השחקן שמוערך פחותיותר מיידי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ilan, ‏2/9/02.

1. Uli Uli Member

גם שחקני הבית של הפוי=על חיפה לא מוערכים
    שנה שעברה מקום 3-4 בליגה, ועוד הצליחו לא ליפול מאריות הליגת העל ברגעי האמת...

2. Green Holloni Member

על איזה קבוצה אתה מדבר?
    בוגרים או נוער?

3. Uli Uli Member

שחקני הבית שלנו...
    כמו עזיז, בן מרגי, פרו וכו'!

4. Green Holloni Member

עזיז נחמד..

בן מרגי תעלומה
    הוא מיסתורי כזה...

5. לירן-ביתר Member

גובאני רוסו מוערך יותר מידי. עומרי אפק שחקן טוב והוא הכי פחות מוערך.

6. AFC Member

אני אכתוב במקום שחקן אחד מוערך יותר מדי ושחקן אחד לא מוערך לשני שחקנים מוערכים יותר מדי ושניים שלא מוערכים מספיק.

לא מוערכים מספיק :

מנור חסן - הבן אדם הזה הוא אחד השחקנים הטובים ביותר בארץ כל קבוצה יכולה רק לחלום על הרגע שישחק אצלה. לצערי זה לא כך. היום הוא בבני יהודה, עם פוטנציאל ענק שלא הוערך מספיק.

איציק קורנפיין - השוער הישראלי הטוב ביותר, נתן שתי עונות מעולות, החזיק את בית"ר שתי עונות, עם הגנה גרועה הוא שרד, זריזות, אינסטיקנטים, זינוקים, אחד על אחד, יציאות....צריך להוסיף? משום מה אוהדי מכבי חיפה ומכבי ת"א בטוחים שהשוערים שלהם יותר טובים, ורק עושים מעצמם צחוק בכך שהם אומרים זאת.

מוערכים יתר על המידה :

טל בן חיים וראובן עובד - בן חיים הרס את ההגנה של מכבי ת"א וראובן עובד יהרוס את כל מכבי כאבי נמני הבא. שניהם מוערכים מאד משום מה, למרות שמשחק אחרי משחק הם מבזים את שמם הוב של שחקני כדורגל.

ג'ובאני רוסו - השחקן שלא יעזוב את בית"ר אפילו ליובנטוס משום מה הביא עונה די בינונית באליפות של מכבי חיפה, בהרבה משחקים, כשהקבוצה נרדמה והייתה זקוקה לו, הוא לא היה שם. עונה לפני כן הוא עזר לכל הרשעים להרוס את בית"ר, ועונה לפני כן הוביל את הפועל חיפה למקום השישי בעונה אפרורית. למרות האליפות עם הפועל חיפה והגביע עם הפועל ב"ש זה היה לפני 4 שנים, השחקן השתנה ורואה בעיניים רק כסף. רוסו יכול להגיד עד מחר כמה הוא אוהב את מכבי חיפה וכמה הוא חולה על ישאל, אבל בסוף, הוא יעזוב ליובנטוס.

7. Uli Uli Member

כמובן, ביתריסטים לא מוערכים....
    ומכביסטים כן מוערכים
    זה וידוקה, מה לעשות.....

8. Roy Member

אולי יולי-

בן מרגי לא שחקן בית שלכם... הוא בא אליכם מבני יהודה

והשחקנים שלי הם-

לא מוערך מספיק-

כפיר אדרי- שחקן טכני מאוד, שחקן מצויין שמאז פרשת האפדרין הפסיקו להתעניין בו, אפילו שמבחינת יכולת וגם מבחינת מנהיגות הוא השתפר מאוד ובמצב שונה בנבחרת מבחינת התפקיד שלו הוא היה יכול בקלות לתפוס מקום

מוערך יותר מדי-

החלוצים הישראלים של מכבי חיפה-

ניר סביליה, רפי כהן ויניב קטן- כל אחד והסיפור שלו
    ההתקפה של מכבי חיפה, מה שעושה אותה כל כך קטלנית זה הקישור ההתקפי ויעקובו, והכל מתחיל אצל ז'וטאוטאס
    החלוצים הישראלים של חיפה גרועים, אגואיסטים, מחמיצים המון, אבל גול פה נגד ראשון ושם נגד מכבי פ"ת נותן להם שם של חלוצי טופ

9. Uli Uli Member

מה פתאום!
    הוא גדל אצלינו!!!

10. Ilan Member

הנה זה מתחיל שוב...
    אוקיי: בקשר לקורנפיין כבר אמרתי את דעתי... הוא שוער לא רע אבל לא מספיק טוב.
    מנור חסן- בזה אני מסכים איתך במליון אחוז... אני ממש לא מבין מה הוא עושה עכשיו בבני- יהודה... בכלל שהוא נקנה ע"י חיפה אז בתחילת העונה הוא היה ענק- יותר טוב מבניון- אבל הקבוצה שיחקה חרא- ומאז שייבשו אותו בספסל הקבוצה שיחקה טוב (מזכיר מישהו... (ריבאלדו)) הקיצר זה שחקן תעלומה מבחינתי- ואולי הוא לא מועיל- אבל מבחינת טכניקה וכישרון הוא ענק- אני לא מבין איך שיחררו אותו ככה סתם לבני- יהודה...

בקשר לרוסו- השחקן ענק- כל משחק הוא מוכיח את זה מחדש- אין שחקן בתפקיד שלו שהוא יותר טוב ממנו- תן לי דוגמא לשחקן אחד... אולי אבי נימני ברמה שלו אבל חוץ מזה- אין אף אחד עם היכולות הטכניות שלו שברמה שלו בליגה הזאתי...

בקשר לבן- חיים ועובד- אני לא מסכים איתך בכלל, אני חושב שהם שחקנים עם פוטנצייל - בעיקר עובד...

11. Emil Member

ווידוקה - זה ששחקן הנוער האחרון שיצא מבית"ר היה אלי אוחנה זה לא אומר שכל שחקני הנוער במדינה הם על הפנים

שחקן שמוערך יותר מדי הוא ללא ספק רפי כהן החלוץ של מכבי חיפה - חוץ מלרוץ וליפול לבנאדם אין מושג בכדורגל

לא מוערך מספיק זה גל פיליאן...אבל יש זמן...

12. ראול המלך Member

אולי אולי
    בן מרגי שיחק בקרית שמונה אני זוכר אותו משם
    אני חותם לך על זה

13. Uli Uli Member

תביא הוכחה....
    או שעוד שלושה אנשים יכתבו שזה נכון....
    ואל תשכחו שבהפועל חיפה נוהגים כל כמה שנים להתמקד על מישהו אחד ולטפחו....
    טל בנין גדל בהפועל חיפה והפרוייקט הבא זה גיל ורמוט(עוד תשמעו עליו) קשר קדמי מ-צ-ו-י-ן!

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ULI גם חי בן לולו שחקן תותח..

15. ראול המלך Member

איזה הוכחה אתה רוצה אני אומר לך שאני זוכר אותו מקרית שמונה משם גוטמן הביא אותו אני זוכר את זה ואני לא היחיד