ווינר שבועי מתגלגל - המלצות

הנושא בפורום 'ווינר וטוטו' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏12/8/05.

1. יוגב אסולין Guest

אוקי לפני שאני אפרסם את התוכניה. אני רוצה לציין כמה דברים.

דיון זה ימשיך איתנו מבחינתי עד לסיום העונה. כאשר כל תוכניה שתיצא תתפרסם פה. (תוכניה יוצאת כל שישי, שלישי). כל ההמלצות שלכם.. אתם נותנים פה אחת מתחת לשניה במקום שנפתח לכל משחק תוכניה משלו.. וגם לכל תוכניה את הדיון שלה. פשוט ככה זה יזרום יותר טוב (תקנו אותי עם אני טועה).

בכל מיקרה. יפתחו דיונים נוספים. אחד של זכיות, אחד של פיספוסים וגם של "משחקים ספציפים" שאלו המלצות או דיבורים על משחקים שניראים קלים לניחוש קשים לניחוש וכו'.. ואנחנו לא רוצים להמליץ אלא להתייעץ או לשתף אחרים לגביהם.

כל הדיונים שהזכרתי פה שיפתחו יהיו דיונים שקשורים לווינר, בנוסף יהיו את הדיונים על הטוטו, דיונים על ההימורים של הפורום וכו'..

אני מבקש פה מכל האנשים לשתף פעולה. בצורה הכי מקצועית בוגרת ומהנה. לתת המלצות ובדר"כ גם להשקיע בלכתוב למה המלצתם ככה. ולהזרים לפה את עצמכם ואת חברים שלכם. כדי שבאמת נקבל את אחד מ"פורומי הימורים הטובים ברשת".

שיהיה בהצלחה לכל אורך העונה.

תיכף.. נפרסם תוכניה ראשונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/8/05
  2. יוגב אסולין Guest

http://www.asoccer.co.il/forum/uploads/post-17-1123828475.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/forum/uploads/post-17-1123828436.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/forum/uploads/post-17-1123828401.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/forum/uploads/post-17-1123828344.Xxx

3. יוגב אסולין Guest

ווינר ישראלי: שיטטתי 3\4

3. הפועל כ"ס - סכנין
    הפועל כ"ס בבית, בשבוע שעבר הפסידה בקושי לחיפה. מצד שני סכנין חלשה. ועדין לא מוכנה.
    הימורי: 1 יחס: 1.90

5. עירוני ראשון לציון - הפועל אשקלון
    אני חושב שהיחס לניצחון אשקלוני גבוה מאוד. ואשקלון עולה למשחק עם 2 שחקנים זרים חדשים. ואני מאמין שננצח
    הימור: 2 יחס: 3.35

18. הפועל ב"ש - הפועל ק.שמונה +1
    קשה לי להאמין שק.שמונה תפסיד. בטח לא אחרי החיזוק של ה+1. ב"ש לא ניראת טוב ועדין לא בנויה לנצח בהפרישם גדולים.
    הימור: 2 יחס: 1.5

27. הפועל ת"א - הפועל פ"ת
    הפועל ת"א נתנה בשבוע שעבר הצגה גדולה. הפועל פ"ת.. ניגררה למשחק חלש. הפועל ת"א בבית שלה ויש לה את כל הסיבות בעולם לנצח
    הימור: 1 יחס: 1.45
    יחס מצטבר: 13.8
    ----------------------------------------------------------------

טור באנקרים: שבת - 30 ש"ח

הרטה ברלין - פרנפורט -
    הימור: 1, יחס:1.3

פאריז סאן ג'רמן - טולוז
    הימור 1, יחס 1.4

ליל - טרומה:
    הימור 1, יחס: 1.4

הפועל ב"ש - הפועל ק.שמונה + 1
    הימור: 2 יחס 1.5
    סה"כ על 30 ש"ח 114 זכיה
    --------------------------------------------------------------

שישי קשה, אבל שווה, 3\4

1. בית"ר י-ם - בני יהודה
    בית"ר אחרי הפסד להפועל רוצה להראות שבכל זאת יש לה מה למכור. בני יהודה נתנה כבר את ההצגה שלה בשבוע שעבר נגד מכבי ת"א ואולי תוותר. בטדי אסור לבית"ר לאבד את הנקודות הפעם
    הימור:1 יחס: 2.45

3. הפועל כ"ס - בני סכנין
    ציינתי כבר בטור הראשון למה וכמה
    הימור: 1 יחס: 1.9

7. הפועל רעננה - הפועל עכו
    עכו היתה הקבוצה היחידה שניצחה. היא הקבוצה שבנויה בצורה הכי טובה. והיא תרוץ חזק. מנגד רעננה למרות שהיא בבית שלה יכולה לנסות להפריע לא יותר מזה.
    הימור: 2 יחס: 2.45

8. מכבי הרצליה - הכח ר"ג
    בהרצליה מדברים כל הזמן על קבוצה גדולה שבונים שמה. במשחק הראשון זה לא בא לידי ביטוי אולי בבית נגד הכח החלשה יחסית. היא תנצח
    הימור: 1 יחס: 1.95

יחס מצטבר 24.4

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/8/05
  4. asulin Member

טור מאוד מטורף אבל ראלי. 3\4

הפועל כ"ס - בני סכנין+1
    1.. סכנין מגיעה עם חצי הרכב
    יחס 3.45

שערים בהפועל ת"א פ"ת
    2.. יהיו הרבה.. רובם לזכות הפועל
    יחס: 2.9

שערים: בית"ר בני יהודה
    1 שתי הקבוצות יפחדו ליזום יותר מידי כדי לא לכבוש. חוץ מיזה ששתי קבוצות באות ממשחקים עם הרבה שערים אחרי זה יש נפילה ואיזון. והמשחק באשדוד.

יחס: 3

פורסמות - טוטנאהם
    2 יחס מעולה. וטוטנאהם הרבה הרבה יותר טובה.
    יחס: 2.3
    סה"כ זכיה עבור ה4.. 760 ש"ח

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/05
  5. Adriano10 Member

המלצה שלי:
    ברצלונה
    ליון
    באיירן מינכן
    ומנצסטר יונייטד
    3/4 אם כולם נכונים מקבלים 310 שקל שווה לדעתי

6. D.bergkamp Member

אני שמתי על:
    יונייטד
    מינכן
    ליברפול
    צ'לסי

7. יוגב אסולין Guest

ברקמפ טור קשה אני חושב..
    קודם כל יחסים מאוד נמוכים
    דבר שני יוניטד בחוץ. סביר להנצליח תנצח אבל זה משחק ממש לא קל. וקשה להגיד בוודאות שהיא תיקח אותו.

גם לליברפול יש משחק מאוד קשה..

אולי שיטטתי היה טוב אבל בגלל היחס הנמוך לא שווה

8. יוגב אסולין Guest

אנשים למי שכתב את ה3 טורים שלי.. הראשונים פה..
    יש כבר 300 שקל.. מהשיטתי.
    בית"ר, כ"ס, ועכו תפסתי... רק הרצליה ברח..

והטור הראשון שמה..
    תפסתי את ה2 שפחדתי מהם. אשקלון ביחס מעולה (שי אמרתי לך!) וכ"ס.
    נשאר לק.שמונה רק לא תפסיד מחר. והפועל ת"א שפוט תנצח
    זה עוד 140 שקל..

מקווה שעזרתי למישהו..

אני אישית שלחתי היום ווינר ב200 שקל! בנתיים הכל נשאר חי למחר..

9. Reyes Member

טוב אני מתחיל סידרת המלצות חדשה לעונה החדשה.

הפועל תל אביב - הפועל פתח תקווה: הפועל תל אביב מגיעה למשחק הזה לאחר ניצחון מרשים 1-4 על בית"ר ירושלים. הפועל מגיעה במצב טוב, כשדגו סוף סוף שתק והתחיל לדבר על המגרש. האוהדים מאמינים בקבוצה וכבר למעלה מ-4,000 מינויים נמכרו. הפועל פ"ת בצרות כששוב יש בלאגן בניהול, גברי ודני לוי בכאסח ואני לא חושב שהם מתרכזים יותר מדי במשחק. דרור קשטן רוצה לנצח את קבוצתו בעונה שעברה לאחר שנפרד ממנה לא בצורה הכי יפה, ולדעתי בבלומפילד, קבוצתו הנוכחית צריכה לעשות את העבודה. היחס הוא 1.45, נמוך אבל לאור המצב הגרוע בהפועל פ"ת, הייתי הולך על המשחק הזה.

פאריס סן ז'רמן - טולוז: פאריס פתחה את העונה בצורה טובה מאוד, כשהצליחה להוציא את מלוא שש הנקודות מתוך שני משחקיה. במשחק הראשון היא הרשימה עם רביעיה ובמשחק השני עשתה זאת בזכות משחק לחימה. טולוז לעומת זאת, מגיעה אחרי הפסד ביתי מאכזב לניס. לטולוז אין היסטוריה טובה מדי בפארק דה פראנס, הניצחון היחיד שלה שם היה בעונת 89-90. אני חושב שבביתה, עם הקהל הנהדר, פאריס תנצח. היחס גם פה נמוך, רק 1.40.

סט.אטיין - מץ: לסט.אטיין סגל טוב מאוד אך את העונה היא פתחה עם שתי תוצאות תיקו, שתיהן 0-0. אני חושב שזה הזמן שלה להשיג את ניצחונה הראשונה העונה. 1.65 נראה טוב פה.

בוקה ג'וניורס - רוסאריו סנטרל: בוקה כבשה 3 שערים ב-10 הדקות הראשונות במשחק בינה לבין חימנסיה בשבוע שעבר. בוקה השנה מכונה בארגנטינה "קבוצת החלומות". ההתקפה שודרגה משמעותית כאשר בקיץ הגיע בילוס ופדריקו אינסואה. עכשיו יש לה את כל הכלים בהתקפה. סנטרל, בניגוד לבוקה, לא הייתה מסוכנת במשחק הקודם מול אולימפיו (קבוצת חוץ חלשה בדרך כלל) בבית, והשיגה רק תיקו. בעונה שעברה בוקה היו לבוקה לא מעט צרות והיא בכל זאת ניצחה את סנטרל 4-1 בבית, ככה שהיא לא אמורה להתקשות דווקא הפעם. בנוסף, לרוסאריו יש באמצע השבוע משחק דרבי חשוב מול ניואלס אולד בויס בגביע הסודאמריקנה, אז יכול להיות שהם כבר חושבים עליו. היחס שוב נמוך, רק 1.45. לצערי אין בתוכנייה הזאת מציאות, לפחות בינתיים.

ארמיניה בילפלד - המבורג: ארמיניה קבוצה חלשה יחסית ואפשר היה לראות זאת בתבוסה שנחלה מול ברמן בשבוע שעבר. המבורג, לעומת זאת, רכשה מספר שחקנים בקיץ והיא מלאת ציפיות העונה, באמצע השבוע היא גם גברה על ולנסיה 0-1 במסגרת גביע אופ"א. המבורג נראית רעבה וההגנה שלה כבר 600 דקות לא ספגה שער. הייתי הולך פה עלייה ביחס 2.05.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אשקלון אחי,יש כזה חוק,עמוק עמוק במרתפים של המשוגעים להימורים,כתוב שם,בשלט בולט למעלה:

ל-א מ-ה-מ-ר-י-ם ע-ל -ה-ר-צ-ל-י-ה !!!

מקווה שהבהרתי את עצמי.
    שבת שלום.

11. הרצליה Member

פעם אחת בלבד הימרתי על הרצליה וזה היה יותר התערבות מאשר הימור.
    וזה היה בגמר הגביע.
    ניצחתי בהתערבות(פחות מ3-0 למכבי ואני לוקח) אבל הגביע נסע לתל אביב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx .

זה הכל לא מהמרים על הרצליה ושימו לב שכבר שבוע שני שאני שם בטוטו כאן ניצחון ליריבה\x.

12. יוגב אסולין Guest

אני מקווה שהמזל עדין איתי ואני שולח לראשון שני גם.. אבל רגוע 50 ש"ח 2 טפסים..

אחד שיטתי 3\4
    59. שטרסבורג - מונאקו
    הימור: איקס יחס: 2.65
    תאמת לא מכיר טוב תליגה הזאת סתם הרגשה. מישהו יכול להזהיר או לחזק?

66 מארסי - ליון
    הימור: 2 יחס: 2.15
    ליון לא תרשה לעצמה להפסיד בפתיחה.

73. מכבי ב"ש - הפועל חיפה.
    שתי קבוצות חלשות מאוד. המשחק יהיה בצהרי יום שני בחום של ב"ש.. אני אפילו יגדיל להגיד שיהיה 0-0

75. מכבי נתניה - אשדוד
    הימור: 2 יחס: 2.35
    אשדוד חייבת להתאושש אחרי התצוגה הגרועה בגביע אופ"א ונתניה זאת הקבוצה לעשות את זה עלייה

סה"כ 537 ש"ח
    --------------------------------------------
    טור שני על יום שני..

פולין - סרביה
    משחק ידידות. סרביה טובה יותר אבל היא מגיעה בהרכב חסר למשחק הזה. המשחק בפולין ואני מאמין שיהיה תיקו

ברנו - סלובאן ליברץ
    הימור: 2 יחס: 2.15
    ליברץ הביסה את בית"ר עשתה תיקו עם רודה פעמיים והביסה במשחק האחרון בליגה שלהם..
    הם קבוצה ממש טובה ובתנופה.. וינצחו פה.

אוקראינה - ישראל
    הימור: איקס יחס: 3.35
    אוקראינה טובה הרבה יותר מישראל אין ספק. התוצאות שלה הניצחונות על הדנים וכל היתר רק מחזקות את זה.. ישראל מגיע בהרכב חסר.. אבללללל אל תשכחו מי אלופי משחקי הידידות. לא מפסידים! בליינד

3 משחקים - 200 שקל
    דעות

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/8/05
  13. יוגב אסולין Guest

אני חושב לשנות את הטורים ולעשות את
    שטוטגרט, ליון, הפועל חיפה (תיקו), וליברץ.. בשיטתי 3\4 קשה לי ליראות את זה בורח

וב3 משחקים רגיל לשים את:
    אשדוד (ניצחון) פולין (תיקו)- משחק בקייב, וישראל (תיקו)

עדיף הטורים במבנה הזה?

14. orend84 Member

יש המלצות להיום??

15. The koko Member

כמה משחקים טובים שאפשר לקחת מפה ולהרכיב טור-
    סה"כ שערים וויגאן-צ'לסי 2
    מארסיי-ליון 2
    מכבי ב"ש-הפועל חיפה 2
    נתניה-אשדוד X2
    סה"כ שערים נתניה-אשדוד 2