השחקן הכי מזליסטי בעולם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Sir Alex, ‏25/7/06.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מאריה אני לא מבין איך הוא שיחק באינטר אפילו חרזי יותר טוב ממנו .

קילי גונזאליס שיחק באינטר וולנסיה בגלל המזל הוא אפילו באינטר לא עשה בישול אחד במשך 3 עונות ולא הבקיע אף שערת אה שחכתי את השער העצמי שלו נגד יובי הההההה!!!!

למרות שאני אוהד סכנין אבל אחמד קסום מזליסטי הוא פשוט חלוץ לא טוב פחות הרבה מבינוני וחתם בהפועל פתח-תקווה תמורת 170 אלף דולר!!!!

עוד שחקן יהוא הסמל לשעבר של סכנין עבאס סוואן אני לא מבין איך חיפה הביאו אותו הוא היה בינוני ואפילו פחות מזה ,חוץ מעונת 2004/2005 שהצטיין בה והבקיע 7 שערים והמשיך להרשים עד השער שלו נגד אירלנד.

2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אחמד קסום דווקא לדעתי שחקן טוב מאוד. מהיר, טכני בצורה מדהימה. אחד הכישרונות הגדולים.
    עצם העובדה שסכנין הביאו אותו הישר מאעבלין של ליגה ב' מוכיחה שיש בו משהו.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליגה ג ולא ב

4. Jose Mourinho Member

קילי אומנם לא הבקיע, אבל היו לו כמה וכמה בישולים.
    מזליסטי? ממש לא. עד הפציעה הגדולה שלו הוא היה אחד הקיצוניים השמאליים הטובים בעולם.

5. Barcik Member

חשבת פעם מדוע דקו הוא כנראה השחקן אשר מאבד הכי הרבה כדורים בברצלונה (אולי רונאלדיניו, לא בטוח)? כי הוא יודע שכל בעיטה אקראית יכולה להניב שער. בגלל זה הוא לא מפחד לבעוט מכל טווח וזווית אפשרית, ולצערי לא עשה זאת די בחלק השני של העונה.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

גדול שחקני הריקושט.

7. גוסטבו בוקולי Member

נכון, לסואן הייתה עונה אפורה במיוחד, אבל אתה מזכיר את תפוקת השערים. סואן לא אמור לתת את השערים.
    רק כדוגמא: עידן טל כבש חמישה שערים בעונה האחרונה (אני מקווה שאני מדייק), שלושה מהם ממצבים נייחים.

וואליד באדיר כששיחק במכבי חיפה קשר אחורי כבש בעונה 2 שערים.
    גם דירסאו לא כובש בכלל. זה לא התפקיד של קשר אחורי.

8. תונל Member

אני מהניסוח שלו מבין שהוא התכוון שסואן הצטיין בלי קשר לשערים.

אם כבר הזכרת את רונאלדיניו, אז אני חושב שההבדל הוא שדקו בניגוד אליו, לפחות מנסה לעשות דברים שהסיכוי שהם יצליחו הם יותר גבוהים.
    לרונאלדיניו חשוב גם הקסם חוץ מהיעילות והוא מנסה* לעשות דברים... קסומים, שמצליחים רק אחת ליותר מדי.

*לא תמיד כמובן.

9. shabaaz Member

שחקנים מזליסטים בישראל?...אולג נדודה(הרצליה):זכור י גול שלו מ-50 מ' ישר לרשת של ירוסלב בקו מאז שמו אותו בהיכל התהילה
    רוני רוזנטל:מי שלא ראה אותו לא יבין אבל הבנאדם היה כזה מחמיצן אז כדי לשים גול היה צריך נס,כמו השער נגד אזרבייג'ן(11 קונווסים)
    ויש עוד כמו:ויקטור פאצ'ה,ניר רייכמן,עופר טלקר,ניר דוידוביץ'

10. Sir Alex Las' Killa

זה נכון שסואן לא אמור לתת שערים, אבל מה הוא כן אמור לתת? התיקול שלו מזעזע, הוא אפילו לא נוגע בכדור. הוא מקבל כרטיסים צהובים/אדומים על ימין ושמאל. הוא איטי והטכניקה שלו לוקה בחסר. איך שחקן כזה התגלגל למכבי חיפה? זה רק מזל.

ואם אנחנו כבר בליגת העל - אורן ניסים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/06
  11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אולג נדודה היה שחקן מעולה, שאלמלא הראש הדפוק שלו היה מגיע יותר רחוק בארץ מאשר מכבי הרצליה. ממש לא ראוי להיות בדיון הזה.

12. Eden Member

נתון מעניין: עידן טל הוא השחקן שבעונה שעברה בעט הכי הרבה מחוץ לרחבה. אחוזי הדיוק שלו הם נוראיים. שלא ינסה את זה בבולטון(בהזדמנויות המעטות שהוא יקבל), כי הוא יעוף למילואים ולא יחזור יותר.