ווסט האם יונייטד: 2008/2009

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏5/7/08.

1. Hammers Fan Member

טוב שזה קרה כבר בתחילת הקיץ ולא נגרר לשווא. לאחר עונה של זוועה כלכלית שהתחילה עם הנפילה של הבנק האיסלנדי במשבר ונמשכה בההחלטה הזוייה בדבר שפילד יונייטד - אפשר עכשיו לשים הכל רשמית מאחור ולהתחיל דף חדש במועדון מבחינה כלכלית ולאפשר יציבות בגזרה הזו.

אני שמח שלא מדובר באיל הון שישפוך כספים כפי שמאגנוסון עשה לאחר שהמועדון נרכש מטרי בראון, אלא בחברת נכסים שתשמור על שפיות, אבל גם תבטיח למועדון גב כלכלי חזק. כל מה שאנחנו צריכים זה להמשיך בקו של זולה, להחתים את שחקני המפתח על חוזים חדשים ולהמשיך לטפח צעירים. עכשיו שהסאגה הזו סוף סוף נגמרה, אני מקווה שההנהלה החדשה והצוות המקצועי ישבו וגישו מטרות לקיץ כדי להתחיל לעבוד. יש כמה דברים שחייבים לעשות:

- קודם כל להחתים את אפסון וגרין על חוזים חדשים (אולי יש אפילו סיכוי להשאיר את ניל).

- לעבוד אינטנסיבית עם אשטון, דאייר, ברהאמי וגאבידון בקיץ (כמו 4 החתמות חדשות מעולות אם הם חוזרים לכושר מלא)

- חובה להחתים חלוץ ברמה, אי אפשר להמשיך לסמוך על הבריאות של אשטון או להביא השאלות של השנייה האחרונה (ע'ע די-מיקלה / טריסטן). אני מאוד אשמח לראות את טונצ'אי מבורו, או אפילו לגנוב מישהו כמו ג'ו עכשיו כשסיטי מתחילה להתפרע עם הכסף. מגנים בשני האגפים לא יזיקו כדי להוסיף טיפה עומק לסגל.

- פרדי סירס חייב לצאת להשאלה בקבוצה טובה בצ'מפיונשיפ שהוא יוכל לשחק בה באופן קבוע. לעלות כל משחק ל20 דקות / רבע לא מפתח אותו בכלל. הוא צריך לקחת אחריות כחלוץ מרכזי בקבוצה. קריסטל פאלאס ושפילד וונסדיי כבר הביעו התעניינות. לדעתי הוא צריך ללכת על זה.

2. Ajax Amsterdam Member

אני חושב שללכת על ואן ניסטלרוי במחיר המגוחץ שהוא הוצא על ידי ריאל מדריד שווה לווסטאם ללכת עליו.מקווה שווסטאם שנה הבאה תסיים במקומו 4,5,6

3. קינג לדלי Member

אנחנו נפגשים ב 29 ביולי בטורניר אסייה בבייג'ינג סין.
    חצי הגמר השני יהיה בין האל לבייג'ינג גואן.

צרו קשר עם בהקדם עם הנהג של האוטובוס הפתוח !

4. odobry Member

ווסטהאם ב4\5\6???? אני לא מאמין... גם בחלומות הפרועים ווסטהאם לא תצליח לפרוץ את הטופ 4... אולי טוטנהאם או הסיטי איכשהוא יצליחו אבל ווסטהאם??

עד כמה שאני אוהב את הקבוצה מאז שזולה הצטרף אני לא מאמין.

5. Strawberry Fields Member