השיפוט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לב ישראל, ‏22/9/09.

1. קטלוני Member

גוטמן אשם גם בזה ש5 שופטים לא רואים יד ברורה ועבירה בלי כדור ברחבה?

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלי גוטמן הפסיד לנו את המשחק, רק שאם השופט היה מקבל החלטה נכונה סיכוי טוב מאוד שהיינו מנצחים אותו. די כבר, אתה עושה מעצמך צחוק. כמובן שאני לא מבין בכדורגל ואתה מינימום מוריניו בהבנה שלך.

3. אפי 19 Member

משיח גם טעה שלא הוציא אדום לדה סילבה.
    הקוון גם טעה פעמיים שהרים את הדגל לנבדל שארבייטמן הגיע למצבים של מאה אחוז שער מול אניימה.

אבל אנחנו לא בוכים על טעויות שיפוט.
    המאמן הבינוני והעלוב שלכם לא מפסיק לבכות.
    האוהדים הפאתטים שלכם מעדיפים להאשים את השופטים במקום להאשים את המאמן הכי אוברייטד במזרח התיכון. המאמן המיושן והגונב דעת שלכם.
    זה שעושה במכנסיים כבר שנים במשחקי העונה.

איזה יופי גוטמן ואבוקסיס יצאו נקיים מההפסד הזה.
    אכן רק משיח אשם שלא ניצחתם את המשחק, העיקר שאתה מאמין לעצמך.

אתה עוד אוהד פאתטי אדום שלא הבחין שבאותו משחק היינו 2 רמות מעליכם למרות שלפרקים היתה לכם שליטה אופטית במשחק.

לך תלמד כדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/09
  4. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

לא יאומן אומנם עברו רק ארבעה ימים מראש השנה וכבר יש לנו את המשפט ההזוי של השנה

(מתוך פורום האוהדים "פועלים באדום" של הפועל ת"א)

http://www.red-workers.com/forums/viewtopic.php?f=3&t=11342

ואגב חוץ מזה כתבה מאתר NRG מ11.4.2009 שימו לב לדבריו של ד"ר גוטמן

http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/877/795.html

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/9/09
  5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים יצאו מכל פרופורציה בעקבות ההפסדל הזה,בכלל בימים האחרונים נראה לי שאנשים התחרפנו בקטע של הפסדים,כל טעות שופט ישר מובילה לקונספירציות(כמובן שאני לא אומר את זה על כל האוהדים אלא על חלק הזוי) הזויות שפרגסון משחד שופטים,שחר משחד את לוזון וכו..
    אנשים צריכים להבין שטעויות שיפוט היו וימשיכו להיות כל החיים.

בקשר לניר,הוא מתראיין גרוע,לא הייתי לוקח את מה שהוא אומר בחשבון,אני מת עליו בתור שוער אבל הוא די אידיוט,מה שבטוח לא הייתי נותן לו להיות הדובר של מכבי חיפה :)

ועדיין אפי צודק,מהפועל נשמעו לא פחות ציטוטים מפגרים כשאני לא זוכר מי מהשחקנים שם(חוץ מבן דיין כנראה) עשה השווה בין סלטיק ובאיירן והגיע למסקנה הדבילית שסלטיק טובה יותר,הציטוט של הראל על השופט היה דבילי(אגב הוא זה שהמליץ על השופט לאירופה לפני חצי שנה).

קיצור עדיף לכולם אם יתרכזו בכדורגל,יתחילו להזיז את הרגליים ולסתום את הפיות.

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא הולך להסביר עוד פעם למה אין בכלל מקום להשוואה, ועל איזה 2 נבדלים שלא ארבייטמן אתה מדבר? במידה והייתי חושב שזה אשמתו של גוטמן ההפסד הזה הייתי אומר, אבל במידה והשופט לא היה טועה מבחינתי היה לנו סיכוי מעולה לנצח, אז למה זה אשמתו? אני בטוח שגם אנחנו לא היינו מתלוננים אם היינו מנצחים, כמו שלא התלוננו אחרי סלטיק שהשופט לא הביא לנו 2 פנדלים+עצר שער בטוח של ווצ'יצ'ביץ' על כלום.

7. Celtics Member

תסכים איתי שכשאתה רואה שחקן כמו שכטר, כשאתה יודע שהוא אחד שאוהב לצלול ולעשות הצגות, אם אתה לא בטוח שהיה פנדל, אתה תלך לכיוון ההגנה?

8. מיכל3 Member

בהמשך לנושאים ההזויים, הנה עוד נושא- "יעקב שחר התקשר אלי"

http://www.red-workers.com/forums/viewtopic.php?f=22&t=11308

מומלץ בחום להכנס ולקרוא, בעיני זה הפך כבר לבידור. אוהדי הפועל עושים מעצמם צחוק, לא פחות מההנהלה שלהם, שימשיכו כך ואנחנו נמשיך לצחוק מלמעלה. עלובים.

9. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

הם שכחו שפלני שנתיים בעונה של לוזון בלי עזרה מהשופטים היום במקום לסוע צפונה לחיפה הם היו נוסעים לעראבה ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/9/09
  10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים אתם מוכיחים את העליבות שלכם, אין לך משהו יותר טוב לעשות מאשר לגלוש בפורומים של הפועל ת"א? וצ'יזיק שמאיים על ילד בן 12(ממה שהבנתי זה נכון, הוא דיבר על זה ברדיו).

11. מיכל3 Member

לא גלשתי בפורום שלכם, ראיתי את זה בפורום שלנו, נושאי הגיחוך עליכם כבר הרבה זמן לא גרמו לי לנחת כ"כ גדולה. וכן, "צ'יזיק" "איים" על ילד בן 12. ילד בן 12 שקורא ליעקב שחר היטלר, ושולח לו פקסי נאצה. מה יותר עלוב? תחשוב לבד. אותו גורם במועדון שהתקשר אליו סה"כ דרש ממנו מכתב התנצלות ובצדק. אותו ילד מטומטם לא דאג להסתים פרטים. מי ישמע, איים עלק.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שחם, זה שהוא ילד או מבוגר לא משנה את העובדה שאוהדי הפועל יצרו פרובוגנדה בשקל ומנסים להאחז בכל שביב של ליכלוך כדי לנסות ולירוק בפרצוף של הנושה המכובד ביותר היום בכדורגל הישראלי.
    גם אני מאוכזב מביבי... אולי אני אכתוב לו מכתבת נאצה ואקלל אותו בגלל שהוא בשילטון. בחייך אתה משתמש רציני, דיעות כאלו ועוד יותר גרוע תמיכה בפושטקים כאלו זה לא לעניין.

חיפה ניצחו וזה כואב כי אם היה פנדל הכל היה יכול להיות שונה. הכאב והאכזבה ברורים לי, כל הניסיון האומלל הזה אבל לנסות ולהפוך דמות ציבורית להיטלר זה לא רק גובל בפשע זה לירוק לבאר שממנה כולנו שותים. יש דרך לנצל את כלי התיקשורת ולהתלונן, גם ברגעים של סערת נפש אפשר לצאת בביקורת בצורה מנומסת. אוהדי הפועל הפכו את זה לפרובגנדה של שקל ומנסים להכפיש בצורה הכי נוראית שיש את מי שאפשר. להתסתתר תחת ה "הגיע לנו פנדל שהיה יכול לנצח לנו את המשחק" לא מאפשר לאף אחד לדבר בתיקשורת בצורה איומה כזאת.

יום כיפור הגיע, אוהדי הפועל צריכים לעשות עם עצמם חשבון נפש כי מה שהלך פה ביומיים האחרונים זה פשוט איום ונורא.
    גם ראשי הפועל ת"א צריכים לחשוב פעמים לפני שהם משלהבים את האוהדים שלהם.
    הם האלו שצריכים כמה שיותר מהר להתנצל. פשוט בושה.

אלו בדיוק הדברים שהפכו את הכדורגל שלנו לבדיחה. זה כבר לא ספורט. מזכיר לי אוהדי הפעול חיפה שקיוו בשנות ה2000 אחרי הפסד בדרבי שהמטוס עם השחקנים של מכבי חיפה יתרסק. יש גבול לכל תעלול וגם הפעם המקרה חמור יותר.

עלק היטלר, אנשים לא יודעים כנראה מי זה היה השטן הזה!

גועל נפש

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, חס וחלילה שאני יתמוך בו. אבל הוא בסה"כ ילד בן 12 בקושי, וזה לא רק שהוא דרש מכתב התנצלות אלא איים שאם המכתב לא יגיע "יפתח תיק פלילי במשטרה ואף חמור מזה". כולה ילד בן 12 שלא מבין כלום מהחיים שלו, איך אפשר לאיים עליו? זה מבחינתי גועל נפש. לפחות אתה משתמש רציני בדומה לשי ולזיו, ולא כמו מיכל ואפי שעושים מעצמם צחוק ולא הייתה תגובה אחת בדיון הזה שלא כללה מילה כמו "עלובים, פתטיים, אידיוטים" וכו'.

14. מיכל3 Member

בעיני ילד שעושה דבר כזה הוא מסכן, כן. צודק זה גם מוציא אותי מגוחכת ועלובה בגלל שזו דעתי. האוהדים שלכם עשו מעכבר פיל, כנ"ל ההנהלה. כנראה שכל אוהדי מכבי חיפה מגוחכים והתגובות שלכם מוצדקות ובכלל לא יצאו מכלל פרופורציה.

לקרוא ליו"ר קבוצת כדורגל "היטלר" זה מוצדק, כי הוא סה"כ ילד. אבל לדרוש ממנו מכתב התנצלות (תקרא לזה איום, שוב ניפוח) זה לא מוצדק. צודק.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתי כל אוהדי מכבי חיפה? התכוונתי בעיקר אלייך ואל אפי. בהודעה החמאתי ללירן, שי וזיו שהם ניהלו ויכוח רציני בלי להביא מילות גנאי. את כנראה לא מספיק בוגרת בשביל זה. ועוד פעם, אל תשחקי אותה אטומה, כי את לא(אני מניח). לא הצדקתי את המעשים של הילד, אבל הוא סה"כ ילד קטן ואין לקחת אותו ברצינות. וזה כן איום, כי הוא אמר במפורש שבמידה ולא יבואו מכתבי התנצלות יפתח לילד תיק פלילי ואף חמור מזה.