ווינר שבועי מתגלגל - המלצות

הנושא בפורום 'ווינר וטוטו' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏12/8/05.

1. הרצליה Member

יוגב מעכשיו אני לא מרשה לך להמר על הרצליה.
    בחיים!

2. Ronaldo Member

אחי אם לישראל היה +6 זה אומרא שניצחת.., זה יעני שהנבחרת מתחילה עם 6 נקודות יותר וכו'.., אבל אם לבלגים היה +6 אז הפסדת...

3. יוגב אסולין Guest

אוקי עזבו אותכם גביע טוטו וכל מיני תחרויות.. עכשיו זה מתחיל באמת באמת
    התוכניה הגדולה של הליגה הישראלית.
    ליגת העל, ליגה לאומית, איטלקית, אנגלית, ספרדית ועוד מלא מלא.. אחלה תוכניה

http://www.toto.org.il/home.asp

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/8/05
  4. idans Member

נראה לי שאני אלך על:
    כפר סבא
    תיקו בראשון
    צלסי
    הרצליה

מה אתם אומרים? לא החלטתי עדיין בכמה לשלוח

5. יוגב אסולין Guest

אני משנה שיטת הימור כרגע..
    אני עובר לשלוח 3 טפסים בלבד
    1 על משחקי שישי נטו - 10 ש"ח
    2. על משחקי שבת בלבד - 30 ש"ח
    3 על משחקי יום ראשון בלבד - 30 ש"ח

שישי
    1. הכח רמת גן - ק.שמונה
    זה משחק די קשה להימור האמת. על שמח משחקי גביע הטוטו. הכח רמ"ג נמצאת עם 7 נקודות אחרי תיקו ו2 ניצחונות רצופים אחד מהם על הרצליה החזקה ועוד אחד על ניר רמת השרון. מצד שני ק.שמונה עם 2 תיקו והפסד למכבי ב"ש. לפי דעתי מה שראינו בגביע הטוטו אינו משקף את מה שניראה מהקבוצות האלה בליגה. וכבר במחזור הקרוב נוכל ליראות שינוים בתוצואת. אני הולך פה על איקס.. שמי שרוצה לתפוס אותי במילה.. אז 1-1.
    הימור: איקס , יחס: 2.6

2. שערים: הכח רמת גן - הפועל .שמונה
    כמו שאמרתי זה משחק של 1-1 בעניי.. אני הולך פה שערים איקס.
    הימור: איקס יחס: 1.8

3. הפועל כ"ס - הפועל פ"ת
    הפועל כ"ס ניראת מעולה בגביע הטוטו יש לה קבוצה יציבה ומאוזנת מאוד. הם הולכים לתת עונה מעולה בליגה. ובלי קשר הם רואים את המשחק נגד פ"ת כהזדמנות טובה לקחת נקודות שאולי יהיו מאוד קריטויות בעתיד. בהפועל פ"ת לעומת זאת כולם מפחדים לפתוח את העונה הנוכחית כמו הקודמת במפולת הפסדים. אבל עושה רושם שהסגל החלש שלהם. יתקשה מול כ"ס החזקה והלוחמת.
    הימור:1 יחס: 1.95

5. ליברפול - צ.ס.ק.א מוסקבה
    משחק הסופרקאפ. ליברפול נמצאת בכושר טוב עברה המון משחקים. היא תירצה לקחת את התואר הזה והיא לא אמורה להתקשות בזה מול מוסקבה.
    הימור: 1 יחס: 1.8

סה"כ הימור 10 שקל --> זכיה 164

-------------------------------------------------------------------
    שבת
    נתחיל בהערה קטנה: יש המון משחקים מאוד מאוד מכשילים.
    בכל זאת בחרתי 3.

33. עירוני ניר רמה"ש - מכבי הרצליה
    ניר רמת השרון עד עכשיו בגביע הטוטו לא הצליחה לנצח שום משחק. לעומת מכבי הרצליה שצפויה להיות בחלק העליון של הטבלה ידע לנצח במשחק האחרון את עכו החזקה בבית 4-0. מה שמראה שאולי יתרון הביתיות של ניר רמה"ש לא יבוא פה לידי ביטוי ממש. מבחינת סגל וחשיבות למשחק הרצליה לוקחת. ויש לה גם יחס נהדר
    הימור: 2 יחס: 2.15

34. מכבי ב"ש - הפועל אשקלון
    בדר"כ אני לא אוהב להמר על משחקים של אשקלון. אבל ב2 הפעמיים האחרונות זה הלך מעולה. מכבי ב"ש לא ניצחה את אשקלון 4 פעמיים בשנה שעברה (3 ליגה אחד גביע) וגם השנה היא לא ניצחה אותנו בהרכב מאוד חסר. למרות הניצחון של מכבי "ש על ק.שמונה השבוע היא לא עושה עלי יותר מידי רושם. ראיתי אותם לפני 3 שבועות היו מאוד חלשים וקשה לי להאמין שהם יתחזקו מאז. אני חושב שהקבוצה שלי תוכל לפתוח את העונה בצורה טובה עם ניצחון חוץ חשוב חשוב
    הימור: 2 יחס: 2.6

45. פיורנטינה - סמפדוריה
    ליגה איטלקית מחזור ראשון. פיורנטינה שרוצה מרכז ומעלה השנה פוגשת את סמפדוריה החלשה. המשחק בביתה של פיורנטינה והיא צריכה לנצח את זה.
    הימור: 1 יחס: 2.05

סכום הימור: 30 ש"ח --> זכיה 344

-----------------------------------------------------------------------------------------
    יום ראשון עוד לא החלטתי בדיוק

6. יוגב אסולין Guest

אחי טור ממש מעולה. הייתי שולח אותו ב3\4
    אתה בדוק לוקח...
    - כ"ס טובה בהרבה מפ"ת.. ולפי דעתי תנצח אותה
    - ראשון תיקו.. או שראשון לוקחת. הפועל ב"ש ניראת השבוע חושך.. ראשון עוד יש לה קצת התקפה תוכל אולי לחגוג אליהם
    - צ'לסי.. תבוא בשיא הרצינות למשחק מול טוטנאהם ולכן לפי דעתי תנצח.
    - הרצליה אני גם חושב שהיא תיקח

7. idans Member

דוקא בראשון אני כמעט בטוח שיהיה תיקו
    ובצלסי אני ממש לא בטוח..אתה חושב שכדאי להחליף את זה באשקלון?? שיכנעת אותי בהמלצה שכתבת.

8. יוגב אסולין Guest

שמע נתחיל מזה שמאוד קשה להגיד בטוח על תיקו. בעיקר בשתי קבוצות שאני אומר לך אין להם הגנות..

בקשר למשחק של אשקלון. אני די מאמין במה שכתבתי. ואני באמת חושב שאנחנו טובים יותר אבל..אתה יודע הימור... בכל אופן היחס של אשקלון מעולה..

9. Camoranesi Member

אני דווקא חושב שהפועל פ"ת לא תפסיד היום לכ"ס.
    פ"ת עם הפלוס 1 נראה הימור טוב...

תודה רבה יוגב...בהמשך היום אני יעלה כמה המלצות מבית היוצר שלי.
    ב-ה-צ-ל-ח-ה

10. KirkH Member

אאאאווווףףףף.... כמה חוסר מזל!!!

שמתי טופס של 3/4:

צ'לסי - 1.75
    אסטון וילה - 1.75
    ברמינגהאם - 2.55
    מארסיי - 1.50

הכל כבר היה מוכן להכתרת הטופס כמושלם - רק שבדקה ה-87 מארסיי סופגת שער ומאבדת את היתרון שלה. במקום 250 ומשהו אני נאלץ להספק ב-80 ש"ח ודווקא בגלל המשחק שהיה על הנייר להיות הבאנקר הגדול בטוופס. מעצבן.

11. לירן-ביתר Member

יום ראשון מילאתי ווינר (פעם ראשונה) ב-10 שקל
    ויאריאל-בילבאו שמתי 1 תפסתי
    ריאל מדריד-מיורקה שמתי 1 גם תפסתי
    ראן-ליון שמתי 2 גם תפסתי
    פריירה-ספורטינג ליסבון שמתי 2 נפלתי 3-0 הפסידו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/321.Xxx
    סכום הזכייה היה 53 שקל

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/05
  12. יוגב אסולין Guest

הימורים לשישי - ראשון

אני שולח 4 טפסים כל אחד 30 שקל (שיטה רגילה שלי) ועוד 3 כל אחד 10 שקל..
    סה"כ 150 ש"ח..

המשחקים הם ככה:
    2. הפועל הרצליה - אחי נצרת
    רקע: מקום ראשון (הרצליה) נגד מקום שלישי (נצרת) בליגה. אבל בגביע הטוטו הרצליה הרבה יותר חלשה. ב6 משחקים אין לה שום ניצחון והיא ממוקמת אחרונה כרגע.
    הימור שלי: אני חושב שהרצליה בבית אחרי שהעונה התחילה . לא תפסיד את המשחק הזה. מצד שני אחי נצרת קבוצה מאוד טובה שהנקודות חשובות לה. אני הייתי הולך פה על 1 איקס. עם נטיה לאיקס..
    הימור: איקס יחס: 2.65

3. הפועל ב"ש - ראשון לציון
    רקע: שתי הקבוצות לא ממש מבריקות השנה בליגה. אבל אין ספק שלב"ש יש הגנה הרבה יותר טובה וגם התקפה מזו של ראשון. גביע בגביע הטוטו וגם בליגה ראשון בתחתית. וממה שראיתי מהם בשישי האחרון (הם קיבלו 4 בראש מאיתנו).. הם יפסידו גם לקבוצה בליגה ב'. אין בסיס בכלל
    הימור: 1 יחס: 1.6

4 מכבי ב"ש - הפועל אשקלון
    רקע: שתי העולות החשות נפגשות בפעם השלישית העונה. פעם אחת משחק גביע הטוטו באשקלון נגמר תיקו פעם שניה בליגה הפסדנו למכבי ב"ש אצלהם. אנחנו די מתקשים מול ההגנה שלהם. יש להם הגנה גבוה ובשתי המשחקים (שהייתי בהם) לא ממש הסתדרנו. אבל.. במשחקים האחרונים ב"ש חוטפת הרבה שערים. (קיבלה 4 מרמת השרון) ואנחנו נתנו 4.. (לראשון). ובגביע הטוטו אנחנו הרבה יותר טובים מהם..
    הימור שלי: ואני מאמין שאנחנו נוכל לנצח את המשחק הזה. אנחנו רצינים במסגרת גביע הטוטו בניגוד אליהם ויש יחס מעולה.

הימור: אשקלון יחס:2.65

5. מכבי הרצליה - רעננה
    רקע: מכבי הרצליה נחשבת לדבר הגדול של הליגה הלאומית. אבל גם רעננה לא נחשבת לפראיירית. במשחק בודד כל תוצאה אפשרית בליגה הזאת בטח במשחק ובמסגרת כזאת. כרגע בליגה רעננה שלישית עם 6 הרצליה שישית עם 5 נקודות.. לא הפרש גדול.
    אבל בגביע הטוטו המאזן שלהם הוא: הרצליה שניה עם 10 נקודות. רעננה שישית (אחרונה עם 2 נקודות בלבד איבדה סיכוי).
    הימור שלי: המשחק פה הולך לטובת הרצליה. יותר טובה, יש לה עניין במשחק, ביתיות וכו'.. מצד שני מי שמחפש הפתעה. יכול לתפוס אותה פה באיקס.. אני לא מאמין בזה
    הימור: הרצליה יחס 1.6

סה"כ 4 משחקים. ב10 שקל.. יחס כללי 180 ש"ח.

תתנו את שלכם אני יוסיף עוד יותר מאוחר

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/10/05
  13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום רביעי שמתי ווינר על משחקים של יום חמישי...השקעתי 10 שקל בלבד, ויצאתי עם קופה גדולה של 2111 שקלים חדשים!

פיאצ'נזה, קורינתיאנס, תיקו בואסקו, אתלטיקו פראננסה ופלמנגו נתנו לי את הזכיה.