחה יותר, הרבה משחקים הוא היה מין בלם שלישי בהפועל, הוא שחקן מדהים אבוקסיס. בגיל שלו עושה עבודה של שניים. אבל, בלי יוסי בקישור אין להפועל מה להציע.

לפי ההרכב הנוכחי גם, המערך יהיה יהלום של 4-1-3-2, דה בורנו הרי קשר התקפי הוא יהיה מתחת לחלוצים, דגו יהיה בימין, בשמאל טועמה ומאחור אבוקסיס. בית"ר ייקרעו אותנו במערך הזה, גרוע מאוד שום.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/06
  12. בית"רי מלידה Member

לדעתי זה טימטום ממדרגה ראשונה וסיכון מיותר של חיי אדם כל המשחקים מחר.

צריך לדחות את המחזור הזה - כולה גביע הטוטו, או להעביר את כולו בצורת טורניר לקיבוץ אילות.

המצב הקיים לאור מה שקרה הלילה - הפקרות ממדרגה ראשונה.

13. ReL Member

אני לא חושב שבכלל יתקיימו משחקים , כמו שאמרתי מזמן היה חייב לדחות את כל הליגה וגביע הטוטו , אין דבר כזה שרק הצפון נמצא במלחמה ואפשר להמשיך בליגה

14. בית"רי מלידה Member

15. dsvetoy Member

המשחק התקיים זאת החלטה טובה אך קצת חסרת אחריות!