וויגאן את'לטיק-לאן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏14/5/07.

1. Claret&Blue Member

אחרי ניצחון חשוב מאוד במחזור האחרון בבראמל ליין, שהבטיח עוד עונה ללאטיקס בפרמיירשיפ, החליט מאמנה הפנטסטי של וויגאן, פול ג'ואל, לעזוב את הקבוצה. אלה חדשות טריות, כשבינתיים מדברים על כך שמחליפו כבר נמצא, כשההודעה צפויה לצאת בקרוב.

עולות כמה שאלות בעקבות האירוע: לאן מועדות פניה של וויגאן, קבוצה מרעננת שזכתה להמון סימפטיה ברחבי אנגליה אחרי העלייה לפרמיירשיפ, בניצוחו של פואל ג'ואל? האם העונה המצוינת של הלאטיקס בשנה שעברה הייתה נקודת השיא של וויגאן בפרמיירשיפ, וההישרדות השנה רק דחתה את הבלתי נמנע, עכשיו כשג'ואל התפטר? ומה יהיה על פול ג'ואל, אחד המאמנים הכרזימטיים שצמחו לנו באנגליה, שזכה להצלחה יחסית בJJB? הדרך לדברים טובים יותר סלולה לו, אך מי יהיה מחליפו בוויגאן? האופציות הריאליות הן כריס קולמן(שפוטר מפולהאם) וגלן רואדר(שהתפוטר מניוקאסל), שנכון להיום הם סוכנים חופשיים.

2. קינג לדלי Member

אני חושב ש"הערב יענקלה לאן " יותר מעניין.

3. Tony Adams Member

וויגאן היא עוד הבלחה בליגה. השנה במזל גדול הם נשארו בליגה, אבל ללא חיזוק אמיתי, אני לא רואה אותם נשארים בליגה עוד שנה. לדעתי הם ירדו לא מהמקום ה-18, אלא מה-19. בקשר לג'ואל, אני לא רואה איפה כרגע הוא יאמן. אולי הוא יגיע לקבוצה כמו פולהאם אבל לא יותר. הוא מאמן נחמד אבל לא מאהסקולה הגבוהה של הליגה.

4. Rudess Member

:aaarofl: נראה לי "הלילה יענ'לה לאן".

5. raanana4ever Member

אפשרות אחת היא שג'ואל הרגיש שמיצה את עצמו בוויגאן אחרי 6 שנים, אחרי שהעונה לראשונה וויגאן לא שיפרו את המיקום שלהם בעידן ג'ואל.
    אפשרות שנייה היא שנמאס לו מהיו"ר האידיוט שלו...

אני מעריך את ג'ואל גם על הישגיו וגם על היותו בנאדם, היחיד מבין קבוצות התחתית שתקפו אותנו שאמר שהקבוצה שלו נקלעה למצב בגלל יכולת על המגרש ולא אירועים בבית המשפט.

לדעתי הוא מועמד מוביל לג'וב בסיטי.

6. ERIC_CANTONA Member

לדעתי בשנה הבאה אנחנו נראה את וויגאן יורדת ליגה(ואני גם מקווה).

אף פעם לא אהבתי קבוצות בלי מסורת בלי הרבה אוהדים זה פשוט קבוצה משמעמת.

בקשר לג'ואל: אני חושב שהוא באמת מאמן ענק ושהוא האחראי הבלעדי על הצלחת וויגאן בשנתיים האחרונות.אני חושב שהוא צריך ללכת סיטי הוא יכול להצליח שם מאוד.

אם הייתי אוהד וויגאן הייתי מעדיף את קולמן אבל אני לא מאמין שהוא יגיע לוויגאן אני הייתי מהמר או על רואדר או על מישהו אחר.

7. Claret&Blue Member

והמנג'ר החדש- כריס הוצ'ינגס, עוזרו של ג'ואל. מועמדת רצינית לירידה בעונה הבאה אם כך.

8. THE STRETFORD END Member

ג'ואל עזב כשהמניות שלו שוות לא מעט,יכול להיות שגם זה היה שיקול בהחלטה שלו.

ERIC_CANTONA
    מסורת נבנית עם הזמן,
    נכון שהם קבוצה עם פחות אוהדים אבל גם לווימבלדון לא היו הרבה אוהדים והם עד שהתפרקו בנו לעצמם יופי של מסורת.

Claret&Blue
    בדרך כל זה אכן מתכונת לצרות אבל אני אוהב את זה שיש המשכיות מבית,אולי הפעם זה יהיה שונה,
    אני מקווה שכן,
    סימפטים,קרובים למנצסטר,אחלה איצטדיון ותמיד מקבלים שם את כל יציע החוץ מאחורי השער שמוסיף לאווירה.

אה כן ויש להם את הבחורה היפה בעולם,אפשר למצוא אותה מוכרת כרטיסים בקופות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/love.Xxx

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובעיתוי כמעט מושלם סיטי מפטרת את סטיוארט פירס.
    אני לא חושב שזו מכה עד כדי כך גדולה לוויגאן, יש להם אמצעים, יש להם בוס עם מסגרת אשראי יפה, שימצאו מאמן נחמד (רמז - לא את איאן דאווי), הם קיבלו צ'אנס אדיר לתקוע יתד בליגה, שיחליפו כמה מהגריאטרים שלהם בשחקנים טובים יותר, יש להם את ביינס, יש את לנדזאאט, יש את קמארה, גם מקאלוך, שארנר ובוייס לא רעים, אבל מה - אני לא מאמין שמאמן חסר ניסיון כמו האצ'ינגס יצליח להחזיק אותם כמו ג'ואל. חבל שדווקא פה דייב ווילאן פתאום מתחיל להתקמצן.

10. Scholes Member

דווקא הסיפור של וויגאן די מעניין והעלייה המהירה שלהם מהליגות הנמוכות לפריימרשיפ הוא מרשים, דיויד וילאן השקיע בהם מלא כסף והשנה כל קבוצות הליגה עשירות ככה שבנוגע לחיזוקים הם כנראה יגיעו השאלה אם הם יעזרו.

וילאן לא טיפש והוא לא סתם ימנה מאמן במיוחד שהוא יודע שהקבוצה שלו בצרות, הוא סומך עליו ואם הוא סומך עליו בשבילי זה מספיק כי לוילאן כבר היו מספר מאמנים שעשו עבודה טובה.

11. raanana4ever Member

וולאן אמר ששאל את ג'ואל אם הוא בדרך למועדון אחר וג'ואל אמר שהוא פשוט צריך מנוחה. מסתבר שהוא הסתכסך עם אישתו במהלך קרבות ההשרדות.
    האצ'ינגס היה זה שהחליף את ג'ואל בבראדפורד, אחרי שג'ואל השאיר אותם ליגה והתפטר. האצ'ינגס נכשל שם במה שהיתה עבודתו היחידה כמנג'ר.

והחדשות לא מפסיקות להגיע, אחרי ההתפטרות של ג'ואל, המינוי של האצ'ינגס והפיטורים של פירס, עכשיו ניוקאסל מודיעים על מסיבת עיתונאים מחר שהתוכן שלה ברור...

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/07
  12. Wave Member

חבל שג'ואל עזב, מנג'ר סימפטי שלדעתי התאים לוויגאן, מקווה שהוא יקבל קבוצת פרמיר ליג לעונה הבאה.
    לגבי וויגאן, אני חושב שעם החיזוקים הנכונים הם יצליחו להישאר בליגה, הבסיס מצויין

13. raanana4ever Member

איזה בסיס יש לוויגאן?

14. Mehmet Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx :aaarofl:

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בשלי - לצ'מפיונשיפ ויפה שעה אחת קודם. קבוצה בלי הסטוריה, מסורת ובלי קהל גדול יכולה לפצות על אלה רק על ידי כדורגל אטרקטיבי או לפחות איזה אידאולוגיה חזקה סטייל שחקני בית או משהו בסגנון. מה יש לוויגאן? אפרוריות אפרוריות ועוד אפרוריות. כל קבוצה בפרמיירשיפ צריכה להביא איתה משהו יחודי, ו-וויגאן מיצתה את סיפור הסינדרלה משום מקום בעונתה הראשונה. מי ייתן והתפטרותו של ג'ואל תהיה הקש האחרון.