הרצליה מחזיקת גביע הטוטו 06/07

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏15/6/06.

1. הרצליה Member

לא יכולנו לבקש משחק יותר טוב מזה בשביל לפתוח ברגל ימין, הקבוצה היחידה שלטעמי חלשה מאיתנו על הנייר, עם לא מעט שחקני רכש אבל עלובים ביותר כמו שוקי נגר ואילן בכר.

לאמי יקיני שמראה ניצוצות של שחקן גדול יפתח כנראה בהרכב.
    ההרכב המושער של הרצליה למשחק היום:
    סמדג'ה,עזריה,מלכה,מימון,טרטצקי,איסיאקו,דיוויס,בוקסנבוים,אדרי,קימוטו,יקיני.

יאללללה מכבי!

2. EL Capitan Member

אוהדי הרצליה, אתם צריכים רק להצטער, שפרדי דוד לא המשיך בקבוצה. הוא בנה קבוצה טקטית וממושמעת בהרצליה, עם מרכז מגרש חזק בדמותם של איסיאקו ודייויס. כשראיתי את הרצליה בחולון לפני שנתיים, כשהיא ניצחה את צפרירים 3-0, פשוט הופתעתי. מה עם יניב לוזון?

דור, אם ההרכב שהבאת אכן יהיה זה שיפתח, אז שום הולך, לדעתי, או על 4-1-3-2, או 3-2-3-2. ברונו הוא קשר התקפי, ואבוקסיס במרכז המגרש כמעט לבד לא יצליח להחזיק מול בית"ר, ובטח כשהיא משחקת עם 5 קשרים. לא יודע מאיפה הבאת את ההרכב, אבל זה מה שרשום בוואן: שביט אלימלך, תומר חליבה, חבייר פאס, וואליד באדיר, יגאל אנטבי, רחים אדגוארדו, יוסי אבוקסיס, לוסיאנו דה ברונו, סלים טועמה, איבן יוליץ', אליניב ברדה.

3. אלסנדרו דל פיירו Member

בהפועל פ''ת

4. הרצליה Member

גם אם עטר יספק את הסחורה, הרצליה תיפגע קשות מהעזיבה של פרדי.
    יניב לוזון אמנם עזב להפועל פ"ת אבל הגיע מחליף ראוי ואף יותר מזה כמו כפיר אדרי.

5. מכבי הרצליה ! Member

עמית אילן בכר לא ישחק היום עקב דלקת בבוהן, באסה אה?

6. הרצליה Member

דלקת בבוהן?
    הוא מפחד מהקהל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx.

באמת חבל שהוא לא ישחק, יקיני היה חוגג עליו.
    מצד שני המגן הימני של הכח יהיה היום ליאור ראובן(מי זה בכלל?) ככה שאפשר להיות רגועים.

7. MHFC Member

לא נפלו בנתניה קטיושות, אז בינתיים לא צריך לבטל את המשחק, במידה וכן יפלו קטיושות באזור הזה ואני מקווה מאוד שלא, אז יבטלו את המשחק, כרגע המשחק מתקיים כרגיל ני חושב היה צריך להעביר את המשחק לרמת גן, נכון שלא המון קהל, אבל לדעתי זאת האופציה הכי טובה שיכלה להיות.

לגבי פרדי דוד, אני חושב היה צריך להשאיר אותו, המאמן הזה הוציא את הרצליה מהבור, כאשר היא הייתה כבר שנים בתחתית של הליגה הלאומית, הוא הצליח לבנות קבוצה נהדרת שהייתה אשתקד רמה מעל הליגה הלאומית ופרדי דוד העלה אותה ליגה, חבל רק שהרצליה וויתרה עליו ולא השאירה אותו.

ההרכב של הרצליה חזק מאוד, במיוחד בקישור כאשר יש שם את דיוייס ואת איסיאקו, שתי קשרים אחוריים נהדרים, שיש להם חלק משמעותי בעלייה של הרצליה לליגת העל, יהיה מעניין לראות אם הם יהיו כ"כ דומיננטים כמו בליגה הלאומית.
    הרצליה גם הצליחה להביא את בוקסנבאום מהפועל פ"ת ואת אדרי ממכבי נתניה אם אני לא טועה, אדרי כנראה ישחק מאחורי החלוצים קימוטו ויקיני או שהרצליה תפתח אם שלושה חלוצים, אדרי, יקיני וקימוטו.

8. אלסנדרו דל פיירו Member

מי זה יקיני? זר?

אל תזלזל בליאור ראובן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. הרצליה Member

הרצליה הייתה בסך הכל עונה אחת בתחתית הלאומית(03\04) את העונה לאחר מכן שפרדי הגיע במהלכה סיימנו במרכז הטבלה ועם גמר גביע.

פרדי הגיע במחזור ה-3, את הקבוצה עצמה בנה מרקו בלבול.

איסאיקו לא קשר אחורי, הוא יכול לשחק קשר באמצע או בצד ימין.

אדרי הגיע ממכבי פ"ת, הוא ישחק בשמאל במקום יניב לוזון.
    יקיני למיטב הבנתי יכול לשחק גם מתחת לחלוץ.

שחקן נבחרת קונגו.

10. לא מצאתי כינוי Member

יש להרצליה תיכנונים להביא(במידה וישחררו מישהו) עוד זרים או שיקיני יסגור סופית את מצבת הזרים שלה לעונה?

11. הרצליה Member

אני מרגיש שזה נהפך לדיון של הרצליה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx .
    ביום ראשון יגיעו שני זרים מהנבחרת האולימפית של גאנה.
    יקיני כנראה יוחתם ובמידה ואחד מהם ירשים אז ירו בלו ישוחרר.

12. EL Capitan Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

13. נדב מיכאלי Member

דקה 5 : חיפה עולה ליתרון ראשון במשחק משער של מסודי.
    איך לא שמרו את מסודי שחקני נתניה..

14. Spanish Weapon Member

מהמחצית הראשונה מסתמן שלחיפה יש קישור אחורי חזק ביותר.

אנדרסון ודירסאו מהווים קישור אחורי קשוח ומעובה.

עד עכשיו הרמה די טובה, נתניה לא מרשימה בכלל.

15. Raulito Madridista

מחצית לא רעה עד עתה בין מכבי חיפה למכבי נתניה. שחקני חיפה כבר חושבים על המשחק נגד ליברפול, ורואים שאחרי הגול שהם הבקיעו הם הורידו את הרגל מהדוושה מה שנקרא.
    רוני לוי הכין את השחקנים שלו במחנה האימונים כמו שצריך, מבחינת תיאום. חוץ מקולאוטי שתמיד נשאר חלוץ, יש תמיד חילופי מקומות בין מסודי, קטן ובוקולי, מה שיכול לבלבל הרבה הגנות בליגת העל. הנעת הכדור של חיפה טובה, היו לה מצבים להבקיע גם את השער השני. מוזר לראות אשנתניה לא שמרה על מסודי, היה גם מצב מעולה לקולאוטי אחרי הרמה של בוקולי, הוא נגח טוב ושטראובר עצר. שטראובר בדר"כ צועק על שחקנים אחרי טעויות, אבל בנתניה רואים אותו מעודד ומדבר, זה יפה השינוי אצלו.

נתניה לא מראה לנו עדיין משהו מיוחד, אין לה אגף שמאל, רוב ההתקפות של חיפה היו משם. גוטמן צריך לעושת שינוי במחצית. אם טאגה הולך לעזור לפדלון ואופיר חיים שמתופקד כחצי חלוץ משום מה במערך של 4-3-3, אז נתניה מפסידה את האמצע. אנדרסון ממכבי חיפה לא רע, אבל נתניה לא עושה תנועה מרובה בחלק ההתקפי.

היה לה מצב טוב מכדור נייח אבל שכטר בעט בסיבוב לא טוב, והיה הפצצה של אופיר חיים אבל דוידוביץ הגיב נפלא. חיפה צריכה אותו ככה נגד ליברפול.

אוקוצ'ה בעיקר נכנס בשחקנים ולא משחק כדורגל, השופט שטרית היה צריך להרגיע אותו עם צהוב, כבר שלוש פעמים זה קרה.

גוטמן לא עבד כמו שצריך על חיבור הקבוצה, המשחק מתנהל בעיקר על מתפרצות וחבל.

רואים כמובן בשתי הקבוצות שזו תחילת הדרך ויש עוד ליקווים, שחקני מכבי חיפה אבל מראים שיתוף פעולה עם עקבים ותיאום, מה שלא רואים בנתניה כמו גם חילופי המקומות הלא קיימים בנתניה. מקבוצה עם כ"כ הרבה כישרון כמו נתניה אתה מצפה ליותר.

אנחנו רואים את ארבייטמן מתחיל להתחמם וזה טוב. שייקבל דקות משחק במידה ונגד ליברפול רוני לוי ייהמר על התקפה בשלב מסויים או יהיה חייב גול או לא משנה מה.

הפועל פ"ת מובילה 1-0 על מכבי ת"א, שללא ביטון ונמני אין לה מה למכור, שכחתי את שבחון. בכל מקרה, הם ממש חלשים ממה שהבנתי נגד פ"ת, אבל הקבוצה תשתפר. קאסום כובש במשחקו הראשון במדי פ"ת, ומראה כמה אני חלש בהימורים.

לפי מה שאני מבין, הרצליה בינתיים רק ב1-1 עם עמידר, למרות שהיא הייתה עדיפה. אני מניח שהקבוצה של עטר משחקת יפה אבל פשוט מחמיצה. אבי תיקווה כבש למדי הכח. אני לא זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה שהוא הבקיע בליגת העל. צריך ללכת הרבה אחורה. בכל מקרה, שחקן הרכש איסאקו מגלה יכולת טובה ובעט לחיבורים. אני מקווה שהרצליה והכח ייתנו לנו עוד הרבה שערים. אני גם מקווה שהרצליה פגעה בול עם הרכש ונראה ממנו תרומה לאורך כל העונה.

במשחק בין בני יהודה לכפר סבא, שיוויון 1-1. אצל בני יהודה יש בעייה בהגנה ללא גפני וגם גמאן עזב למרות שלא היה יותר מדיי טוב אשתקד, אצל כפר סבא ההגנה איטית ומבוגרת עם טלקר וגם חלפון. מקווה שנקבל הרבה שערים נוספים. הרכש מבני יהודה בעט טיל מ25 מטר והכניע את אושרי לוי והשווה.

אני כבר מתרגש לקראת המשחק נגד בית"ר ירושלים, יש לי תחושה שהם פותחים אותנו מה שנקרא, נקווה לטוב.

הרכב משוער: שביט אלימלך, תומר חליבה, חבייר פאס, וואליד באדיר, יגאל אנטבי, רחים אדגוארדו, יוסי אבוקסיס, לוסיאנו דה ברונו, סלים טועמה, איבן יוליץ', אליניב ברדה.

של בית"ר - הרכב משוער: איציק קורנפיין, שמעון גרשון, תומר בן-יוסף, רוני גפני, עומרי אפק, מילובן מילוסביץ', דרק בואטנג, גל אלברמן, אבירם ברוכיאן, מיכאל זנדברג, טוטו תמוז.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/06