ווסט האם יונייטד: 2008/2009

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏5/7/08.

1. George Best Member

קלרט,
    מי המגן הימני והקשר הימני שלך?
    אני מקווה שאתה לא מחשיב את ליונברג...
    פאובר?ניחא,
    תזרוק אותו אפילו לאחד משני התפקידים, אבל מה עם השני?
    דארן אמברוז, ומהר.

2. Claret&Blue Member

למה לא להחשיב את ליונברג? ויש את דאייר ופאובר שיכולים לשחק בימין חוץ ממנו. אמברוז? לא תודה.

3. George Best Member

אם אתה סומך בעיניים עצומות על שחקן שהחמיץ עונה שלמה בתור המגן הימני שלך,
    ועל עוד פצוע וחולה נפש כרוני העונה לשם דאייר,
    או על ליונברג קשישא(זה עוד איכשהו מקובל, למרות שיותר מדי דברים טובים הוא לא הראה אשתקד) -
    לא נותר לי אלא לאחל שיהיה לך בהצלחה...

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/08
  4. Claret&Blue Member

אף אחד לא סומך על אף אחד בעיניים עצומות. ניל מגן ימני קודם כל, פאובר לא החמיץ עונה שלמה וכן אני מקווה שהוא יפרוץ העונה. דאייר אכן פצוע כרוני אבל יש גם את ליונברג שאולי לא כיכב עונה שעברה אבל תאמין לי שבחלק מהמשחקים הוא בהחלט הרשים ועכשיו שפרש מהנבחרת הוא יהיה הרבה יותר מרוכז בנו. אנחנו לא בדיוק במצב של להביא ווינגר ימני רביעי למקרה שיפצעו שחקנים, אנחנו לא צ'לסי או מנצ'סטר יונייטד.

5. George Best Member

את ניל לא ממש לקחתי בחשבון פה כי הוא פשוט נזק, אבל טוב נו..

למה קול מועמד לעזוב?מנקודות האור הבודדות מאשתקד,
    אחלה חלוץ רוטציה.

6. Claret&Blue Member

השמועות אומרות שקין רוצה להציע 10 מיליון פאונד על מקארטני את קול. לדעתי כחלוץ שלישי/רביעי ברוטציה קול חייב להישאר כי הוא מוסיף מימד להתקפה שלנו.

7. George Best Member

קרבישלי הודיע שהוא לא מוכן לשחרר שחקן בודד, אלא רק בזוגות?

8. בועז Member

אני חייב לומר שאם יוחלט להיפרד מקול , זה יכאב לי מאוד. הבחור הזה, קשה מאוד שלא להתאהב בו, השקיע את מה שיכל בכל משחק, הכל למען מטרה אחת, הניצחון. רכבנו על הגב שלו בכל כך הרבה משחקים בעונה שעברה, ואני שמח בשבילו שמוכנים לשלם עליו סכמוים כאלה, מה שבטוח את עונת הפריצה שלא זכה לה בצ'לסי ובשאר המועדונים בהם שיחק, קיבל אצלנו והיום מנג'רים אחרים למדו להסתכל עליו ולראות גם את היתרונות.

לבחור ששאל על האם יש סיכוי לווסטהאם, כמו ש Claret&Blue כתב, החוסר וודאות הזה לגבי מה שהעונה טומנת בחובה הוא הריגוש שלנו. יש לנו שיר מפורסם שמתאר הכי טוב את מצבנו, אבל אם הרכשים של העונה שעברה ישחקו העונה הרבה יותר , פלוס עוד חיזוק או שניים( ממש לא נכון להביא ווינגר ימני, יש לנו כבר 3 שחקנים על העמדה הזו ויהיה מיותר להביא עוד אחד למקרה שהשלושה האחרים יפצעו, כמו הצירוף מקרים המדהים שקרה בעונה שעברה), בהחלט אפשר לעשות דברים יפים. יש אוהדים של קבוצות אחרות ,שמה שראו בעונה החולפת מווסטהאם זה קצצנים וקצבים ,או קבוצה שמבקיעה רק ממצבים נייחים, או קבוצה שהיא אנטי כדורגל, לכל אחד ציטוט משל עצמו, הבעיה היא שהם וגם אנחנו עדיין לא ראינו את ווסטהאם האמיתית, אלא את ווסטהאם הפצועה שלא הייתה לה ברירה אלא להילחם על מקומה. אני מאוד מקווה שהעונה ,שנפתחה טפו טפו טפו עם סגל מלא באימונים(להוציא את דאייר שמתאמן לבד), נראה מווסטהאם הרבה יותר כדורגל ושנסיים אפילו גבוה יותר ממה שסיימנו בעונה שעברה. אני מקווה שזו לא עוד בועה...

9. john Member

קרלטון קול בהחלט היה אחד השחקנים שהגיע להם חולצה של ה-11 הראשונים בקבוצות הטופ 4 באנגליה. היה לו המון כשרון, הוא התפתח אצלנו בצ'לסי טוב מאוד. כטולם היו מדברים עליו בתקופות 01\02. אבל משהו הכתים את החלום שלו. בווסטאהם הוא לא יצא משהו, והיה לי חבל עליו מאוד. שחקן עם כל כך הרבה לתת, כמו שboazinio הזכיר, היה לו כח רצון לנצח. שחסר להמון כדורגלנים כיום. מהU21 של אנגליה, הוא היה אמור לפרוח להרכב הראשון, גם כאן משהו הכתים את החלום. פיטר טיילור האמין בו כל כך.

חבל, שככה קריירה של שחקן כזה מוכשר הולכת.

10. KirkH Member

ברונו אף פעם לא הוכיח שהגיע לו מקום בקבוצת טופ-4 באנגליה ולא בגלל חוסר הזדמנויות. להיות חלוץ בקבוצה גדולה אומר להתמודד עם תחרות וגם לנצח את המתמודדים. הוא לא ברמה הזו.

אני מת עליו כשחקן ועל הרצינות שלו כספורטאי, אבל הוא אף פעם לא היה שחקן ברמות הכי גבוהות. אין כאן אשמה של מישהו, לא שלו בטח לא של המועדונים - הוא פשוט שחקן שהרמה שלו לא מתאימה לצ'לסי. בקבוצה כמו פולהאם הוא יכול להצליח.

11. Claret&Blue Member

12. George Best Member

אם אני מאמן פולהאם, על ג'ון פנסטיל אני חושב הרבה מאוד לפני שאני מחתים אותו בחינם.
    זאמורה?יש להם חלוצים יותר מוכשרים סטייל בואזה, קאמרה, הילי,
    אבל כנראה שאחרי עזיבת מקברייד, הודג'סון מחפש חלוץ פיזי בעל משחק ראש טוב,
    אבל המחיר, אוי המחיר.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/08
  13. בועז Member

אני חושב שג'וני הגיע על תקן שחקן רוטציה. לגבי זאמורה- אני חושב שאתה טועה. הוא אומנם חלוץ רחבה אבל יש לו ערך מוסף שאין להרבה חלוצים, וזה שליטה מצויינת בכדור.
    הוא גם נהדר בכל מה שקשור למשחק של נגיעה בכדור ויש לו יציאה מצויינת מהמקום, אני בהחלט חושב שזה רכש מצויין עבורם, והמחיר, עבורנו. נפטרנו בזאת מ2 משכורות + 6.3 מיליון פאונד שזה כסף שאנחנו כל כך צמאים לו.

14. קינג לדלי Member

הבאת תיאור מצוין של כל התכונות של ארשאבין.
    אתה בטוח שאתה מדבר על זאמורה ?

15. בועז Member

בטוח.יכול להיות שאני לא הכי אובייקטיבי לגביו, ובכל מקרה, החסרון הכי בולט של הבחור הוא העדר הריבועים בבטן. מלבד זאת, יש לו כל מה שחלוץ צריך!

אבל אם לדבר ברצינות, זה השחקן הכי אהוב, גם כשהיה חלש אחרי הפציעה קשה היה לכעוס עליו, כי ראו שהוא פטיש אמיתי. בכל מקרה הוא הרבה יותר טוב ממה שיש לפולהאם להציע לדעתי.