התחזית בחסות - גרסת ליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏20/8/08.

1. מקסים לנגו Member

מילת המפתח השנה במכבי חיפה תהיה "שערים", במידה ואלישע לוי ימצא את הנוסחה הנכונה לסיים משחקים עם 2-3 שערים לרשת היריבה - השמים הם הגבול. באם לא, חיפה תראה (שוב) קבוצה של 1-0 קטן, 1-1 מעצבן ו 2-0 הפסד מרתיח. המכשול הרציני ביותר של הירוקים כיום.

2. Andrea21 Member

שמע,אתה גאון!איך עלית על הנוסחה הזאת?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    רק למכבי חיפה יספיקו 2-3 שערים לרשת היריבה בכל משחק בשביל לעשות עונה טובה.

3. Number 8 Member

בקצרה:

1. בית"ר ירושלים - הסגל הטוב בליגה שרץ שנתיים ביחד וזכה בשני אליפויות וגביע. אם בית"ר הייתה עולה לשלב הבתים, הכל היה אחרת. הפיוד בין שומי לפרננדז יכול להפיק דברים רעים.
    2. מכבי ת"א - מאמן רציני, סגל איכותי ועמוק, שאני לא רואה איך אפשר לא להצליח איתו. העונה תקום ותיפול בזכות ההגנה, אבל החלק ההתקפי והאוהדים יחפו על כך.
    3. מכבי חיפה - "העונה הפיננסית" דווקא תצליח, והצעירים יראו מה הם יודעים.
    4. הפועל ת"א - סגל בינוני פלוס שמתאים למקום בסביבות אמצע הטבלה.
    5/6. הפועל פ"ת - בכל עונה חייבת להיות הפתעה, לא? סגל די איכותי וטוב יחסית לקבוצה כמוה.
    5/6. מכבי נתניה - לותר מתיאוס הולך הביתה אחרי החגים, ראובן עטר מגיע במקומו, מנסה להחזיר עטרה ליושנה, אך לא בהצלחה רבה.
    7. מועדון ספורט אשדוד - הקבוצה מצליחה לשחזר את התקפת שריקי-הולצמן-עזרן עם הטריו רביבו-מקרייב-שריקי ומובילים את הקבוצה למעלה. המיקום היה יכול להיות יותר גבוה אלמלא ההגנה החלשה.
    8. הפועל קריית שמונה - מישל דיין לא מצליח לשחזר את העונה שעברה, אך עדיין מקום מכובד זה נחשב כהצלחה.
    9. בני יהודה - לשם שינוי, גיא לוזון מצליח יחסית בבני יהודה, לא מפוטר/מתפטר במשך עונה שלמה(!) ומציל אותה במחזורים האחרונים מירידה.
    10. בני סכנין - ללא בוזגלו, יבוריאן, קולנה וקרופניק, זה פשוט לא זה. הקבוצה נוחלת אכזבה קשה.
    11. מכבי פ"ת - גיא עזורי מתפטר אחרי 2-3 מחזורים, רכבת של מאמנים מגיעה לאורווה, אבל אף אחד לא מצליח, ובסוף זה מספיק להישארות בליגה.
    12. הכח עמידר רמת גן - בשני מילים: דודו דהאן.

ניפגש שוב במאי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/08
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

1. בית"ר ירושלים
    2. מכבי ת"א
    3. מכבי חיפה
    4. מכבי נתניה
    5. הפועל ת"א
    6. הפועל פ"ת
    7. עירוני ק"ש
    8. בני סכנין
    9. בני יהודה
    10. מ.ס. אשדוד
    11. מכבי פ"ת
    12. הכח עמידר ר"ג

בגדול אני לא סגור על זהות האלופה, למרות העליונות הברורה באיכות הסגלים של בית"ר, יש לי הרגשה שמכבי ת"א יכולה לעשות את זה, מבחינה התקפית יש לה את הכלים, הבעיה היא בהגנה שלה, טומאסיץ' התחיל ברגל שמאל ועם הגנה רעועה יהיה למכבי קשה.
    במרכז הטבלה הכל יכול להיות... נתניה יכולה לסיים גם שלישית וגם תשיעית... אי אפשר לדעת... כנ"ל לגבי הפועל פ"ת/ק"ש/סכנין/בני יהודה/אשדוד שהכל שאלה של איך דברים יתחברו להם, הם יכולים להגיע לאירופה וגם להסתבך בתחתית, הכל יכול להיות.

5. מקסים לנגו Member

גאון או לא, בתקופה של אברהם גרנט במכבי חיפה הרבה משחקים יסתיימו גם עם 4 ו 5 שערים ברשת היריבה. היציעים היו מלאים, הכדורגל נהדר והתארים באו בצרורות. אלישע לוי צריך לשאוף לשחזר את היכולת בה מכבי חיפה תבקיע הרבה שערים והרבה.

6. The One X Member

1)בית''ר ירושלים
    2)מכבי ת''א
    3)מכבי נתניה
    4)הפועל פ''ת
    5)מכבי חיפה
    6)בני סכנין
    7)הפועל ת''א
    8)עירוני ק''ש
    9)מ.ס אשדוד
    10)בני יהודה
    11)הכח עמידר
    12)מכבי פ''ת

7. אוליבר קאן Member

אין לי כוח לנמק אז
    1.ביתר ירושלים
    2.מכבי חיפה
    3.מכבי ת"א
    4.אשדוד
    5.הפועל ת"א
    6.מכבי נתניה
    7.בני יהודה
    8.קרית שמונה
    9.סכנין
    10.מכבי פ"ת
    11.הפועל פ"ת (לא תירד במבחנים)
    12.הכח

8. Football God Member

1.מכבי חיפה (לצערי)
    2.ביית"ר ירושלים
    3.מכבי ת"א
    4.הפועל ת"א
    5.מכבי נתניה
    6.מס אשדוד
    7.קריית שמונה
    8.הפועל פ"ת
    9.מכבי פ"ת
    10.בני יהודה
    11.בני סכנין
    12.הכח עמידר ר"ג

9. MHBC Member

1. מכבי חיפה
    2. בית"ר ירושלים
    3. הפועל תל אביב
    4. מכבי נתניה
    5. מכבי תל אביב
    6. אשדוד
    7. הפועל פתח תקווה
    8. ק"ש
    9. סכנין
    10.הכח
    11. בני יהודה
    12. מכבי פתח תקווה

10. איגור .פ. Member

הטבלה
    1)בית"ר י-ם
    2)מכבי חיפה
    3)הפועל ת"א
    4)מכבי ת"א
    5)מכבי נתניה
    6)מכבי פ"ת
    7)קרית שמונה
    8)מ.ס אשדוד
    9)הפועל פ"ת
    10)בני יהודה
    11)הכח ר"ג(תצליח לשרוד)
    12)בני סכנין(הקבוצה הכי חלשה והפרשה של הגנבה תשפיע לאורך כל העונה)

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

1.מכבי חיפה-כל עונה תמיד הם ההימור שלי,הריענון הקטן הזה יעשה להם רק טוב.
    2.בית''ר-פשוט הכל מהכל,בכסף לא קונים אופי.בית''ר לא תצא מהמשבר הקטנטן שהיא נקלעה אליו.
    3.הפועל ת''א-הולכת לחזור לעצמה,תציג כדורגל מצויין,אבל חוסר מזל יתן לה רק את המקום ה3.
    4.אשדוד-תפתח טוב את העונה ותראה עם קצת מזל עקביות.
    5.מכבי תל אביב-שוב תתגלה כבלוף,לא תיהיה מועמדת לירידה אבל גם המקום החמישי זה יותר מדי בשבילה.
    6.הפועל פ''ת-קבוצה שעולה חזרה ופשוט תתן 130 אחוז בכל משחק.
    7.מכבי נתניה-לרגע שכחתי אותם,בגלל זה הם לא יעברו את המקום השישי.
    8.ק''ש-נתנה עונה טובה בעיקר בגלל השחקנים בשנה ראשונה בליגת העל.שנתנו הכל מהכל ושיחקו לסמל,ההצלחה תעלה לראש והם יפלו.
    9.בני סכנין,הרכב מאוד צעיר וחסר ניסיון,הלחימה של השחקנים תציל אותם מהירידה.
    10.כמו כל שנה,הלב,המסורת,השכונה תשאר בליגה.בני יהודה.
    11.רמת עמידר,תשרוד!
    12.בשעה טובה ומוצלחת,המלאבס בלאומית!מכבי פתח תקווה.

12. תומר22 Member

טוב, גם אני אהמר.

1. מכבי נתניה. צריך להיות מקורי, לא? אני מת על מתיאוס ומקווה שהוא ישתיק את כולם בסוף העונה. המיקום לא קריטי.
    2. מכבי חיפה. בתקווה שזה יהיה מקום אחד למעלה, למרות שגביע יהיה הרבה יותר משמח מבחינתי.
    3. בית"ר ירושלים. גאידמק מפסיד את הבחירות, מבין שלא יוצא לו כלום מהקבוצה ומחזיר אותה לידיים של דדש. אוחנה משיג בקלות את המקום השלישי.
    4. מ.ס. אשדוד. יוסי מזרחי יודע את העבודה ויש לו את מקרייב, שריקי והילדים המוכשרים. שוער טוב ובלם סביר, והם יכולים להתמודד על כרטיס לאירופה.
    5. מכבי ת"א. רבי נמניהו נתן בהם סימנים: רב"ש היע"ט בשא"מ (רן בן שמעון הביתה יחד עם טומאסיץ', באמש'ך שניידר, אני מאמן).
    6. הפועל ת"א. לא יודע, כל הגוטמניה הזאת לא מסתדרת לי כקבוצת צמרת.
    7. קרית שמונה. למרות חששותיי ממינוי של מישל דיין, נראה לי שהקריה תחזיק מעמד ותתגבר על תסמונת העונה השנייה.
    8. בני יהודה. למרות גיא לוזון, בזכות הצעירים.
    9. הפועל פ"ת. קבוצה חיונית לליגה, עם חלק התקפי די מעניין והגנה בעייתית שתשאיר אותה במאבקי התחתית (אם אפשר לקרוא לזה כך בעונה כזו).
    10. בני סכנין. הבלאגן מתחילת העונה ישפיע, אבל הקבוצה תשרוד. לפחות בעונה הבאה לא יעמדו במבחן הדיוטי פרי.
    11. הכח עמידר ר"ג. רק שלא תרד באופן ישיר. במבחנים אפשר לוותר עליה, תלוי כמובן ביריבה.
    12. מכבי פ"ת. משאלת לב, רצון לצדק פואטי, איך שתרצו. מעניין אותי לראות איך אבי לוזון מתמודד עם בלת"מ כזה באמצע המאסטרפיס שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/08
  13. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

1. בית"ר ירושלים - תירגעו, ומהר...יעברו חודש חודשיים וכולם ישכחו את ויסלה קראקוב
    2. מכבי ת"א - רן בן שמעון מאמן אדיר, הם עשו את הרכש הכי חזק העונה והם יתנו לנו פייט עד ההסוף.
    3. הפועל ת"א - אין אף קבוצה שראויה למקום הזה העונה...אבל מה לעשות, אי אפשר למחוק את המקום הזה...
    4. הפועל פ"ת - הפועל פ"ת יוכיחו השנה שלא צריך להיות קבוצה מיוחדת כדי להגיע למקומות כאלה, צריך פשוט לשחק כדורגל טוב.
    5. עירוני קריית שמונה - המגרש שלהם בשלבי סיום, ולקריית שמונה יש יתרון ביתיות עצום - אני לא חושב שהקבוצה נחלשה העונה, אמנם מישל דיין חרא של מאמן אבל שוב - אף קבוצה אחרת לא ראויה להגיע רחוק יותר...
    6. בני יהודה - גיא לוזון יחזור לימים היפים שלו, קובי מויאל יתאקלם יפה מאוד ובני יהודה תסיים עונה סבירה ביותר.
    7. מכבי נתניה - לא יפה להשמיץ אותכם אחרי שניצחתם אותנו שלשום, אבל...החילוף בין עטר למיתאוס זאת טעות, והקבוצה לא התחזקה משמעותית...
    8. מכבי חיפה - כל הכבוד חיפה, יופי של תכסיס...להביא מאמן בינוני ושני שחקנים מסכנין ולפרסם כל מני פרסומות שאתם פותחים דף חדש, ואתם שואפים לצמרת העונה, זה לא פתרון לכדורגל יפה...
    9. בני סכנין - אין מה לעשות, זאת קבוצה של פייטרים, קבוצה מיוחדת והם יצליחו עם הקהל שלהם, לשרוד עוד עונה.
    10. מכבי פ"ת - קבוצה מגעילה, את זה כבר הפנמנו...מה לעשות שיש שתי קבוצות יותר חלשות ממנה?
    11. מ.ס. אשדוד - אני מת על מזרחי, באמת, ואני חושב שהוא אחד המאמנים הטובים ביותר בליגה...אבל אי אפשר לעשות ניסים כל שנה, ומ.ס. אשדוד נראית יותר גרוע מהכח...אבל מזרחי, זה היתרון היחיד שלהם להישרדות.
    12. הכח עמידר ר"ג - דודו דהאן, שוער נבחרת גמביה, רכש מנצרת עילית ו2 ממכבי ב"ש, זה הרכש הנוצץ שהכח מציגה לנו השנה...באמת כואב הלב, אבל אין מה לעשות, עד שלא יבוא אליהם איזה גאידמק, זה יימשך...

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/08
  14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטבלה שלי :

1. בית"ר י-ם
    2. הפועל ת"א
    3. מכבי ת"א
    4. מכבי חיפה
    5. מכבי נתניה
    6. מ.ס. אשדוד
    7. עירוני ק"ש
    8. הפועל פ"ת
    9. מכבי פ"ת