התנהגות פיפא וספ בלאטר בזכייה של איטליה ובכלל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י assoulini, ‏3/1/07.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אגיב בכלל לקטע של המידע רלוונטי או לא.אבל זה היחס של העולם,המונדיאל לא היה שווה כי ברזיל/ארגנטינה לא זכו בו.וככה זה הולך.לא משנה אם איטליה הייתה מנצחת כל משחק 6-0 הם מוצגים כרעים וברזיל כטובים.מטרצי מוצג כרשע שהרס לזידאן סיום מפאור לקריירה.במקום שזידאן יוצג כזה שהרס לעצמו ולא אף אחד אחר.
    זוהי דעת הקהל העולמית היום,וזה הנושא גם של הטופיק הזה,לכאן גם נכנסת המספרת של רונאלדיניו.

2. Shiran- Rossonera Member

וואו, פעם ראשונה שיוצא לי לקרוא משהו ולהזדהות איתו ב100%.. אין אפילו משהו אחד!... אחד! שיכולתי לחלוק עליו!
    זה פשוט עצוב לראות את הצידוד שנעשה בקבוצות מסויימות... כשבכלל פיפ"א אמורה להיות נייטרלית ולא אמורה לקחת צד בכל העניין התחרותי.
    זה מביש ועצוב לראות שככה מתנהל הכדורגל העולמי, לא נמאסה השחיתות? הצביעות?.. גם לכאן הגיעו המושחתים.

אני אגיד משהו שנתן זהבי אמר פעם והפך לסיסמא :" מושחתים נמאסתם"!

נ.ב. כן המונדיאל היה גרוע כי ברזיל נראתה אנמית? כי גרמניה הייתה טובה יותר מארגנטינה אז היא עלתה במקומה? כי רונאלדיניו לא עשה תעלולים ובעצם היה גרוע?... תעשו טובה.. ולכו תעשו שכל.

3. דניאל_ה Member

הצביעות של אנשים זה הורג.
    אם זה באלטר, או שרונאלדיניו היה השחקן הכי גרוע במונדיאל אבל שהוא שם מספרת אחת הוא חזר להיות השחקן הכי טוב בעולם (שבחודש-חודשיים אחריו שמים באיטליה מספרות פי 2 יותר יפות,מכל הסוגים מכל המינים...).
    כל כך מצחיק אותי לראות את הנפילה של מאלודה, נגיד וכן היה פנדל נגיד וכן, מאטרצי נגע במאלודה מעל הרגל איך זה הגיוני שהוא נופל הוא מרים את הרגל ולא כמו שהמכה אמורה לעשות לדחוף את הרגל למטה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/07
  4. Riki Member

לעומת מונדיאלים בעבר שאולי לא יצא לכמה מפה לראות, היתה פה נפילה רצינית.
    אישית, הרבה משחקים של איטליה נורא התענגתי לראות, לראות עבודת הגנה מדהימה שקנבארו עשה מידי משחק היה מבחינתי שיא אמיתי. אבל מפה ועד להגיד שבגלל שאומרים שהיה מונדיאל נפל כביכול זה בגלל משחק טקטי ואפרורי של איטליה ובגלל שרונאלדיניו לא הלהיב, לא קשור אחד לשני. הרמה הכללית של שאר המשחקים ובניהם איטליה לא היה גבוה במיוחד.

שירן לא לערב חלב ובשר. יש לכם הרבה סיבות להתלונן, אבל לא להיות קטנוני בלי סיבה.
    המונדיאל הזה לדעת רבים היה מונדיאל לא הכי מוצלח מבחינת רמה, גם לדעתי.
    ולא בגלל שלא קיבלנו דריבלים מרונאלדיניו.

השיפוט היה אכן גרוע, אבל מאיפה ההפלצה שזוהי קונספירציה? למישהו ממכם יצא לראות משחק בליגה הספרדית לאחרונה ? אתם מדברים על טעויות שיפוט ? לכו תראו מה קורה בספרד וגרמניה, משם יוצאים בחירי השופטים. השנה וחצי האחרונות יש חוסר משמעותי בשופטים איכותיים, אז דיי ליחס את זה לכם.
    לא רק בטורניר מונדיאל זכינו לראות פנדל, או עבירה שלא נשרקה... שרובנו כשאנחנו ממוקמים מול המסך בבית הצלחנו לראות. זה לא חכמה.
    אין פה שום שוני ביחס לשנים עברו.

המשפט היחיד שהצליח לצוד את עניי. בושה וחרפה, בזיון לכדורגל.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי כבר דיברנו על כך יותר מדי. הכל פשוט וידוע. פיפ"א זה אירגון פוליטי בעל אינטרסים ומכאן שהכל ברור.
    ב-2002 היה לפיפ"א מטרה לתת את הגביע לברזיל והכל הלך לפי הקו הזה, היתה לפיפ"א עוד מטרה להרים את ד.קוריאה. במונדיאל האחרון לא הלך לבלאטר כפי שהוא רצה ולכן הוא כעס כל כך.

תראו דוגמא את פלאטיני. הוא ירד על טוטי על כך שלא משחק בנבחרת ואחר כך דיבר ללא הפסקה שלא הגיע הפרסים האישיים לקנבארו. ברגע שמטרות שלו שינו כיוון הוא שלח מכתב התנצלות (לקקנות) לטוטי ומאוחר יותר הודיעה שאין ראוי מקנבארו לזכות בכדור הזהב. אם זה לא אינטרסנט, אז מה כן.

אחת הסיבות שאני מעדיף את היורו על פני הגביע העולמי, היא שיש פחות שחיטות ואינטרסים.

ולכל אלה שעדיין בוכים על כך שאיטליה אלופת העולם יש לי תשובה אחת: סבלנו במשך שנים יותר מכל אחד בצורה הכי קיצונית שרק אפשר לדמיין, עכשיו אחרי שהצלחנו לעבור את כל המכשולים הגיע הזמן שלנו לחגוג סוף סוף ואתם מצידי יכול ללכת ל....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/1/07
  6. assoulini Member

ריקי, אני לא טענתי שיש קונספירציה של שופטים נגד נבחרת איטליה.מה שאני אומר הוא בעצם שיש לי תחושה עמוקה מאוד של כעס ואכזבה מצד ארגון כמו פיפ"א, כשהנשיא שלה, בלאטר, מתנצל בפומבי בפני נבחרת אוסטרליה על טעות שיפוט שקרתה במשחק שלה נגד איטליה. כמו שאמרת, טעויות שיפוט קורות וימשיכו לקרות כל הזמן, גם בליגות הבכירות ביותר בעולם. העניין הוא שלא שמעתי את אותו בלאטר מתנצל בפני איטליה וספרד אחרי מונדיאל 2002, ולא שמעתי אותו מתנצל אפילו בפני ילדי העולם על כך שנאלצו לראות את זינאדין זידאן, אדם שמשמש מודל לחיקוי בשביל מיליונים מהם, מתנהג בצורה פראית וילדותית בגמר המונדיאל. אפילו גינוי לא שמעתי.
    אם תרצו ואם לא תרצו, עם עובדות אי אפשר להתווכח. והעובדות מראות שיש לנו נשיא פיפ"א שמונע מאינטרסים, דואג בעיקר לחבריו ולאנשים שלו באפריקה ובאסיה שיודעים לעמוד מאחוריו, והנושא שהצגתי הוא רק מחט בערימה של שחט.
    מה תגידו למשל על העובדה המעניינת שפיפ"א הורידה לאירופה עוד נציגה מהגביע העולמי הבא? החלטה מקצועית? מענייין, כי למיטב זכרוני לרבע גמר המונדיאל הגיעו 6 נבחרות אירופאית, ברזיל וארגנטינה.
    עם כל הכבוד לכך שצריך לקדם את הכדורגל באיזורים מסויימים בעולם, לא יכול להיות שיורידו את הרמה של המונדיאל בצורה כל כך דרסטית. לא יכול להיות שתינתן לאירופה עדיפות כל כך קטנה על יבשת כמו אסיה, במספר השופטים שהיבשות האלה שולחות למונדיאל למשל. יכול להיות שזה אחד הגורמים שמורידים את הרמה של הטורניר הזה.
    עכשיו תסלחו לי, יש שידור חוזר של איראן-אנגולה אני חייב לרוץ לראות...

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדורגל טוב הוא לא תמיד כדורגל יפה, הבא נבדיל בין המושגים. למרות שעכשיו אחרי שהפצעים מהמונדיאל הנוראי החלימו, איטליה ללא ספק אחת מתוך שלושת-ארבעת הנבחרות שלתת להן את הגביע העולמי לא היה נחשב לפשע, יחד עם ארגנטינה, גרמניה ואולי אולי צרפת (שעם כל הכבוד לא הלהיבה בשיט באף אחד ממשחקיה, וכולם פשוט נסחפו בגלל זידאן ובגלל שהיא נראיתה כמו הרוע במיעוטו בין איטליה ופורטוגל).

ההתנהגות של בלאטר מבישה בלי ספק. כמו שאמרתי פעם, אם הוא מתנצל בפני האוסטרלים על אירועי שמינית הגמר, למה הוא לא התנצל בפני הקרואטים שעפו לאוסטרלים מנבדל ברור?

לגבי כל הקונספירציות אני סקפטי, לפעמים דברים קורים כי הם קורים. אתם, כאוהדי נבחרת שסבלה מהרבה מחלוקת בטורנירים האחרונים מן הסתם קופצים למסקנות מהר ולא בצדק. אני מוכן להאמין שסוחבים קדימה את הנבחרות הגדולות באופן כללי, אבל לא נבחרות ספציפיות.

וסוגיית דרום קוריאה בנפרד בקצרה:

- אף אחד עדיין לא יודע אם טוטי צלל או לא, זה לא ברור משום זוית ומהזוית של השופט בהחלט אפשר היה לחשוב ככה.
    - הגול של ויירי נכבש הרבה אחרי השריקה, הוא לא פסל שער, מקסימום התקפה מסוכנת שויירי בחר להמשיך.
    - יצא לי לצפות בסרט הרשמי של מונדיאל 2002, שם בין השאר יש כמובן את תקציר המשחק מול ספרד, אבל דבר אחד ששומעים נהדר בוידאו זה שפעמיים השריקה מגיעה לפני השערים, ברור שאפשר להניח שהשופט בחר לשרוק על התקפות מסוכנות, אבל אם אני לא טועה אלה לא היו היחידות.

פיפ"א לא יותר או פחות אינטרסנטית (אני לא אגיד מושחתת, כי הכסף השחור שהולך לכיס של בלאטר לא צריך להעיק על כל הארגון) מכל ארגון כדורגל אחר בעולם, למעט אולי הבריטים, וגם זה לא בטוח.

8. cazzo Il Capocuoco

לפי הדיבור שלך בטח אהדת את טוגו במונדיאל.עלק הרוע במיעוטו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

9. Giallorossi Member

אני חושב שזה קצת מוכיח שהשופטים עזרו לדר' קוראה
    רואים שיש מגע בין רגל ימין של השחקן הקוראני לטוטי

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/07
  10. דניאל_ה Member

כנראה שלבאלטר יש סימפטיה לחוש הידינק.
    גם בקוריאה וגם באוסטרליה.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהדתי את אנגליה ואחרי הביזיון הרביעי בסדרה מול אקוודור אמרתי כבר שלא מגיע לה לקבל אפילו מקום שלישי עם יכולת כזאת (אם כי דווקא ברבע היה משחק לא רע). הפספוס הגדול של המונדיאל הזה הייתה ארגנטינה, שקיבלה את גרמניה פשוט מוקדם מדי וכל כך חבל.

מה? הרגע הוכחת לי שטוטי אכן צלל, תראה מתי הוא מתחיל ליפול, הרבה לפני שהקוריאני יכול פיזית לעשות כל סוג של מגע עם הרגל. אם הוא לא היה נופל, השחקן היה פוגע לו מאחורי הברך והיה צריך לשרוק לפנדל בלי ספק, אבל אפשר לראות שטוטי כבר בדרך למטה כשהרגל הזאת מגיעה ליעד (אם היא בכלל הגיעה מה שאני לא בטוח לגביו).

13. דניאל_ה Member

קודם כל גם אם טוטי צלל מה שלא נראה לי לא נותנים צהוב שני על כזה דבר.
    דבר שני- טוטי רץ, ככה רצים, שהגוף עם כל המשקל קדימה בגלל זה הוא "מתכופף"-"צולל" מוקדם ואז שהוא ברגע הכי נמוך שלא הריצה השחקן פוגע בו וזה נראה כמו התחזות.
    (תנסה אפילו לחכות את זה בסלון שלך ואתה תבין אותי)

14. cazzo Il Capocuoco

http://www.gazzetta.it/Fotogallery/Tagliate/2007/01_Gennaio/08/ROMA/01.Xxx
    http://www.gazzetta.it/Fotogallery/Tagliate/2007/01_Gennaio/08/ROMA/03.Xxx
    http://www.gazzetta.it/Fotogallery/Tagliate/2007/01_Gennaio/08/ROMA/02.Xxx
    כפי שרואים בתמונות שספ בלאטר מנסה איכשהו לרצות ולסלוח לאיטלקים על המעשים,וזאת בהזדמנות שברומא מחלקים לשחקני המונדיאל פרסים מסוימים כמו פרס לב יאשין שבופון קיבל לשנת 2006.וכל זה בנוכחות נשיא איטליה ג'ורג'ו נאפוליטאנו שהוא בעצם המארח של האירוע הזה.התירוץ המרכזי של נשיא פיפ"א השוויצרי הוא: "טעיתי שלא באתי לתת את הגביע לנבחרת האיטלקית אבל הסיבה שלי הייתה פחד משריקות הבוז של הגרמנים המארחים למילה של פיפ"א ככה שכבר אמרתי לרשויות האיטלקיות עוד לפני הגמר שאני מעדיף לוותר על הטקס ההוא."
    מרקו מאטרצי לא נראה כל כך שבע רצון ממה שהוא שמע לפי התמונה אבל מבטיח: "יום אחד יהיה שלום עם זידאן,אני מבטיח. הנגיחה של הצרפתי לא מוצדקת אבל לפיפ"א יש מוסדות אוטונומיים כדי לטפל בעניין הזה."
    אבל האיטלקים שואלים מה קרה כאשר נפלט לאדון מהשכנה הצפונית והנייטרלית מהפה באשר למשחק בשמינית הגמר מול אוסטרליה,זוכרים?בראיון לתחנת טלויזיה אוסטרלית בלאטר אמר כי הקנגורואים יצאו מקופחים בגלל הפנדל ההוא בדקה ה90.היום הוא: "איטליה זכתה בגביע הזה בצדק בזמן הקשה שהיה להם ולמצב המסובך שאליו הם נקלעו והצליחו במאמץ רב."

15. Giallorossi Member

תירוצים עלובים.
    הוכחה שהבנאדם הזה פשוט אפס.