השאלה הגדולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י shevagoal, ‏2/9/03.

1. shevagoal Member

פה תכתבו בבקשה מיהו לדעתכם החלוץ מספר אחד בפריימירליג
    האם זה הנרי השחקן שכל ההגנות מפחדות ממנו האם זה ואם ניסטלרוי החלוץ שכל התקפה מפחדת להשאיר אותו לבד מול השוער או שזה ג'יימס ביטי השחקן המפתיע של השנה שעברה שכבש כמחצית משערי קבוצתו
    או ששני שחקני הרכש מאיטליה של צ'לסי מוטו וקרספו או שאואן בעל הפריצה הנהדרת
    ועוד חלוצים כמו וידוקה שירר (מצטער את כל מי ששכחתי)

לדעתי זה הנרי בגלל שעובר כל שחקן כמו מים
    והסטטיסטיקה משנה שעברה לא משקרת הוא היה מלך השערים (הכוונה מבחינת שערי שדה) ומלך הבישולים בלי שאף שחקן יתקרב אליו (23 בישולים שני גיגס 16 בישולים)
    כל מי שחושב אחרת שיכתוב פה

2. ArsenalFan Member

כבר נוהל כאן דיון מהסוג הזה, ואני חושב שהייתה הסכמה כללית שכל אחד והסגנון שהוא אוהב ומעדיף. ויכוחי הסרק האלה מזכירים לי את ויכוחי "אנגליה מול איטליה" המיותרים האופיניים במיוחד לקהל הישראלי.

3. chelsea4ever Member

אני חושב - שמוטו וקרספו יהיו הטובים ביותר באנגליה ולא, זה לא, בגלל שאני אוהד של צ'לסי.
    הסיבה היא - שניהם מגיעים מליגה שלפחות מבחינה הגנתית ואגרסיבית חזקה יותר מהליגה האנגלית, חלוץ ענק כמו רונאלדו לא פרע את השטרות באיטליה, אלא בספרד, קרספו כבש באיטליה ב-188 משחקים 108 שערים וזה כבר אומר הכל. מוטו בשנה שעברה סיים מקום 2 במלכות השערים אחרי ויירי עם 18 שערים.
    מה שאני בא להראות פה, זה שהשניים שיחקו בליגה הכי קשה בעולם לפחות לחלוצים, ולמרות זאת, כבשו בצררות, כך שאני מאמין שלא תהיה להם בעיה בליגה האנגלית.
    והנה כעבור שלושה מחזורים של צ'לסי, מתוכם שיחק אדיראן מוטו הרומני 2 משחקים, הוא כבר כבש שני שערים והוא עוד כבש שער חוקי שנפסל... טפו טפו טפו בלי עין הרע - רק שישמשיך ככה. ודרכו של קרספו לא תהיה פחות טובה ואת זה אני מבטיח, איך אתה יכול להבטיח אתם שואלים? קרספו בעונותיו באיטליה שיחק יחד עם חואן סבסטיאן ורון גם במדי לאציו וגם במדי פארמה, השניים במדי שני הקבוצות הצטיינו, וקרספו אף היה מלך השערים של הליגה בתקופת פארמה, ורון נבחר באותה שנה לשחקן העונה באיטליה, ככה שאני מאמין שהשילוב ביניהם ימשיך להיות קטלני - וזה יגרום לשניים להתבטא בליגה האנגלית, ולגרום לורון לשכוח את עונותיו הגרועות במנצ'סטר.

4. ליהי Member

מכיוון שעדי צודק וכבר חרשנו על הנושא שבעים מיליון פעם וטחנו אותו מכל הכיוונים, אני מציעה לשנות את הדיון לחלוץ האנגלי הטוב בפרמיירליג, ככה זה יוסיף יותר פלפל (ובקשר לשאלה המקורית: הנרי, ללא ספק מבחינתי).

אז ככה, לפי דעתי נכון להיום (ודעתי בייחוד מתבססת על העונה שעברה) ג'יימס ביטי עדיף בהרבה על מייקל אואן כרגע, לפחות כשזה מגיע לחוות דעת אישית, ולפי דעתי כשמדברים על חלוצים אנגליים,הוא כרגע מוביל אצלי.