...ובעצם, הוא אף פעם לא היה משהו מיוחד...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/10/06.

1. SeRgInHo Member

אז זה, שאם הוא רונלדיניו לא היה מגיע לברסה, לאפורטה היה מביא שחקן אחר ולא פחות טוב שהקבוצה הייתה נבנית סביבו.

2. M_T_A Member

כן כן, בעיטה מושלמת מ40 מטר מזוית קשה בחוזק ובדיוק המושלמים וזה פוקס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    מעניין מה היית אומר אם בקהאם היה מבקיע ממצב כזה.
    אבל עזוב את זה, מה עם הבישול לריבאלדו? זה שטויות, הוא סתם בא מאמצע המגרש וחתך 3 אפסים כמו פרדיננד, קמפבל ואשלי קול. כל אחד יכול לעשות את זה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

3. M A R D U K Member

כמה משחקים מלאים של פלה ומראדונה ראית?
    חשבת שאולי גם הם עצמם מוערכים יתר על המידה? - במיוחד ע"י אנשים שלא ראו אותם אף פעם משחקים וקובעים לפי סיפורים מפוקפקים כאלה ואחרים.
    הדבר נכון בעיקר לפלה - עם כל הכבוד לו ולכל הלהטוטים שהוא עשה מול כל מיני קבוצות חובבניות של חסרי בית במקומות שכוחי אל בברזיל זה לא פקטור. חוץ מהמונדיאלים, הוא אף פעם לא שיחק מול שחקנים ברמות הכי גבוהות (בניגוד למראדונה) ולכן זה כלל לא מוצדק המעמד שלו הוא זוכה. קוראים לו "המלך"? אז במקרה הזה המלך הוא ערום. כל הסיפורים עליו הם יותר מיתוס מאמת.

4. Bensh Member

בלי פרגוסון, מנצ'סטר לא הייתה זוכה בטריפל

תודה לך נוסטרדמוס

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/10/06
  5. lltk Member

ניסה להרים בטוח והגול הוא של סימן באלף האחוזים.
    במונדיאל ב2002 הוא היה לא רע וניגן כינור שלישי לרונלדו וריבאלדו.

6. M A R D U K Member

אם לאפורטה היה מביא את בקהאם במקום רונאלדיניו אז הקבוצה באמת היתה מתמודדת עם ויאריאל על מקום באינטרטוטו ולאפורטה עצמו מזמן היה יושב בבית ורואה את הקבוצה בטלויזיה - בשלב הראשון היה לו יותר מזל משכל וכמו כן לסנדרו רוסל יש מניות רבות בהצלחת הקבוצה הנוכחית.

7. lltk Member

אז ככה... יש לי DVD של דייגו עם כל שעריו בנאפולי, והעובדות אומרות הכל - לקח קבוצת תחתית באיטליה ועשה עמה גדולות במו רגליו ועם חצי קארקה, כנ"ל לגבי נבחרת ארגנטינה.
    פלה הוא מיתוס, נכון, לא ראיתי אותו יותר מדי (מלבד שני סרטי תעודה וקלטות המונדיאל), אבל האגדה ומי שראה אותו מעיד על גדולתו, אני אישית גם לא חושב שהוא הטוב בכל הזמנים, אבל תעשה סקר של כל שכבות הגילאים ואני מבטיח לך שהוא יהיה בטופ.

רונלדיניו מבחינתי, עד שלא יקח תארים משמעותיים עם קבוצות שהן לא משופעות בכוכבים (וכנראה שזה לא יקרה) וכמו לדוג' בכדורסל - קובי בראיינט, שעד שלא ייקח אליפויות ללא שאק- לא ייחשב בעיני לאחד הגדולים בכל הזמנים.

8. נדב מיכאלי Member

ובאמת איך שכחתי את בקהאם?לא יודע איך לא כתבתי אותו.
    לא סובל את השחקן הזה,פרט לבעיטות חופשיות אין לו כלום והוא מרוויח סכומי עתק.
    לא סובל אותו.
    גם את ויירה אני לא אוהב,הוא הולך רק אחרי הכסף.

9. Jose Mourinho Member

זלאטן איברהימוביץ'. שהוא עשה רע ליובנטוס שמחתי כמובן, אבל עכשיו היצור הזה הגיע אלינו, בסכום אדיר, ובינתיים הוא עושה רק נזק לקבוצה, איכס. אגואיסט, שחצן, ברוטאלי, שונא אותו.

אובאפמי מארטינס. כי הקלות שבה הוא החמיץ ממצבים של 1000% הוציאה אותי מדעתי אינספור פעמים.

מאיקון וזה' מריה. אותו חרא. שני מגנים ברזילאיים שלא שמעו על המילה הגנה.

אנדריי שבצ'נקו. המומחה הרשמי בלתסכל את אינטר.

10. M_T_A Member

האם זאת אשמתו של רונאלדיניו שבכדורגל של היום שחקן כמוהו בחיים לא יגיע לקבוצה כמו נאפולי?
    בתקופה של מראדונה לא היה כדורגל מארית מהכסף שיש היום, וקבוצות קטנות יכלו להביא שחקנים ברמה עולמית.
    היום קבוצה קטנה לא יכולה לספק לרונאלדיניו אלפית מהכסף שהוא רגיל לקבל, ולכן לא הוא ולא אף שחקן גדול אחר ימצא את עצמו בקבוצה קטנה אחרי שהוא כבר התפרסם.
    אז לפי מה שאתה אומר מעכשיו אף שחקן לא יוכל להיחשב לאחד הגדולים בכל הזמנים כי הוא תמיד ישחק בקבוצה גדולה

11. MHFC Member

אחלה דיון, קודם אני אתייחס לכמה דברים שנכתבו פה:

רונלדיניו לא עומד במשחקים גדולים? אני יכול להזכיר לך כמה:
    *עונה שעברה נגד ריאל מדריד, משחק ענק שלו בברנבאו, שני שערים ומשחק שאף אחד לא שכח אותו (במיוחד לא אוהדי ריאל).
    *עונה שעברה בניצחון של ברסה בסן סירו, בישול לז'ולי+ עוד כמה מהלכים מדהימים שסיחררו את שחקני מילאן לצערי הרב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx , יש עוד המון משחקים שבהם רונלדיניו לא נכשל אלא הראה כמה שהוא שחקן גדול.

:aaarofl:

-------------------------------------------------------------
    עכשיו רשימת השנואים שלי:

זלאטן איברהימבויץ- תמיד שנאתי אותו, , ההתנהגות החוצפנית שלו, באמת שאני לא יודע איך אפשר לאהוב את השחקן הזה, כך כל אגואיסט, אני כל כך שמח שהוא לא הגיע למילאן אלא לאינטר ואוהדי אינטר נתקעו איתו.

ווין רוני- למרות שאני מחבב את יונייטד אני לא יכול להתעלם מהדברים שרוני עושה, הוא יותר מתאים לזירת איגורף מאשר למגרש כדורגל, למרות זאת ברגע שהוא מראה כדורגל יפה אפשר להנות מזה, אפשר להגדיר את זה שאני לא מחבב אותו ולא בדיוק שונא.

שמעון גרשון:- $$$$ (אגב אני לא אוהד הפועל ת"א)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/10/06
  12. Engel Del Madrid Member

בראש ובראשונה -

רונאלדיניו - לא אשכח , איך כאשר זידאן שם לו בין הרגלייםהוא בתגובה נתן לו מרפק לפרצוף.

אטו- מלכלך על הקבוצה שהצילה אותו מעוני של קמרון בגלי 16 והפכה אותו למיליונר?!?! בן זונה

איברהימוביץ' - שונא שונא שונא שונא.

לוכסן - פאוליסט מסריח שאין לו טיפת טכניות.

פאבלו גרסיה וגראבסן - שני חוטבי העצים הכי מגעילים שראיתי משחקים באותה קבוצה.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

סיידורף. בגיל 17 לחשוב שאתה מספר אחד בעולם וארבע רמות מעל כל שחקן של אליפות אירופה לעוד שנה ובכלל, בעולם, לא יוסיפו לך מניות.
    כל סיפורי הנבחרת, הפנדלים ב98, המחלוקות, הקרע, היהירות, בקיצור- כל הקריירה.

14. מ.ח.א Member

שונא שחקנים אגואיסטים ולא קבוצתיים כמו איברהימוביץ'

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/06
  15. M A R D U K Member

עדיין, הוא זכה בליגת האלופות עם 3 קבוצות שונות - הישג מרשים שאי אפשר לקחת ממנו.