השביתה של ארגון המורים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Love Is Red, ‏8/10/07.

1. D@N Member

תאחלס אם השביתה תיהיה מעל שבוע וחצי אני די ילחץ. יש לי המון חומר השנה במתמטיקה, י' זה היה גן ילדים מול שיש עכשיו(5 יחל).
    גם ההרחבות וכל התנך ספרות שאין לי זין לזה. שביתה קצרה והשמורים יקבלו תנאים טובים.

2. בית"רי מלידה Member

חודשיים חופש בקיץ, חופשת פסח שבועיים, סוכות עוד שבוע, חנוכה עוד שבוע, אז שלא יבכו.

מקסימום 6 שעות ביום, וגם זה לא כל יום.

3. Makaay#10 Member

בונא תגיד מי אתה חושב שאתה הא ? לא שאני יבין מה אתה בכלל יודע על המקצוע הא?
    אתה כולה מבוגר שרוב היום נמצא בפורום ורוב התגובות שלו נראות ככה:
    "בלה בלה בלה"

http:/ynet.co.il/fdsfdsf//dsffds

מה אתה בכלל מדבר על מקצוע שאתה לא מבין בו כלום כוסאמאמאמאמאמאק
    בוא אני יסביר לך מה התפקיד של מורה,לפחות אחד שעושה את העבודה שלו, בכל מקצוע יש אנשים חפפניקים ולעומתם אלה שעושים תעבודה תאכלס אז בוא אני יסביר לך מה העבודה תאכלס .
    אני מדבר כרגע על המורים של התיכון כמובן שיהיה ברור רק בשביל שאח"כ לא תפלוט עוד כמה שטויות רבאק.
    העבודה הולכת ככה: אתה מגיע למקום רובץ נערים מתבגרים שלרובם המכריע או לפחות 50% מהם לא ברורה החשיבות של תעודת הבגרות ואין להם שום זין ללמוד , אתה צריך לעבור 6 שעות ביום בממוצע ,כול שעה כזאת היא בעצם לא שעה אלא 45 דקות, שבהם אתה צריך לתפוס תכיתה כמו שצריך אחרת אתה בבעיה ונחש מה זה לא בדיוק פשוט, אני אישית תלמיד שלחלק מהמורים עושה בעיות ,ועוד אני נחשב ילד טוב. לפחות עם ציונים טובים. בכלל אני בכיתה טובה אבל הכיתה שלנו היא כיתה מיוחדת בשאר הכיתות שם נמצאים רוב החברים שלי -יש בלאגן, תלמידים קשים חלקם על ריטאלין(וכמובן שלא יקפידו לקחת אותו כי זה מבאס תחת) חלקם סתם אוהבים להפריע,לחלקם יש פרוטקציות מההורים( כן פרוטקציות אתה חיי בארץ ישראל בעולם ריאליסטי, אם אבא עובד בעירייה אז הבן שלו הולך למרר למורה תחיים ונחש מה 5 נק' בטוח לא ירדו לו, אם אמא בוועד ההורים כן בוועד ההורים, אז נשמה הבת שלה תהיה ב5 יח' גם אם לדעתה 1+4=32453 ) אבל יש את התלמידים שיושבים בשקט ומקשיבים(כדור הארץ לבית"רי- זה החלק הקטן,סליחה קטן מאוד בייחוד בכיתה ט' כשאין בגרויות ואז גם למורה הכי קשוח יהיה קשה מאוד להשתלט על התלמיד הכי פחות מופרע.),אבל עזוב למי אני מסביר, אתה חזק בדיבורים, או יותר נכון בלתת ביקורת,!! בדיוק בלתת ביקורת.
    אוי אוי לא ראיתי תשורה שהוספת בסוף ינעל רבאק...
    מזה???? 6 שעות העבודה?? 6 שעות?? תקשיב טוב אני יגלה לך סוד ואני מקווה שלא תספר לאף אחד. טוב תתכונן. הנה זה בא:
    העבודה היא לא 6 שעות חכם אתה לא מסיים ואז הולך הבייתה לשבת רגל על רגל העבודה מתחילה אחרי 6 שעות אהבל,אתה הולך הביתה לבדוק מבחנים, שזאת אחת העבודות הכי קשות שיש . יש המון אנשים שבכלל לא פונים להוראה רק בגלל שיודעים שהם יצתרכו לבדוק כמויות, ונשמה, זה כמויות , אני רואה את זה וזה כמויות של מבחנים.
    ונחש מה המבחנים האלו לא מודפסים כפרה משמע הם כתובים בכת יד, שלפחות 1 מכל 5 מבחנים נראה כאילו הוא נכתב על ידי מומיה בכתב חרטומים. וצריך אח"כ לשבת עם התלמיד בזמנך הפרטי בשביל לבדוק לווווווווווו לווווו את המבחן רבאק.
    הלאה
    אם לא ידעת התלמידים הם לא עם נחמד וסימפטי שמחבבים את המורים, משמע הם יעשו הכל בשביל להוציא ציון טוב במבחן ואם אפשר גם על הדרך לדפוק את המורה אז מה טוב .(ללכת לבכות למנהלת שהמבחן היה קשה, המורה לא לימדה, ואיך אפשר בלי סבתא אכלה לי את המחברת והמורה לא האמינה לי!!!.
    אז חלקם זורקים תמבחן לפח ואומרים שהמורה איבדה, חלקם זורקים ביצה על המורה, אחר מפוצץ סופרטייגר ליד האוזן של המורה וכן הלאה, לשם השוואה אם לך היו עושים חלק מהדברים שהזכרתי שם(או חלק שהעדפתי לא לספר) אתה הייתה נמצא רק בפורום הזה וכשהיית יוצא החוצה היית נראה ככה- http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx רק מהבושה.
    אם ככה כפי שאני משער שכבר הבנת על בדיקת המבחנים שעורכת שעות לא מקבלים בונוס במשכורת(שכ"א היא עלובה גם למורה עם וותק של 20 שנה), אופס התבלבלתי, מקבלים בונוס אחר, כאב ראש מהתלמידים על הציון שהם קיבלו, ואיך לא החלק השלישי :
    כאב ראש מההורים. רובם, הורים כמוך שלא מבינים בשיט, בנאדה, בכלום מהחיים שלהם אוהבים לבקר בעיניינים שהם לא ממש מנוסים בהם, וההורים הללו גם בטוחים שהילד שלהם הוא איינשטיין הבא ולמרותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
    שהוא הוציא 23 במבחן המעבר ל4 יח' הוא חייב להיות ב5 יח' מואץ אחרת הם יפנו למנהלת.
    אם כן ההורים לא מרפים ולא מרפים עד שזה מסתכם באינסוף טלפונים בין השעות 16:00-22:00
    שאתה כבר היית משתגע מהם אבל נעזוב לרגע תאנשים שחזקים בדיבורים ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) ונחזור למורים שכדבריך אמורים לא לבכות מההשפלה המשכורת הזבל המבחנים הטלפונים ,היחס שאתה לא רואה היחס שההורים נותנים הזונות האלה שחושבים בדיוק כמוך שהעבודה הזאת היא לא קשה במיוחד אלא פשוטה ולא מבינים למה לילדה שלהם יש מגן 80 ולא 100???? ואיך המורה מעיזה להרוס לה את תעודת הבגרות????
    (אמממ אולי בגלל שהיא קיבלה 65 בתעודה והבונוס המירבי היא 15 נק'?..)
    עוד נושא הוא כמובן ציוני המגן המזדיינים שבהם המורה חייבת ל"התחשב" בתלמידים שהפריעו לה כל השנה כי אחרת התעודת בגרות שלהם תיראה כמו הזין שלי ביום רע,ואם ציון המגן לא מספק את התלמיד אפשר לצפות ל6 שיחות מאמאשלו ,ולעוד 3 מאבא שלו שיסבירו כי הם גרושים ולכן לילד קשה מאוד בלימודים. ממממ הם רק שחכו להזכיר שהם גרושים כבר מהתקופה שהילד היה בן 5...

תקשיב טוב זה גם לא הכל אני פשוט חזרתי עייף מהמכון והידיים שלי מתות גם ככה ,
    אבל מה לא עושים בשביל אנשים שפותחים תפה בנושאים שהם לא מבינים.

שלא יבכו? שב בשקט

עריכה: אוי אנלא מאמין איזה טמבל יצאתי, שכחתי להזכיר לך את ההשתלמויות כן כן השתלמויות
    שנחש מה ,טוב צדקת גם עליהם לו ממש מקבלים בונוס במשכורת, וגם הם לא מסתכמים ב6 שעות .
    והם ממש לא חד פעמיים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/07
  4. Love Is Red Member

נראה לי שהוא התכוון לתלמידים ולאו דווקא למורים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ....

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שאני מסכים איתך Makaay, בתור אחד שאמא שלו מורה.

6. Makaay#10 Member

לי זה לא נראה ככה.
    הילדים לא בוכים על החופשות הוא התכוון שלמורים יש הרבה "חופש" מהצדדים ומקסימום שש שעות ביום.

7. Intereza Member

אין לי בעיה עם יום אחד, יותר משבוע יכול לדפפוק לי את כל העתיד

8. GAL1 Member

יש שביתה ?
    יצאתי עכשיו, וכל הרחוב היה מלא שמועות שאין שביתה

9. Makaay#10 Member

אתה יכול לישון בשקט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    לפי מה שידוע לי השביתה כרגיל.

10. GAL1 Member

ברוך השם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

עריכה:
    רגע..
    מה עם החטיבות ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

11. בית"רי מלידה Member

קח - בלינק הזה יש את הרשימה:

http://rotter.net/forum/scoops1/8176.shtml

מקווה שעזרתי.

12. Chelsea_forever Member

המורים יכולים לדבר ולדבר עד מחר. משרד החינוך והאוצר לא פראייר. בוואלה פורסמה כתבה מעניינת על כך למה משרדי החינוך והאוצר לא כל כך נמהרים להפסיק את השביתה. קודם כל היא לא פוגעת בבגרויות ביינתים.. הנה ציטוט..

.

אם ארגון המורים ירצה לעשות משא ומתן רציני הוא יצטרך לא לשבות, בגלל זה אני מאמין שהשביתה תארך מקס' שבוע-שבועיים. משרד החינוך יגיד להם להפסיק את השביתה בשביל לעשות משא ומתן וככה זה ימשך כל השנה.

13. אחד_מנתניה Member

יש לי שאלה גם מחר יש שביתה או לא?

14. Dimitar Berbatov Member

השביתה עד זמן בלי מוגבל, כך שלא ידוע.
    אני בכל מקרה מקווה ששבוע הבא השביתה תסתיים. לא רוצה ללמוד לבגרויות בהיסטוריה, לשון ומחשבים לבד...

15. Love Is Red Member

הלימודים בעוטף עזה ובשדרות יחזרו לשגרה מחר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/10/07