התחזויות וצלילות - מכת ממלכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏1/4/06.

1. THE STRETFORD END Member

איסטלנד היקר,
    במקרה של ואן ניסטלרוי בשבת,לא היתה לו שום סיבה לזרוק את עצמו כי הוא היה לפני הבלם(בן חיים זה היה?),בכל אופן לו השופט היה חושב שזו היתה התחזות אזי היה מקבל צהוב,אבל בגלל שלא כך היה הדבר השופט פסק על בעיטת 5.

במקרה של רוניי וטל בן חיים,רוניי לא טען לפנדל בדיוק כמו שלא צלל,תיקול נקי של בן חיים שאפילו מיד אחרי ניגש לרוניי ואמר לו שנגע בכדור ורוניי הנהן עם הראש כמסכים ונתן יד לבן חיים,

אז 2 הדוגמאות שלך שוות לתחת,

ובמקום לחפש כל הזמן את שחקני יונייטד למה שלא תתייחס לצלילה הגדולה ביותר העונה של אהוב ליבך שון רייט פיליפס במשחק הגביע נגד ניוקאסל?
    קשה לך אה!

2. George Best Member

תו לו סטרטפורד, זו ההנאה היחידה שלו.הקבוצה שלו עושה לו בושות, אז אוטומטית הוא מחפש רק איך לרדת על היונייטד.אכן שתי הדוגאמות שלו שוות לתחת, סובייקטיב גדול כמו איסטלנדס לא ראיתי בפורום.

3. eastlands Member

לסוס לא היתה סיבה לזרוק את עצמו -וזאת בדיוק הבעיה שהוא צולל גם ללא סיבה ,הוא פשוט לא מסוגל לשלוט ביצר הצלילה שלו ,ובדיוק בשביל היצר הזה ,חייבים להעניש .
    אגב הוא לא קיבל צהוב , נכון אבל הוא גם לא קיבל פנדל כשמדובר במצב של 100 אחוז גול אם הוא לא צולל , וגם בן חיים לא קיבל אדום כשהוא האחרון לעצור אותו ,ראיתי טוב מאוד את המקרה ואת הידיים של בן חיים רחוקות מאוד מניסיון דחיפה ,והייתי מציע וכולם לראות את הסקירה ולהחליט מי צודק במקרה הזה .
    אגב שמעתי את שדר הבי בי סי משתולל מזעם על הצלילה , את דבריו של שדר הסקיי אני לא כל כך זוכר (שוב מחכה לסקירה) הדבר היחידי שאני זוכר משדר הסקיי הוא שבגול של הסוס הוא צרח yesssssכאחרון האוהדים ,אחלה שדר נייטרלי .

4. eastlands Member

לא ראיתי את הצלילה של שוני בגביע ,אבל שמעתי שאכן הוא צלל (מעשה שהוא לא עשה לעולם אבל לעולם לפני ) כנראה שהשנה במחיצת דרוגבה והרנן עשו לו את מה שהשהייה של רוני במחיצת הסוס ורונלדו .
    הצעירים האנגלים לומדים מהר ,וכנראה לא שיננו מספיק את תורת הפיירפליי הבריטית . אצל פירסי בימיו כשחקן מתחזה היה מייד זוכה לפצצה , בכלל האנגלים שונאים מתחזים ,ורק פה בפורום ישנם אוהדים שלדעתם הסוס הוא לא צוללן ברמה הכי גבוהה שיש .

5. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,
    כמוך אני שונא התחזויות,אני מאוד לא אוהב כשזה מגיע משחקני יונייטד,לא אהבתי לקרוא בספר של יאפ סתאם שפרגוסון במשחקים באירופה היה אומר לשחקנים משהו כמו שהם לא חייבים להישאר לעמוד ברחבה כשמתקלים אותם(למרות שבאירופה ואין מה לעשות חוקי המשחק שונים עוד יותר)
    רונאלדו ורוד ואן ניסטלרוי היו עושים את זה לא מעט אבל יש שיפור גדול מאוד בנושא אצלם,
    לכן אפשר לבקר את רוד בנושא כשצריך ועשיתי זאת בעבר אבל לא צריך להדביק לו דברים שאינם נכונים והמקרה בשבת לא היה של נסיון התחזות,
    רק צריך לזכור דבר נוסף אחד שגם רוד ובמיוחד רונאלדו הם מהשחקנים היותר מכוסחים בליגה ועל זה אני לא רואה אותך מתקומם יותר מדי.

אגב מעניין מי היה שדר הבי בי סי שאתה מדבר עליו?מן הסתם זה היה אלן גרין השדר הראשי שלהם,אוהד ידוע של ליברפול ובעל מנוי לאנפילד(אותו אחד שהשמעתי לך הקלטה שלו בגול של יונייטד נגד ליברפול בדקה ה 90 מנגיחה של ריו,איך שהוא במקום לדבר על השער זעם על החגיגה של נוויל),אם כן ,ממש לא מפתיע,
    לפני כמה עונות ואן ניסטלרוי כבש שער מדהים נגד פולהאם כשעבר משהו כמו 4-5 שחקנים בסלאלום חצי מגרש,אלן גרין במקם לדבר על השער המדהים כל-כך בחר לדבר על זה שנראה לו שרוד עשה עבירה בהשתלטות על הכדור.

איסטלנד = אלן גרין

ואיך כתב גורג'י בסט:"סובייקטיב גדול כמו איסטלנדס לא ראיתי בפורום"

6. קינג לדלי Member

אלן גרין הוא השדר הכי גדול בהיסטוריה של המשחק ולא משנה את מי הוא אוהד.
    פני פיני היה המגיש הגדול מכולם.

ואיסטלנדס ? כמוך סטרטפורד שניכם לא כל כך אובייקטיבים בכל הקשור ליריבות השנואות שלכם.
    בשאר הנושאים איסטלנדס משנה בדרך כלל דיעה,הכל לפי איך הוריד התעורר בבוקר והאם השמש זרחה.
    פעם טוטנהאם קבוצה ענקית ופעם בונקריסטים מגעילים...
    הכל תלוי בכמות הדם בוריד הבולט במצח שלו...

7. eastlands Member

ברבים מחלומותיי אני אלן גרין הגדול מכולם , עד היום כשאני נוסע (לבד כמובן) אני משדר ומנסה לחכות את מר גרין הגדול ,את השער של לינקר ב90 נגד גרמניה בדקה ה80 ברומא אני משדר בכל הזדמנות מתחילת המהלך (רייט לפארקר ,הגבהה של הגמד , ליניקר ישששששששששששששששששששש)
    מה קרה סטרטפורד התחלת לגרגר , נהיית פתאום אובייקטיבי , הלו בנצי תפסיק לחלום ,ועוד נעזר לי בבסט הטרמפיסט , מה נהיה ממך ,8 נצחונות בגארבג' טיים התחלת לדמיין שאתה שייקספיר , אתמול מפזז שירים על גברת שמנה ,היום חולם סנטה קלאוס, הלו תירגע .
    עוד המון המון שנים הגברת תפליץ לפני שאתם שוב תעשו הקפת אליפות ברפש ,לך תפתח קיוסק בכיכר לונדון ,אובייקטיבי סובייקטיבי ,פרופסור . מחר כולם יראו בסקירה אם בן חיים נגע בכלל בצוללן ומי העיוור ומי החיוור בכל הסיפור.

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את המקרה, הייתה צלילה מובהקת של ואן ניסטלרוי, למרות שיש לי משקפיים אז אפשר לטעון שהראייה שלי לא מבריקה.
    אגב, כיום יש במשחק גם המון טראש טוקים ואני חושב שזה נכנס לאותה נישה. השחקנים מנהלים קרב לא רק עבור הקבוצה שלהם אלא גם באופן אישי מול השומרים שלהם, ואולי מנסים "לדפוק" את השומר שלהם.

בכל מקרה, אני באופן אישי שונא לקבל פנדל מהתחזות כמעט כמו שאני שונא שטוטנהאם סופגת אחד כזה. האמת היא שלטוטנהאם אין מתחזים גדולים, היחיד שמדי פעם זורק את עצמו הוא ג'רמיין דפו אבל הוא לא תיאטרלי במיוחד.

9. THE STRETFORD END Member

הוטספר,
    תחליף מספר במשקפיים,לא צלילה ולא נעליים,היה מגע,הוא נדחף.

10. Teddy Picker Member

11. Rudess Member

כתבה שהופיעה בוואלה:

צוללנים יושעו לשני משחקים. בכל הנוגע לגזענות, אין חדש תחת השמש: קנסות ומשחקי רדיוס לקהלים גזעניים, השעיות לשחקנים.

אופ"א פירסמה חוקים חדשים בנוגע להתנהגות גזענית ומפלה, כמו גם בכל הקשור להצגות וצלילות. קללות גזעניות למיניהן כלפי אדם ספציפי או קבוצה על בסיס צבע עור, גזע, דת או מוצא יובילו להשעיה מלא פחות מחמישה משחקים. קנס מינימום של 19 אלף יורו יגיע בעקבות קריאות גזעניות של אוהדים, כאשר העונשים יכולים להגיע ממשחקי רדיוס, הורדת נקודות ועד הרחקה מתחרויות.

חוקים אחרים נוגעים לצלילות ושאר הצגות, כאשר העונשים מכאן והלאה יהיו השעייה לשני משחקים.

http://news.walla.co.il/?w=/7/950360

12. vivalaunited Member

חחח 19 אלף יורו? גם ליגה הישראלית?

13. hashish Member

לדעתי זה לא נכון להאשים את הזרים בהתחזויות זה גזענות פשוט כי כי אם המצב היה הפוך לא היו עושים שום דבר

זה פשוט כדורגל ובכדורגל כמו בכדורגל יש מידי פעם התחזויות וצוללנויות אין מה לעשות...