השיפוט באנגליה-מגיעים לשפל חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Pipe, ‏30/10/06.

1. city Member

תבריזי יצא אידיוט כי הוא סימן על פנדל בלי לראות, אח"כ שאל את הקוון וביטל את הפסיקה, ומתי שקיבל אישור מהקוון השני (אחרי ששמע את אנשי הטלוויזיה מדברים על כך שהייתה נגיעת יד) שינה את פסיקתו שוב.

2. THE STRETFORD END Member

לא נכון,תבריזי סימן מיד לא היה פנדל עם הידיים,
    הוא טען שרץ לקוון הרוב אליו בתחילה כי חשב שהוא זה שזימזם רק לאחר מכן עבר לקוון הרחוק ושאל את דעתו.
    כל זה היה נכון וטוב,אבל,אם הקוון שטען כי היה פנדל טען זאת כי שמע זאת מאחרים שראו לאחר השידור בטלוויזיה או בגלל השופט הרביעי שראה בטלוויזיה והעביר זאת הלאה או משהו בסגנון,זה פסול כי עדיין אין שימש במצלמות טלוויזיה בכל הנוגע לפסיקות בכדורגל.

3. city Member

בדיוק, זה מה שאנשי הספסל ושחקני מכבי ת"א אמרו לשופט אחרי הפסיקה, אבל אח"כ בעיתון הקוון טען שהוא לא שאל את אנשי הטלוויזיה. כל הסיפור הזה מסובך וגם די מסריח, אבל ממחיש את חשיבות השיפוט בעזרת טלוויזיה. תחשוב שהפנדל לא היה נשרק, מכבי ת"א הייתה מנצחת והמשחק היה מאבד את הערך שלו. השיפוט בעזרת טלוויזיה טוב לכדורגל!

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/06
  4. THE STRETFORD END Member

בוא תחשוב מה יקרה אם יעבירו חוק שבו כן נעזרים בטלוויזה להחלטות שכאלה,
    מעבר לזה שזה יעצור את המשחק ויהפוך אותו לגירסת כדורגל אמריקאי או קריקט,
    מה יקרה אם גם בעזרת הטכנולגיה המתקדמת ככל שתהיה אי אפשר יהיה להחליט במקרי מחלוקת מסויימים בצורה חד משמעית?והרי גם כיום לא תמיד אפשר להחליט בבירור גם לא לפי תצלום בטלוויזיה.
    מה יקרה אם במשחק פתאום תהיה תקלה בטכנולגיה?
    מה יהיה על משחקים בליגות נמוכות בכל העולם,בליגות שבהן התנאים הלוגיסיטים לא יהיו קיימים או בליגות שלא יהיה תקציב להעמדת טכנולגיה ראוייה?

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/06
  5. city Member

אני מסכים עם הטענות שהצגת, ואין לי תשובה אליהן. אבל מה שאני כן מאמין הוא שיש מקום לשלב טכנולוגיה במגרשים בצורה סבירה, הרי זה אבסורד שבמסך שמעל אחד היציעים במגרש מראים הילוכים חוזרים ובו בזמן השופט שובר את הראש מה לעשות. אני לא אומר שצריך להשתמש בטלוויזיה באופן קבוע, מה שאני רוצה הוא שהמשחק יתנהל כרגיל, השופט ישפוט לפי ראות עיניו, אבל במקרים חריגים (שופט שפסק פסיקה אחת והקוון משנה אותה, גול שהובקע עם היד, שער שהובקע מאופסייד, כדור שלא עבר את קו השער בבעיטה מסויימת), אירועים שבהם גם ככה המשחק עוצר, אין סיבה שלא להיעזר בטלוויזיה.

6. Claret&Blue Member

7. Pipe Member

גראהם פול כמו גראהם פול, לא יוכל לישון בלילה בלי שידפוק איזה משחק. מאיפה הוא ראה פנדל?
    בסדר, זה לא אשמתו שמי שמנהל את העסק יותר מטומטם ממנו. הוא לא היה צריך לשפוט את המשחק הזה מלכתחילה. למה לא לתת להווארד ווב שהיה נפלא במשחק העונה לפני שבוע לשפוט גם היום? בושה וחרפה.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

באנגליה ההתאחדות היא זו שקובעת את השופטים בכל משחק, בעוד בליגות אחרות, כגון הספרדית, השיבוץ מתבצע בעזרת הגרלה. עד לפני כמה שנים חשבתי שזה רעיון טוב-ככה אפשר לבחור כל שופט למשחק שמתאים לו-שופט בכיר וותיק למשחקים גדולים, שופט שלא עומד בלחצים למשחקים פחות חשובים ויותר רגועים, אבל עכשיו, כשאני רואה איך בכל שבוע צמד הליצנים פול וריילי משובץ למשחקים הגדולים (פרט להווארד ווב שבוע שעבר), אולי כדאי לאמץ את רעיון ההגרלה.

9. KirkH Member

איזה שטויות!!!

לראות שלושה הילוכים חוזרים לפני שאתה מחליט שאין פנדל או שיש יד בדרך זה נורא נורא נחמד, זה לא ממש קשור למציאות.

טעויות קורות, בטח ובטח בעידן הנוכחי בו כל אפס לומד קודם לצלול ולצעוק ואז לכדרר - אלה לא הטעויות שאפשר יהיה לתקן בעתיד. טעויות שכל שופט עושה פעמיים במשחק.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק, ב"פאול" של שימבונדה פול היה לא יותר מ-8 מטרים מאחוריו. אין שום סיבה בעולם לפספס צלילה כזאת.

11. Pipe Member

כל שופט טועה. משום מה פול טועה יותר מכולם(אגב,כל שופט מדי פעם גם מוציא 3 צהובים לשחקן במונדיאל נכון?) ועדין איכשהוא מקבל את המינויים למשחקים הגדולים.

את היד של ואן פרסי שהוא לא ראה אני עוד יכול להבין כי קינג וג'נאס הסתירו לו ולא הייתה לו אפשרות לראות את זה, אבל את הנפילה של רוזיצקי? באמת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/06
  12. Robin Member

תסתכל בהילוך החוזר ותראה איך הרגל השנייה של שימבונדה באה מאחורה ופוגעת ברגל של רוזיצקי. אתה פשוט לא מסתכל במקום הנכון. כמובן שלא היה פנדל אבל גם לא הייתה צלילה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/06
  13. KirkH Member

תעמוד מאחורי שני גושי בשר שרצים מאה מטר בפחות מעשר שניות (ואם תמשיך לעמוד כנראה שמרחק ביניכם רק יגדל), תגיד לי כמה זה קל לדעת אם הרגל של צ'יפופו שיפשפה את הכדור או לא שיפשפה את הכדור.

החלק של רוזיצקי בפנדל הזה פשוט לא משמעותי ולא חשוב. זה לא משנה בכלל אם הוא צלל או לא צלל. האפס שרק כי הוא לא ראה שצ'יפופו הוציא קודם את הכדור.

14. Gooner Member

הנגיעה של צ'ימבונדה ברגל נבעה כתוצאה מהצלילה של רוזיצקי,וכמו שקירק אמר,זה לא חשוב אם הוא נגע או לא,לא היה שם פנדל והנגיעה בסוף לא רלוונטית לכלום.

15. Robin Member

הסיבה שאמרתי את זה נמצאת בסוף התגובה שלי - "כמובן שלא היה פנדל אבל גם לא הייתה צלילה. "

ראיתי פה 10 פעמים עכשיו עם עצירה בדיוק ברגע הפגיעה ואפשר לראות שהוא מתחיל את תנועת הנפילה (רואים לפי הידיים והפרצוף) רק אחרי ששימבונדה נוגע בו עם הרגל השנייה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/06