ואן בומל שחקן ברצלונה , ג'רארד מבוקש במונאקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Barcik, ‏24/5/04.

1. Melixon 15 Member

שמע אני לא אומר שיונייטד בונים עליו אבל הוא בהחלט שחקן טוב...
    בטח ישב קצת על הספסל אבל יקבל ת'הזדמנויות שלו מתישהו

2. Yeste Member

דל נידו בתגובה לפלורנטינו פרז שרוצה את סרחיו ראמוס - "סרחיו הוא אחד משחקני ההגנה הטובים בעולם , הוא שווה יותר מסמואל,הלגרה ווודגייט ביחד. זה מחמיא שהרבה קבוצות גדולות באירופה מתעניינות בחצי מהסגל שלנו,אבל אין לי כול כוונה למכור שחקנים . אם פרז רוצה את ראמוס,אז שיבוא למשרד שלי ,ויתן לי 35 מיליון אירו ביד ,ויקבל אותו "
    http://www.mundoatleti.com/mundo-img/20050129a/9_archivo55_photo_10_1_1_20050129_ba07f1.Xxx.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/05
  3. Bensh Member

מלך!

4. Joel Gion Member

בקשר אליו,יש לי שאלה.בסיכום המחזור האחרון נדב יעקובי המשיך להגיד שסרחיו ראמוס הוא בלם.אני דווקא זוכר שדיברו עליו כאחד מהמגינים הימניים המוכשרים בספרד,אז השאלה היא-האם נדב יעקובי התבלבל או שאני הוא זה שבלבלתי אותו עם מישהו אחר?או שהוא משחק כבלם כבררת מחדל(אני יודע שדניאל הברזילאי משחק באותה עמדה,מגן ימני הכוונה)

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת....... טוב שהוא לא הגזים! נכון, ראמוס כשרון אדיר ושחקן מצויין, אבל לדרוש עליו 35 מיליון אירו, ולומר עליו שהוא יותר טוב מסמואל (להזכירך, לפני העונה הזוועתית האחרונה אחד הבלמים הטובים בעולם), הלגרה ווודגייט ביחד מראה עוד פעם איזה אנשים מטורללים מנהלים בכדורגל הספרדי.

6. Yeste Member

צודק . רמת ניהול חובבנית ... מחלקות הנוער באנגליה לא רואת ממטר את אקדמיות הכדורגל העלובות בספרד,במיוחד בסביליה ...
    וגם הניהול עלוב ,להביא 4 ברזילאים בכמה גרושים מסכנים לעומת הקבוצות מאנגליה שמשלמות סכומי עתק בשביל בולי עץ משומשים ..
    עצוב...

7. Bensh Member

אני חושב שהוא בלם\מגן ימני
    כמו פויול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

העובדות הן כאלה:
    1. באנגליה הנהלות מתחלפות אחת לכמה שנים טובות, לא אחת לכמה חודשים.
    2. רוב הקבוצות בליגה האנגלית הבכירה במצב כלכלי טוב עד טוב מאוד. למעשה, אם משווים בין הליגות באנגליה, איטליה וספרד מוצאים שלאנגליות הבסיס הכלכלי הטוב ביותר, כך שגם אם סביליה השיגה דיל טוב על ארבעה ברזילאים, אי אפשר לומר שמאז מקרה לידס הייתה קבוצה שרכש לא טוב שלה הביא להתפרקותה. אתה מוזמן להביא את התופעה ההיא כדוגמה, אבל זה היה פיאסקו חד פעמי שלא רק שהניהול הכושל שם היה ברור לעין, היום אין דבר שקבוצות באנגליה חוששות ממנו מאשר להפוך ללידס 2, ועובדה שבינתיים אין שואפת לכתר.

9. Yeste Member

מה שתגיד... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תפתחו את זה לעוד ויכוח אנגליה-ספרד.
    אבל אני מסכים עם גיא- 35 מיליון יורו במזומן? רק אברמוביץ' יכול (דרוגבה) לעשות את זה. מדובר בסכום עתק בטח עבור שחקן שבסך הכל הכללי עוד לא הוכיח את עצמו (בשביל מחיר כזה).

11. Yeste Member

מי שעדיין לא הבין ,הוא אמר את זה בשביל להתגרות בפרז ...
    השחקנים שלהם לא למכירה . אחרי שהוא מכר את רייס וכיסה את החובות ,אין לו שום סיבה למכור אותם .

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

יפה, זה מה שהיית צריך לומר בהודעה המקורית.
    אגב, המכירה של רייס לבד חיסלה את החובות? ממה שאני זוכר הרכישה של רייס חולקה לתשלומים וסעיפים שאני לא יודע כמה מהם באמת יצאו לפועל.

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם נכונים הדיווחים על כך שצ'לסי השלימה את רכישתו של אסייר דל הורנו מבילבאו תמורת 14 מיליון יורו?
    אם כן אני אהיה ממש מבואס...

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כצפוי, קפטן פ.ס.וו. וואן בומל, חתם בבארסה ל-3 (?) שנים.

15. Yeste Member

גל לצערי זה נכון . דל הורנו יעבור לצ'לסי בקיץ הקרוב בסכום שנע בין 14 ל-20 מיליון יורו. ועם הכסף לקמיז יקנה כנראה ויברטור חדש לבת שלו ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    סביליה מצאה את השותף שישחק לצד בפטיסטה בעונה הבאה -דייגו טריסטן שגדל במחלקת הנוער של סביליה .
    ודוד אוואט האפס לא יעבור בסופו של דבר לויאריאל ,אחרי ההצגה שלו בברנבאו שחשפה לכול ספרד מה הוא שווה באמת,הצוללת הצהובה החליטה ללכת על אבייטי ממילאן.

נערך לאחרונה ב: ‏18/5/05