השיטה החדישה במפעלים האירופיים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י מתן ערוסי, ‏1/10/08.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק שכחתי אותה והתבלבלתי עם צ'לסי

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויסלה קראקוב הפולנית הבטיחה היום את האליפות בפולין והיא תשתתף במוקדמות ליגת האלופות בעונה הבאה. היא לא תהיה מדורגת בשום סיבוב פרט לסיבוב השני אליו תיכנס.

3. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

בשיקטאש הבטיחה את מקומה בשלב הבתים!
    סיבאספור תשחק שם לראשונה בסיבוב השלישי של המוקדמות, הקבוצות שהיא עשויה לפגוש הן סלטיק, ספורטינג ליסבון, אנדרלכט, שאחטר דונייצק, פנאתנייקוס (במידה ולא תפסיד מחר לא.א.ק.)/ספרטה פראג.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום קבוצה ממי שציינת, אני לא רואה את סיבאספור עוברת.

בסדר אבל עזוב אותן, נניח שהיא עוברת...ארסנל, ליון, שטוטגארט, מקום רביעי באיטליה ומקום רביעי בספרד, אני לא חושב שמולן יש לה סיכוי.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/09
  5. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

ואם כבר מדברים על מקום רביעי בספרד...אתלטיקו מדריד כבר ב0-2 אל אלמריה וקרובה להבטיח את מקומה בסיבוב המוקדמות הרביעי.
    מה זה אומר?
    ויאריאל שהייתה לחלק מ8 הגדולות השנה, לא תהיה כנראה בליגת האלופות ותהיה חלק מהשנה הראשונה של הליגה האירופאית.

6. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

7. SeRgInHo Member

מה זה החרטא הזה, אלופות לא אלופות? מישהו מעוניין לעשות סדר בכל הסלט הזה ולרשום איך יראו המוקדמות בעונה הבאה?

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מוזמן לקפוץ לעמוד הראשון אתה תראה שם הסבר מפורט. אלופות ולא אלופות זה הקיצור.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבסקי סופיה זוכה היום באליפות בולגריה בפעם ה-26 בתולדותיה, משמע מכבי חיפה תהיה מדורגת רק בסיבובים 2 ו-3, ואילו בסיבוב הרביעי לא תהיה מדורגת, אבל! זה במידה וכל המדורגות לא יודחו בסיבוב השלישי כמובן. מספיק שאחת מהן תודח וחיפה תהיה מדורגת.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברומניה אוניראה אורצינצי קבוצה שרק עלתה לפני שנתיים לליגה הראשונה בפעם הראשונה בתולדותיה משלימה עונה מדהימה, מוחקת פיגור 2 שני מחזורים לסיום כשמחזור אחד לסיום מנצחת את המוליכה דינאמו בוקרשט (שיוצאת שוב פעם לוזרית), מנצלת הפסד ביתי שלה בחוץ היום וחוגגת אליפות ראשונה בתולדותיה, ומקום בשלב הבתים של ליגת האלופות! סינדרלה אחת כבר יש במפעל בשנה הבאה.

דינאמו בוקרשט תהיה במוקדמות וכמו סיבאספור וספרטה פראג, סיכוייה להעפיל לא גדולים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/09
  11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

השיטה החדשה בליגת האלופות מצד אחד תומכת בקבוצות דרג ז' כמו מכבי חיפה ומצד שני פוגעת בקבוצות בכירות באירופה שישחקו במבחנים.
    רק לחשוב לדוגמא ששטוטגארט תתמודד עם אחת מהקבוצות הבאות: אתלטיקו מדריד, פיורנטינה, ליון, פ.ס.וו או ארסנל בעוד ההגרלה הכי קשה שחיפה יכולה להגריל זה אלופת נורווגיה או פולין (דוגמא) מרתיח אותי.
    לא בגלל שאני לא רוצה בהצלחת מכבי חיפה, אלא בגלל שזה פוגע מאד בקבוצות מהליגות הבכירות באירופה ופוגע לדעתי ברמה של ליגת האלופות. עם כל הכבוד לפמגוסה ואלבורג, אלא קבוצות שבהחלט מאזנות את מנייו הליגות, אבל אם הן זכאיות לשחק בליגת האלופות שיוכיחו את עצמן בדיוק כמו ששטוטגארט או פיורנטיה יהיו חייבות להוכיח את עצמן.

ואם אני טועה בחישובים שלי, אתם מוזמנים לתקן אותי ..

12. Cup of Tea Liverpool, UK

אתה צודק שזה פחות הוגן. אבל מה שניסו לעשות בהחלה הזו זה ליצור שוויון הזדמנויות.
    וגם אני לא ממש אהבתי את ההחלטה הזאת.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאתה טועה. עד כמה שאני הבנתי, הקבוצות מבין שטוטגארט, אתלטיקו מדריד, ארסנל, ליון ופיורנטינה נפגשות עם הקבוצות שעולות מהשלב השלישי של הקבוצות הלא אלופות, שם כנראה יהיו שחטאר דונייצק, סלטיק וכו'...

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נופ...
    חמש הקבוצות הלא מדורגות מהליגות היותר בכירות באירופה (כמו שטוטגארט) מול חמש הקבוצות המדורגות מהליגות הבכירות באירופה (כמו ארסנל).

זה ההסבר שאני לפחות קראתי ...

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שטוטגארט תשחק במוקדמות ליגת האלופות לקבוצות לא אלופות, נניח שכל המדורגות עולות שלב, אז שטוטגארט שמתחילה בסיבוב הרביעי ולא השלישי, תשחק מול:

ארסנל, פאנאתנייקוס, ספורטינג ליסבון, שחטיור דונייצק וליון.

למעט ארסנל אני לא רואה קבוצה ששטוטגארט לא יכולה לעבור...