...ובעצם, הוא אף פעם לא היה משהו מיוחד...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/10/06.

1. M A R D U K Member

הוא לא כזה טוב.
    וד"א כמה פעמים הוא כבר הורחק העונה?

2. Gooner Member

גארי נוויל..הוא מכוער.

3. M A R D U K Member

כל האנגלופילים למיניהם ודאי לא יאהבו את זה אך לדעתי אפשר לומר בביטחון מלא שכל קבוצות ושחקני הליגה האנגלית הם אוברייטד ברמות מטורפות. הספרדית והאיטלקית טובות בהרבה מבחינה מקצועית והגרמנית לא נופלת ממנה אך הבעיה שלאנגלית יש יחסי ציבור טובים יותר משמעותית.

4. Igi Member

החוכמה פשוט נשפכת ממך לכל הכיוונים. אתה כל כך צודק.
    ברור, הליגות הספרדיות והאיטלקיות יותר מקצועיות מהאנגלית.
    רגע, אתה מתכוון לליגה שבה כל שנה ריאל הייתה במינוס 3553232 מיליון, אבל בכל זאת קנתה שחקנים בסכום מוכפל מזה? או לליגה שבה מי שהשקיע יותר כסף בשופטים זכה באליפות והנשיא של הקבוצה השניה הכי גדולה במדינה, היה ראש הממשלה?

ובכלל, כל השחקנים האנגלים הם פשוט שערורייה.
    מי האידיוטים האלה שחושבים שג'רארד הוא השחקן הכי טוב בעולם? הוא אפס, לא תורם לשום קבוצה שמשחק בה, והוא בהחלט אובר-רייטד גדול. כנ"ל למפארד, רוני, פרדיננד, טרי וכו'...
    מה שעושה בעצם את הליגה האנגלית ואת השחקנים האנגלים הם יחסי הציבור. אוי כמה שאתה צודק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

(אם לא הבנת, ההודעה בציניות רק כדי להדגיש את השטויות שכתבת)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/10/06
  5. Gooner Member

אולי היה אפשר להגיד את זה לפני 15-20 שנה...אבל מאז הליגה האנגלית התפתחה וכיום משחקים בה שחקנים גדולים מכל העולם שנהנים מהטירוף ומהתשוקה של הקהל כלפי הכדורגל...ככה זה,באנגליה לא הולכים למשחק כדורגל עם מטפחת לבנה בכיס.

6. M A R D U K Member

א. אני מדבר איתך קודם כל מבחינת היכולת ואיכות המשחק.
    ב.האם לצ'לסי אין גירעון של 3553232 מיליון ועדיין היא קונה כל מה שזז בסכום כפול מזה?
    ג. האם בליגה האנגלית ההעברות לא מתבצעות רק כדי שהסוכנים והמאמנים יוכלו לגזור קופונים?
    ד.האם חסרות דוגמאות לשחקנים שנחלו כישלון חרוץ בספרד או באיטליה ובאנגליה הפכו פתאום משום מה ל"כוכבים" ול"בין השחקנים הטובים בעולם"? לא חשבת פעם שזאת תוצאה של הערכת היתר של הליגה האנגלית ולפערים המקצועיים בינה לבין ספרד ואיטליה?

ואם כל אותם שחקנים אנגלים היו כ"כ טובים כמו שעושים מהם אז הנבחרת האנגלית לא היתה נראית כמו שהיא נראית - לפני כל טורניר גדול התקשורת האנגלית מספרת לנו שעוד לא נראתה נבחרת נוצצת וגדולה כזאת בתולדות המשחק וש"הפעם" היא מועמדת רצינית לתואר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx ואז כל פעם הם מפסידים ומחפשים אשמים בכל העולם - שופטים, מאמן, אוהדים, אלוהים - רק לא השחקנים הדגולים שלהם.

7. M A R D U K Member

טירוף בודאי שאין שם - מדובר באוהדי תיאטרון שיושבים כל המשחק ומוחאים כפיים.
    ונכון, לא הולכים שם למשחק עם מטפחת בכיס אבל לוקחים מספיק מזומנים כדי שיספיקו לפיש אנד צ'יפס לכל המשחק...

8. Igi Member

"א. אני מדבר איתך קודם כל מבחינת היכולת ואיכות המשחק"
    מבחינת איכות המשחק - לדעתי אין ליגה שאיכות הכדורגל שלה תשתווה אי פעם לאיכותה של הליגה האנגלית. כדורגל מהיר, שוטף, מלהיב וקצבי עם דחיפה אדירה מהקהל בכל מגרש. הקהל, הוא בעיקר זה שעושה אותה כל כך מלהיבה מבחינתי.

"ג. האם בליגה האנגלית ההעברות לא מתבצעות רק כדי שהסוכנים והמאמנים יוכלו לגזור קופונים?"
    בליגה האנגלית הסוכנים בהחלט מושחתים, אבל זה לא משתווה לדעתי לשכותניות של הליגה הספרדית והאיטלקית... עד כמה שנכון המשפט ש"כל פשע הוא פשע".

"ד.האם חסרות דוגמאות לשחקנים שנחלו כישלון חרוץ בספרד או באיטליה ובאנגליה הפכו פתאום משום מה ל"כוכבים" ול"בין השחקנים הטובים בעולם"? לא חשבת פעם שזאת תוצאה של הערכת היתר של הליגה האנגלית ולפערים המקצועיים בינה לבין ספרד ואיטליה?"
    לא הבנתי בדיוק מה ניסית להגיד במשפט האחרון, אבל אם התכוונת להנרי, מה לעשות, ככל שאיכות הכדורגל עולה, כך עולה גם כישרון השחקן. וניתן לראות שכבר כמה שנים הנרי הוא החלוץ הטוב בעולם.
    חוץ מזה, האם חסרות דוגמאות של שחקנים שבאו לאנגליה(בעיקר לטינים) ונכשלו, ואז עברו לאיטליה/ספרד והצליחו? זהו לא מדד מבחינתי.

"ב.האם לצ'לסי אין גירעון של 3553232 מיליון ועדיין היא קונה כל מה שזז בסכום כפול מזה?"
    לא שאני שמעתי על גירעון של מאות מיליונים אצל צ'לסי. כשאברמוביץ' נכנס למועדון, הוא כיסה את כל החובות שלה ואז החל להשקיע. ממש לא נראה לי שהם נכנסו לחובות מאז. אני לא מומחה בעניין, אבל אני בטוח שאנשים אחרים פה יוכלו לענות לך על זה.

"ואם כל אותם שחקנים אנגלים היו כ"כ טובים כמו שעושים מהם אז הנבחרת האנגלית לא היתה נראית כמו שהיא נראית - לפני כל טורניר גדול התקשורת האנגלית מספרת לנו שעוד לא נראתה נבחרת נוצצת וגדולה כזאת בתולדות המשחק וש"הפעם" היא מועמדת רצינית לתואר ואז כל פעם הם מפסידים ומחפשים אשמים בכל העולם - שופטים, מאמן, אוהדים, אלוהים - רק לא השחקנים הדגולים שלהם."

הנבחרת של השנה באמת הייתה נבחרת עם פוטנציאל לזכות בגביע, אם תשאל אותי.
    וכן, תקראו לזה תירוצים,בכיינות, אבל הם פשוט לא היו מספיק טובים ממספיק סיבות ברורות שאין צורך להזכיר אותן עכשיו, אבל העיקרית בהן היא המאמן.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'לסי אינה בחובות כי אברמוביץ' דואג לכך, אבל בוודאי שהיא מוציאה מדי שנה הרבה יותר כסף מאשר היא מכניסה. למרבה מזלה, דוד רומן שם. מצד שני, לריאל מדריד היתה תקופה שהיא היתה בחובות גדולים ואף אחד לא עשה לה כלום.

וזה שיש כמה העברות חשודות באנגליה לא אומר ש"העברות מתבצעות רק כדי שמאמנים וסוכנים יגזרו קופונים". אני עדיין מחכה להוכחות. גם אם יהיו, מדובר עדיין במספר קטן של העברות.

הוזכר כאן ששחקנים שלא מצליחים בספרד/איטליה הופכים לכוכבים באנגליה. מצד שני, תראו מה קרה לוורון, תראו מה קרה לפורלאן. ועוד נראה מה יהיה עם שבצ'נקו שבינתיים לא מלהיב. תראו מה מוריינטס עשה בקריירה ומה הוא עשה בליברפול. כל ליגה שונה, תמיד יש סיכוי ששחקן לא יצליח בליגה כזו או אחרת.

הוזכר כאן נושא בקהאם - רוד... עם כל הכבוד, בקהאם לא בישל לרוד הרבה שערים. לטעון שבגלל שבקהאם עזב התפוקה של רוד ירדה ב-15 גולים זה שטויות.

ומה לעשות, אלופת אירופה 2005 הגיעה מאנגליה, וכך גם סגנית 2006. כנראה שיש כדורגל באנגליה.

10. eman Member

סמואל אטו - לא יודע,הפרצוף שלו פשוט מחרפן אותי(ובטח גם בגלל שהוא כ"כ מצליח בבארסה).

רונאלדיניו -הוא לוקח מהתהילה שהנרי אמור לקבל בתור השחקן הכי טוב בעולם, ביחד איתו.

מרקו מטראצי - כי הוא חירפן את זידאן וגרם לו לפרוש עם טעם רע.ובגלל שהוא השחקן הכי מלוכלך בעולם.

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/06
  11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויירה, לאורן, פירס, קולו טורה, יינס להמאן - כל אלה שהפכו את הדרבי מולם למלוכלך עם השנים. אין דרבי שאחד מהם לא נתן קטנה לשחקן שלנו בלי שהשופט שם לב.
    סול קמפבל - אחת הבגידות המגעילות שאפשר לעשות, איש טיפש בלי טיפת מוסר. איזה כיף שניצחנו אותו אתמול.
    זלטאן איברהימוביץ' - ולא מהסיבות שצויינו כאן, פשוט בגלל שהוא כל כך אגרסיבי ועצבני כל המשחק, לא מתחבר לזה ואף סולד מזה.

כעיקרון יש מלא שחקנים שאני שונא, אבל זה בא לידי ביטוי רק כשטוטנהאם משחקת נגדם.

12. FelaKaT Member

איך אף אחד לא הזכיר אותו?

http://www.telesport.co.il/article/pictures/abuksis1.Xxx

אה, וכן, אני שונא את הקפטן של יובה בעונה הקודמת.

13. W.Rooney Member

בשתי מילים : פטריק ויירה. השחקן השנוא עליי מכל הכדורגלנים כיום. אין שחקן שמתקרב למשחק המלוכלך שלו, בעיקר מול יונייטד, להתנהגות המכוערת שלו על המגרש, וגם, לתרומה שלו לקבוצה בה שיחק ב-9 השנים האחרונות.

14. The-Gunner Member

מה אתה טוען, שפטריק ויירה לא תרם לארסנל?!

15. W.Rooney Member

ההפך. כתבתי שעוד דבר שגורם לי לשנוא כ"כ את השחקן הזה היא התרומה הענקית שלו לקבוצה השנואה עליי.