השוק רותח: דרנטה וסניידר עוזבים, סוארז באייאקס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏16/8/06.

1. c_web Member

לקראת הטורניר, אייאקס מתכוונת לשחק עם ההרכב החזק שלה? לקראת את. מדריד ביום חמישי..

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

סביר להניח.

"אנשים אמרו לי: האם אתה בטוח שאתה לא רוצה לעשות את הצעד? אז הקדשתי לזה מחשבה והחלטתי במודע שאני לא רוצה. אני רוצה להתפתח בהולנד עוד עונה אחת. אחרי זה, מעבר לחו"ל יכול להיות יותר הגיוני. הדבר החשוב ביותר הוא לשמור ולהסתכל על ההתפתחות שלך: היא צריכה להמשיך במהירות הנכונה. כרגע, אני מרגיש שאני עדיין יכול לרשום התקדמות בהולנד, בכל הפרמטרים."

דה וואן, דה אונלי - קלאס יאן הנטלאר, בראיון למגזין Sportweek ההולנדי.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/07
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

והיום רשמית הוצגה ההחתמה שככל הנראה תהיה הגדולה ביותר בקיץ הזה בהולנד - גראצינו פלה, חלוץ הנבחרת הצעירה של איטליה ולצ'ה האיטלקית, עבר לAZ אקלמאר תמורת 7.5 מיליון אירו. החלוץ האיטלקי ירוויח לא פחות מ-800 אלף יורו לעונה, סכום אסטרונמי במונחי הולנד בכלל ואלקמאר בפרט.

http://www.az.nl/db/CA2_9155.Xxx
    מדי פלה החדשים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/07
  4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

800,000 יורו הכי יקר??? עוד הוכחה לכך שההולנדים הם העם הכי קמצן באירופה.

5. ERIC_CANTONA Member

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ראית שרשום הכי יקר? זה סכום גדול מאוד יחסית לאלקמאר, באייאקס ובפ.ס.וו מרווחים יותר.

וזה עוד הוכחה לכך שמה לעשות בהולנד מעדיפים לשחק עם שחקנים מקומיים, ורכישות של שחקנים חוץ הולנדים שלא מעבר לשיא (ע"ע גברי) או ילדים בני 16-17 הם דבר שלא בשגרה. אבל מה לעשות שעם אנגלי/איטלקי/ספרדי לא יבין את זה בחיים. צר לי באמת שההולנדי שפויים ומאמינים בנוער שלהם ולא שופכים מיליונים על שחקנים שעשו חצי דבר בכדורגל.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההולנדים הם עם קמצן בלי קשר ארז, קצת הומור!

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קמצן קמצן, אבל הכי גבוה !

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא תאמינו מה הדיווח היומי. זה מטוס? זה ציפור? זה סופרמן?, לא, זה בסך הכל עוד פסיק קטן בדבר שהכי מעניין בכדורגל ההולנדי כרגע. עיסקת סוארז.

אז היום מדווח שסוארז אמנם הצטלם לתמונה הקבוצתית של כרונינגן, אך סירב לצאת עם הקבוצה ללבנטה שבספרד. כנראה מסתמנת שביתה איטלקית קטנה של האוורוגואי. באייאקס מחכים והאתר הרשמי מדווח שההצעה הרישמית של אייאקס היא 3.5 מיליון אירו. סכום די צנוע לאור הסכומים שקפצו בימים האחרונים...

בכל מקרה, זה לא יגמר לעולם.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אייאקס זכתה להגרלה נוחה היום במסגרת מוקדמות ליגת האלופות. ז'לינה הסלובקית או סלביה פראג הצ'יכית יפגשו מול סגנית אלופות הולנד. המשחק הראשון בסלובקיה הסתיים ב0-0.

והנושא השני - גברי הורחק מ-4 משחקים בפועל לאחר האדום המכוון אתמול במסגרת טורניר אמסטרדם מול אתלטיקו מדריד. גברי לא ישחק בשבת מול ארסנל, גם לא במגן יואן קרויף מול פ.ס.וו ובשני המשחקים במוקדמות האלופות.

11. Bridge Member

האם De Telegraaf עיתון אמין?

אם כן הוא מפרסם שמאמן פיינורד רוצה שראשיי פיינורד יסכימו להצעה של צ'לסי על דרנטה בסכום של כ8 וחצי מיליון פאונד.

ואני רוצה שהתשובה לשאלה הראשונה תיהיה לא.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

13. תומר22 Member

אחרי שסאגת דרנטה הגיעה לסיומה עם חתימתו של השחקן בריאל מדריד, הסתיימה לה עוד סאגה, כשלואיס סוארז חתם ל-5 שנים באייאקס. האורוגוואי הצעיר כבש בעונה שעברה 10 שערים במדי כרונינגן.

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אז כן, הערב נערך משחק הסופר קאפ ההולנדי.
    כמו בשתי העונות הקודמות, אייאקס מנצחת את פ.ס.וו. (1-0 משער של גאברי), ושוב לוקחת את התואר חסר החשיבות הזה.

http://www.ajax.nl/upload/851790_657_1186858577609-Ajax_Psv_JC_2007_Gabri_1-0_330.Xxx

15. c_web Member

אלקמאר ניצחה היום במשחק האימון האחרון שלה לעונה 2-4 את אלופת איטליה אינטר. משחק ענק של החניכים של ואן חאל שעלו ליתרון 0-2 מוקדם אחרי שערים של צ'יומר וסטיינסון.
    בהמשך אינטר קיזזה מרגלו של סטאנקוביץ', אבל AZ המשיכה עם שער של ארי דה סילבה ועוד אחד של צ'יומר באדיבותו של מטראצי שכדור פגע בו והטעה קלות את זאר. קרוז קיזז אחרי הרחקתו של סולארי.

אחרי התוצאות הלא טובות נגד מ'בורו, לברקוזן והארטלפול ניצחון מאוד משכנע של אלקמאר.

http://www.az.nl/db/WAS46be1fa053ae9/albumPreview.CA3_8961.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/07