ווסטהאם 2006/7: נשארים בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏4/7/06.

1. Claret&Blue Member

היו מספיק קבוצות שהיו לוקחות את בניון, תאמין לי. כל קבוצה בטוחה שהיא תממש את הפוטנציאל שלו, למרות שהאמת המרה היא שהוא שחקן מותרות. אם אתה משחק 4-5-1, נהדר. אם לא, אין לו כ"כ מקום על המגרש. וניל? הייתה לו גם הצעה מליברפול, אני יכול רק להניח שהשכר הגבוה היה כדי לשכנע אותו לחתום אצלנו.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, קרבישלי לא משלם, ולא בטוח שהוא קשור בכלל למשא ומתן. הוא אומר את מי הוא רוצה להשאיר ומשם זה מן הסתם העניין של ההנהלה.

בקשר להצלות של בניון מהקו, נו באמת. גם אני יכול לעמוד על קו השער ולהעיף כדורים. אין לזה שום קשר לאיכות של שחקן.

3. TheLane Member

אם לניל הייתה באמת הצעה קונקרטית מליברפול, הוא היה מגיע לליברפול. זה לא כאילו ליברפול היו משלמים לו באסימונים נכון? ההבדל הזה לכאורה בחוזים היה שווה בשבילו את העניין הפעוט הזה של לשחק באחת הקבוצות הגדולות בעולם, שהיא גם לא בסכנת ירידה...
    לגבי בניון, ברור שהיו כמה קבוצות שלוקחות אותו. אבל גם הן לא היו מציעות לו יותר מ 40 אלף פאונד לשבוע, ככה שמה הלחץ?

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/07
  4. George Best Member

ליברפול לא משלמת באסימונים, אולי בפאזוס כן,
    אבל 55,000 פאונד היא תשלם אולי לאגר+פינאן+ארבלואה ביחד.
    אם ווסטהאם לא לחוצה טילים למגן, ניל היה מסכים לעבור אליה ממש עכשיו תמורת 50% מהשכר הנוכחי, בדיוק כמו שבאיירן ניסתה לסחוט את יונייטד עם הארגריבס לפני שנה כשהאחרונה הייתה נואשת לקשר אחורי, ועכשיו שבאיירן צריכה את הכסף, הפלא ופלא שהדרישות קוצצו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/07
  5. raanana4ever Member

עובדה מעניינת ורלוונטית מאוד: מאז שניל חזר מהפציעה נגד טוטנהאם, ניצחנו 7 מ-10.
    אחרי הנצחון על מאן יו ראיינו את נובל כשהוא בוכה ומחבק את ניל ואמר שהבחור הענק הזה גרם לו להאמין.
    אם זה לא קפטן אני לא יודע מה.
    ובקשר לליברפול, סביר להניח שהוא מעדיף להיות שחקן מרכזי בהגנת ווסטהאם מאשר עוד שחקן שנאבק על מקום בהרכב של ליברפול, הוא בן 29, אין לו עוד המון שנים לשחק.
    לדעתי יוסי קיבל 40 וזה מוצדק. אם אגי לא היה נותן לו את זה הוא היה מקבל את זה בניוקאסל. לאגי חשוב להראות שהמועדון צועד קדימה ולשמור על בניון עם חוזה ל-5 שנים זו דרך טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/07
  6. KirkH Member

ריו קוקר מנפנף לשלום ומגיש בקשת העברה. קצת כפוי טובה לטעמי. למרות שאני בספק אם מישהו יעשה משהו כדי לעצור אותו.

7. Claret&Blue Member

good fucking riddance. חתיכת כפוי טובה מושתן. החלק העצוב הוא שהוא כנראה יהפוך לכוכב הבא של אנגליה בעוד כמה שנים, ואנחנו לא נזכה להנות מהתוצר המוגמר. נקווה שנוציא עליו כמה מיליונים טובים.

8. raanana4ever Member

צפוי מאוד.

9. KirkH Member

עם בקשת העברה ועונה זוועתית? 4-5 מיליון פאונד יהיה המקסימום לטעמי. אם הוא באמת הכוכב הבא של אנגליה אז מדובר בגניבה לא קטנה...

10. Claret&Blue Member

לזה התכוונתי בכמה מיליונים קירקי. לצערי נכון להיום הוא לא שווה אפילו חצי מזה, אז הסכום שנתת מבחינתי יהיה נהדר.

11. raanana4ever Member

במחזורים האחרונים הוא הוכיח שהוא שווה יותר מ-5. אני לא הייתי משחרר אותו בפחות מזה, שיתייבש על הספסל עד שתבוא הצעה מתאימה, אחרת נתחרט על זה ששיחרנו שחקן טוב מאוד בגרושים.

12. AW forever Member

יש כבר מועמדות לקלוט אותו? אני זוכר שקיץ שעבר הוא היה מקושר מאוד אלינו וחלק מהמרמור שלו נבע מזה שאמרו לו שאין מצב. אני אשמח מאוד אם הוא יגיע, לדעתי הוא מוכשר, איכותי, ובוגר מספיק ומגיע לו צ'אנס ברמות הגבוהות.

13. raanana4ever Member

נראה שטוטנהאם וניוקאסל מובילות את המירוץ. אני מנחש שבסוף נראה עסקה שתכלול אותו ואת פארקר.

14. KirkH Member

פארקר שחקן טוב ממנו על המגרש ובעיקר מנהיג הרבה יותר דומיננטי ממנו. אלרדייס מת על שחקנים כמוהו ואני לא רואה שום צ'אנס לכזו עיסקה.

לדעתי דיוויד מוייס ואברטון שהפסידו את סידוול במובן מסויים, יכנסו למירוץ הזה בצורה חזקה.

15. raanana4ever Member

אומרים שפארקר לא מרוצה בצפון ויש שחקנים בניוקאסל שחוששים מהשיטות של אלרדייס(מילנר הוזכר), מה גם שפארקר מכיר את קרבישלי היטב.

אברטון הרבה זמן קושרו להרבה קשרים אבל לאחרונה הם די שקטים, הם גם האריכו את החוזה של קרלסלי לפני כמה ימים, זה לא מבטיח שהם לא יביאו קשר, אבל נראה שהם הורידו פרופיל בשוק.