ווסטהאם יונייטד 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏6/6/10.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת גרנט, הוא עצמו בשורה אחת עם מוריניו ופרגוסון ולכן הוא לא צריך עוזר מאמן עם ניסיון (ואין לי ספק שהוא בטוח בזה). אז הוא לא מחפש איזה סטיב קלארק שישתלט על הקבוצה כשלא הולך, הוא רוצה כלבלב שיעריץ אותו ויעשה כל מה שהוא אומר. זה צעד רע מבחינת ווסט האם אבל אני לא מחשיב את זה כ"קומבינה" טיפוסית של ישראלים - גרנט צריך בת'כלס לקחת את מי שהוא הכי מאמין בו כעוזר.

2. JO_NY Member

לא חושב שההשוואה מטומטמת בכלל - בגלל שאותם עוזרי המאמן אנגלים שאימנו פעם בליגה השנייה והשלישית זה אומר שהם יותר טובים או יותר נכונים ? ,העובדה הפשוטה היא שרובם המוחלט כמעט אלמוני וללא סריקה באינטרנט לא תוכל לספר לי עליהם ועל פילוסופיית הכדורגל שלהם כמעט כלום אלא אם אתה אוהד הקבוצה .

אני משוכנע שאם מרטין יול היה מביא את מאמן ניימיכן איתו , בייליץ את מאמן ורטקס או פתיח טרים את מאמן אנקרספור זה היה סופר לגיטימי אבל בגלל שגרנט מביא את בלבול התגובות הם : איך הוא מעז ? עוז פרק שחור בהיסטוריה של ווסטהאם וכדומה.

לא יודע איך החלטתם שהוא חייב עוזר מאמן דומיננטי לצידו ואיך בכלל אפשר להשוות מועדון כמו צלסי לווסטהאם (נכון להיום) ? אבל שיהיה

3. StevieG Member

עם כל הכבוד ללומבארדו, האימון היחיד שהוא עשה בקבוצה בכירה זה לאמן את קבוצת הנוער של סמפדוריה. כל השאר הוא אימן בליגות הנמוכות.

תאכלס, איזה כדורגלן ישראלי עשה משהו בכדורגל האנגלי והאירופאי? רוני רוזנטל? הוא סוכן שחקנים. חיים רביבו? הוא מוגלה ללוס אנג'לס. אייל ברקוביץ'? הרבה יותר נזק מאשר תועלת. בקיצור, בחירה נכונה ונבונה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/10
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://one.co.il/Article/163639.html

פטרוביץ' העוזר מאמן, בלבול לפי גרנט יהיה במקרה הטוב סקאוט עשירי, גם לאברם יש גבולות.

5. West Ham United FC Member

זה אמיתי שלואיס בואה מורטה בהרכב?
    אברם מתחיל איתי רע.

6. ArsenalFan Member

אחרי שעסקת סוליימני מאיאקס נפלה, יש שמועות שאברם הולך להחתים בימים הקרובים את ג'רמי אליאדייר ממידלסברו (אקס ארסנל, לאלו מביניכם ששכחו) ואת פליפה קאייסדו ממנצ'סטר סיטי. שני שחקנים שלא בדיוק האירו את הפרמייר ליג באור כוכבים, במקרה של אליאדייר אפילו לא את הצ'מפיונשיפ (מתי לעזאזל הוא כשיר?!).
    זה אומר שקאדר החלוצים של גרנט כולל כרגע את קול, בואה-מורטה, דיאמנטי, היינס, נובל ופיקיון. על דיאמנטי היו לא מעט שמועות בקיץ שהוא רוצה לחזור לאיטליה, בינתיים הוא שיחק בוילה פארק. למה בדיוק גרנט צריך כל כך הרבה חלוצים? אפשר לחשוב שזו הבעיה הכי בוערת של הקבוצה. ההסבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא שווסטהאם מתכננים למכור בקרוב את קרלטון קול. השמועות על ליברפול שוב צצות.

אוהדי ווסטהאם חסרים מאוד בדיון הזה...

7. Rudess Member

קאייסדו עבר מדיקל היום באפטון פארק ומחכה לאישור של ההתאחדות האנגלית . בינתיים ווסט האם רוצה להתקדם בנוגע למעבר לאצטדיון האולימפי אחרי 2012:
    http://www.whufc.com/articles/20100818/oly...2236884_2126642

8. KirkH Member

עוד צעד "מצויין" של המנג'ר המהולל.

שימשיך ככה. והכי חשוב - שיקנה לפחות עוד שלושה חלוצים. זה הרי ידוע שקבוצות שמשחקות עם חצי חלוץ צריכות רוטציה סופר בריאה ואיכותית על העמדה.

9. Gass12 Member

10. KirkH Member

חשבתי שמדובר בשמועות על ואן דן בורה שהוא בכלל לא שחקן של פומפי. ככה שעושק זה קצת מוגזם. הוא לא הסכים להפוך את ההשאלה למכירה.

אבל זה רק מראה כמה מוגבל הכלב כשזה מגיע להעברות עם מעוף שלא לומר חזון כלשהו. שחקן סופר בינוני שבקושי הצליח לתקוע יתד בהרכב של קבוצת סמרטוטים כמו פומפי 09. בטח למה לא, בוא נביא אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/10
  11. דנידין Member

השמעתם כי אברם מבסוט מהיכולת של הקבוצה אך מאוכזב מהתוצאה? התחיל עידן גרנט ועיוות המציאות גם בווסטאהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. THE STRETFORD END Member

היתה להם מחצית ראשונה טובה מאוד נגד בולטון.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם אמנם עיוורים פה בשנאה שלכם כלפי גרנט ואני אפילו לא נכנס לזה כי זה לא מעניין אותי, אבל במחצית ה-1 ווסטהאם שיחקה טוב והגיעה להרבה מצבים. מחצית 2 בולטון ידעה לנצל את המצבים אליהם היא הגיעה ו-ווסטהאם נשברה לגמרי כבר מה1-0.
    זה משחק שווסטהאם הייתה צריכה לקחת, אם מסתכלים על המשחקים שמחכים להם עכשיו אף אחד לא יופתע אם יהיו להם 0-1 נק' מתוך 18.

14. דנידין Member

כן ולא, כי בכל זאת הם הפסידו ויש להם בעיות בהגנה, לכן אני לא מבין איך הוא יכול להיות מרוצה. האמת היא שהוא חוזר על אותו משפט שהוא מרוצה מהיכולת ומאוכזב מהתוצאה כבר 20 שנה בכדורגל כדי לקחת את הקרדיט על "היכולת הטובה" לעצמו ואת "הפיספוס" (ההפסד) להשאיר על אחריות השחקנים שלו.

מאמן שהוא גבר אמיתי לא יוצא סמורטוט כזה ומנסה לכסתאח על עצמו ולהשאיר את השאר על השחקנים שלו אלא דווקא לוקח אחריות על עצמו. אבל גרנט הוא סחבה, לא חדש.

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/10
  15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי כוח להיכנס לדיונים ארוכים, אבל מה שהצחיק אותי בתגובות שלו אחרי המשחק בשבת הוא שגרנט טען שגם נגד וילה הם שיחקו היטב והגיעו ל"30% מצבים יותר מהיריבה". בחייאת, כמה קצר הזיכרון של כולם לדעתו? אם הקורות והמשקופים היו נכנסים, וילה היתה כובשת שישייה (אהמ, מי שלא כובש שישייה סופג שישייה?).