התחזית משודרת בחסות:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/8/13.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

עוד ארבעה ימים זה קורה, עונת הפרמיירליג נפתחת, ענייני הפגרה עוד לא נגמרו לגמרי אבל אפשר כבר לקבל מושג כללי לגבי הקבוצות. וכאן מגיע המקום להמר, להגיד מה לדעתכם הולך לקרות העונה, ובסוף העונה נחזור לכאן, מעטים מאיתנו יספרו בגאווה איך הכל הלך להם בול ורובנו נכסה את פנינו מבושה.

אלה הן השאלות:
    1. דרגו את שש הראשונות בעונה הקרובה לפי הערכתכם.
    2. מי תהייה הקבוצה המפתיעה?
    3. מי תהייה הקבוצה המאכזבת?
    4. מי יהיה השחקן המצטיין?
    5. מי יהיו היורדות?
    6. מי יהיה המנג'ר המפוטר הראשון?

באופן טבעי, הרבה מההימורים תלויים בסוגיות של רכש שיגיע או לא ולכן הדיון יישאר פתוח עם אפשרות לערוך עד סוף חלון ההעברות.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלגריני מאוד מפתיע אותי לרעה, אני חושב שהוא לא הפנים שמנ סיטי החזיקה הרבה בכדור בעונה שעברה ולא ידעה איך לשבור הגנה צפופה, מה שקרה הקיץ רק החמיר את המצב, טבז שחקן אידיאלי נגד הגנה צפופה הלך והגיעו נבאס שבעיקר ירוץ על הקווים ויגביה ונגרדו שבעיקר יתמקם ברחבה לנגיחות. זה בדיוק מה שהקבוצה המצופפת באנגליה רוצה שתעשה, שתגביה ושתנגח, כי הבלמים של נוריץ' קארדיף וסנדרלנד הכי טובים בלהרחיק כדורי גובה. הדרך לזכות בנקודות באנגליה זה משחק מהיר, דאבל פאסים, טכני, יצירתי. אם יש לך פנקס צ'קים פתוח תלך על שחקנים זריזים וטכנים, לא על נבאס ונגרדו. סיטי לא תיקח אליפות.
    מנ יו עוברת תקופה של חוסר ודאות, הבאנקר מספר 1 בהרכב כבר לא שם, הגיע מוייס שזה מינוי הימור גדול מאוד, אני חושב שזה גדול עליו. אני חושב שהקבוצה עדיין מאוד תלוייה בואן פרסי שעונה שעברה נתן עונה מהאגדות, האם שוב יעביר עונה ללא פציעות? האם שוב יעביר עונה שכל בעיטה פוגעת?
    רוני שחקן חשוב מאוד, לא מראה נכונות לשחק עבור המועדון, האם יתעלה על עצמו וייתן את המקסימום? האם יעבור לפני תום מועד ההעברות?
    מנ יו לא תיקח אליפות.
    נשארנו עם צ'לסי, קבוצה עם התקפה ברמה מאוד גבוהה ועכשיו הביאה מאמן חזק מאוד שיידע איך לנצל את זה, חסר עדיין מספר 9 לטעמי אבל נכון להרגע הם טובים יותר מה-2 האחרות ולכן יזכו באליפות.
    המירוץ למקום ה-4 מאוד תלוי בבייל, אם הוא נשאר יחד עם כל הרכש של ספרס יש להם חתיכת טענה למקום הזה. אם הוא הולך אני חושב שזה יהיה של ארסנל, אוהבים לרדת עליהם אבל תסתכלו איך הם סיימו את העונה הקודמת, בקצב של אליפות. הם יודעים להדק מאחור כשצריך, הם יודעים לנצח את משחקי החוץ כשצריך והם ווינרים יותר מטוטנהאם שכל העונה אוהבת להיות בטופ ואז לחרבן בחיתול כשזה חשוב.
    ליברפול כמעט ולא רלוונטית, קודם כל הקבוצה הזאת עדיין מאוד מאוד נשענת על סוארז והוא מצידו לא ממש מתעניין בליברפול. גם אם יישאר אף אחד לא יכול להגיד שהוא ייתן את המקסימום הרגיל שלו, ומראש הוא מושעה ל5 מחזורים שזה ממש לא מעט. לא הגיע מספיק רכש להגנה בינונית, לקישור מרכזי בינוני. יש התקפה מאוד מלהיבה ואיכותית: סוארז-סטארידג'-קוטיניו-סטרלינג זאת רביעייה שספק אם מישהי אחרת יכולה להעמיד בליגה, חזק מאוד, אבל התקפה זה לא מספיק.
    הסדר הסופי: צ'לסי, מנ יונייטד, מנ סיטי, ארסנל.
    על יתר הקבוצות תשמעו ממני במהלך העונה, יש שם המון שחקני רכש שאני לא מכיר, בטח שאני לא מכיר את העולות החדשות שנמאס לי לכתוב עליהן שיירדו רק כדי לצאת טמבל בהמשך העונה. הלוואי ויש לנו עוד סאות'המפתון ובלקפול גם העונה, בהחלט מרענן לראות את העולות החדשות האלה שבאות ומשחקות אחלה כדורגל לעיתים גם תוך כדי הפקרת ההגנה.

3. קשר שמאלי Member

6 הראשונות:
    1. צ'לסי
    2. מנצ'סטר סיטי
    3. מנצ'סטר יונייטד
    4. ארסנל
    5.טוטנהאם
    6. ליברפול

4. Magpie27 Member

לי דווקא בא להמר על כל ה-20 ולא רק על ה-6. לא יפה לקפח 14 קבוצות נוספות.
    1)

1.צלסי
    2.טוטנהאם עם בייל. בלי בייל 5
    3.מנצסטר סיטי
    4.ארסנל
    5.מנצסטר יונייטד
    6.ליברפול
    7.סוונסי
    8.אברטון
    9.ניוקאסל
    10.נוריץ
    11.סנדרלנד
    12.ווסטהאם
    13.סאותהמפטון
    14.פולהאם
    15.קארדיף
    16.ווסט ברומיץ
    17.אסטון וילה
    18.סטוק
    19קריסטל פאלאס
    20.האל סיטי

2) הקבוצה המפתיעה תהיה נוריץ. בלי קשר למיקום הרכישות שהם עשו ישפיעו מאוד על איכות הכדורגל על המגרש.

3) הקבוצה המאכזבת אני הולך על סטוק. הגיע הזמן שהם ירדו ליגה.

4) שאלת השאלות. כמו שאנחנו יודעים בקבוצות הבכירות יש המון רוטציות ואין לדעת מי ישחק וכמה ישחק. מעבר לזה קשה להמר כי שוק העברות עוד בעיצומו וקבוצות כמו ארסנל ומנצסטר יונייטד חייבות לקנות שחקנים.
    כרגע לפחות הבחירה שלי היא אדן האזאר שעושה רושם שמוריניו כן בונה עליו.

5) כבר הוספתי. סטוק, קריסטל פאלאס, האל סיטי

6) מקווה מאוד שזה יהיה פארדיו פרטיה. המנג'ר הזה פשוט חסר יכולת טקטית. השחקנים עומדים כל כך לא נכון על המגרש. עם סוללת שחקנים כמו סיסה,קולוציני,קרול,קבאי,סיסוקו,גופראן ובן ארפה,ראמי ודבושי גם המקום השישי הוא לא מילה גסה. במקום זה הקבוצה משחקת אולי את הכדורגל הרע בליגה. נראה לי שהסיבות האלה ממחישות למה פארדיו יכול להיו המפוטר הראשון

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/13
  5. GentlePunter Member

צ'לסי, סיטי, ארסנל, יונייטד, סוואנסי, טוטנהאם

יהיו כמה, אם לבחור שתיים:

א. ראיתם למעלה, סוואנסי.

ב. אני רואה לא מעט שמעמידים את ניוקאסל כאחת היורדות. אני סבור שהיא תחזור להוות פקטור ותגרד את השישיה הראשונה.

אמנם השבוע הם התעוררו והתחילו להתחזק, אבל אני לא רואה איך WBA משחזרים את ההישג שלהם מן העונה הקודמת. רואה אותם יוצאים מהעשיריה הפותחת.

עדן הזאר.

א. קריסטל פאלאס
    ב. האל סיטי
    ג. סטוק סיטי

מארק יוז.

6. BvB Member

1.
    א.מנצ'סטר סיטי
    ב.צ'לסי
    ג.מנצ'סטר יונייטד
    ד.טוטנהאם
    ה.ארסנל
    ו.ליברפול

2. סוונסי

3. ווסטהאם

4. ווילפריד בוני

5.פאלאס,האל וסטוק

6. ברנדון רוג'רס

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

1:

1. צ'לסי. מוריניו זו מניה בטוחה, הסגל מצוין ונראה שסוף סוף יהיה שם שקט עם מנג'ר חזק ודומיננטי.
    2. מנצ'סטר סיטי. מבחינת סגל הם עדיין כנראה הכי חזקים בליגה, אבל בעונה האחרונה הם נראו שבעים מדי ואני לא בטוח שאובדן האליפות יעורר אותם.
    3. מנצ'סטר יונייטד. הרבה זמן האלופה המכהנת לא הייתה כל כך אנדרדוג, ובצדק. אין רכש ולתחושתי גם לא יהיה עד סוף הקיץ, רוני או יעזוב לצ'לסי או יישאר ממורמר ובשני המקרים זה לרעתנו, וכמובן עונה ראשונה בלי פרגי. אני חושש מפני התרסקות מוחלטת, אבל אהיה אופטימי יחסית ואהמר שלא נצא מחוץ לצ'מפיונס. לאסד הולכת להיות שנה קלה יותר מלמויס.
    4. ארסנל. כי ככה זה תמיד, לא משנה כמה ונגר טועה וכמה הסגל חלש.
    5. ליברפול. בעונה שעברה היו סימני התקדמות, אני חושב שרןדג'רס מוביל אותם לכיוון הנכון מבחינתם.
    6. טוטנהאם. אני מאמין שבייל יעבור בסוף לריאל, בלעדיו טוטנהאם לא תיאבק על הצ'מפיונס.

2. נוריץ'. אמנם מרוב שמהמרים עליהם כהפתעה זה כבר לא יפתיע, ועדיין, רכש מדהים יחסית לגודל המועדון. גם קרדיף תפתיע ותתקע יתד בליגה חרף סיפור שינוי הצבע והזהות שמעיב על הקבוצה.
    3. בסיום העונה שעברה די קאניו עשה ריצה יפה עם סנדרלנד, העונה הוא והקבוצה יחזרו לפרופורציות ויאבקו שוב בתחתית.
    4. ההימור הסטנדרטי: הזאר. ההימור הפרובוקטיבי: האליל החדש של סטמפורד ברידג', ויין רוני.
    5. קריסטל פאלאס (זאהה עזב, מרוואן צ'מאח במקומו. מבטיח), סטוק (תסמונת החלפת המנג'ר המצליח של קבוצה קטנה על שם צ'רלטון אתלטיק וקרבישלי), האל סיטי (סתם אפורים).
    6. בתור אחד עם רקורד סנסציוני בשאלה הזאת (היחיד שהימר על ברוס בסנדרלנד לפני שנתיים...) אני צריך לחשוב טוב. פולהאם בעונה שעברה קצת דרכה במקום ולא מיצתה את הפוטנציאל, הגיעה הנהלה חדשה, גם העונה אני לא צופה להם הצלחה מזהירה, יול יכול למצוא את עצמו בבית מהר.

8. skyday20 Member

לא היה אפשר לכתוב תיאור מקורי. http://z3.ifrm.com/426/145/0/e628889/e628889.Xxx

1
    Man City
    Chelsea
    Man Utd
    Liverpool
    Arsenal
    Tottenham

2
    ליברפול, הם קבוצה טובה, אבל הם יצטרכו להפתיע כדי להשיג את מה שהם רוצים בליגה. יש להם כישרונות טובים, אבל זה לא סביר, לכן בשביל זה הם צריכים להיות שאלה 2.

3 סטוק סיטי, הם בלי פוליס שישמור על הסדר, לדעתי הם יכולים להיות בכיוון של הצ'מפיונשיפ.
    4. עדן האזר, כישרון, הוא התחיל להראות את זה בעונה הראשונה שלו, ויכול להיות שגם מוריניו יעזור לו להשתפר ולהיות מהשחקנים הטובים בליגה.

5 האל, סטוק, ווסטברום.
    6 מארק היוז.

9. Civil Anti Madridista

1. דרגו את שש הראשונות בעונה הקרובה: צ'לסי, מנצ'סטר סיטי, טוטנהאם, מנצ'סטר יונייטד, ארסנל, ליברפול
    מוריניו חוזר לממלכה, ידוע שהוא מביא תוצאות רק בשנה השנייה אבל הפעם האתגר יהיה קל יותר. בטח שפרגוסון כבר לא במערכה, וגם סיטי עם מאמן חדש

2. מי תהייה הקבוצה המפתיעה? בהנחה וגארת' בייל נשאר, ההחתמה המבריקה של רוברטו סולדאדו תביא נקודות

3. מי תהייה הקבוצה המאכזבת? ביחס לרף הציפיות שלה, יונייטד תתרסק. זאת עונת התאקלמות של דויד מויס והתמודדות עם הצל הגדול של אלכס פרגוסון.
    גם הסאגה סביב ווין רוני מעורפלת מאוד, בהנחה והוא אכן יישאר בסופו של דבר ולא יצטרף למוריניו

10. Kompany Member

- מנצ'סטר סיטי, צ'לסי, מנצ'סטר יונייטד, טוטנהאם, ארסנל, ליברפול(בהנחה שסוארז נישאר)\ ניוקאסל. לפי הסדר.

- סאות'האמפטון וניוקאסל כאשר לדעתי שתי הקבוצות הן לא בדיוק ההגדרה להפתעה כי יש להן סגל די חזק אבל אני מדבר בהקשר שלהן על מקומות 6-8.

- אברטון ומנצ'סטר יונייטד, שני המאמנים לא יעמדו בציפיות לדעתי.

- יאיא טורה, כרגיל. מה גם העונה הוא יגדיל את הסטטיסטיקה שלו מכיוון שסוף כל סוף אליפות אפריקה לא תתקיים (בתקווה שהמנוע לא יפצע חס וחלילה).

5. מי יהיו היורדות?
    - די באנקר: סטוק, קריסטל פאלאס, האל סיטי (לפי הסדר)

6. מי יהיה המנג'ר המפוטר הראשון?
    - מארק יוז, הכי קל...

11. Becks Member

שאלה 1:

1. צ'לסי
    2. מנצ'סטר סיטי
    3. טוטנהאם
    4. מנצ'סטר יונייטד
    5. ארסנל
    6. ליברפול

שאלה 2:

ווסטהאם

שאלה 3:

מנצ'סטר יונייטד. גם אברטון תאכזב.

שאלה 4:

טורס, בשיא הרצינות.

שאלה 5:

נוריץ', סטוק והאל טייגרס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

שאלה 6:

סטיב ברוס.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. צ'לסי
    2. מנצ'סטר סיטי
    3. מנצ'סטר יונייטד
    4. טוטנהאם
    5. ארסנל
    6. ליברפול

סוואנזי השאירו את השחקנים הבולטים מהעונה שעברה והוסיפו רכש מעניין מאוד בעיקר בוני מויטסה. לדעתי ימשיכו את ההתקדמות וידגדגו את מקומות 6-7. גם ניוקאסל עם הגרעין הצרפתי האיכותי תדבר יפה בחלק העליון של הטבלה ואני לא אופתע אם תתפוס את המקום השישי בסופו של דבר.

יונייטד שאחרי מספר שנים תסיים מחוץ ל-2 המקומות הראשונים וארסנל תשלם את המחיר על החלם בחלון ההעברות ותסיים מחוץ לטופ 4.

הזארד יהפוך השנה מכישרון ענק והבטחה גדולה לשחקן שגם מביא תארים ובקיצור world class.

ווסט ברום, האל וסטוק.

מארק יוז.

13. AS R Member

צ'לסי
    סיטי
    יונייטד
    טוטנהאם
    ליברפול
    ארסנל

סאות'האמפטון

ווסטהאם

הזארד/ מאטה

14. d1231 Member

1. צ'לסי, יונייטד, סיטי, טוטנהאם, ליברפול, ארסנל

2. סאות'המפטון או נוריץ'. נוריץ' עשו רכישות יפות מאוד ואני חושב שהם יתחברו מעולה. סאות'המפטון קבוצה עם המון פוטנציאל, ובנתיים הרכישות שלהם מרשימות ואני חושב שהם יביאו עוד כמה שחקנים מעניינים עד סוף חלון ההעברות.

3. ארסנל. היא תאבד סוף סוף את המיקום בטופ 4. גם אברטון לדעתי לא תתקרב לעונה הטובה שנתנה בשנה שעברה.

4. חואן מאטה או אדן הזאר. אני חושב שגם ג'ון טרי ייתן עונה שתיהיה ראויה לתואר.

5. קריסטאל פאלאס, האל סיטי, ניוקאסל. פאלאס והאל לא חזקים מספיק, בניוקאסל אני רואה את אלן פארדיו מפוטר עד המחזור ה10 והבלאגן חוגג.

6. אלן פארדיו.

15. Bill Shankly Member

חח איך אני מת על האשכול הזה... כל שנה אותו דבר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

דרגו את שש הראשונות בעונה הקרובה לפי הערכתכם:

הטופ 6 בוחר את עצמו. השאלה לפי איזה סדר זה יגמר. זה ההימור שלי.
    1. צ'לסי
    2. מנ סיטי
    3. מנ יונייטד/ארסנל
    4. ליברפול*
    5. מנ יונייטד/ארסנל
    6. טוטנהאם

*ליברפול תסיים בטופ 4 רק אם היא תפתח את הליגה בצורה טובה. מנסיון עבר כאשר ליברפול פותחת חזק היא בדרך כלל מסיימת גבוה בטבלה ואם היא תפתח בצליעה (חס וחלילה) אז היא תרדוף אחרי הטופ 6. כולי אמונה שהדברים יהיו קצת אחרת העונה בעזרת השם.

מי תהייה הקבוצה המפתיעה?
    ווסטהאם

מי תהייה הקבוצה המאכזבת?
    אברטון

מי יהיה השחקן המצטיין?
    עדן הזרארד

מי יהיו היורדות?
    סטוק
    קריסטל פלאס
    האל סיטי

מי יהיה המנג'ר המפוטר הראשון?
    רוברטו מרטינז או מארק יוז