התחזית בחסות - גרסת ליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏20/8/08.

1. הפועל אשקלון Member

1. ביתר ירושלים - אף אחד לא יכול לעמוד מולה
    2. מכבי תל אביב - עשתה רכש טוב והיא יש לה התקפה טובה
    3. מכבי נתניה
    4. אשדוד - אני מאמר שהיא תיתן עונה טובה אבל זה סתם ניחוש
    5. מכבי חיפה
    6. הפועל תל אביב
    7. קרית שמונה
    8. בני יהודה
    9. הפועל פ"ת
    10. סכנין
    11. מכבי פ"ת
    12. הכח ר"ג

2. Mr.Eko Member

עם הליגה הדבילית הזאת אני אפילו לא יודע להעריך מה יהיה בעונה הזו ככה שאני מוותר על הטבלה. בסך הכל מקווה שמכבי תתן פייט לבית"ר כי להגיד את האמת אף אחד באמת לא יכול לאיים עליה יותר מדי,הפועל תיהיה בצמרת אבל לא מעל מקומות 3-4,נתניה תפשל וחיפה איכשהו,טיפ טיפה תדגדג את בית"ר.... אה ולדעתי הפועל פתח תקווה תחווה עונה יפה.

3. oFiRzZz Member

עוד לא התחלה הליגה אז למה סתם לפתוח ?
    ואם נתניה תעיף את צמד הליצנים ותביא במקומם קשר ברמה של לרואה וחלוץ ברמה של אבראו ? מה אז ? תמקמו אותנו מקום שני ? (לא שיבואו 2 כאלה אבל לשם המחשה..)

צריך לחכות קצת עם זה לדעתי .

4. Bensh Member

1. בית"ר
    2. מכבי ת"א
    3. מכבי חיפה
    4. נתניה
    5. הפועל ת"א
    6. אשדוד

כל השאר לא מעניינות

5. Villarreal Member

1.בית"ר-יש ספק?למרות שאם כבר העונה שחקני המפתח ילכו הכל יכול להיות אבל עדיין.
    2.מכבי חיפה/נתניה-תלוי באיזה זרים שתי הקבוצות יתחזקו כי זאת החולשה היחידה בשתיהן,לחיפה יש מקום לשני זרים ואני מאמין שיהיה להם יותר קל להביא זרים איכותיים אבל אם נתניה תעיף את הלצים ותביא שמות עם לותר אז היא זאת שתהיה שנייה
    3.מכבי תל אביב-הם נבנו טוב השנה אבל אני מאמין שיקח להם קצת זמן להתחבר וזה לא ילך טוב בהתחלה
    4.חיפה/נתניה
    5.הכח-אני מאמין ביכולת הסקאוטינג של דהן ואני מאמין שאם הוא הביא זרים מצוינים יש סיכוי גבוה להכח להגיע למקום הזה
    6.הפועל תל אביב-עם כל הכבוד להביא שחקנים שהורידו ליגה קבוצה זה לא הדבר הכי חכם לעשות אבל מקום 6 זה מכובד.
    7.עירוני ק"ש-רוב הסגל נשאר והזרים נראו טוב מול ליטקס הדבר היחיד שעלול להכשיל אותם זה המאמן שאני לא מאמין בו
    8.הפועל פתח תקווה-אני מאמין בזלצר זה הכל.
    9.אשדוד-יוסי מאמן טוב ואולי הם יגמור אפילו יותר גבוה,בכל מקרה הם לא ירדו השנה ולא יכנסו ל3 האחרונות.
    10.סכנין-כל הסגל הלך אבל יש שם שחקנים מוכשרים ולדעתי הם לא ירדו ליגה.
    11.בני יהודה-הייתי נותן מקום יותר גבוה אבל המאמן יכשיל אותם ללא ספק.
    12.מכבי פ"ת-קבוצה גרועה עם הנהלה חאפרית רק שראובן הטהור לא יבוא ויתלכלך.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

7. Number 8 Member

בוא נפתח את הדיון במחזור ה-32 ויגמר הסיפור...
    אתה לא רוצה להגיב עכשיו, אל תגיב. אף אחד לא מכריח אותך, אבל לא צריך לעשות מכל עניין קטן דרמה.

ואם כבר דיברת,
    עצה שלי - אל תפתח יותר מדי ציפיות. אם נתניה תשחרר את קיויו ואוקוצ'ה, אז יגיעו שחקנים חדשים, במקרה הטוב יהיו ברמה שלהם או קצת יותר. אל תצפה לשחקנים כמו לרואה ואבראו, במיוחד לא ממכבי נתניה.

את דעתי אכתוב בהמשך(בלי שום קשר לחכות להעברות האחרונות, אלא שפשוט כרגע אין לי זמן וכוח לשבת על התחת ולכתוב).

8. oFiRzZz Member

לא אמרתי שצריך לפתוח את זה במחזור האחרון , רק אמרתי שזה מוקדם מדי , מי עשה דרמות ?
    גם אני לא מפתח ציפיות אבל גם אני יותר טוב מאוקוצ'ה או קיויו אז אם אחד מהם ישוחרר יותר טוב יבוא זה בטוח .

אגב השיר שיש לך בחתימה , אחד היפים .

9. Raulito Madridista

Villarreal,
    אין לי בעייה עם זה שלדעתך הפועל ת"א תסיים במקום השישי, זה דבר בהחלט אפשרי, רק יש לי בעייה עם הנימוק שלך. אז מה אם הפועל הביאה שחקנים מקבוצה שירדה ליגה?; סמואל יבואה היה מלך השערים של ליגת העל בעונה החולפת, אתה רוצה להגיד לי שהוא גם היה אשם בעובדה שהקבוצה לא שרדה?; בן לוז אמור להיות סותם חורים ולא יותר, ורק עבור דה סילבה יש לי קצת ביקורת(בלם גדול הוא לא וקשר אחורי בטח שלא). האשם העיקרי בכך שכפר-סבא ירדה ליגה זהו אלי אוחנה. ישראלביץ היה בשנה שעברה אחד מהשחקנים הכי טובים בליגה, אז מכבי לא הייתה צריכה להביא אותו כי הוא מכפר-סבא?. אם בקשר לנימוק שלך אתה מסתמך על מה שקרה בשנה שעברה, כאשר הפועל רכשה שלושה שחקנים מבני-יהודה שהייתה קבוצת תחתית לפניכן, והעניין נכשל, אז זו גם טעות. זה שהקבוצה נכשלה פעם אחת לא בהכרח מצביע שבפעם השנייה העניין לא יעבוד. הבעייה בשנה שעברה הייתה שהשחקנים שהגיעו הזיקו לקבוצה מבחינה חברתית ואניימה לא השתלב כמו שצריך, השנה אני מקווה שהוא ייפצה אותנו. כשרוכשים כמה שחקנים מאותה קבוצה דווקא יש יתרון בכך, הם מתואמים. בגלל זה לא אתפלא אם לוז ייבשל ליבואה כמה גולים.

בקשר לעניין של מכבי נתניה עם הזרים,
    לא רק שלנתניה אין כנראה את המשאבים להביא זרים יוצאי דופן(בגלל זה מוזר לי שהם לא נלחמו על יבואה או משהו), גם אין לקבוצה יותר מדיי זמן. גם במידה ואוקוצ'ה וקיויו ישוחררו עכשיו ובמקום יגיעו חלוצים זרים אחרים ויחתמו, לא אתפלא אם הם יחתמו עקב לחץ ששורר במועדון להישאר בכלל ללא חלוצים. עשרה ימים לפני פתיחת העונה זה זמן גרוע מאוד לשינויים ומתואס איחר את הרכבת. רוב הזרים שמסתובבים בזמנים האלו ללא קבוצה הם כנראה שחקנים לא טובים.

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/08
  10. Villarreal Member

גם אני מאמין שבן לוז יבשל לו כמה שערים אבל אני מאמין שזה לא הרכש הכי טוב שהפועל יכלו להביא ובגלל זה הם יגמרו מקום 6.
    ונתניה החתימו את נילסן בשביל הדברים האלה ואני מאמין שאם ישחררו חלוץ יאמר יתח את הארנק לבקשתו של לותר ויביא מישהו איכותי.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר'ה, אייסוקר שמח לבשר לכם שהועלו סיקורים נחמדים שלנו בהודעת הפתיחה בדיון זה. תבלו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אגב, את דעתי ארשום בהמשך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/8/08
  12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תבקשו הסברים או לנסות להבין. אלה רק תחושות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

1. מכבי נתניה.
    2. בית"ר ירושלים.
    3. הפועל תל אביב.
    4. מכבי חיפה.
    5. מכבי תל אביב.
    6. הפועל פתח תקווה.
    7. בני יהודה.
    8. מועדון ספורט אשדוד.
    9. עירוני קריית שמונה.
    10. בני סכנין.
    11. הכח עמידר רמת גן.
    12. מכבי פתח תקווה.

אם רק תאמינו! http://www.super3.gr/forum/public_html/yabbfiles/Smilies/ari_ole.Xxx

13. Don Joan Roman Member

חלום, פשוט חלום.

14. Alejandro Rodriguez Member

1. בית"ר ירושלים.
    2. מכבי חיפה.
    3 מכבי ת"א.
    4. הפועל ת"א.
    5. מכבי נתניה.
    6. מ.ס אשדוד.
    7. הפועל פ"ת.
    8. בני יהודה.
    9. עירוני קריית-שמונה.
    10. בני סכנין.
    11. מכבי פ"ת.
    12. הכח ר"ג.

15. iverson13 Member

לפי מה שאני רואה אתה שמים את הטבלה הסופית לפי השחקנים שיש בקבוצות וכאילו הרמה שלהם...

אז זה אף פעם לא ככה תמיד יש איזה קבוצה שתיים מסכנות(ראו עונה שעברה סכנין ק''ש)שאיכשהו מגיעות למקום 3-4 ותמיד יש איזה קבוצה גדולה שמאכזבת(מכבי הפועל חיפה)אז באמת שאי אפשר לדעת אולי אחרי סיבוב יהיה אפשר להמר...מה שאני כמעט בטוח שבית''ר שוב תקח אליפות...וניראלי אשדוד יפתיעו לטובה...