התחזית בחסות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏9/8/11.

1. Ice Cream חסה

ומכבי תל אביב לא סיימה את עונת עגלאקטיקוס 2005 במקום ה-8?
    כולה הימור.

2. סטפן שאלוי Member

גם גילי "יד" לנדאו התפטר: סירב לקצץ 30 אחוז משכרו.

3. shlomydavid מנהלים

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/2/29/Ligat_Winner.Xxx/180px-Ligat_Winner.Xxx

שלום לכולם.

אני מזמין את כולכם להשתתף במשחק הימורים נחמד שהכנתי על ליגת העל (ליגת ווינר) והליגה הלאומית.

הימורים ארוכי טווח - מהמרים פעם אחת לפני תחילת העונה על האלופה, הסגנית וכו'..

* בליגת העל ניתן להמר עד ה-20.8.

* בליגת לאומית ניתן להמר עד ה-19.8.

כנסו למשחק - הימורים ארוכי טווח על ליגת העל (ליגת ווינר).

כאן יהיה אפשר לראות את הבחירות של כולם בהימורים.

כנסו למשחק - הימורים ארוכי טווח על ליגה לאומית.

* בבקשה לשים לב לבחור תשובה אחת בכל שאלה, ובסוף כדאי להיכנס גם ללינק השני ולבדוק את ההימור שלכם.

בהצלחה לכולם !

4. סטפן שאלוי Member

שלומידויד יקירי,

יש לך בכלל אישור להמר מגל יוסף? מבן כהן? תיזהר! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. דניאלושקה Member

נשמע נחמד ננסה

6. N כמוני Member

1. מכבי חיפה- אחת הסיבות היחידות שחיפה פה היא האהדה שלי אליה שלא נותנת לי לשים אותה במקום נמוך יותר. אם אלישע לוי לא יפריע לסגל האיכותי שיש לו אין סיבה שזה לא ייגמר באליפות
    2. הפועל ת"א - נמצאת פה רק בגלל חולשת היריבות, תקום ותיפול על השחקנים הזרים שתביא, אם איגיבור ואדל יהיו בינגו אז הפועל תרוויח, אם פאצ'לקה את פרנסמן יתחילו להיות מתואמים אז יש להם סיכוי, כרגע זה לא נראה טוב מבחינתם.
    3. מכבי ת"א - עושה רושם שהשנה מכבי ת"א עשתה הכל כדי לא להגיד שהביאה רכש מפוצץ, הביאה חלוץ מהנוער, שחררה את סידיבה המצויין בשביל קשר מהליגה השנייה, שמה את יהבה על גיא חיימוב והביאה כמה ילדים מטוברוק, לדעתי הגזימו שם, ואני לא יודע עד כמה לחבר'ה האלה יהיה את הכח והיכולת להחזיק עונה שלמה במאבקי האליפות
    4. הפועל ב"ש- לא יודע למה נראה לי שזה שב"ש פותחת עונה עם מאמן בשנתו השנייה במועדון, (לראשונה מאז אלונה ברקת הגיעה אם אני זוכר נכון), יכולה לעזור לה מאוד, הם נפטרו מהרבה ישראלים מיותרים, התבססו על שחקנים זרים שאמורים להיות איכותיים, ולדעתי יפתיעו בענק העונה
    5. בני יהודה- מלבד ליאור צעירי בני יהודה לא איבדה אף שחקן משמעותי, מצד שני גם לא התחזקה באף שחקן משמעותי וכיום בכדורגל אותו דבר זה פשוט פחות טוב, אני גם לא כל-כך מתרשם מפרופיל גווארדיולה שמנסים לצייר לאבוקסיס, תסיים בחלק העליון רק כי יהיו קבוצות שיאכזבו יותר.
    6. הפועל ק"ש - אני לא חושב שאבידור פחות טוב משמעותית מוויאם עמאשה, פשוט הרבה יותר קל להצליח בק"ש מאשר במכבי ת"את אני חושב שהחזרה שלו לצפון, תעשה לו ולקריית שמונה רק טוב. ההבאה של איתמר ניצן במקום חיימוב הוכיחה שוב עד כמה במכבי ת"א מטומטמים.
    7. מכבי נתניה- את ההצלחה של העונה שעברה קשה לשחזר, אבל אני חושב דגם מקום שביעי עבור נתניה יהיה מצויין. כל הכבוד להם שהצליחו להשאיר את חן עזרא בקבוצה.
    8. מועדון ספורט אשדוד- יש לי תחושה, והיא לא משותפת רק לי אני מניח, שאם יוסי מזרחי מתחיל את העונה שעברה באשדוד הם לא מסתבכים בקרבות התחתית, יסיימו במרכז הטבלה, למרות שעזיבתו של מקרייב היא מכה.
    9. מכבי פ"ת - לא ברור לי על מה חשבו באם המושבות כשהחליטו למנות את מררקו בלבול למאמן. האיש הזה מאמן ראשי כבר כמה שנים טובות, וחוץ מרבע עונה מוצלחת בסכנין לא עשה רושם טוב באף קבוצה. עזיבתו של עומר דמארי תשפיע אין ספק, הבאתו של ויקטור מרעי כמחליף היא פשוט בדיחה. אני גם לא יודע עד כמה נסטיה צ'ה באמת יצליח לזחזר את היכולת מסכנין (הוא כבר לא ילד יש לזכור), תחליף את בלבול במאמן שעוד פחות מתאים ממנו, ותגרר לפלייאוף התחתון.
    10. הפועל חיפה- מדיניות הדן חסכן של יואב כץ מוגזמת, אבל בגלל חולשת היריבות, הפועל חיפה תהיה רחוקה מהתחתית.
    11. הפועל ראשל"צ- בראשון לא עשו יותר מדי מהפכות בקיץ, הקבוצה תמשיך להתבסס על הסגל שהעלה אותם ליגה, ולא התפזרה כמו הרבה עולות חדשות בעבר ברכישות שחקניםפ בינוניים שאבד עליהם הקלח מליגת העל, כך הצליחה קריית שמונה, כך הצליחה הפועל חיפה בזמנו וכך תצליח גם ראשון.
    12. בית"ר ירושלים - מדובר בקביצה צעירה, ועושה רושם שיובל נעים יודע לעבוד עם קבוצות כאלה, המיקום הזה יתאפשר רק עם יובל לא יקבל סיבוב כמו שהוא כמעט תמיד מקבל וימצא את עצמו מתפטר/מפוטר באמצע העונה.
    13. בני סכנין כרגיל, הרבה בלגאן היה בקיץ, הרבה בלאגן יהיה באמצע העונה, אבל בסוף סכנין תשאר.
    14. הפועל עכו- באופן די תדיר קבוצה שהיתה אחת מההפתעות בעונה אחת מצאה את עצמה מסתבכת בתחתית עונה לאחר מכן, כך היה עם קררית שמונה ונצרת עילית, וכך לדעתי יקרה עם עכו. ג'אקו עראפת רועי דיין ובן בניימין עזבו, הגיעו במקומם מישאלוב, טגה ומרינקוביץ', לדעתי זה אומר הכל, השתן עלה להם לראש והקבוצה פשוט לא חזקה מספיק ותרד ליגה, חבל שזה קורה דווקא לאחר שיש איצטדיון חדש.
    15. הפועל פ"ת- לבי לבי עם אוהדי פ"ת, מינוס 9 נק' זה בור לא פשוט שפ"ת לא תצא ממנו.
    16. עירוני רמה"ש- עוד דוגמא לקבוצה שקונה זבל מכל הבא ליד, גורלה יהיה זהה לגורלה של אשקלון והכח ואחי נצרת, ושאר האפיזודות בשנים האחרונות. לא תהיה אפילו קרובה להשארות.

שאר השאלות:
    2. הפועל ק"ש, הימור פרוע
    3. למי אכפת? אם ממש צריך לבחור, אז אני בוחר באשדוד
    4. הפועל ב"ש, הסברתי למה בטבלה
    5. הפועל עכו, גם פה הסברתי למה
    6. עידן ורד- הראה כשרון ענק בעונה שעברה, ולכתו של רפאלוב תפנה לו את הבמה
    7. עומר גולן- יוכיח שוב שהוא שחקן בינוני, שההיפ סביבו מוגזם
    8. אמג'ד סולימאן- מדברים עליו הרבה כבר תקופה ארוכה, נראה לי שהשנה יעשה את הפריצה
    9. עומר דמארי
    10. מומי זעפרן

7. shlomydavid מנהלים

1. דרגו איך תיראה טבלת ליגת העל בסיום העונה.
    1. מכבי חיפה
    2. מכבי ת"א
    3. הפועל ת"א
    4. קריית שמונה
    5. בני יהודה
    6. מכבי נתניה
    7. מכבי פ"ת
    8. הפועל ב"ש
    9. מ.ס אשדוד
    10. הפועל חיפה
    11. בית"ר י-ם
    12. הפועל עכו
    13. הפועל ראשל"צ
    14. בני סכנין
    15. עירוני רמה"ש
    16. הפועל פ"ת

2. מי תהיה מחזיקת גביע המדינה?
    מכבי חיפה

3. מי תהיה מחזיקת גביע הטוטו?
    מכבי ת"א

4. מי תהיה הקבוצה המפתיעה?
    מכבי נתניה

5. מי תהיה הקבוצה המאכזבת?
    אף אחת לא תאכזב, כולן יסיימו במקומות הראויים להן.

6. מי יהיה שחקן העונה?
    וויאם עמאשה

7. מי יהיה השחקן המאכזב?
    ברק יצחקי

8. מי יהיה תגלית העונה?
    אין לי מושג

9. מי יהיה מלך השערים?
    וויאם עמאשה

10. מאמן יילך הביתה ראשון?
    גילי לנדאו

11. מי יהיו שלושת הקבוצות לליגה הלאומית?
    הפועל פ"ת, רמה"ש וסכנין

8. shlomydavid מנהלים

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/2/29/Ligat_Winner.Xxx/180px-Ligat_Winner.Xxx

שלום לכולם.

אני מזמין את כולכם בפעם האחרונה להשתתף במשחק הימורים נחמד שהכנתי על ליגת העל (ליגת ווינר) והליגה הלאומית.

הימורים ארוכי טווח - מהמרים פעם אחת לפני תחילת העונה על האלופה, הסגנית וכו'..

* בליגת העל ניתן להמר עד מחר ב-17:05.

* בליגת לאומית ניתן להמר עד היום ב-16:25.

כנסו למשחק - הימורים ארוכי טווח על ליגת העל (ליגת ווינר).

כנסו למשחק - הימורים ארוכי טווח על ליגה לאומית.

* בבקשה לשים לב לבחור תשובה אחת בכל שאלה, ובסוף כדאי להיכנס גם ללינק השני ולבדוק את ההימור שלכם.

בנוסף, להלן רשימה מעודכנת של התיקונים שחלק מהמשתתפים צריכים לתקן:

johnnie walker - מי תהיה הסגנית בליגת העל

DeLaHaza - מי תסיים אחרונה בליגת העל, כמה שערים למלך השערים בארץ

צהוב שחור בנשמה! - 9 בליגת העל, מאמן ראשון שיאבד את מקומו (להחליף את אמסלם)

וסרמיליה - מאמן ראשון שיאבד את מקומו (להחליף את אמסלם)

הרצליה עד המוות - מאמן ראשון שיאבד את מקומו (להחליף את אמסלם), מי הקבוצה שתסיים ראשונה ותעלה לליגת העל?

Don Joan Roman - מלך השערים, תוך כמה מחזורים הפועל פ"ת 'תסגור את המינוס'?

בהצלחה לכולם !

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/11
  9. Number 8 Member

העונה התחילה, הדיון יינעל וייפתח בסיום העונה.
    ניפגש במאי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/11