התחתית בוערת: אילו קבוצות ירדו ישירות ליגה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏16/4/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שהיא נמצאת במקום ה-11 הפועל רמת גן נמצאת במצב לא טוב ואיך שזה נראה עכשיו, יש סיכויים לא רעים בכלל שהיא תהיה היורדת השניה או בפלייאוף במקרה הרע, כי הפועל רעננה היא יורדת בטוחה וזה וודאי. גם הפועל פ"ת בבעיה, אבל היא יכולה לקחת תקווה כי היא משחקת ב-"מבצר" של עילוט, שם אחי נצרת נראה לי ניצחה רק את רעננה ועכו שם. שבוע הבא יש מחזור מאוד גורלי. אחי נצרת בהזדמנות הכי חשוב ואם היא לא תנצח שם אז היא תהיה יורדת, מול עכו, הפועל חיפה חייבת לקחת 3 נקודות במשחק החוץ מול הפועל ר"ג והפועל עכו עם הזדמנות פז לעוף מהקו האדום כשתשחק מול רעננה. הימור שלי ככה שבוע לפני: הפועל חיפה, הפועל עכו ואחי נצרת יצאו מחויכות (האם אני ייפול שוב פעם? סיכוי גדול שכן).

נצרת מבחינה ניהולית ומקצועית היא זבל אחד גדול והלוואי שתרד לליגה א' לא ללאומית אבל יש 2 אנשים שבשבילם אני רוצה שהיא תישאר: 1. ג'ון גרגורי - כי באמת הבן אדם משקיע והלוואי שיקבל קבוצה יותר גדולה גם תקציבית וגם ניהולית כי הוא יצליח ו-2. תומר חמד - שחקן העונה של נצרת בלי ספק, 8 שערים שאם לא הוא הם מזמן במקום האחרון.

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/10
  2. wings Member

יש משחקי פליאוף בסיום העונה בין מקומות 13-14 לקבוצות מהלאומית?

3. Number 8 Member

מקומות 16 ו-15 יורדות אוטומטית לליגה הלאומית, הקבוצה שמסיימת במקום ה-14 תפגוש את הקבוצה מהליגה הלאומית שסיימה במקום ה-3 על הזכות לשחק בליגת העל בעונה הבאה.

4. דמתק Member

נצרת ורעננה ירדו ישירות...נסצ תעבור את עכו במבחנים