והזוכה בכדור הזהב הוא......פאביו קנאברו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י XabiAlonso, ‏17/11/06.

1. SeRgInHo Member

כמה גיבובי שטויות אלוהים. כשחלוץ מבקיע(ובדרך עושה כמה דריבלים) בכמויות ומוביל את קבוצתו לתארים, אז מגיע לו לזכות, וכשבלם משחק מושלם ומנטרל את כל דבר שזז לא מגיע לו לזכות רק בגלל שאין לו את הדריבל של רונאלדיניו?
    מאז שרונאדליניו התגלה החלקתם קצת על השכל.

ואם אתה לא יודע להנות ממשחק הגנה משובח, אז הבעיה היא אצלך, ולא אצל אף אחד מאיתנו ולא אצל הכדורגל העולמי.

2. -=Messi=- Member

איך אפשר להנות ממשחק הגנה? אולי משחק ההגנה הוא המשחק הכי יעיל אבל גם המשחק הכי מגעיל...

3. Robin Member

לקנאברו היה מונדיאל מצוין אבל אם מסתכלים על כל העונה ולא רק על המונדיאל, הוא ממש לא היה משהו מיוחד - משהו שמצדיק את כדור הזהב.

4. -=Messi=- Member

לפי דעתי הגיע למסי שעשה פריצת דרך מדהימה בברסה העונה.
    כל הזדמנות שקיבל בהרכב או בנבחרת הוא היה מצוין!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/11/06
  5. mr.shmactics Member

בלם לא יוצר...הוא מונע
    הוא בא מוכן בראש ובזמן המשחק לא מראה כלום חדש וכמו שאמרתי לך זה לא שקנבארו כזה גדול
    זה פשוט שהוא תוצר של קבוצות ונבחרת בונקר שלא היו חוטפות גולים בגלל הטקטיקה אז כולם צועקים קנאברו.

ובכדורגל בשכונה דוגרי מה אתה אוהב יותר לתת גול או פס טוב או לסגור נכון?

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כל כך מסובך להגיד "אני לא מסכים איתך"? המשפטים האלה כל כך מכערים את הפורום, חבל.

באיזשהו מובן, כן, לשחקן התקפה מגיע לזכות יותר בתואר הזה מלשחקן הגנה. אם מטרת המשחק היא להבקיע שערים, אז תנו את התואר לאחד שמבקיע את השערים או שמוסר לשער, אל תתנו אותו לאחד שהתפקיד שלו הוא למנוע מהמשחק להגשים את מטרתו העיקרית ואולי היחידה.
    אם אכן פאביו קנאבארו יקבל את התואר, זאת תהיה האות שמבשרת שתם עידן בכדורגל ושמהיום הכדורגל יראה יותר כמו משחק שחמט. וזה לא משהו אישי נגדו, הוא באמת בלם ענק, זה יותר כוללני לגבי תפישת המשחק.

ונעזוב לרגע את כל מה שאמרתי מקודם, לתיירי הנרי זה מגיע יותר. שני הגמרים הכי יוקרתיים בעולם תוך שנה אחת שווים בעיניי יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏17/11/06
  7. SeRgInHo Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    מצטער, לא יכלתי להתאפק. איטליה משחקת בונקר? טוב, מה שתגיד. היא לא ברזיל, אוקיי? אבל בונקר?
    תגדיר לי מה זה בונקר.

אני לא אוהב שכונה.

8. shakhtar donetsk Member

כול כבוד לקאנאברו .
    אבל אם כול הכבוד יש שחקנים אחרים שהם צריכים ליזכות !

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אתה לא אוהב לשחק כדורגל עם חברים שלך? מעניין...

10. SeRgInHo Member

אני לא אוהב כדורגל שכונתי, בדיוק כמו שאני לא אוהב את הכדורסל השכונתי של פיניקס.

טוב שמעו, גם אני לא חסיד של הכדורגל האיטלקי, ולא מי יודע מה מחבב אותו, אבל רק אידיוט מסוגל להגיד שנבחרת איטליה משחקת בונקר.

11. Joel Gion Member

בוודאי. כמה משחקים בדיוק של יובנטוס ראית בעונה הקודמת? קנבארו היה מדהים לאורך כל העונה האחרונה ביובה ופשוט מושלם במונדיאל, אין מישהו שראוי לתואר יותר ממנו.

ולסקימן, הבעייה היא התפיסה ההזויה שלך ולא מצב הכדורגל העולמי. איך בדיוק אפשר להנות ממשחק הגנה? בוא נגיד שגליץ' מושלם של מלדיני או כיסוי מושלם של קנבארו עושים לי את זה הרבה יותר מעוד דריבל של הקופיף שלכם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/11/06
  12. Robin Member

ראיתי הרבה יותר מדי משחקים של השעממון שלכם בשביל לדעת איזה מן עונה הייתה לו. מספיק לראות איך הנרי סבסב אותו במפגשים מולכם שנה שעברה.

13. FelaKaT Member

אם מטרת המשחק היה רק להבקיע שערים-אז שחקני ההגנה היו הופכים להיות מיותרים.

כדור הזהב מגיע לשחקן שעשה את העבודה שלו יותר טוב מכולם ובלט מעל כולם.

נכון. מטראצי מנע מצרפת לזכות במונדיאל.

14. Joel Gion Member

אה כן? אז מצד שני אני יכול להגיד שמספיק לראות איך הוא לא נתן להנרי שלך לכבוש בגמר המונדיאל. לקחת משחק אחד בודד (בגומלין בדלה אלפי הוא היה בסדר גמור, וגם בהייבורי הוא לא היה גרוע כמו שאתה מנסה לצייר) ולקבוע לפי זה שלא מגיע לו לזכות בתואר זה לא רציני.
    בקשר לשאר המשחקים שלו ביובנטוס ש"ראית", אין לי מה להגיד. הוא היה לא פחות ממעולה למשך רוב העונה ואם אתה לא חושב ככה יש בעייה רצינית בכושר השיפוט שלך.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, כרגיל, אנחנו מתלוננים, ובצדק, על הכדורגל שהולך ונהיה משעמם, אז אתם, כרגיל, תנסו להשליך את זה לאהבה שלנו לרונאלדיניו.
    ואם גלישות טובות עושות לך את זה, תמצא לך פיסת דשא ותגלוש בה כאוות נפשך. היופי במשחק הוא ליצור ואני אוהב שחקנים שיוצרים. זה בסדר להעריך בלמים על היכולת שלהם לעצור מהלכי התקפה של היריבים שלהם, אבל לא צריך לאהוב את זה יותר מדי. הצטיינות שלהם, משמעותה למנוע מהמשחק להגשים את עצמו.
    ושוב, זה לא משהו אישי נגד הבלם שעליו מדובר כאן, אלא על עצם נתינת הפרס לבלם. זה מראה על המגמה שהכדורגל הולך דרכה. עוד מעט כדורגל יהיה בדיוק כמו כדורסל, משחק של נתונים וסטטיסטיקות שעליהם יבנו משחקים שלמים.