ווסט האם יונייטד: 2008/2009

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏5/7/08.

1. קינג לדלי Member

אוקיי אני מבין את הפטיש לזאמורה.

אבל הנה תיאור של בן אדם ניטרלי.
    זאמורה איטי כמו צב,כבד מחשבה ומידי פעם מפתיע באיזה שמאלית נחמדה או נגיחה מעניינת.

אגב,את השער היחיד שלו במדי הספרס הוא כבש מול ווסט האם בהארכה בגביע הליגה...

2. THE STRETFORD END Member

כשזאמורה הפציץ כל שבוע במדי ברייטון דיברו עליו כפוטנציאל אדיר,אבל זה היה בליגה נמוכה ובפריימיר ליג החיים שונים,
    במציאות הוא חלוץ מתסכל כי לפעמים הוא עושה מבצעים של חלוץ ענק,טכני,חד
    אבל זה רק לעיתים רחוקות וברוב הזמן הוא די נעלם.

אוהדי ווסטהאם בוודאי תמיד ישמרו לו פינה חמה בלב אחרי שכבש את שער העלייה לפריימיר ליג
    אבל אולי דווקא בקבוצה צנועה כמו פולהאם,קבוצה עם לחץ קטן יחסית הוא יצליח יותר.

3. Hammer Member

My Bobby http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

4. קינג לדלי Member

לא נורא,תמיד יכול להיות פטיש לג'ונתן ספקטור...

5. בועז Member

Green hammers club

ראיון של רוברט גרין בסאן עורר סערה רבה בקרב אוהדי ווסטהאם, כל קאמב על הרגליים וזה רק מחזק את הדיבורים שהיו באחרונה על עזיבה אפשרית של מי שהיה שחקן העונה שלנו בשנה שעברה.

אני אישית מבין מאיפה הוא מגיע, הוא גם מאוד אוהב את ווסטהאם אבל הבחור בן 28 והוא כבר מתחיל לחשב מספרים. אוהב אותו כל כך ואני מאוד מקווה שהעניין ייפתר.

6. raanana4ever Member

שלושה מחזורים לסיום עונת ההישרדות לפני שנתיים בובי לקח כדור ומ-25 מטר קבר שמאלית לרשת של הווארד ואברטון וניצח את המשחק. זה בשבילי בובי זמורה.
    שני מחזורים לפני זה, בזמן שכולם היללו את קרליטוס הנפלא, הוא האכיל את ג'ון טרי דשא בלי הפסקה, ניצח אותו בכל קרב בגובה ועל הדשא. לוחם אמיתי.
    זמורה חלוץ רחבה שיודע להחזיק כדור ועם רגל שמאל נהדרת וללא טיפת אגו שאם רק היה עקבי יותר היה מגיע רחוק.
    חבל שהוא עוזב אבל אפשר להבין את שני הצדדים. שיהיה לבובי הרבה בהצלחה ואני בטוח שהוא יזכה לקבלת פנים חמה כשיחזור לאפטון פארק.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/08
  7. raanana4ever Member

מקרטני חתם על הארכת חוזה לחמש שנים.
    מקרטני היה אחד מהשחקנים הבולטים והיותר יציבים בעונה שעברה וביסס את מעמדו כמגן שמאלי לגיטימי בהרכב והביא לכך שקרבישלי הפסיק לרדוף אחר מגן שמאלי בכיר נוסף(שורי). בנוסף דווח שנדחתה הצעה עבור מקרטני מסנדרלנד קבוצתו לשעבר בסך 4.5 מיליון פאונד.

8. בועז Member

החתימה של מקרטני בטח לא עוזרת להרגיע את גרין, שרק לפני שבוע יצא נגד המועדון וקיבל תשובה שלילית לגבי אפשרות העלאת השכר שלו.

9. raanana4ever Member

המצב שונה, מקרטני היה על החוזה עליו חתם כשהגיע למועדון תחת פארדיו עוד, בעוד שגרין חתם על חוזה חדש רק לפני שנה ובו הובטח לו הסתכלות על החוזה בקיץ הבא. ובכל זאת רק בגלל שזה גרין והוא כ"כ חשוב לקבוצה הייתי בא לקראתו ומחדש את החוזה אם הייתי במקום דקסבורי.

10. raanana4ever Member

ברהאמי ללא ספק יוסיף הרבה לסגל. מה גם שמעודד לראות שקרבישלי מסוגל להחתים שחקנים לא אנגלים ושגילם לא נושק ל-30.

11. בועז Member

ברהאמי פטיש!! רכש רציני ראשון העונה. מקווה מאוד שהוא לא יפצע!

פאובר, ליונברג, דאייר, ברהאמי כל אלה שחקני כנף ימין. לפי דיבורים דאייר יכול להיות שיעבור לאמצע, ואותי מעניין אם ההגעה של ברהאמי אומרת עזיבה של אחד האחרים? מקווה מאוד שלא.

12. George Best Member

אם לשפוט לפי המנג'ר - רכשתם את המגן הכי טוב שיש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    דניאל, אמרתי לך שאתם צריכים מגן, והנה הוא הגיע.

13. Claret&Blue Member

יש לי הרגשה שהוא דווקא ישחק קשר אבל נראה. בכל מקרה רכש נהדר ואני מעודד מאוד בינתיים.

14. בועז Member

אני חושב שדווקא אריאל צודק ומייעדים לו את עמדת המגן, כאשר פאובר ישחק כקשר. ואז ההתלבטות בהגנה תהיה בעמדת הבלם- האם פרדיננד יימכר בסופו של דבר וניל יהפוך לבלם או שמא ניל יהיה הבא ללכת( הוא בעל החוזה השמן ביותר בסגל).

15. George Best Member

דווקא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אני חושב שהאח הפחות טוב ישאר וישחק לצד אפסון,
    לטעמי ניל בדרך החוצה.